Prinsenstad-toernooi

Uitslagen & standen 2019

Tijdens het toernooi zullen hier de indelingen, standen en uitslagen te zien zijn.

Indeling ronde 5
Groep A
 wit-zwart
1Pruijssers, Roeland-Van den Doel, Erik
2Zwirs, Nico-Verhoef, Pieter
3Van Baar, Esper-Lahaye, Rick
4Vroombout, Enrico-Bekker, Stefan
5Verfuerth, Kevin-Rademakers, Evert
6Hilwerda, Jonas-Ercan, Selman
7Van Vliet, Jeffrey-Coenen, Eduard
8Gutkind, Kedem-Voogt, Bob
9Bulthuis, Jelle-Leertouwer, Joris
10Roebers, Eline-Tiggelman, René
11Kastelijn, Twan-Pham, Khoi
12Roebers, Jan-Gijsen, William
13Becx, César-Honkoop, Gilian
14Van Liempt, Michael-Berrevoets, Jeroen


Groep B
 wit-zwart
1Mensing, Andrew-Veenendaal, Loek
2De Boer, Robert-Verfuerth, Thomas
3Rosegg, Jaron-Evenhuis, Wybe
4Bleeker, Kasper-Albertus, Bram
5Brandsma, Romayn-Pietrow, Andrzej
6Albers, Saša-Klaren, Duncan
7Sperber, Peter-Willockx, Ritsaart
8De Vries, Leon-Van Brussel, Bert
9Theijn, Dave-Le Clercq, Maxim
10Doolaard, Floris-Van der Lubben, Arno
11Achuthan, Dylan-Klein, Jorik
12De Zoeten, Cato-Yalçin, Bilal
13Cchung, Chi Yun-Van Kuijk, Vadim
14Shakhverdian, William-Kutchoukov, Daniel
15Van Amerongen-Jansen, Pegg-Dekker, Jasper
16Van der Knaap, Jan-De Vries, Emma
17Veldhuijsen, Klaas-Bettman, Jan
18Verhoef, Ruud-Labruyère, Roger
19Van Beckhoven, Boudewijn-Van de Laar, John
20De Bruijn, Aad-Cchung, Nyuk Lyn
21Muntslag, Bas-Slagboom, Leandro
22Ten Brinke, Jan-Janssen, Toon


Groep C
 wit-zwart
1Klaren, Oscar-Westerhof, Jan Willem
2Smeets, Kobe-Bons, Maurits
3Mac Lean, Murdoch-Vaishampayan, Atul
4Braun, Steven-Basa, Manasvita
5Van Dusseldorp, Brent-De Boer, Ruurd
6De Ruyter, Wim-Torensma, Jan
7Van der Pol, Theo-Verheij, Dana
8Arkesteijn, Jaco-Den Boer, Paul
9Tjioe, Patrick-Honkoop, Martin
10Norden, Marc-Van den Belt, Henk
11De Putter, Peter-Frijling, Jeroen
12Smit, Michiel-Yuen, Shau-Ming
13Torensma, Christian-Honkoop, Stella
14Van der Vegt, Maarten-Van Dongen, Jesse
15Sutrisno, Agus-De Putter, Nina
16Engelen, Niels-Eveleens, Ed
17Verkade, Jeroen-Albers, Merlijn
18Matai, Rudi-Monteny, Pascalle
19Slotboom, Teus Sr-Van der Weijde, André
20Mensing, Luana-Balasubramanian, Shyam
21Vos de Wael, Alexander-Tiggelman, Laura
22Davazdahemami, Arzhang-Schlepuetz, Volker, Dr.
23Rogge, Marloes-Fischer, Per


Groep D
 wit-zwart
1Elsandel, Khaled-Knol, Daniel
2Dekker, Ichelle-Ponomarev, Ivan
3Westveer, Paul-Li-Behn, Tobias
4Torensma, Dylan-Maris, Evi
5Turenhout, Ryanne-Hofstee, Piet
6Jacobsen, Raymond-Bao, Davy
7Tiggelman, Vincent-Wagter, Eric
8Bloemendal, Franck-Noteboom, Gren
9De Putter, Sven-Wolters, Rens
10Singare, Sarthak-Maris, Lauri
11Schraets, Mark-Weerts, René
12Agarwal, Aadhya-Verkamman, Piet




