Prinsenstad-toernooi

OGD Prinsenstad-Toernooi 2014

IGM Erik van den Doel heeft op weerstandspunten het OGD Prinsenstad-toernooi van 2014 gewonnen. Hij eindigde samen met IGM Igor Khenkin op 5 uit 6, maar had de meeste weerstandspunten.

De B-groep werd gewonnen door Joris Kokje, die samen met Twan van der Togt op 5 uit 6 eindigde, maar meer weerstand had gehad.

De C-groep werd overtuigend gewonnen door Sebastiaan Dijksman met 5½ uit 6.

In de D-groep eindigde Carsten van der Hoeven op weerstandspunten voor Gillian Honkoop. Beiden hadden 5 uit 6.


Eindstand
Groep A
  titelnaamratingpuntentprrcw-wewpsb
15GMVan den Doel, Erik25605 269123791,0921½17½
23GMKhenkin, Igor25745 264423600,6320½16¼
32GMReinderman, Dimitri25904½257223640,0921½14½
46GMHaslinger, Stewart G25444½255322820,3021½14½
54GMIkonnikov, Vyacheslav25704 24562290-0,5422½14 
61GMDanin, Alexandre25954 25312389-0,2622½13¼
711FMAdmiraal, Miguoel23094 241222870,8320 12 
813 Vereggen, Lars22654 22322107-0,2416½10¾
98IMVan Oosterom, Chiel23694 22142089-0,9915 9½
107GMSergeev, Vladimir24573½23932326-0,2023 11 
1135 Polak, Alexander20043½236323562,1320½9¾
1231 Lecomte, Robin20423½238621931,7518 9½
1310FMKerigan, Demre23273½22622190-0,3417 8¾
1412 Van der Auweraert, Elwin22813½22392182-0,3215½6½
1519 Gerlagh, Joris21453 232523400,9521 9¾
1621 Haver, Daan21253 232723411,3821 8 
1716 Van der Zon, Stef21673 21212121-0,3218½7¾
189IMSlingerland, Fred23313 21082108-1,6118 8½
1937 Glissenaar, Marcel20013 217421851,0415½6½
2023 Warmerdam, Max21102½226622780,9020 6¾
2117 Groffen, Hans21652½221522760,2219½6¾
2227 Roorda, Thijs20672½213522220,2619 8 
2314 Legemaat, Gert21732½21342206-0,2819 6¾
2433 Tikranian, Alik20252½205921160,1717½5 
2536 Kolodkin, Daniil20032½212221940,6216½5¼
2615 Schroer, Marcel21702½21232180-0,5416 3¾
2729WFMKazarian, Anna-Maja20582½213821950,5415½5¾
2838 Nguyen, Kevin19992½204221140,2914 4¼
2920 Stolwijk, Colin21412½20802163-0,5511½3¼
3022 Haver, Bas21122 20652200-0,5116½3½
3118 Barendse, Ted21512 19222047-1,8415½3 
3225 Voogt, Bob20832 19922153-0,7315 3 
3328 Oosterom, Erik20611½19492189-0,6917 4¼
3424 Oudewaal, Vincent20861½18992154-1,2615½1¾
3526 Glimmerveen, Martin20671½223422340,3314 1¾
3630 Oranje, Richard20511 230923090,3218 3½
3732 Cebula, Jerzy20401 19192192-0,8516½2½
3834 Boes, Robert2010 ½16992100-1,7714½1 


