Prinsenstad-toernooi

2018

Roger Meng is de winnaar geworden van de elfde editie van het AAW Prinsenstad toernooi. Dankzij een overwinning in de laatste ronde kwam hij langszij bij Koen Leenhouts die een snelle remise speelde tegen Ulf Andersson. Op basis van weerstandspunten mag Meng zich toernooiwinnaar noemen.

Toernooiwinnaar Roger Meng (Fotograaf Herman Zonderland)
Toernooiwinnaar Roger Meng (Fotograaf Herman Zonderland)


In de drie overige groepen waren er ook gedeelde eerste plaatsen. In de B-groep eindigden Maxim le Clerq en Khoi Pham gezamenlijk op de 5 punten. Maxim won de groep op een half SB-punt. De C-groep kende drie winnaars met 5 uit 6. Jan Torensma won de groep op weerstandspunten, en deelde de eerste plaats met Chi Yun Cchun en Jaco Arkesteijn. In de D-groep won Henri Heres de groep omdat hij twee weerstandspunten meer had dan Mario Angelop Dirks.

Aanblik op de blauwe C-groep (Fotograaf Herman Zonderland)
Aanblik op de blauwe C-groep (Fotograaf Herman Zonderland)


Met een recordaantal van 199 deelnemers was het toernooi een groot succes. Op vrijdagavond barstte de strijd op de borden los nadat de deelnemers een kort welkomswoord van toernooidirecteur René Poots en sponsor AAW administratie & advies Westland hadden ontvangen. En uiteraard nadat hoofdarbiter Aart Strik nog een paar puntjes op de i had gezet betreffende de spelregels. Het was het begin van een spannend toernooi, wat bleek uit het feit dat geen enkele van de 4 groepen een ongedeelde winnaar had.

Nieuw dit jaar waren de vierkampen. Voor spelers die de 6 ronden van een weekendtoernooi wat teveel van het goede vinden was er dit jaar voor het eerst de optie om gedurende het toernooi 3 partijen te spelen. De partijen werden gespeeld op vrijdagavond, zaterdagmiddag en zondagmiddag. Dit jaar begonnen we met 3 vierkampen, en we hopen dat de komende jaren meer spelers hun weg naar de vierkampen zullen vinden.

Toeschouwers zien IGM Ulf Anderson eindspel winnen (Fotograaf Herman Zonderland)
Toeschouwers zien IGM Ulf Anderson eindspel winnen (Fotograaf Herman Zonderland)


Leuk was ook het grote aantal jeugdspelers dat in de verschillende groepen deel nam. Velen van hen konden zich al uitstekend meten met de volwassenen in hun groep, en een aantal ging ook met een prijs naar huis. En net als alle anderen stonden ze regelmatig rond de topborden te kijken hoe grootmeesters en meesters hun partijen spelen.

Een jeugdspeelster in actie (Fotograaf Herman Zonderland)
Een jeugdspeelster in actie (Fotograaf Herman Zonderland)


Op de eerste dag maakte onze huisfotograaf Herman Zonderland al een mooie fotoreportage. Deze is te vinden op onze Facebookpagina

Ook op de tweede dag weet de huisfotograaf mooie beelden vast te leggen. Link

Voor foto's van Herman Zonderland van de derde dag, Zie hier.

Soms zit het mee (en voor je tegenstander tegen)
Soms zit het mee (en voor je tegenstander tegen)


Per groep was er een spektakelprijs met medewerking van toernooicoach Piet Peelen zijn onderstaande partijen geselecteerd.












Standen na ronde 6
Groep A
  NaamRatingpunttprrcW-WeWPSP
17Meng, Roger23995 261323401,5924½19¾
23Leenhouts, Koen24755 258423110,8723 18¼
31Andersson, Ulf25284½255323600,2524 16¾
411Bekker, Stefan22934½250023071,6621½14¾
52Dgebuadze, Alexandre25094½24562254-0,2320½14¼
65Van Haastert, Edwin24384½251122710,5219 13 
710Haast, Mark23294½240921690,5619 13 
86Arnaudov, Petar24253½22912234-0,8821 11 
926Hilwerda, Jonas21083½234822911,7721 9¾
108Lalic, Bogdan23973½22992242-0,5420½9¾
114Lai, Hing Ting24443½23482276-0,4820½9 
1218Tiggelman, René21933½238223251,4820 8¾
1325Roorda, Thijs21093½236022881,5719½9¼
1415Legemaat, Gert22193½21292057-0,5316 9 
1516Haver, Bas22113½21652093-0,2716 8¼
1622Vroombout, Enrico21313½223921670,6516 7¼
1719Tabak, Stefan21903 220622060,1119 7¾
1839Bekedam, Tyro19853 220022001,5818½8¼
1913Van Dijk, Harold22563 21262198-0,9017½8½
2014Timmerman, Gert22553 21202120-1,0417 5½
2112Tikranian, Alik22593 20962096-1,2816½7½
2230Haver, Daan20883 215821580,5416½7 
2321IJzermans, Cees21613 219221920,1716½6¾
2417Van der Velden, Bram21963 21072107-0,6015½6¾
2533Mesman, Edwyn20532½218022630,6720 6 
269Lopez, Jasel23512½21372209-1,3819 6¼
2736Zoun, Rogier20152½211121830,5917½4¾
2820Voogt, Bob21702½20682140-0,7915½4¾
2928Schouten, Jordy20972½20462103-0,4615½3½
3027Oranje, Richard21072½214221420,1613½4½
3137Termeulen, Albert20142 208822370,3619½6¼
3224Becx, César21092 20952220-0,1918½6¼
3331Oudewaal, Vincent20602 212522740,3018 5¼
3438Segers, Reinoud20092 19972146-0,0916 3¼
3535Pietrow, Andrzej20162 202321480,0415 4¼
3632Van Twillert, Laurents20542 209521820,1714½2¾
3740Ramer, Milan19661½18742114-0,5116½3 
3829Cornelisse, Ticho20881½18572097-1,5115 3¾
3934Leertouwer, Joris20361½17702136-1,3415 2 
4023Barendse, Ted2125 ½13232123-2,5915½ ¾