Stand na ronde 4
Groep A
  naamratingpuntentprw-wewpsb
12Pruijssers, Roeland25124 29940,618 8 
21Van den Doel, Erik26063½2567-0,119 7½
34Zwirs, Nico23983 2328-0,167½5 
416Verhoef, Pieter20893 25601,6410 6¾
53Lahaye, Rick24032½2345-0,159 3½
66Bekker, Stefan23072½23640,239½4¾
77Rademakers, Evert22752½2164-0,377 3½
89Hilwerda, Jonas21702½2130-0,225½3 
911Vroombout, Enrico21472½23000,529 3¾
1015Coenen, Eduard20902½21920,487 4 
1117Van Baar, Esper20882½23180,908½5 
1221Ercan, Selman20322½23071,027½4¼
1329Verfuerth, Kevin19632½21690,837 4 
145Van Vliet, Jeffrey23732 2082-1,038 2¾
1510Van der Velden, Bram21662 22410,188½2¾
1613Gutkind, Kedem21102 2010-0,405 1¾
1714Voogt, Bob21042 1994-0,448 4 
1823Leertouwer, Joris20232 21790,538½3¾
1924Bulthuis, Jelle20212 22320,7310½4½
208Tiggelman, René21721½1936-1,305  ¾
2120Pham, Khoi20411½20920,147 1¼
2227Kastelijn, Twan20041½20430,178½2¾
2328Gijsen, William19981½20260,119 2½
2430Roebers, Eline19621½21220,6510½3½
2518Roebers, Jan20681 2037-0,2510 1¾
2622Becx, César20231 1933-0,486½0 
2725Glimmerveen, Martin20081 1855-0,527½1¼
2826Honkoop, Gilian20061 1936-0,448½ ½
2912Van Liempt, Michael2124 ½1825-1,406½ ¾
3019Berrevoets, Jeroen20650 1377-1,477 0 


Groep B
  naamratingpuntentprw-wewpsb
11Verfuerth, Thomas20273½26040,688½7½
27Mensing, Andrew19423½26691,2010½8¾
311Veenendaal, Loek19183½20930,617 5½
43De Boer, Robert19673 20600,458 6 
56Evenhuis, Wybe19423 21280,658 5¾
625Albertus, Bram18573 22281,419½6¾
730Rosegg, Jaron18403 21361,559 5½
841Bleeker, Kasper17673 21211,847½5¼
92Pietrow, Andrzej19802½1952-0,178 4½
1010Klaren, Duncan19202½19350,059½5½
1114Sperber, Peter19072½19660,239½4¾
1220De Vries, Leon18882½18930,038½4¼
1322Willockx, Ritsaart18812½18980,095 2 
1428Brandsma, Romayn18472½20290,979 4½
1540Van Brussel, Bert17842½20120,938½4¾
1645Albers, Saša16942½20181,6310½5¾
175Le Clercq, Maxim19452 1834-0,606 1½
1812Doolaard, Floris19102 1836-0,318 2¾
1915Achuthan, Dylan18972 1753-0,567 2½
2017Yalçin, Bilal18932 1813-0,328 3¼
2118Cchung, Chi Yun18912 1798-0,396½2¼
2221Theijn, Dave18812 18890,0411½5 
2326Van der Lubben, Arno18522 19520,549½3½
2433Klein, Jorik18362 19340,409½4 
2543De Zoeten, Cato17382 20990,948½3¼
2644Van Kuijk, Vadim17272 18950,896½2¾
274Shakhverdian, William19641½1690-1,098 1¼
288Van Amerongen-Jansen, Pegg19411½1046-1,267 1¼
299De Vries, Emma19371½1692-0,989½2¾
3016Bettman, Jan18931½1658-0,947 2½
3124Verhoef, Ruud18631½1707-0,638½2¼
3227Van Beckhoven, Boudewijn18481½1716-0,537½2¼
3329Kutchoukov, Daniel18401½19360,268 2 
3432Veldhuijsen, Klaas18371½1748-0,346 2¼
3534Labruyère, Roger18351½1754-0,326½2 
3637Van der Knaap, Jan18131½1781-0,128 1¾
3739Van de Laar, John17871½18040,068 2¾
3842Dekker, Jasper17441½1593-0,516 1¼
3919De Bruijn, Aad18911 1509-1,448½2 
4023Slagboom, Leandro18791 1738-0,7210 2 
4138Cchung, Nyuk Lyn17981 1638-0,548 1¾
4231Janssen, Toon1839 ½1108-1,228½1 
4335Muntslag, Bas1825 ½10681068,007  ¼
4436Ten Brinke, Jan1822 ½1122-1,096  ¼
4513Koes, Richard19070 970-1,376 0 