Groep B
  naamratingpuntentprrcw-wewpsb
133Kokje, Joris17655 215518822,9122 17¾
28Van der Togt, Twan19585 213218591,2421½16¾
316Van der Hoeven, Gerben18984½208818951,4823½16 
41Van Woerden, Michiel20934½212718870,2421 15¾
523Bulthuis, Jelle18403½200619491,3722 12¾
634Geene, Joris17543½197619041,4421½11 
74Schelvis, Richard19873½19011844-0,5821 10¾
813Brokaar, Joey19173½18601788-0,3620½10½
912Welling, Wouter19193½195718850,2720½9¾
1014Kerkhof, Michel19173½18821810-0,2319½10¾
1110Hemmes, Maarten19343½192618540,0019½10 
123Oei, Ik20293½19581901-0,5319½9¼
1319Verhoef, Ruud18663½195318810,6019 10¾
1427Verhoef, Pieter18173½196418921,0118½11 
159Krohn Montalvo, Francisco19433½18911834-0,3118 8¼
162Haslinger, Gareth20573½19391867-0,6517½7¼
177Greeuw, Sietske19703½19171845-0,3316½8 
1820Reichardt, Gert18633 193318380,3517½7¼
1937Mensing, Andrew17293 187218720,9417½7 
2022Flohr, Ron18442½201318880,6719½7 
2136Schilstra, Laurens17352½185019220,6519½6 
2238Van Baar, Esper17002½181718890,6917½6 
2329Baak, Evert17912½184018970,3417½4½
2415Van den Berg, Cees19032½17331805-1,1517 5¾
2511Holwijn, Melvin19202½18451845-0,4017 5 
2626Gerritse, Youri18182½17021827-0,4616 4½
2731Baak, Karl17742½183118880,3814 3¼
2830Mensing, Adrian17762 16401789-0,9218 4¾
2925Bettman, Jan18232 16771826-1,0017½4½
3032De Best, Jos17742 17401865-0,2716 2 
3117Tamerus, Henrik18712 198317900,2815½4 
3239Bekedam, Tyro16712 172618750,2915½2¾
336Van der Vegt, Seth19751½18611861-0,4416½2¼
3435Kouwenhoven, Derk17481½15901830-0,9512½1¼
3518Moerkerken, Remko18701 18231823-0,0716 2½
3628Metz, Atze18061 15831856-1,5914½2 
3724Van de Griend, Johan18341 15731846-1,9213½ ½
385Wiersma, Arno1983 ½000,0015½1½
3921Deruda, Leonardo1861 ½14001801-2,9911½ ½


Groep C
  naamratingpuntentprrcw-wewpsb
113Dijksman, Sebastiaan17335½206416631,9321½19¼
229Van Dongen, Gijs16465 200617332,7022 16½
322Janse, Alexander16694½197217321,9320 14¼
420Hofstee, Piet16844½189916591,3418 13¼
58Van Gosliga, Jouke17554½185616630,7518 12¼
61Smaal, Lourens18444 18051656-0,1921½13 
75Braam, Marco17784 180716580,2318½11¾
840Mercan, Oscar15704 181916701,6418 10¾
99Mulders, Edwin17544 180516800,3917 10 
1028Eveleens, Ed16503½181617441,1425 13¼
1135Omota, Florin16073½175816861,0321½10 
1221Kanters, Cor16743½173616790,5321 11 
136Ehrhardt, Matthias17723½17671695-0,0321 10½
1433Oxener, Aldo16313½174516880,9519½9 
154Hogerhorst, Tony17823½17261654-0,3518 9½
1614Van der Weijde, Andre17283½17191662-0,0117½8¾
1712Frijling, Jeroen17403½16721600-0,4015 6¼
187Van den Bos, Frank17563 16711671-0,7022 9¼
1930Van Heeren, Arie16443 165916590,1118½9¼
2019Tamminga, Meile16903 16611661-0,1918 6¾
2132Ten Brinke, Jan16363 173617360,8317 7 
2239Van Ee, Winston15713 170517050,8816 6¼
2324Yalcin, Bilal16623 170917090,3215 7 
2434Mesman, Edwyn16213 168216820,5015 7 
2510Naasz, Robert17513 16471647-0,7215 6¾
2637Bakker, Rommert15843 173317330,9814 5¾
2744Poots, Rene14872½161416860,7619 7 
282Torenstra, Rene18082½15981670-1,4217½6¼
2936De Vries, Ronald15902½167716770,4616½4½
3041Sutrisno, Agus15332½165617130,8716 6 
3126Cauwenberghs, Kenneth16562 15921717-0,5221 6½
3211Ameling, Bob17432 14991648-1,6421 6 
333Kastelein, Gerard17892 14951620-2,3018 5 
3417Verheijen, Jan16982 14761601-1,7917½5¾
3531Welling, Sophie16372 15341683-0,6917½3¾
3623Krieger, Alexander16692 15951720-0,5817 4 
3727Daday, Csaba16552 15081657-1,0016 4 
3818Veenendaal, Loek16942 15031590-1,0415 3¾
3916Haslinger, Mike17032 14901639-1,4212½3 
4038Reichardt, Robin15841½14381678-0,8718½4¼
4115Nobel, Corniel17181½15171642-0,7917½4 
4242Huisman, Edgar15321 13941667-0,9316½2¾
4325Been, Klaas16571 13911664-1,9516½1½
4443Overmeer, Henk1516 ½8141614-0,7415½1½