Groep B
  NaamRatingpunttprrcW-WeWPSP
11Le Clercq, Maxim19965 213518620,9620½16½
24Pham, Khoi19775 212218491,0020½16 
333Gijsen, William18014½215819182,2923 17¼
437Bleeker, Kasper17904½214219492,7522½15½
55Wijgers, Ben19584½207118310,6521 14¾
615Oostvogels, Niek18934½207918391,1320 13¼
72Hess, Stefan19824 198018310,0021½12¾
840Klaren, Duncan17654 204519202,2119 11 
913De Leur, Ben19134 198318340,4616½9¾
1022Honkoop, Gilian18503½192719270,5321½9¾
1129Van Orsouw, Theo18273½198519131,1019½10¼
1210Ercan, Selman19323½194118690,0818½9¾
137Friesen, Philippe19443½19131856-0,2118½9 
1416Romanesco, Roel18933½193618640,3017 8¼
1514Meijer, Robbert19053½18741874-0,1616½7¾
169Kastelijn, Twan19353 18671867-0,5520½8½
1741Van der Hagen, Loek17623 189818980,8920 7½
1836Cchung, Nyuk Lyn17923 189818980,7217½8 
1923Evenhuis, Wybe18483 186618660,1217½6½
2032Van der Knaap, Jan18033 192019200,7817 7½
2118Veldhuijsen, Klaas18873 18521852-0,2417 7 
2219Kanbier, Max18703 17071794-0,9216½7 
233Doolaard, Floris19812½18571857-0,6620½7½
2412Bauer, Jelle19222½17801837-1,1719½6¼
2511Wiersma, Arno19272½262418240,7419 5¾
2638Koedijk, Klaas Jan17812½186518650,4618½5½
2728Hooning, Freek18282½17901862-0,2718 6½
2820Van den Berg, Cees18632½18041876-0,4217½6¼
296Den Boer, Paul19572½17821839-1,4617½5 
3024Boonstra, Jasper18442½17851857-0,4116 6½
3126De Bruijn, Aad18332½16201813-1,1014½4¾
3231Verhoef, Harry18242 17291878-0,6417½5¾
3321De Bruijn, Tjerk-Peter18562 17181867-0,9317½4 
3442Ghebreab, Elnathan17072 173318820,1417 4¾
358Hensbergen, Willem19412 17231872-1,4716½4½
3625Janssen, Toon18392 17261875-0,7616½3¼
3739Albertus, Bram17732 179918710,1713 2¾
3834Berrevoets, Jeroen1800 1½166018531660,0016 2¾
3917Van de Griend, Johan18891½14761798-2,0116 2½
4027Arnold, Frieda18311½16351875-1,2015½1¾
4130Wijono, Santoso18271 16371910-0,6616 2¾
4235Dekker, Jasper1800 ½10381838-2,2413½ ¾


Groep C
  NaamRatingpunttprrcW-WeWPSP
13Torensma, Jan17985 200916431,0222 17¾
211Cchung, Chi Yun17145 196115951,2121 17 
316Arkesteijn, Jaco16935 206717012,0520½16¼
48Tamminga, Meile17394½189516550,9323 16¼
510Naber, Quirine17194½185416140,8021½15¼
623Van Dusseldorp, Brent16594½179115981,0221½15¼
743Frijling, Jeroen15824½192616862,2020½14¼
89Van 't Hoff, Kees17234 180316540,5323 13¾
954Van der Lubben, Arno15334 182416751,9523 13¾
106Dekker, Albert17554 181516660,3920 11¼
1121Van Diejen, Niels16614 178416890,6419 10¾
1234Norden, Marc16204 177016981,0018 11 
1352Van Delft, Bas15393½173916671,3521 11 
1439Van der Weijde, André15913½169916270,7420 10½
1518Kastelein, Gerard16753½170316310,2020 9¼
1629Brandsma, Romayn16433½167716050,2420 9 
1720Jacobsen, Raymond16613½168116240,2119½9¾
1828Albers, Merlijn16463½16291557-0,0918½9¾
1941Catalan, Ciro15833½170016280,7918½8¼
2045Vleming, Stefan15723½162716270,3018 9¼
2144De Zoeten, Cato15803½174216701,0917½9¼
2213De Boer, Ruurd17033½16781606-0,1617 8¼
2327Van Nie, Pjotr16473½166015880,1115½8¼
2447De Ruyter, Wim15663 167716770,6021½9¾
2524Spek, Richard16583 15921679-0,3920½8½
2615Patil, Mahesh16993 16091609-0,7418½7½
2731Tjin a Lien, Ike16233 166816680,3217½6¾
2830Sutrisno, Agus16253 165616560,2317 5½
2955Honkoop, Stella15163 164416441,0216½5¾
304Werkhoven, Gerard17943 15911591-1,5615½7½
3114Albers, Saša1699 3 160316031603,0015½5¾
3225Tjioe, Patrick16533 15571557-0,6312½5¼
335Bons, Maurits17772½17711646-0,0323½9 
3457Segers, Job15012½169416940,9820½6¾
3517Hoogeveen, Luuk16762½15241596-1,0418½7¼
3660Goudriaan, Rafael14262½157016271,0317½7 
3756Orie, Erik15122½156216340,3317½5½
3851Brinkman, Dirk15522½161416860,3716½5¾
3949Gallardo Banez, Tomas15622½15611618-0,0412 4½
4033Eveleens, Ed16202 15571706-0,4218½5½
4136Boons, Joris1600 2 156816551568,0018½5 
427Smit, Michiel17402 14271576-2,0318 5¼
4342Basa, Manasvita15822 15111636-0,5718 5 
4453Van Hulst, Kees15362 154616710,0817 5 
452Slagboom, Leandro18002 14931618-2,4315½3¼
4626Loots, Ewoud16502 13781527-1,8215½3¼
471Mac Lean, Murdoch18462 14801605-2,8015 2½
4838Patwardhan, Aadi16002 168916890,3514 3½
4932Büttgenbach, Uwe Eugen16222 14481573-1,4113½3 
5040Butterworth, Simon15831½15051630-0,3118 3¾
5146Raulji, Kavya15691½14511644-0,5917½4 
5219Labruyère, Roger16651½14831632-1,2316½3½
5350Poots, René15571½182018200,6416 3 
5412Uittenbogaard, Hans17131 7821582-0,6817½2 
5522Tjin a Lien, Jie-Ren16601 12591532-1,5215½2¼
5659Weerts, René14441 13611634-0,5214½2 
5735Van Kuijk, Vadim16091 13871660-1,6114½1 
5848Been, Klaas1563 ½8261626-1,2415½ ¾
5937Nicolaas, Han16000 7831583-0,5214 0 
6058De Boer, Peter14640 7831583-0,3413½0 