Groep C
  naamratingpuntentprw-wewpsb
116Westerhof, Jan Willem16893½20021,379 7½
219Klaren, Oscar16583½25181,749½7¾
334Smeets, Kobe15993½25312,018 7 
42Mac Lean, Murdoch18053 18170,077½4½
57Braun, Steven17393 18440,529½6¼
68Bons, Maurits17303 17890,237 4 
713De Boer, Ruurd17003 18950,6810 7 
815Van Dusseldorp, Brent16913 18340,729 5½
918Vaishampayan, Atul16603 18380,938½5½
1026Basa, Manasvita16333 19221,529½6½
114Arkesteijn, Jaco17722½1772-0,019½4¾
125Torensma, Jan17652½1745-0,098 5 
1329Verheij, Dana16052½18440,968½5¼
1444De Ruyter, Wim15352½18421,198½5¼
1548Van der Pol, Theo14722½17521,127 3¾
161Honkoop, Martin18422 1636-1,0610½3½
173Den Boer, Paul17912 1569-0,828 3¾
186Van den Belt, Henk17402 1594-0,779½3¾
199Frijling, Jeroen17242 1670-0,2210 4½
2010Smit, Michiel17132 1595-0,477 3 
2112Torensma, Christian17032 1583-0,489 3½
2214De Putter, Nina16932 1585-0,596½2¼
2320Van der Vegt, Maarten16562 1531-0,505½1¾
2423Vleming, Stefan16462 16710,1411 4½
2524Tjioe, Patrick16402 1639-0,017½3 
2625Norden, Marc16342 16580,126 2½
2727De Putter, Peter16112 17040,498½3¾
2828Yuen, Shau-Ming16102 16450,189 3½
2932Honkoop, Stella16002 1567-0,126½2½
3033Van Dongen, Jesse16002 16810,338½3¾
3111Eveleens, Ed17091½1474-0,947 1¾
3217Albers, Merlijn16711½1514-0,637½2½
3321Matai, Rudi16541½1331-1,209½3 
3422Sutrisno, Agus16521½1589-0,387 1¼
3530Van der Weijde, André16021½1522-0,476½1¾
3635Monteny, Pascalle15911½16110,068½2 
3739Engelen, Niels15621½1559-0,056½1½
3843Verkade, Jeroen15391½1492-0,188 1¾
3936Balasubramanian, Shyam15861 1449-0,708 1¼
4037Tiggelman, Laura15821 1365-1,146½ ½
4138Slotboom, Teus Sr15731 1392-0,636½1 
4240Mensing, Luana15521 1382-0,588 1½
4341Vos de Wael, Alexander15461 1430-0,397½1¼
4445Davazdahemami, Arzhang15251 1504-0,078 1¾
4546Singare, Sachin15251 8540,006½ ½
4631Fischer, Per1600 ½8650,007½ ¼
4742Schlepuetz, Volker, Dr.1539 ½1321-0,948½1 
4847Rogge, Marloes1519 ½1301-0,946  ¾