Groep D
  naamratingpuntentprrcw-wewpsb
117Van der Hoeven, Carsten13255 164313702,4422½17½
216Honkoop, Gilian13255 149611791,3718½15 
311Reichardt, Monica14334½151512750,5317½12¼
49Omota, Vlad14504 160514561,0421½14 
53Loedeman, Bert14714 147913540,0720½11¾
615Van Klaveren, Justus13584 142012950,6216½9½
72Karagantcheff, Dimitri14943½14071335-0,5325½13¾
825Van Dongen, Sam11543½135612991,5220 10¾
91Westerhuis, Maurice15233½14271355-0,5819½8¾
1010Ingravallo, Claudio14333½13851313-0,2518½8½
1118Astudillo, Reinaldo13003½139913420,8718 9¼
124Dirkse, Simon14703½12971155-1,1017 8¼
1328Beek, Nico9713 131713342,2723½10 
1427Warnaar, Alisha9743 129513121,8113½6 
1520Bouma, Henk12902½143314330,7420½7¾
167Breton, Mark14592½151213870,2219½6¾
1726Geene, Ilse11412½127513470,7619 5¾
185Beusen, Frank14692½12131285-1,6517½5¼
1912Bergshoeff, Bert14172½12741346-0,9417 6¾
208Janse, Sebastiaan14522½12251297-1,4717 4¾
2114Mulder, Mick13722½11491154-1,4916½5¼
2222Baltus, Luuc12592½125812820,0315½3¼
236Scherpenisse, Rob1462 ½262974-0,9217 1½
2423Wagter, Eric12152 11611286-0,4316 2 
2519Stoops, Michael13001½10131205-1,7016 2¼
2624Swanink, Koos12131 9811254-1,6716 2 
2729Van der Togt, Noud6611 78813350,5216 1 
2813Zonderland, Herman1400 ½000,0015½1½
2921Torenstra, Jan1285 ½8951216-2,0811½ ½


Uitslagen ronde 6
Groep A
 wit-zwartuitslag
1Haslinger, Stewart G-Van den Doel, Erik½-½
2Admiraal, Miguoel-Khenkin, Igor0-1
3Reinderman, Dimitri-Sergeev, Vladimir1-0
4Ikonnikov, Vyacheslav-Polak, Alexander1-0
5Danin, Alexandre-Gerlagh, Joris1-0
6Van Oosterom, Chiel-Van der Zon, Stef1-0
7Haver, Daan-Vereggen, Lars0-1
8Lecomte, Robin-Slingerland, Fred½-½
9Schroer, Marcel-Kerigan, Demre0-1
10Van der Auweraert, Elwin-Groffen, Hans1-0
11Legemaat, Gert-Kazarian, Anna-Maja½-½
12Voogt, Bob-Glissenaar, Marcel0-1
13Roorda, Thijs-Tikranian, Alik½-½
14Haver, Bas-Stolwijk, Colin0-1
15Kolodkin, Daniil-Oudewaal, Vincent1-0
16Nguyen, Kevin-Oosterom, Erik1-0
17Cebula, Jerzy-Barendse, Ted0-1
18Glimmerveen, Martin-Boes, Robert1-0


Groep B
 wit-zwartuitslag
1Kokje, Joris-Van der Hoeven, Gerben1-0
2Van der Togt, Twan-Hemmes, Maarten1-0
3Van Woerden, Michiel-Geene, Joris1-0
4Brokaar, Joey-Bulthuis, Jelle½-½
5Schelvis, Richard-Verhoef, Ruud½-½
6Kerkhof, Michel-Verhoef, Pieter½-½
7Greeuw, Sietske-Krohn Montalvo, Francisco½-½
8Gerritse, Youri-Welling, Wouter0-1
9Holwijn, Melvin-Oei, Ik0-1
10Haslinger, Gareth-Schilstra, Laurens1-0
11Bettman, Jan-Mensing, Andrew0-1
12Reichardt, Gert-Bekedam, Tyro1-0
13Van den Berg, Cees-Van Baar, Esper½-½
14Mensing, Adrian-Baak, Evert0-1
15Baak, Karl-Van de Griend, Johan1-0
16De Best, Jos-Metz, Atze1-0
17Kouwenhoven, Derk-Deruda, Leonardo1-0


Groep C
 wit-zwartuitslag
1Dijksman, Sebastiaan-Hofstee, Piet½-½
2Smaal, Lourens-Van Dongen, Gijs0-1
3Omota, Florin-Van Gosliga, Jouke0-1
4Janse, Alexander-Ehrhardt, Matthias1-0
5Mulders, Edwin-Eveleens, Ed1-0
6Braam, Marco-Van Ee, Winston1-0
7Tamminga, Meile-Mercan, Oscar0-1
8Yalcin, Bilal-Kanters, Cor½-½
9Oxener, Aldo-Sutrisno, Agus1-0
10Poots, Rene-Frijling, Jeroen0-1
11Mesman, Edwyn-Van Heeren, Arie½-½
12Torenstra, Rene-Van der Weijde, Andre0-1
13Hogerhorst, Tony-Krieger, Alexander1-0
14Naasz, Robert-Cauwenberghs, Kenneth1-0
15Veenendaal, Loek-Van den Bos, Frank0-1
16Ten Brinke, Jan-Ameling, Bob1-0
17Kastelein, Gerard-Bakker, Rommert0-1
18Verheijen, Jan-De Vries, Ronald0-1
19Haslinger, Mike-Reichardt, Robin1-0
20Welling, Sophie-Huisman, Edgar1-0
21Been, Klaas-Daday, Csaba0-1