Groep D
  NaamRatingpunttprrcW-WeWPSP
12Heres, Henri15615 169714570,8222½18¼
213Dirks, Mario Angelo14545 172413581,3720½17¼
317Torensma, Christian14404½159613850,9219½13¾
438Verheij, Dana1143 4½159214431,0019 13½
515Engelen, Niels14434 152914570,5924 14¾
65Neuteboom, Martin14994 154213930,3021 12¼
726Verkade, Jeroen13504 156914741,1720½13 
81De Zwart, Dennis15634 159114420,2120½12 
916Arnold, Kiri14404 170014270,9520 12¾
108Busscher, Tim14854 149513700,0817 10½
1128Cordes, Jule13313½156215051,8725 13¾
127Van Kuijk, Lazlo14903½14411441-0,3221½11 
134Rogge, Marloes15093½14841412-0,1220½10½
146Beusen, Frank14983½13491349-0,7920 10¾
1510Arnold, Lorin14693½14101353-0,4220 10¾
1611Van der Hagen, Stephan14613½145813860,0119 10 
1737Bakija, Alan1168 3½153613871,0017 7½
1833Wagter, Eric12673 150314311,5620 8¼
193Lieuw, Brendan15213 13041376-1,4519½9½
2020Torensma, Dylan14103 12101483-0,7019½8¼
2131Jansma, Dennis12903 142014200,9919 7½
2225Morote, Luna1361 3 137513751375,0019 7¼
2327Schraets, Mark13353 135014370,0518 7¼
2418Klaren, Oscar14363 11521118-0,6417½7 
2534Janssen, Valerie12493 139514670,8816½5 
2640Morote, Mare962 3 138213821382,0015½6½
2721Hageman, Danny13962½7041504-0,7120½6¾
2814Tiggelman, Vincent14522½13731373-0,5019½6 
299De Liefde, Michelle14752½000,0019 6½
3043Vleming, Annabel646 2½134714191347,0018½5¼
3124Bloemendal, Franck13742½12711396-0,4017 5¾
3219Turenhout, Ryanne14122½6851485-0,8017 5 
3323Van Kuijk, André13922½13851472-0,0714 2½
3412Van Eibergen, Robert14602 11251318-1,7418½5¼
3529Bingen, Stanley13132 131614410,0115 2½
3639Catalan, Ricardo9691½5691438-0,1617 2¾
3741Van Delft, Adinda843 1½119013831190,0015½3¼
3845Arnold, Rhys424 1½4921292492,0014 2¾
3935Patwardhan, Suvan12181½5711371-0,6114 1½
4042Vleming, Linde757 1½60414040,0012 1¼
4130Van Dijk, Ruud12961 4901290-0,5117 3 
4222Haver, Ton13931 5531353-1,1113½0 
4336Van der Willik, Bert1174 ½5741374-0,2415 1½
4444Jansma, Robbin450 0 5171317517,0013½0 
4532Melchers, Bert-Jan12690 6651465-0,4912½0 


  NaamRatingpunttprrcW-WeWPSP
14Zevenhuizen, Daniel21513 277519750,823 3 
21Kat, Rudolf19031½205820580,614½1¼
33Buzing, Pieter20661 18792004-0,755  ½
42Sanders, Catheleijne1957 ½17672040-0,685½ ¾


  NaamRatingpunttprrcW-WeWPSP
14Hofstee, Piet16182½179815250,623½2¼
21Panneman, Thomas14712½184715741,423½2¼
32Gerritsma, Bert15381 14261551-0,445 0 
43Van As, Sjaak15650 7421542-1,606 0 


  NaamRatingpunttprrcW-WeWPSP
14Bergshoeff, Bert14652 14081283-0,214 2 
22Van Dijk, Ruud12962 146513400,664 2½
33Klaren, André13271½132913290,014½2¼
41Bouma, Henk1227 ½10901363-0,465½ ¾




Uitslagen ronde 6
Groep A
 wit-zwartuitslag
1Andersson, Ulf-Leenhouts, Koen½-½
2Lai, Hing Ting-Meng, Roger0-1
3Arnaudov, Petar-Dgebuadze, Alexandre0-1
4Van Haastert, Edwin-Hilwerda, Jonas1-0
5Bekker, Stefan-Lalic, Bogdan1-0
6Bekedam, Tyro-Haast, Mark0-1
7Haver, Bas-Legemaat, Gert½-½
8Tiggelman, René-Van Dijk, Harold1-0
9Lopez, Jasel-Roorda, Thijs0-1
10Tabak, Stefan-Haver, Daan½-½
11Vroombout, Enrico-Zoun, Rogier1-0
12Tikranian, Alik-Becx, César1-0
13Oudewaal, Vincent-Timmerman, Gert0-1
14Segers, Reinoud-Van der Velden, Bram0-1
15Voogt, Bob-Oranje, Richard½-½
16IJzermans, Cees-Termeulen, Albert1-0
17Schouten, Jordy-Ramer, Milan1-0
18Mesman, Edwyn-Cornelisse, Ticho1-0
19Pietrow, Andrzej-Leertouwer, Joris½-½
20Van Twillert, Laurents-Barendse, Ted1-0