Groep D
  naamratingpuntentprw-wewpsb
111Elsandel, Khaled14504 22642,0010½10½
25Knol, Daniel15393½22970,887 6 
316Ponomarev, Ivan14193 22961,809½5½
423Dekker, Ichelle13453 22691,987½3½
526Li-Behn, Tobias12963 16151,267½5 
610Maris, Evi15042½21230,5211½6 
717Westveer, Paul14002½15190,006½3¾
81Torensma, Dylan16002 1433-0,658½3¾
92Hofstee, Piet15952 1359-0,599 4 
103Jacobsen, Raymond15872 1492-0,2610½4 
117De Liefde, Michelle15272 16000,108 4 
1214Tiggelman, Vincent14322 14920,259 3½
1315Turenhout, Ryanne14222 17030,739 4 
1418Bao, Davy13952 14731473,007 2¼
1520Wagter, Eric13722 15170,768 3 
164Noteboom, Gren15611½1332-0,859 2½
178De Putter, Sven15171½1313-1,108½1¾
189Weerts, René15141½1331-1,027 2¼
1912Maris, Lauri14501½1309-0,387½1 
2021Van Dijk, Ruud13531½15210,437 1½
2122Bloemendal, Franck13501½1321-0,115½ ¾
2227Wolters, Rens12461½13330,284½1½
2328Singare, Sarthak11001½14311431,008 1 
246Poots, René15381 572-0,728 2 
2519Schraets, Mark13721 1096-1,027 1¼
2624Klaren, André13371 21210,487½0 
2713Verkamman, Piet1441 ½1042-1,508½ ¾
2825Agarwal, Aadhya13210 579-1,277 0 



Vierkampen ( na 2 ronden)
  naamratingpuntentprw-wewpsb
1Barendse, Ted21261½21330,022 1¼
2Van Straaten, Marco19761½22200,632 1¼
3Sanders, Catheleijne19281 1176-0,431½0 
4Bloem, Mark19030 1326-0,222½0 
B
5Van Dongen, Gijs18601½1687-0,302½1¾
6De Liefde, Michelle15271½18600,801½ ¾
8Neuteboom, Martin14571 16650,441½0 
7Franx, Kees14730 692-0,942½0 
C
10Van Dongen, Lana12632 22300,721 1 
9Loedeman, Bert14301 1191-0,583 1 
12Van der Willik, Bert11181 630-0,141 0 
11Van Gaalen, Peter12000 3910,003 0 


Uitslagen ronde 4

Groep A
 wit-zwartuitslag
1Lahaye, Rick-Pruijssers, Roeland0-1
2Bekker, Stefan-Van den Doel, Erik0-1
3Coenen, Eduard-Zwirs, Nico½-½
4Rademakers, Evert-Roebers, Eline1-0
5Pham, Khoi-Hilwerda, Jonas0-1
6Gijsen, William-Van Baar, Esper0-1
7Honkoop, Gilian-Verfuerth, Kevin0-1
8Tiggelman, René-Kastelijn, Twan½-½
9Van der Velden, Bram-Van Liempt, Michael1-0
10Glimmerveen, Martin-Roebers, Jan½-½
11Berrevoets, Jeroen-Becx, César0-1


Groep B
 wit-zwartuitslag
1Veenendaal, Loek-Bleeker, Kasper½-½
2Verfuerth, Thomas-Albers, Saša1-0
3Klein, Jorik-De Boer, Robert0-1
4Evenhuis, Wybe-Theijn, Dave1-0
5Yalçin, Bilal-Rosegg, Jaron0-1
6Pietrow, Andrzej-Van der Lubben, Arno1-0
7De Vries, Emma-Brandsma, Romayn0-1
8Van Kuijk, Vadim-Achuthan, Dylan½-½
9De Vries, Leon-Van de Laar, John1-0
10Willockx, Ritsaart-Slagboom, Leandro1-0
11Dekker, Jasper-Van Beckhoven, Boudewijn½-½
12Labruyère, Roger-Veldhuijsen, Klaas½-½
13Le Clercq, Maxim-Janssen, Toon1-0