Groep D
 wit-zwartuitslag
1Honkoop, Gilian-Van der Hoeven, Carsten1-0
2Karagantcheff, Dimitri-Reichardt, Monica0-1
3Van Klaveren, Justus-Omota, Vlad½-½
4Ingravallo, Claudio-Loedeman, Bert½-½
5Dirkse, Simon-Beek, Nico1-0
6Astudillo, Reinaldo-Bouma, Henk1-0
7Westerhuis, Maurice-Bergshoeff, Bert1-0
8Geene, Ilse-Van Dongen, Sam0-1
9Scherpenisse, Rob-Warnaar, Alisha0-1
10Mulder, Mick-Beusen, Frank½-½
11Janse, Sebastiaan-Stoops, Michael1-0
12Baltus, Luuc-Van der Togt, Noud1-0
13Wagter, Eric-Swanink, Koos1-0


Uitslagen ronde 5
Groep A
 wit-zwartuitslag
1Van den Doel, Erik-Danin, Alexandre1-0
2Khenkin, Igor-Sergeev, Vladimir1-0
3Admiraal, Miguoel-Ikonnikov, Vyacheslav1-0
4Haslinger, Stewart G-Haver, Daan1-0
5Groffen, Hans-Reinderman, Dimitri0-1
6Polak, Alexander-Slingerland, Fred1-0
7Gerlagh, Joris-Van der Zon, Stef½-½
8Warmerdam, Max-Van Oosterom, Chiel0-1
9Vereggen, Lars-Legemaat, Gert1-0
10Tikranian, Alik-Lecomte, Robin0-1
11Kerigan, Demre-Kolodkin, Daniil1-0
12Oosterom, Erik-Van der Auweraert, Elwin0-1
13Schroer, Marcel-Nguyen, Kevin1-0
14Kazarian, Anna-Maja-Voogt, Bob½-½
15Glissenaar, Marcel-Roorda, Thijs½-½
16Barendse, Ted-Haver, Bas0-1
17Cebula, Jerzy-Oudewaal, Vincent0-1
18Boes, Robert-Stolwijk, Colin0-1


Groep B
 wit-zwartuitslag
1Van der Hoeven, Gerben-Van der Togt, Twan½-½
2Kokje, Joris-Schelvis, Richard1-0
3Oei, Ik-Hemmes, Maarten0-1
4Welling, Wouter-Van Woerden, Michiel0-1
5Bulthuis, Jelle-Greeuw, Sietske½-½
6Verhoef, Ruud-Kerkhof, Michel½-½
7Geene, Joris-Bettman, Jan1-0
8Van Baar, Esper-Krohn Montalvo, Francisco0-1
9Mensing, Andrew-Brokaar, Joey0-1
10Verhoef, Pieter-Van den Berg, Cees1-0
11Bekedam, Tyro-Mensing, Adrian½-½
12Baak, Evert-Holwijn, Melvin0-1
13Haslinger, Gareth-Baak, Karl1-0
14Schilstra, Laurens-Metz, Atze1-0
15Tamerus, Henrik-De Best, Jos1-0
16Kouwenhoven, Derk-Reichardt, Gert0-1
17Deruda, Leonardo-Van de Griend, Johan0-1


Groep C
 wit-zwartuitslag
1Eveleens, Ed-Dijksman, Sebastiaan0-1
2Van Dongen, Gijs-Tamminga, Meile1-0
3Kanters, Cor-Hofstee, Piet0-1
4Mercan, Oscar-Smaal, Lourens0-1
5Van Gosliga, Jouke-Janse, Alexander½-½
6Ehrhardt, Matthias-Mesman, Edwyn1-0
7Omota, Florin-Hogerhorst, Tony1-0
8Sutrisno, Agus-Braam, Marco½-½
9Van Ee, Winston-Verheijen, Jan1-0
10Van der Weijde, Andre-Poots, Rene½-½
11Ameling, Bob-Mulders, Edwin0-1
12Van Heeren, Arie-Oxener, Aldo½-½
13Cauwenberghs, Kenneth-Yalcin, Bilal0-1
14Van den Bos, Frank-Ten Brinke, Jan½-½
15Reichardt, Robin-Frijling, Jeroen0-1
16Daday, Csaba-Naasz, Robert½-½
17De Vries, Ronald-Torenstra, Rene0-1
18Krieger, Alexander-Welling, Sophie1-0
19Haslinger, Mike-Kastelein, Gerard0-1
20Bakker, Rommert-Been, Klaas1-0
21Huisman, Edgar-Veenendaal, Loek0-1