Groep B
 wit-zwartuitslag
1Bleeker, Kasper-Le Clercq, Maxim½-½
2Ercan, Selman-Pham, Khoi0-1
3Wijgers, Ben-Honkoop, Gilian1-0
4Oostvogels, Niek-Van Orsouw, Theo1-0
5Veldhuijsen, Klaas-Gijsen, William0-1
6Hess, Stefan-Van der Knaap, Jan1-0
7Evenhuis, Wybe-De Leur, Ben0-1
8De Bruijn, Aad-Klaren, Duncan0-1
9Meijer, Robbert-Doolaard, Floris1-0
10Koedijk, Klaas Jan-Romanesco, Roel0-1
11Kanbier, Max-Van der Hagen, Loek½-½
12Friesen, Philippe-Janssen, Toon1-0
13Kastelijn, Twan-Hensbergen, Willem1-0
14Van den Berg, Cees-Bauer, Jelle½-½
15De Bruijn, Tjerk-Peter-Cchung, Nyuk Lyn0-1
16Hooning, Freek-Boonstra, Jasper½-½
17Den Boer, Paul-Arnold, Frieda1-0
18Verhoef, Harry-Ghebreab, Elnathan½-½
19Berrevoets, Jeroen-Van de Griend, Johan½-½
20Albertus, Bram-Dekker, Jasper1-0


Groep C
 wit-zwartuitslag
1Arkesteijn, Jaco-Torensma, Jan½-½
2Van der Lubben, Arno-Cchung, Chi Yun0-1
3Dekker, Albert-Van 't Hoff, Kees½-½
4Tamminga, Meile-Albers, Merlijn1-0
5Naber, Quirine-Kastelein, Gerard1-0
6Van Delft, Bas-Van Dusseldorp, Brent0-1
7Brandsma, Romayn-Frijling, Jeroen0-1
8Van Nie, Pjotr-Jacobsen, Raymond½-½
9Van Diejen, Niels-Sutrisno, Agus1-0
10Tjin a Lien, Ike-Norden, Marc0-1
11Honkoop, Stella-Van der Weijde, André½-½
12Spek, Richard-Werkhoven, Gerard½-½
13Hoogeveen, Luuk-De Boer, Ruurd0-1
14De Ruyter, Wim-Albers, Saša½-½
15Orie, Erik-Catalan, Ciro0-1
16De Zoeten, Cato-Goudriaan, Rafael1-0
17Vleming, Stefan-Brinkman, Dirk1-0
18Smit, Michiel-Tjioe, Patrick0-1
19Patil, Mahesh-Eveleens, Ed1-0
20Patwardhan, Aadi-Slagboom, Leandro½-½
21Van Hulst, Kees-Loots, Ewoud½-½
22Basa, Manasvita-Büttgenbach, Uwe Eugen½-½
23Gallardo Banez, Tomas-Raulji, Kavya1-0
24Labruyère, Roger-Mac Lean, Murdoch0-1
25Weerts, René-Van Kuijk, Vadim0-1


Groep D
 wit-zwartuitslag
1De Zwart, Dennis-Heres, Henri0-1
2Engelen, Niels-Dirks, Mario Angelo0-1
3Torensma, Christian-Van Kuijk, Lazlo1-0
4Verheij, Dana-Bakija, Alan1-0
5Arnold, Kiri-Beusen, Frank1-0
6Neuteboom, Martin-Jansma, Dennis1-0
7Busscher, Tim-Torensma, Dylan1-0
8Cordes, Jule-Arnold, Lorin½-½
9Vleming, Annabel-Verkade, Jeroen0-1
10Hageman, Danny-Rogge, Marloes0-1
11Van der Hagen, Stephan-Tiggelman, Vincent1-0
12Morote, Luna-Klaren, Oscar½-½
13Schraets, Mark-Wagter, Eric½-½
14Lieuw, Brendan-Van Kuijk, André½-½
15Janssen, Valerie-Van Eibergen, Robert1-0
16Morote, Mare-Patwardhan, Suvan1-0
17Arnold, Rhys-Turenhout, Ryanne0-1
18Bloemendal, Franck-Van Delft, Adinda1-0
19Bingen, Stanley-Haver, Ton1-0
20Vleming, Linde-Jansma, Robbin1-0



Uitslagen Ronde 5
Groep A
 wit-zwartuitslag
1Meng, Roger-Andersson, Ulf½-½
2Leenhouts, Koen-Lai, Hing Ting1-0
3Lalic, Bogdan-Van Haastert, Edwin½-½
4Dgebuadze, Alexandre-Tiggelman, René1-0
5Roorda, Thijs-Arnaudov, Petar0-1
6Haast, Mark-Tabak, Stefan1-0
7Zoun, Rogier-Bekker, Stefan0-1
8Legemaat, Gert-Bekedam, Tyro½-½
9Hilwerda, Jonas-Tikranian, Alik1-0
10Van Dijk, Harold-IJzermans, Cees1-0
11Termeulen, Albert-Haver, Bas0-1
12Becx, César-Lopez, Jasel0-1
13Van der Velden, Bram-Oudewaal, Vincent½-½
14Vroombout, Enrico-Mesman, Edwyn1-0
15Oranje, Richard-Segers, Reinoud½-½
16Haver, Daan-Ramer, Milan1-0
17Timmerman, Gert-Van Twillert, Laurents1-0
18Leertouwer, Joris-Voogt, Bob0-1
19Cornelisse, Ticho-Pietrow, Andrzej½-½
20Barendse, Ted-Schouten, Jordy0-1


Groep B
 wit-zwartuitslag
1Le Clercq, Maxim-Oostvogels, Niek1-0
2Bleeker, Kasper-Hess, Stefan1-0
3Pham, Khoi-Klaren, Duncan1-0
4Gijsen, William-Honkoop, Gilian½-½
5Ercan, Selman-Doolaard, Floris1-0
6Van der Hagen, Loek-Wijgers, Ben0-1
7Van Orsouw, Theo-Friesen, Philippe1-0
8Van der Knaap, Jan-Kastelijn, Twan1-0
9Bauer, Jelle-Veldhuijsen, Klaas0-1
10De Leur, Ben-Hooning, Freek1-0
11Evenhuis, Wybe-De Bruijn, Tjerk-Peter1-0
12Romanesco, Roel-Den Boer, Paul1-0
13Boonstra, Jasper-Hensbergen, Willem½-½
14Ghebreab, Elnathan-Meijer, Robbert0-1
15Cchung, Nyuk Lyn-Van den Berg, Cees½-½
16Verhoef, Harry-De Bruijn, Aad0-1
17Arnold, Frieda-Koedijk, Klaas Jan0-1
18Berrevoets, Jeroen-Kanbier, Max0-1
19Janssen, Toon-Dekker, Jasper1-0
20Van de Griend, Johan-Albertus, Bram½-½