Groep C
 wit-zwartuitslag
1Westerhof, Jan Willem-Van Dusseldorp, Brent1-0
2Vaishampayan, Atul-Braun, Steven½-½
3Honkoop, Martin-Smeets, Kobe0-1
4Frijling, Jeroen-Mac Lean, Murdoch0-1
5Bons, Maurits-Vleming, Stefan1-0
6Basa, Manasvita-Torensma, Christian1-0
7Albers, Merlijn-Arkesteijn, Jaco0-1
8Torensma, Jan-Tjioe, Patrick1-0
9Van den Belt, Henk-De Putter, Peter½-½
10Honkoop, Stella-Smit, Michiel½-½
11De Putter, Nina-Norden, Marc½-½
12Yuen, Shau-Ming-Matai, Rudi½-½
13Den Boer, Paul-Davazdahemami, Arzhang1-0
14Van der Weijde, André-Sutrisno, Agus½-½
15Monteny, Pascalle-Balasubramanian, Shyam½-½
16Schlepuetz, Volker, Dr.-Engelen, Niels0-1
17Tiggelman, Laura-Rogge, Marloes1-0


Groep D
 wit-zwartuitslag
1Maris, Evi-Elsandel, Khaled0-1
2Knol, Daniel-Tiggelman, Vincent1-0
3Hofstee, Piet-Dekker, Ichelle0-1
4Ponomarev, Ivan-Wagter, Eric1-0
5Li-Behn, Tobias-Bao, Davy1-0
6De Liefde, Michelle-Torensma, Dylan½-½
7Maris, Lauri-Westveer, Paul0-1
8Noteboom, Gren-Jacobsen, Raymond0-1
9Weerts, René-De Putter, Sven½-½
10Verkamman, Piet-Van Dijk, Ruud0-1
11Singare, Sarthak-Agarwal, Aadhya1-0



Uitslagen ronde 3

Groep A
 wit-zwartuitslag
1Pruijssers, Roeland-Vroombout, Enrico1-0
2Zwirs, Nico-Lahaye, Rick½-½
3Van Baar, Esper-Bekker, Stefan0-1
4Verhoef, Pieter-Gijsen, William1-0
5Van den Doel, Erik-Van der Velden, Bram1-0
6Roebers, Eline-Gutkind, Kedem½-½
7Voogt, Bob-Bulthuis, Jelle½-½
8Kastelijn, Twan-Coenen, Eduard0-1
9Ercan, Selman-Honkoop, Gilian1-0
10Leertouwer, Joris-Verfuerth, Kevin½-½
11Van Liempt, Michael-Van Vliet, Jeffrey0-1
12Roebers, Jan-Rademakers, Evert0-1
13Hilwerda, Jonas-Glimmerveen, Martin1-0
14Becx, César-Pham, Khoi0-1
15Tiggelman, René-Berrevoets, Jeroen1-0


Groep B
 wit-zwartuitslag
1Mensing, Andrew-Sperber, Peter1-0
2Veenendaal, Loek-Theijn, Dave1-0
3Rosegg, Jaron-Verfuerth, Thomas0-1
4Albertus, Bram-Pietrow, Andrzej1-0
5Evenhuis, Wybe-Klein, Jorik½-½
6Bleeker, Kasper-De Vries, Emma1-0
7Klaren, Duncan-De Zoeten, Cato½-½
8Albers, Saša-Achuthan, Dylan1-0
9De Boer, Robert-De Vries, Leon1-0
10Van der Lubben, Arno-Van Amerongen-Jansen, Pegg1-0
11Brandsma, Romayn-Doolaard, Floris½-½
12Yalçin, Bilal-Van der Knaap, Jan1-0
13Van de Laar, John-Cchung, Chi Yun½-½
14Van Brussel, Bert-Verhoef, Ruud1-0
15Bettman, Jan-Van Kuijk, Vadim½-½
16Kutchoukov, Daniel-De Bruijn, Aad1-0
17Janssen, Toon-Willockx, Ritsaart0-1
18Slagboom, Leandro-Labruyère, Roger½-½
19Veldhuijsen, Klaas-Van Beckhoven, Boudewijn½-½
20Cchung, Nyuk Lyn-Le Clercq, Maxim0-1
21Shakhverdian, William-Ten Brinke, Jan1-0
22Muntslag, Bas-Dekker, Jasper0-1