Groep D
 wit-zwartuitslag
1Van der Hoeven, Carsten-Karagantcheff, Dimitri1-0
2Beek, Nico-Honkoop, Gilian0-1
3Loedeman, Bert-Van Klaveren, Justus½-½
4Reichardt, Monica-Geene, Ilse1-0
5Omota, Vlad-Westerhuis, Maurice1-0
6Bergshoeff, Bert-Ingravallo, Claudio½-½
7Van Dongen, Sam-Beusen, Frank½-½
8Breton, Mark-Janse, Sebastiaan1-0
9Stoops, Michael-Astudillo, Reinaldo0-1
10Dirkse, Simon-Baltus, Luuc1-0
11Van der Togt, Noud-Mulder, Mick0-1
12Warnaar, Alisha-Wagter, Eric1-0
13Swanink, Koos-Torenstra, Jan½-½


Uitslagen ronde 4
Groep A
 wit-zwartuitslag
1Sergeev, Vladimir-Van den Doel, Erik½-½
2Ikonnikov, Vyacheslav-Khenkin, Igor½-½
3Reinderman, Dimitri-Danin, Alexandre½-½
4Legemaat, Gert-Admiraal, Miguoel0-1
5Van der Auweraert, Elwin-Haver, Daan0-1
6Slingerland, Fred-Kazarian, Anna-Maja1-0
7Warmerdam, Max-Schroer, Marcel1-0
8Groffen, Hans-Oosterom, Erik1-0
9Van Oosterom, Chiel-Cebula, Jerzy1-0
10Haver, Bas-Vereggen, Lars0-1
11Lecomte, Robin-Barendse, Ted1-0
12Tikranian, Alik-Boes, Robert1-0


Groep B
 wit-zwartuitslag
1Van der Hoeven, Gerben-Welling, Wouter1-0
2Van der Togt, Twan-Oei, Ik1-0
3Krohn Montalvo, Francisco-Schelvis, Richard0-1
4Hemmes, Maarten-Bulthuis, Jelle½-½
5Mensing, Adrian-Kokje, Joris0-1
6Greeuw, Sietske-Schilstra, Laurens1-0
7Bettman, Jan-Moerkerken, Remko½-½
8Van den Berg, Cees-Mensing, Andrew½-½
9De Best, Jos-Flohr, Ron0-1
10Van der Vegt, Seth-Baak, Evert½-½
11Baak, Karl-Deruda, Leonardo1-0
12Metz, Atze-Tamerus, Henrik½-½
13Van de Griend, Johan-Gerritse, Youri0-1


Groep C
 wit-zwartuitslag
1Dijksman, Sebastiaan-Omota, Florin1-0
2Hofstee, Piet-Ehrhardt, Matthias1-0
3Mulders, Edwin-Van Dongen, G.0-1
4Tamminga, Meile-Verheijen, Jan1-0
5Kanters, Cor-Van Ee, Winston1-0
6Smaal, Lourens-Cauwenberghs, Kenneth1-0
7Poots, Rene-Mercan, Oscar0-1
8Frijling, Jeroen-Van Gosliga, Jouke0-1
9Mesman, Edwyn-Nobel, Corniel1-0
10Hogerhorst, Tony-Ten Brinke, Jan1-0
11Oxener, Aldo-Van den Bos, Frank1-0
12Welling, Sophie-Van der Weijde, Andre0-1
13Kastelein, Gerard-Sutrisno, Agus0-1
14Been, Klaas-Huisman, Edgar½-½
15Veenendaal, Loek-Bakker, Rommert½-½
16Krieger, Alexander-Daday, Csaba1-0


Groep D
 wit-zwartuitslag
1Van der Hoeven, Carsten-Beek, Nico1-0
2Omota, Vlad-Loedeman, Bert0-1
3Honkoop, Gilian-Van Dongen, Sam1-0
4Van Klaveren, Justus-Wagter, Eric1-0
5Mulder, Mick-Bergshoeff, Bert0-1
6Torenstra, Jan-Van der Togt, Noud0-1
7Astudillo, Reinaldo-Dirkse, Simon½-½
8Baltus, Luuc-Swanink, Koos1-0