Groep C
 wit-zwartuitslag
1Torensma, Jan-Tamminga, Meile1-0
2Van 't Hoff, Kees-Arkesteijn, Jaco0-1
3Cchung, Chi Yun-Van Delft, Bas½-½
4Van Dusseldorp, Brent-Naber, Quirine½-½
5Sutrisno, Agus-Van der Lubben, Arno0-1
6Jacobsen, Raymond-Dekker, Albert0-1
7Segers, Job-Kastelein, Gerard0-1
8Van der Weijde, André-Van Diejen, Niels½-½
9Frijling, Jeroen-Spek, Richard1-0
10Albers, Merlijn-De Ruyter, Wim1-0
11Vleming, Stefan-Brandsma, Romayn0-1
12Tjin a Lien, Ike-Smit, Michiel1-0
13Van Nie, Pjotr-Patil, Mahesh1-0
14Brinkman, Dirk-Hoogeveen, Luuk½-½
15Norden, Marc-Boons, Joris1-0
16Eveleens, Ed-Honkoop, Stella0-1
17Slagboom, Leandro-De Zoeten, Cato0-1
18Werkhoven, Gerard-Van Hulst, Kees1-0
19De Boer, Ruurd-Raulji, Kavya1-0
20Albers, Saša-Labruyère, Roger1-0
21Catalan, Ciro-Loots, Ewoud1-0
22Büttgenbach, Uwe Eugen-Orie, Erik0-1
23Goudriaan, Rafael-Basa, Manasvita1-0
24Poots, René-Mac Lean, Murdoch1-0
25Tjioe, Patrick-Weerts, René1-0
26Been, Klaas-Gallardo Banez, Tomas0-1
27Van Kuijk, Vadim-Patwardhan, Aadi0-1


Groep D
 wit-zwartuitslag
1Van Kuijk, Lazlo-De Zwart, Dennis0-1
2Heres, Henri-Cordes, Jule1-0
3Dirks, Mario Angelo-Neuteboom, Martin1-0
4Verkade, Jeroen-Engelen, Niels0-1
5Beusen, Frank-Schraets, Mark1-0
6Arnold, Lorin-Arnold, Kiri½-½
7Torensma, Christian-Vleming, Annabel1-0
8Verheij, Dana-Hageman, Danny1-0
9Bakija, Alan-Wagter, Eric1-0
10Jansma, Dennis-Lieuw, Brendan1-0
11Van Eibergen, Robert-Busscher, Tim0-1
12De Liefde, Michelle-Morote, Luna½-½
13Torensma, Dylan-Morote, Mare1-0
14Rogge, Marloes-Janssen, Valerie½-½
15Turenhout, Ryanne-Van der Hagen, Stephan0-1
16Tiggelman, Vincent-Bloemendal, Franck1-0
17Klaren, Oscar-Catalan, Ricardo1-0
18Van Kuijk, André-Haver, Ton1-0
19Van Delft, Adinda-Bingen, Stanley1-0
20Arnold, Rhys-Vleming, Linde1-0
21Patwardhan, Suvan-Jansma, Robbin1-0


Uitslagen Ronde 4
Groep A
 wit-zwartuitslag
1Andersson, Ulf-Haast, Mark1-0
2Leenhouts, Koen-Hilwerda, Jonas1-0
3Bekker, Stefan-Meng, Roger0-1
4Lai, Hing Ting-Van Dijk, Harold1-0
5Tiggelman, René-Arnaudov, Petar½-½
6Lalic, Bogdan-Termeulen, Albert1-0
7Mesman, Edwyn-Dgebuadze, Alexandre0-1
8IJzermans, Cees-Tikranian, Alik½-½
9Haver, Bas-Becx, César½-½
10Ramer, Milan-Tabak, Stefan0-1
11Bekedam, Tyro-Timmerman, Gert1-0
12Voogt, Bob-Pietrow, Andrzej½-½
13Haver, Daan-Schouten, Jordy1-0
14Van Twillert, Laurents-Cornelisse, Ticho½-½


Groep B
 wit-zwartuitslag
1Oostvogels, Niek-Bleeker, Kasper1-0
2Le Clercq, Maxim-Van der Hagen, Loek1-0
3Honkoop, Gilian-Friesen, Philippe1-0
4Pham, Khoi-Kastelijn, Twan1-0
5Klaren, Duncan-Bauer, Jelle1-0
6Hensbergen, Willem-Wiersma, Arno0-1
7De Bruijn, Tjerk-Peter-De Leur, Ben½-½
8Hooning, Freek-Evenhuis, Wybe½-½
9Veldhuijsen, Klaas-Wijono, Santoso1-0
10Van den Berg, Cees-Boonstra, Jasper½-½
11Den Boer, Paul-Janssen, Toon½-½
12Albertus, Bram-Berrevoets, Jeroen0-1


Groep C
 wit-zwartuitslag
1Van Diejen, Niels-Torensma, Jan0-1
2Arkesteijn, Jaco-Bons, Maurits1-0
3Tamminga, Meile-Frijling, Jeroen1-0
4Patil, Mahesh-Van Dusseldorp, Brent0-1
5Hoogeveen, Luuk-Sutrisno, Agus0-1
6Van Delft, Bas-Norden, Marc1-0
7Orie, Erik-Jacobsen, Raymond0-1
8Kastelein, Gerard-Slagboom, Leandro1-0
9Spek, Richard-Albers, Saša1-0
10Labruyère, Roger-Brandsma, Romayn0-1
11Van der Weijde, André-Goudriaan, Rafael1-0
12Honkoop, Stella-Smit, Michiel½-½
13Weerts, René-Van Nie, Pjotr0-1
14Van Hulst, Kees-Büttgenbach, Uwe Eugen½-½
15Poots, René-Werkhoven, Gerard0-1
16Basa, Manasvita-Gallardo Banez, Tomas1-0
17Mac Lean, Murdoch-Van Kuijk, Vadim1-0