Groep C
 wit-zwartuitslag
1Braun, Steven-Westerhof, Jan Willem½-½
2Van Dusseldorp, Brent-Bons, Maurits1-0
3De Boer, Ruurd-Vaishampayan, Atul½-½
4Arkesteijn, Jaco-Klaren, Oscar0-1
5Verheij, Dana-Frijling, Jeroen½-½
6Torensma, Christian-De Ruyter, Wim½-½
7Smeets, Kobe-Yuen, Shau-Ming1-0
8Sutrisno, Agus-Honkoop, Martin0-1
9Mac Lean, Murdoch-Monteny, Pascalle1-0
10Vleming, Stefan-Den Boer, Paul1-0
11De Putter, Peter-Torensma, Jan½-½
12Eveleens, Ed-Basa, Manasvita0-1
13Van Dongen, Jesse-Albers, Merlijn½-½
14Matai, Rudi-Van der Pol, Theo0-1
15Engelen, Niels-Van den Belt, Henk0-1
16Schlepuetz, Volker, Dr.-De Putter, Nina0-1
17Rogge, Marloes-Van der Vegt, Maarten0-1
18Tjioe, Patrick-Mensing, Luana1-0
19Norden, Marc-Vos de Wael, Alexander1-0
20Davazdahemami, Arzhang-Van der Weijde, André½-½
21Fischer, Per-Honkoop, Stella0-1
22Balasubramanian, Shyam-Slotboom, Teus Sr½-½
23Tiggelman, Laura-Verkade, Jeroen0-1


Groep D
 wit-zwartuitslag
1Elsandel, Khaled-Ponomarev, Ivan1-0
2Bao, Davy-Hofstee, Piet½-½
3Knol, Daniel-Noteboom, Gren1-0
4Jacobsen, Raymond-Turenhout, Ryanne0-1
5Wagter, Eric-Poots, René1-0
6De Putter, Sven-Li-Behn, Tobias0-1
7Tiggelman, Vincent-Weerts, René1-0
8Dekker, Ichelle-Verkamman, Piet1-0
9Torensma, Dylan-Van Dijk, Ruud1-0
10Westveer, Paul-Singare, Sarthak1-0
11Wolters, Rens-Schraets, Mark½-½
12Bloemendal, Franck-Agarwal, Aadhya1-0


Uitslagen ronde 2

Groep A
 wit-zwartuitslag
1Bulthuis, Jelle-Pruijssers, Roeland0-1
2Lahaye, Rick-Leertouwer, Joris1-0
3Honkoop, Gilian-Zwirs, Nico0-1
4Vroombout, Enrico-Kastelijn, Twan1-0
5Van den Doel, Erik-Roebers, Eline1-0
6Van Vliet, Jeffrey-Verhoef, Pieter0-1
7Rademakers, Evert-Van Baar, Esper0-1
8Van der Velden, Bram-Ercan, Selman½-½
9Verfuerth, Kevin-Voogt, Bob½-½
10Gijsen, William-Tiggelman, René1-0
11Roebers, Jan-Hilwerda, Jonas½-½
12Pham, Khoi-Van Liempt, Michael½-½
13Gutkind, Kedem-Berrevoets, Jeroen1-0
14Coenen, Eduard-Becx, César1-0


Groep B
 wit-zwartuitslag
1Theijn, Dave-De Boer, Robert1-0
2Van der Lubben, Arno-Mensing, Andrew0-1
3Klaren, Duncan-Albertus, Bram½-½
4Van der Knaap, Jan-Veenendaal, Loek0-1
5Doolaard, Floris-Rosegg, Jaron0-1
6Sperber, Peter-Van Brussel, Bert1-0
7De Vries, Leon-Albers, Saša½-½
8Verfuerth, Thomas-Slagboom, Leandro1-0
9Pietrow, Andrzej-Kutchoukov, Daniel1-0
10Achuthan, Dylan-Janssen, Toon1-0
11Klein, Jorik-Bettman, Jan1-0
12Van de Laar, John-Yalçin, Bilal½-½
13De Zoeten, Cato-De Bruijn, Aad1-0
14Bleeker, Kasper-Shakhverdian, William1-0
15Brandsma, Romayn-Le Clercq, Maxim1-0
16Van Amerongen-Jansen, Pegg-Muntslag, Bas1-0
17Van Kuijk, Vadim-Koes, Richard1-0
18Cchung, Chi Yun-Ten Brinke, Jan1-0
19Willockx, Ritsaart-Cchung, Nyuk Lyn½-½
20Verhoef, Ruud-Dekker, Jasper1-0