Uitslagen ronde 3
Groep A
 wit-zwartuitslag
1Danin, Alexandre-Ikonnikov, Vyacheslav½-½
2Van den Doel, Erik-Reinderman, Dimitri1-0
3Khenkin, Igor-Haslinger, Stewart G½-½
4Sergeev, Vladimir-Groffen, Hans1-0
5Admiraal, Miguoel-Slingerland, Fred½-½
6Gerlagh, Joris-Van Oosterom, Chiel1-0
7Haver, Daan-Kerigan, Demre1-0
8Van der Auweraert, Elwin-Warmerdam, Max½-½
9Roorda, Thijs-Legemaat, Gert0-1
10Oosterom, Erik-Schroer, Marcel½-½
11Van der Zon, Stef-Glissenaar, Marcel1-0
12Barendse, Ted-Polak, Alexander0-1
13Kazarian, Anna-Maja-Haver, Bas½-½
14Vereggen, Lars-Lecomte, Robin½-½
15Kolodkin, Daniil-Tikranian, Alik½-½
16Boes, Robert-Voogt, Bob0-1
17Stolwijk, Colin-Cebula, Jerzy0-1
18Oudewaal, Vincent-Nguyen, Kevin0-1


Groep B
 wit-zwartuitslag
1Krohn Montalvo, Francisco-Van der Hoeven, Gerben0-1
2Oei, Ik-Verhoef, Ruud½-½
3Schilstra, Laurens-Van der Togt, Twan0-1
4Flohr, Ron-Welling, Wouter0-1
5Kokje, Joris-Geene, Joris½-½
6Van Woerden, Michiel-Haslinger, Gareth1-0
7Schelvis, Richard-Van der Vegt, Seth1-0
8Hemmes, Maarten-Bekedam, Tyro1-0
9Brokaar, Joey-Verhoef, Pieter½-½
10Kerkhof, Michel-De Best, Jos1-0
11Bulthuis, Jelle-Reichardt, Gert1-0
12Deruda, Leonardo-Greeuw, Sietske0-1
13Holwijn, Melvin-Metz, Atze1-0
14Mensing, Andrew-Gerritse, Youri1-0
15Mensing, Adrian-Baak, Karl1-0
16Van Baar, Esper-Kouwenhoven, Derk1-0
17Baak, Evert-Van de Griend, Johan1-0


Groep C
 wit-zwartuitslag
1Van Gosliga, Jouke-Eveleens, Ed0-1
2Van den Bos, Frank-Dijksman, Sebastiaan0-1
3Braam, Marco-Smaal, Lourens½-½
4Ehrhardt, Matthias-Hogerhorst, Tony1-0
5Verheijen, Jan-Poots, Rene½-½
6Mercan, Oscar-Kanters, Cor½-½
7Janse, Alexander-De Vries, Ronald1-0
8Omota, Florin-Van Heeren, A.1-0
9Torenstra, Rene-Tamminga, Meile0-1
10Van Ee, Winston-Kastelein, Gerard1-0
11Van der Weijde, Andre-Mulders, Edwin0-1
12Hofstee, Piet-Reichardt, Robin1-0
13Sutrisno, Agus-Cauwenberghs, Kenneth0-1
14Van Dongen, G.-Oxener, Aldo1-0
15Naasz, Robert-Welling, Sophie½-½
16Bakker, Rommert-Ameling, Bob0-1
17Huisman, Edgar-Frijling, Jeroen0-1
18Ten Brinke, Jan-Daday, Csaba1-0
19Mesman, Edwyn-Overmeer, Henk1-0
20Been, Klaas-Haslinger, Mike½-½
21Yalcin, Bilal-Krieger, Alexander1-0


Groep D
 wit-zwartuitslag
1Karagantcheff, Dimitri-Bouma, Henk1-0
2Ingravallo, Claudio-Van der Hoeven, Carsten0-1
3Van Dongen, Sam-Beek, Nico0-1
4Breton, Mark-Omota, Vlad0-1
5Westerhuis, Maurice-Astudillo, Reinaldo1-0
6Wagter, Eric-Torenstra, Jan1-0
7Beusen, Frank-Honkoop, Gilian0-1
8Janse, Sebastiaan-Van Klaveren, Justus0-1
9Reichardt, Monica-Mulder, Mick1-0
10Geene, Ilse-Stoops, Michael1-0
11Loedeman, Bert-Baltus, Luuc1-0
12Van der Togt, Noud-Dirkse, Simon0-1
13Swanink, Koos-Warnaar, Alisha½-½