Groep D
 wit-zwartuitslag
1Van Kuijk, Lazlo-Verheij, Dana1-0
2Cordes, Jule-Dirks, Mario Angelo½-½
3Heres, Henri-Rogge, Marloes1-0
4Lieuw, Brendan-Torensma, Christian½-½
5Engelen, Niels-Torensma, Dylan1-0
6De Zwart, Dennis-Tiggelman, Vincent1-0
7Van der Hagen, Stephan-Arnold, Lorin0-1
8Wagter, Eric-Klaren, Oscar1-0
9Bloemendal, Franck-Bakija, Alan0-1
10Busscher, Tim-Van Kuijk, André1-0
11Haver, Ton-Morote, Mare0-1
12Bingen, Stanley-Morote, Luna0-1
13Van Dijk, Ruud-Jansma, Dennis0-1
14Jansma, Robbin-Janssen, Valerie0-1


Uitslagen Ronde 3
Groep A
 wit-zwartuitslag
1Van Haastert, Edwin-Andersson, Ulf½-½
2Meng, Roger-Leenhouts, Koen½-½
3Arnaudov, Petar-Bekker, Stefan½-½
4Tabak, Stefan-Lai, Hing Ting0-1
5Haast, Mark-Mesman, Edwyn1-0
6Hilwerda, Jonas-Haver, Bas1-0
7Dgebuadze, Alexandre-Lalic, Bogdan½-½
8Lopez, Jasel-Tiggelman, René0-1
9Van Dijk, Harold-Vroombout, Enrico1-0
10Timmerman, Gert-Roorda, Thijs0-1
11Oudewaal, Vincent-Legemaat, Gert0-1
12Termeulen, Albert-Van der Velden, Bram1-0
13Zoun, Rogier-Voogt, Bob1-0
14Tikranian, Alik-Van Twillert, Laurents1-0
15Pietrow, Andrzej-IJzermans, Cees0-1
16Becx, César-Haver, Daan1-0
17Schouten, Jordy-Bekedam, Tyro0-1
18Cornelisse, Ticho-Ramer, Milan0-1
19Segers, Reinoud-Barendse, Ted1-0
20Oranje, Richard-Leertouwer, Joris1-0


Groep B
 wit-zwartuitslag
1Friesen, Philippe-Le Clercq, Maxim½-½
2Hess, Stefan-Gijsen, William½-½
3Bleeker, Kasper-Pham, Khoi1-0
4Doolaard, Floris-Klaren, Duncan1-0
5Oostvogels, Niek-Koedijk, Klaas Jan1-0
6Van der Hagen, Loek-Hooning, Freek1-0
7Wijgers, Ben-Romanesco, Roel1-0
8Honkoop, Gilian-Den Boer, Paul1-0
9Kastelijn, Twan-Veldhuijsen, Klaas1-0
10Ercan, Selman-Cchung, Nyuk Lyn1-0
11Bauer, Jelle-Ghebreab, Elnathan1-0
12Van Orsouw, Theo-Meijer, Robbert1-0
13Hensbergen, Willem-Verhoef, Harry1-0
14De Leur, Ben-Janssen, Toon1-0
15Boonstra, Jasper-Kanbier, Max½-½
16Wijono, Santoso-Van den Berg, Cees½-½
17Evenhuis, Wybe-Albertus, Bram1-0
18Van der Knaap, Jan-Van de Griend, Johan1-0
19De Bruijn, Aad-Berrevoets, Jeroen1-0
20Dekker, Jasper-Arnold, Frieda0-1


Groep C
 wit-zwartuitslag
1Dekker, Albert-Cchung, Chi Yun0-1
2Jacobsen, Raymond-Van 't Hoff, Kees0-1
3Naber, Quirine-Van der Lubben, Arno½-½
4Torensma, Jan-Segers, Job1-0
5Smit, Michiel-Van Diejen, Niels0-1
6Spek, Richard-Tamminga, Meile0-1
7Brandsma, Romayn-Arkesteijn, Jaco0-1
8Hoogeveen, Luuk-Van Delft, Bas½-½
9Frijling, Jeroen-Kastelein, Gerard1-0
10Slagboom, Leandro-Eveleens, Ed½-½
11Norden, Marc-De Boer, Ruurd1-0
12Albers, Saša-Van der Weijde, André½-½
13De Zoeten, Cato-Patil, Mahesh0-1
14Raulji, Kavya-Labruyère, Roger½-½
15Van Dusseldorp, Brent-Catalan, Ciro1-0
16Loots, Ewoud-Vleming, Stefan0-1
17De Ruyter, Wim-Van Nie, Pjotr1-0
18Van Hulst, Kees-Albers, Merlijn0-1
19Sutrisno, Agus-Weerts, René1-0
20Goudriaan, Rafael-Tjin a Lien, Ike½-½
21Orie, Erik-Tjin a Lien, Jie-Ren1-0
22Boons, Joris-Patwardhan, Aadi1-0
23Brinkman, Dirk-Mac Lean, Murdoch1-0
24Werkhoven, Gerard-Basa, Manasvita½-½
25Gallardo Banez, Tomas-Tjioe, Patrick½-½
26Büttgenbach, Uwe Eugen-Been, Klaas1-0
27Honkoop, Stella-Van Kuijk, Vadim1-0
28Butterworth, Simon-De Boer, Peter1-0


Groep D
 wit-zwartuitslag
1Neuteboom, Martin-Van Kuijk, Lazlo½-½
2De Zwart, Dennis-Cordes, Jule½-½
3Torensma, Christian-Heres, Henri½-½
4Torensma, Dylan-Lieuw, Brendan½-½
5Rogge, Marloes-Engelen, Niels½-½
6Arnold, Lorin-Verkade, Jeroen0-1
7Dirks, Mario Angelo-Wagter, Eric1-0
8Tiggelman, Vincent-Verheij, Dana0-1
9Morote, Luna-Beusen, Frank0-1
10Schraets, Mark-Busscher, Tim1-0
11Bakija, Alan-Van Eibergen, Robert½-½
12Arnold, Kiri-Bingen, Stanley1-0
13Morote, Mare-Hageman, Danny0-1
14Vleming, Annabel-Van Kuijk, André1-0
15Janssen, Valerie-Van der Hagen, Stephan0-1
16Klaren, Oscar-Van Delft, Adinda1-0
17Vleming, Linde-Turenhout, Ryanne0-1
18Van der Willik, Bert-Bloemendal, Franck0-1
19Jansma, Dennis-Patwardhan, Suvan1-0
20Jansma, Robbin-Haver, Ton0-1
21Catalan, Ricardo-Arnold, Rhys1-0