Groep C
 wit-zwartuitslag
1Honkoop, Martin-Klaren, Oscar0-1
2Sutrisno, Agus-Braun, Steven0-1
3Bons, Maurits-Matai, Rudi1-0
4Basa, Manasvita-De Boer, Ruurd0-1
5Monteny, Pascalle-Van Dusseldorp, Brent0-1
6Westerhof, Jan Willem-Vleming, Stefan1-0
7Vaishampayan, Atul-Van Dongen, Jesse1-0
8Den Boer, Paul-De Ruyter, Wim½-½
9Van den Belt, Henk-Smeets, Kobe0-1
10De Putter, Nina-Verheij, Dana0-1
11Yuen, Shau-Ming-Engelen, Niels1-0
12Vos de Wael, Alexander-Mac Lean, Murdoch0-1
13Smit, Michiel-Balasubramanian, Shyam1-0
14Slotboom, Teus Sr-Eveleens, Ed0-1
15Van der Vegt, Maarten-Schlepuetz, Volker, Dr.½-½
16Honkoop, Stella-Tjioe, Patrick½-½
17Mensing, Luana-Norden, Marc½-½
18Verkade, Jeroen-De Putter, Peter0-1
19Van der Weijde, André-Rogge, Marloes½-½
20Singare, Sachin-Fischer, Per1-0
21Van der Pol, Theo-Tiggelman, Laura1-0


Groep D
 wit-zwartuitslag
1Elsandel, Khaled-Jacobsen, Raymond1-0
2Ponomarev, Ivan-De Putter, Sven1-0
3Li-Behn, Tobias-Maris, Evi0-1
4Hofstee, Piet-Wagter, Eric1-0
5Noteboom, Gren-Wolters, Rens1-0
6Singare, Sarthak-Knol, Daniel0-1
7Verkamman, Piet-Bao, Davy0-1
8Turenhout, Ryanne-Tiggelman, Vincent½-½
9Weerts, René-Bloemendal, Franck1-0
10Agarwal, Aadhya-Maris, Lauri0-1
11Schraets, Mark-Dekker, Ichelle0-1



Vierkampen
 wit-zwart
ABarendse, Ted-Van Straaten, Marco
AWiersma, Arno-Sanders, Catheleijne
BVan Dongen, Gijs-De Liefde, Michelle
BNeuteboom, Martin-Franx, Kees
CLoedeman, Bert-Van Dongen, Lana
CVan der Willik, Bert-Van Gaalen, Peter




Uitslagen ronde 1

Groep A
 wit-zwartuitslag
1Verhoef, Pieter-Van den Doel, Erik½-½
2Pruijssers, Roeland-Roebers, Jan1-0
3Berrevoets, Jeroen-Lahaye, Rick0-1
4Zwirs, Nico-Pham, Khoi1-0
5Ercan, Selman-Van Vliet, Jeffrey½-½
6Bekker, Stefan-Becx, César1-0
7Leertouwer, Joris-Tiggelman, René1-0
8Hilwerda, Jonas-Bulthuis, Jelle0-1
9Glimmerveen, Martin-Vroombout, Enrico0-1
10Van Liempt, Michael-Honkoop, Gilian0-1
11Kastelijn, Twan-Gutkind, Kedem1-0
12Voogt, Bob-Gijsen, William½-½
13Roebers, Eline-Coenen, Eduard1-0