Uitslagen ronde 2
Groep A
 wit-zwartuitslag
1Kerigan, Demre-Danin, Alexandre0-1
2Reinderman, Dimitri-Van der Auweraert, Elwin1-0
3Schroer, Marcel-Khenkin, Igor0-1
4Ikonnikov, Vyacheslav-Gerlagh, Joris1-0
5Polak, Alexander-Van den Doel, Erik0-1
6Haslinger, Stewart G-Roorda, Thijs1-0
7Glissenaar, Marcel-Sergeev, Vladimir0-1
8Legemaat, Gert-Slingerland, Fred½-½
9Tikranian, Alik-Admiraal, Miguoel0-1
10Groffen, Hans-Vereggen, Lars1-0
11Van Oosterom, Chiel-Kolodkin, Daniil1-0
12Oudewaal, Vincent-Van der Zon, Stef0-1
13Voogt, Bob-Barendse, Ted0-1
14Stolwijk, Colin-Kazarian, Anna-Maja0-1
15Cebula, Jerzy-Haver, Daan0-1
16Haver, Bas-Boes, Robert½-½
17Nguyen, Kevin-Warmerdam, Max0-1


Groep B
 wit-zwartuitslag
1Haslinger, Gareth-Van der Hoeven, Gerben0-1
2Van den Berg, Cees-Oei, Ik0-1
3Verhoef, Pieter-Schilstra, Laurens0-1
4Van der Togt, Twan-Kokje, Joris½-½
5Bekedam, Tyro-Krohn Montalvo, Francisco0-1
6Reichardt, Gert-Van Woerden, Michiel½-½
7Greeuw, Sietske-Flohr, Ron0-1
8Geene, Joris-Holwijn, Melvin1-0
9Bulthuis, Jelle-Kerkhof, Michel½-½
10Verhoef, Ruud-Baak, Karl1-0
11Schelvis, Richard-Van Baar, Esper1-0
12Brokaar, Joey-Baak, Evert1-0
13Metz, Atze-Deruda, Leonardo½-½
14De Best, Jos-Van de Griend, Johan1-0
15Bettman, Jan-Kouwenhoven, Derk1-0


Groep C
 wit-zwartuitslag
1Kanters, Cor-Braam, Marco½-½
2Van den Bos, Frank-Janse, Alexander½-½
3Cauwenberghs, Kenneth-Van Gosliga, Jouke0-1
4Dijksman, Sebastiaan-Van Dongen, G.1-0
5Eveleens, Ed-Van der Weijde, Andre1-0
6Van Heeren, A.-Verheijen, Jan½-½
7Smaal, Lourens-Oxener, Aldo1-0
8Hogerhorst, Tony-Bakker, Rommert1-0
9Reichardt, Robin-Van Ee, Winston½-½
10Nobel, Corniel-Ehrhardt, Matthias0-1
11Daday, Csaba-Mercan, Oscar0-1
12Overmeer, Henk-Omota, Florin0-1
13De Vries, Ronald-Huisman, Edgar1-0
14Krieger, Alexander-Torenstra, Rene0-1
15Kastelein, Gerard-Yalcin, Bilal1-0
16Mulders, Edwin-Been, Klaas1-0
17Ten Brinke, Jan-Naasz, Robert½-½
18Ameling, Bob-Mesman, Edwyn½-½
19Haslinger, Mike-Sutrisno, Agus0-1


Groep D
 wit-zwartuitslag
1Karagantcheff, Dimitri-Honkoop, Gilian1-0
2Van der Hoeven, Carsten-Loedeman, Bert1-0
3Bouma, Henk-Beusen, Frank1-0
4Van Dongen, Sam-Janse, Sebastiaan1-0
5Ingravallo, Claudio-Geene, Ilse1-0
6Beek, Nico-Mulder, Mick1-0
7Dirkse, Simon-Omota, Vlad0-1
8Torenstra, Jan-Westerhuis, Maurice0-1
9Wagter, Eric-Reichardt, Monica0-1
10Bergshoeff, Bert-Baltus, Luuc½-½
11Van Klaveren, Justus-Swanink, Koos1-0
12Warnaar, Alisha-Astudillo, Reinaldo0-1
13Stoops, Michael-Van der Togt, Noud1-0