Uitslagen Ronde 2

Groep A
 wit-zwartuitslag
1Andersson, Ulf-Lopez, Jasel1-0
2Bekker, Stefan-Dgebuadze, Alexandre1-0
3Leenhouts, Koen-Timmerman, Gert1-0
4Van der Velden, Bram-Van Haastert, Edwin0-1
5Arnaudov, Petar-Tabak, Stefan½-½
6Tiggelman, René-Meng, Roger0-1
7Lai, Hing Ting-Oudewaal, Vincent1-0
8Lalic, Bogdan-Cornelisse, Ticho1-0
9Haver, Daan-Haast, Mark0-1
10Mesman, Edwyn-Tikranian, Alik1-0
11Legemaat, Gert-Termeulen, Albert½-½
12Haver, Bas-Pietrow, Andrzej1-0
13Ramer, Milan-Hilwerda, Jonas0-1
14Van Dijk, Harold-1 forf.
15IJzermans, Cees-Schouten, Jordy½-½
16Leertouwer, Joris-Vroombout, Enrico0-1
17Barendse, Ted-Zoun, Rogier0-1
18Bekedam, Tyro-Becx, César½-½
19Roorda, Thijs-Segers, Reinoud1-0


Groep B
 wit-zwartuitslag
1Le Clercq, Maxim-Bauer, Jelle1-0
2Meijer, Robbert-Hess, Stefan0-1
3Pham, Khoi-Verhoef, Harry1-0
4Gijsen, William-Wijgers, Ben1-0
5Den Boer, Paul-Bleeker, Kasper0-1
6Cchung, Nyuk Lyn-Friesen, Philippe0-1
7Klaren, Duncan-Kastelijn, Twan1-0
8Doolaard, Floris-Wijono, Santoso1-0
9Koedijk, Klaas Jan-Boonstra, Jasper1-0
10Janssen, Toon-Van der Hagen, Loek0-1
11Albertus, Bram-Ercan, Selman0-1
12Arnold, Frieda-Romanesco, Roel0-1
13Van de Griend, Johan-Van Orsouw, Theo0-1
14Kanbier, Max-Van der Knaap, Jan½-½
15De Bruijn, Tjerk-Peter-Dekker, Jasper1-0
16Berrevoets, Jeroen-Honkoop, Gilian0-1
17Ghebreab, Elnathan-De Bruijn, Aad1-0


Groep C
 wit-zwartuitslag
1Bons, Maurits-Sutrisno, Agus1-0
2Tjin a Lien, Ike-Dekker, Albert0-1
3Van 't Hoff, Kees-De Zoeten, Cato1-0
4Eveleens, Ed-Naber, Quirine0-1
5Cchung, Chi Yun-De Ruyter, Wim1-0
6Vleming, Stefan-Jacobsen, Raymond0-1
7Van der Lubben, Arno-Van Dusseldorp, Brent1-0
8Segers, Job-Loots, Ewoud1-0
9Smit, Michiel-Goudriaan, Rafael1-0
10Van Diejen, Niels-Boons, Joris1-0
11Patwardhan, Aadi-Spek, Richard0-1
12Van Nie, Pjotr-Raulji, Kavya½-½
13Brandsma, Romayn-Orie, Erik1-0
14Mac Lean, Murdoch-Norden, Marc0-1
15Van Kuijk, Vadim-Slagboom, Leandro0-1
16Van der Weijde, André-Werkhoven, Gerard1-0
17Catalan, Ciro-Nicolaas, Han1-0
18De Boer, Ruurd-Butterworth, Simon1-0
19Been, Klaas-Albers, Saša0-1
20Patil, Mahesh-Basa, Manasvita1-0
21Labruyère, Roger-Gallardo Banez, Tomas1-0
22Tjin a Lien, Jie-Ren-Brinkman, Dirk½-½
23Tjioe, Patrick-Van Hulst, Kees0-1
24Albers, Merlijn-Honkoop, Stella1-0
25Weerts, René-Büttgenbach, Uwe Eugen1-0


Groep D
 wit-zwartuitslag
1Engelen, Niels-Heres, Henri½-½
2Hageman, Danny-Neuteboom, Martin0-1
3Van Kuijk, André-Van Kuijk, Lazlo0-1
4Busscher, Tim-Cordes, Jule0-1
5Wagter, Eric-Arnold, Lorin½-½
6Lieuw, Brendan-Vleming, Annabel1-0
7Turenhout, Ryanne-Rogge, Marloes0-1
8Van der Hagen, Stephan-Verkade, Jeroen0-1
9Janssen, Valerie-Dirks, Mario Angelo0-1
10Patwardhan, Suvan-Tiggelman, Vincent0-1
11Morote, Mare-Arnold, Kiri½-½
12Verheij, Dana-Klaren, Oscar1-0
13Beusen, Frank-Jansma, Dennis1-0
14Van Eibergen, Robert-Melchers, Bert-Jan1-0
15Haver, Ton-Bakija, Alan0-1
16Morote, Luna-Catalan, Ricardo1-0
17Schraets, Mark-Jansma, Robbin1-0
18Bingen, Stanley-Arnold, Rhys1-0


Uitslagen Ronde 1

Groep A
wit-zwartuitslag
1Voogt, Bob-Andersson, Ulf0-1
2Dgebuadze, Alexandre-IJzermans, Cees1-0
3Vroombout, Enrico-Leenhouts, Koen0-1
4Van Haastert, Edwin-Barendse, Ted1-0
5Becx, César-Arnaudov, Petar0-1
6Meng, Roger-Roorda, Thijs1-0
7Hilwerda, Jonas-Lalic, Bogdan1/2
8Lopez, Jasel-Oranje, Richard1-0
9Schouten, Jordy-Bekker, Stefan0-1
10Tikranian, Alik-Haver, Daan1/2
11Oudewaal, Vincent-Van Dijk, Harold1-0
12Timmerman, Gert-Leertouwer, Joris1-0
13Pietrow, Andrzej-Legemaat, Gert1/2
14Van der Velden, Bram-Zoun, Rogier1-0
15Segers, Reinoud-Tiggelman, René0-1
16Tabak, Stefan-Bekedam, Tyro1-0
17