Groep B
 wit-zwartuitslag
1Slagboom, Leandro-Pietrow, Andrzej½-½
2De Boer, Robert-Verhoef, Ruud1-0
3Albertus, Bram-Shakhverdian, William1-0
4Le Clercq, Maxim-Van der Lubben, Arno0-1
5Van Beckhoven, Boudewijn-Evenhuis, Wybe0-1
6Mensing, Andrew-Brandsma, Romayn1-0
7Rosegg, Jaron-Van Amerongen-Jansen, Pegg1-0
8De Vries, Emma-Veldhuijsen, Klaas1-0
9Labruyère, Roger-Klaren, Duncan0-1
10Veenendaal, Loek-Muntslag, Bas1-0
11Ten Brinke, Jan-Doolaard, Floris0-1
12Koes, Richard-Van der Knaap, Jan0-1
13Cchung, Nyuk Lyn-Sperber, Peter0-1
14Bettman, Jan-Van de Laar, John½-½
15Van Brussel, Bert-Cchung, Chi Yun1-0
16De Bruijn, Aad-Bleeker, Kasper½-½
17Dekker, Jasper-De Vries, Leon0-1
18Theijn, Dave-Van Kuijk, Vadim1-0
19Albers, Saša-Willockx, Ritsaart1-0


Groep C
 wit-zwartuitslag
1Norden, Marc-Honkoop, Martin0-1
2Mac Lean, Murdoch-Basa, Manasvita0-1
3De Putter, Peter-Arkesteijn, Jaco0-1
4Torensma, Jan-Yuen, Shau-Ming½-½
5Verheij, Dana-Van den Belt, Henk½-½
6Braun, Steven-Van der Weijde, André1-0
7Fischer, Per-Bons, Maurits0-1
8Frijling, Jeroen-Honkoop, Stella1-0
9Van Dongen, Jesse-Smit, Michiel1-0
10Eveleens, Ed-Monteny, Pascalle0-1
11Tiggelman, Laura-Torensma, Christian0-1
12De Boer, Ruurd-Slotboom, Teus Sr1-0
13Engelen, Niels-De Putter, Nina½-½
14Van Dusseldorp, Brent-Mensing, Luana1-0
15Balasubramanian, Shyam-Westerhof, Jan Willem0-1
16Albers, Merlijn-Vos de Wael, Alexander½-½
17Schlepuetz, Volker, Dr.-Vaishampayan, Atul0-1
18Klaren, Oscar-Verkade, Jeroen1-0
19De Ruyter, Wim-Van der Vegt, Maarten1-0
20Matai, Rudi-Singare, Sachin1-0
21Rogge, Marloes-Sutrisno, Agus0-1
22Vleming, Stefan-Van der Pol, Theo1-0


Groep D
 wit-zwartuitslag
1Ponomarev, Ivan-Torensma, Dylan1-0
2Jacobsen, Raymond-Westveer, Paul1-0
3Bao, Davy-Noteboom, Gren½-½
4De Putter, Sven-Schraets, Mark1-0
5Wagter, Eric-Weerts, René1-0
6Maris, Evi-Bloemendal, Franck1-0
7Dekker, Ichelle-Elsandel, Khaled0-1
8Maris, Lauri-Li-Behn, Tobias0-1
9Wolters, Rens-Verkamman, Piet½-½
10Tiggelman, Vincent-Singare, Sarthak½-½
11Klaren, André-Agarwal, Aadhya1-0


Vierkamp
 wit-zwartuitslag
ABloem, Mark-Barendse, Ted0-1
ASanders, Catheleijne-Van Straaten, Marco0-1
BNeuteboom, Martin-Van Dongen, Gijs0-1
BFranx, Kees-De Liefde, Michelle0-1
CVan der Willik, Bert-Loedeman, Bert0-1
CVan Gaalen, Peter-Van Dongen, Lana0-1


Hmm, hoeveelste ben ik?
Hmm, hoeveelste ben ik?


Ah, ik moet tegen ...
Ah, ik moet tegen ...

de Delftsche SchaakClub
de grootste, actiefste en gezelligste schaakclub van Delft

jeugd [ma 18:30-20:00]
Er is op 5 niveau's schaaktraining. Daar­na is er competitie, of een van de vele andere activiteiten.

senioren [ma 19:45-01:00]
De grote interne competitie heeft schakers van elk niveau. Ook zijn er veel andere activiteiten.

copyright
© 2002-2019 Delftsche SchaakClub

powered by
WoltLab GbR, Tjip BV & 2B Insite

software
FirstClassWebsite v1.6.1124.1
DSS v2.9.0701.1
WoltLab Burning Board
GNU WebChess

statistieken
Nedstat Basic  nedstat

disclaimer, privacy politiek, sitemap