Uitslagen ronde 1
Groep A
 wit-zwartuitslag
1Danin, Alexandre-Stolwijk, Colin1-0
2Haver, Daan-Reinderman, Dimitri0-1
3Khenkin, Igor-Haver, Bas1-0
4Warmerdam, Max-Ikonnikov, Vyacheslav0-1
5Van den Doel, Erik-Oudewaal, Vincent1-0
6Voogt, Bob-Haslinger, Stewart G0-1
7Sergeev, Vladimir-Glimmerveen, Martin1-0
8Roorda, Thijs-Van Oosterom, Chiel1-0
9Slingerland, Fred-Oosterom, Erik½-½
10Kazarian, Anna-Maja-Kerigan, Demre0-1
11Admiraal, Miguoel-Oranje, Richard½-½
12Cebula, Jerzy-Van der Auweraert, Elwin0-1
13Vereggen, Lars-Tikranian, Alik½-½
14Boes, Robert-Schroer, Marcel0-1
15Van der Zon, Stef-Polak, Alexander0-1
16Kolodkin, Daniil-Groffen, Hans½-½
17Barendse, Ted-Glissenaar, Marcel0-1
18Nguyen, Kevin-Gerlagh, Joris0-1


Groep B
 wit-zwartuitslag
1Van Woerden, Michiel-Bulthuis, Jelle½-½
2Van de Griend, Johan-Haslinger, Gareth0-1
3Oei, Ik-Bettman, Jan1-0
4Verhoef, Pieter-Schelvis, Richard1-0
5Van der Vegt, Seth-Metz, Atze1-0
6Baak, Evert-Van der Togt, Twan0-1
7Krohn Montalvo, Francisco-Mensing, Adrian1-0
8Baak, Karl-Hemmes, Maarten½-½
9Welling, Wouter-De Best, Jos1-0
10Kokje, Joris-Brokaar, Joey1-0
11Kerkhof, Michel-Geene, Joris½-½
12Kouwenhoven, Derk-Van den Berg, Cees0-1
13Van der Hoeven, Gerben-Mensing, Andrew1-0
14Van Baar, Esper-Verhoef, Ruud½-½
15Deruda, Leonardo-Bekedam, Tyro0-1


Groep C
 wit-zwartuitslag
1Torenstra, Rene-Kanters, Cor0-1
2Janse, Alexander-Kastelein, Gerard1-0
3Braam, Marco-Krieger, Alexander1-0
4Yalcin, Bilal-Van den Bos, Frank0-1
5Van Gosliga, Jouke-Been, Klaas1-0
6Cauwenberghs, Kenneth-Mulders, Edwin1-0
7Naasz, Robert-Eveleens, Ed0-1
8Van Dongen, G.-Ameling, Bob1-0
9Frijling, Jeroen-Van Heeren, A.0-1
10Welling, Sophie-Dijksman, Sebastiaan0-1
11Van der Weijde, Andre-Ten Brinke, Jan1-0
12Oxener, Aldo-Haslinger, Mike1-0
13Verheijen, Jan-Mesman, Edwyn1-0
14Poots, Rene-Veenendaal, Loek1-0
15Tamminga, Meile-Reichardt, Robin½-½
16Huisman, Edgar-Hofstee, Piet½-½
17Sutrisno, Agus-Nobel, Corniel0-1


Groep D
 wit-zwartuitslag
1Westerhuis, Maurice-Van der Hoeven, Carsten0-1
2Astudillo, Reinaldo-Karagantcheff, Dimitri0-1
3Loedeman, Bert-Stoops, Michael1-0
4Bouma, Henk-Dirkse, Simon1-0
5Beusen, Frank-Torenstra, Jan1-0
6Baltus, Luuc-Breton, Mark0-1
7Janse, Sebastiaan-Wagter, Eric1-0
8Swanink, Koos-Ingravallo, Claudio0-1
9Reichardt, Monica-Van Dongen, Sam0-1
10Geene, Ilse-Bergshoeff, Bert1-0
11Mulder, Mick-Warnaar, Alisha1-0
12Beek, Nico-Van Klaveren, Justus1-0
13Honkoop, Gilian-Van der Togt, Noud1-0



Hmm, hoeveelste ben ik?
Hmm, hoeveelste ben ik?

Ah, ik moet tegen ...
Ah, ik moet tegen ...

Sponsors

AAW Administratie & Advies Westland

Grotius College

Rob Brunia Fonds

Zonderland Fotografie

Haagse Schaakbond

de Delftsche SchaakClub
de grootste, actiefste en gezelligste schaakclub van Delft

jeugd [ma 18:30-20:00]
Er is op 5 niveau's schaaktraining. Daar­na is er competitie, of een van de vele andere activiteiten.

senioren [ma 19:45-01:00]
De grote interne competitie heeft schakers van elk niveau. Ook zijn er veel andere activiteiten.

copyright
© 2002-2018 Delftsche SchaakClub

powered by
WoltLab GbR, Tjip BV & 2B Insite

software
FirstClassWebsite v1.6.1124.1
DSS v2.9.0701.1
WoltLab Burning Board
GNU WebChess

statistieken
Nedstat Basic  nedstat

disclaimer, privacy politiek, sitemap