Groep B
wit-zwartuitslag
1Van den Berg, Cees-Le Clercq, Maxim0-1
2Hess, Stefan-De Bruijn, Tjerk-Peter1-0
3Honkoop, Gilian-Pham, Khoi0-1
4Wijgers, Ben-Evenhuis, Wybe1-0
5De Bruijn, Aad-Den Boer, Paul0-1
6Friesen, Philippe-Arnold, Frieda1-0
7Hooning, Freek-Hensbergen, Willem1-0
8Kastelijn, Twan-Van Orsouw, Theo1-0
9Verhoef, Harry-Ercan, Selman1-0
10Bauer, Jelle-Van der Knaap, Jan1-0
11Gijsen, William-De Leur, Ben1-0
12Meijer, Robbert-Berrevoets, Jeroen1-0
13Dekker, Jasper-Oostvogels, Niek0-1
14Romanesco, Roel-Cchung, Nyuk Lyn0-1
15Bleeker, Kasper-Van de Griend, Johan1-0
16Veldhuijsen, Klaas-Albertus, Bram1/2
17Klaren, Duncan-Kanbier, Max1-0
18Wiersma, Arno-Ghebreab, Elnathan1-0


Groep C
wit-zwartuitslag
1Sutrisno, Agus-Mac Lean, Murdoch1-0
2Slagboom, Leandro-Tjin a Lien, Ike0-1
3Büttgenbach, Uwe Eugen-Torensma, Jan0-1
4Werkhoven, Gerard-Eveleens, Ed0-1
5Norden, Marc-Bons, Maurits0-1
6Dekker, Albert-Van Kuijk, Vadim1-0
7Boons, Joris-Smit, Michiel1/2
8Tamminga, Meile-Van der Weijde, André1-0
9Butterworth, Simon-Van 't Hoff, Kees0-1
10Naber, Quirine-Catalan, Ciro1-0
11Basa, Manasvita-Cchung, Chi Yun0-1
12Uittenbogaard, Hans-Frijling, Jeroen0-1
13De Zoeten, Cato-De Boer, Ruurd1-0
14Albers, Saša-Vleming, Stefan0-1
15De Ruyter, Wim-Patil, Mahesh1-0
16Arkesteijn, Jaco-Been, Klaas1-0
17Gallardo Banez, Tomas-Hoogeveen, Luuk0-1
18Kastelein, Gerard-Brinkman, Dirk1-0
19Van Delft, Bas-Labruyère, Roger1-0
20Jacobsen, Raymond-Van Hulst, Kees1-0
21Van der Lubben, Arno-Tjin a Lien, Jie-Ren1-0
22Van Dusseldorp, Brent-Honkoop, Stella1-0
23Segers, Job-Tjioe, Patrick1-0
24Loots, Ewoud-Weerts, René1-0
25Goudriaan, Rafael-Albers, Merlijn1-0
26


Groep D
wit-zwartuitslag
1Bloemendal, Franck-De Zwart, Dennis0-1
2Heres, Henri-Morote, Luna1-0
3Verkade, Jeroen-Lieuw, Brendan1/2
4Neuteboom, Martin-Schraets, Mark1-0
5Cordes, Jule-Beusen, Frank1-0
6Van Kuijk, Lazlo-Bingen, Stanley1-0
7Jansma, Dennis-Busscher, Tim0-1
8Arnold, Lorin-Melchers, Bert-Jan1-0
9Wagter, Eric-Van Eibergen, Robert1-0
10Tiggelman, Vincent-Janssen, Valerie1/2
11Bakija, Alan-Engelen, Niels0-1
12Arnold, Kiri-Verheij, Dana1/2
13Catalan, Ricardo-Torensma, Christian0-1
14Klaren, Oscar-Morote, Mare1/2
15Van Delft, Adinda-Torensma, Dylan0-1
16Hageman, Danny-Vleming, Linde1-0
17Vleming, Annabel-Haver, Ton1-0
18Van Kuijk, André-Jansma, Robbin1-0
19Arnold, Rhys-De Liefde, Michelle0-1
20


Vierkampen
Ronde 2
 wit-zwartuitslag
AZevenhuizen, Daniel-Buzing, Pieter1-0
AKat, Rudolf-Sanders, Catheleijne½-½
BHofstee, Piet-Van As, Sjaak1-0
BPanneman, Thomas-Gerritsma, Bert1-0
CBergshoeff, Bert-Klaren, André1-0
CBouma, Henk-Van Dijk, Ruud0-1


Ronde 1
wit-zwartuitslag
AKat, Rudolf-Zevenhuizen, Daniel0-1
ASanders, Catheleijne-Buzing, Pieter0-1
BPanneman, Thomas-Hofstee, Piet1/2
BGerritsma, Bert-Van As, Sjaak1-0
CBouma, Henk-Bershoeff, Bert0-1
CVan Dijk, Ruud-Klaren, André0-1

Sponsors

AAW Administratie & Advies Westland

Grotius College

Rob Brunia Fonds

Zonderland Fotografie

Haagse Schaakbond

de Delftsche SchaakClub
de grootste, actiefste en gezelligste schaakclub van Delft

jeugd [ma 18:30-20:00]
Er is op 5 niveau's schaaktraining. Daar­na is er competitie, of een van de vele andere activiteiten.

senioren [ma 19:45-01:00]
De grote interne competitie heeft schakers van elk niveau. Ook zijn er veel andere activiteiten.

copyright
© 2002-2018 Delftsche SchaakClub

powered by
WoltLab GbR, Tjip BV & 2B Insite

software
FirstClassWebsite v1.6.1124.1
DSS v2.9.0701.1
WoltLab Burning Board
GNU WebChess

statistieken
Nedstat Basic  nedstat

disclaimer, privacy politiek, sitemap