Prinsenstad-toernooi

OGD Prinsenstad Toernooi 2013

Voor foto’s verwijzen we door naar deze link.

Ronde 6
Er werd hard gevochten om de prijzen. Erwin l’Ami wist Stewart Haslinger op remise te houden en pakte daardoor de titel. Jan Smeets en Fred Slingerland waren als allerlaatste klaar en moesten in remise berusten waardoor zij met vijf anderen de tweede plaats delen.

Ronde 5
Erwin l’Ami heeft een goede zaken gedaan in strijd om de titel. Met wit wist hij in een rechtstreeks duel Jan Smeets te verslaan.

Ronde 4
De vier overgebleven grootmeesters met 100 procent troffen elkaar in de vierde ronde. Smeets had wit tegen Haslinger en Reinderman had wit tegen L’Ami. Vanaf het begin was het duidelijk dat de heren er allen voor gingen. L’Ami had een gevaarlijke vrijpion en a-lijn, wat uiteindelijk genoeg bleek voor winst. Smeets had met wit de actievere stelling en wist dit in tijdnood in een toren­eindspel te winnen.

Ronde 3
Erik van den Doel liep opnieuw een halfje achterstand op, dit maal door remise tegen de Groningse meester Erik Hoeksma. Ook de sterke Duitse meester Bernd Kohlweyer en Michel de Wit deelden de punten. Het dame­eindspel viel ruim binnen de remisemarge.

Aan kop won vooral Erwin l’Ami overtuigend van Lars Ootes. Dimitiri Reinderman mocht wederom aantreden tegen de partner van een mede-grootmeester. Ditmaal was Alina l’Ami-Motoc de tegenstander. Dimitri won, maar het was naar eigen zeggen hard werken.

Ulf Andersson won een mooie partij tegen DSC-er Matthieu Freeke. Wit kreeg een voordeeltje en verzilverde dat overtuigend.

Ronde 2
Ted Barendse wist met wit Ulf Andersson op remise te houden. De Zweed, bekend om zijn degelijke stijl, probeerde zoals gebruikelijk niet te forceren met zwart en de vrede werd snel getekend. Jan Smeets en Erwin l’Ami wonnen redelijk soepel, terwijl Dimitri Reinderman hard won van Smeets’ vriendin Smaranda Padurariu. Ook Haslinger bleef na winst op de Deen Vistisen op honderd procent.

Ronde 1
Traditiegetrouw is de eerste ronde van een weekend­toernooi een ronde waarin de rating­favorieten hun partijen soepel winnen. Toch waren er een aantal verrassende uitslagen te noteren. In de A-groep sprong vooral in het oog dat Dan Haver grootmeester Erik van den Doel op remise hield en dat veelvoudig Nederlands kampioene Zhaoqin Peng na een offer misgreep en verloor van Vincent Oudewaal.

Voor het eerst zijn er voor het eerst tijdens dit toernooi partijen van de B- en C-groep live te volgen. Clubgenoot René Poots kon zo live gevolgd worden in zijn partij tegen Mike Haslinger (idd, de vader van). Het werd een voorzichtige remise.

Eindstand groep A
  naamratingpuntentprrcw-wewpsb
12Erwin l’Ami26155½282224211,2123½21¼
21Jan Smeets26274½25882395-0,0923 15¼
33Dimitri Reinderman25734½256223690,1023 15¼
46Stewart Haslinger25474½254223490,2122½15¼
57Mher Hovhanisian24944½250122610,1920½15¾
65Erik van den Doel25524½24802287-0,3420½15½
78Bernd Kohlweyer24604½24182225-0,1020½14¼
814Fred Slingerland23364½253823451,6220 13¼
920Bart von Meijenfeldt21954 242022951,6320½10½
1016Matthieu Freeke23204 22652140-0,2817½10¾
1119Smaranda Padurariu22014 230021750,7517 9 
1215Harold van Dijk23314 21732024-0,7816 11 
1312Lars Ootes23503½240723500,5123½11¼
1417Michel de Wit22603½238523281,0422½11½
154Ulf Andersson25623½24242231-0,4821½13¾
1611Alina l’Ami-Motoc23813½22422185-0,8820 9¾
1713Erik Hoeksema23473½21932136-0,9519 10 
1827Thomas Beerdsen21163½224421720,8219 9¼
1921Gert Legemaat21953½220221300,0418½9¾
2026Lars Vereggen21383½224221850,8617 9 
2140Jerrel Thakoerdien20373 227522751,4521½10 
229Quinten Ducarmon24163 22232223-1,3120½8¾
2322Ted Barendse21823 225222520,3420½8½
2424Lars Vistisen21723 222222220,2320 7¼
2532Daan Haver20813 217521750,5319½8½
2610Zhaoqin Peng23853 21402140-1,4619 8½
2723Tycho Dijkhuis21803 21312131-0,3919 7½
2836Vincent Oudewaal20593 213822250,2818 7 
2918Mischa Senders22083 21902190-0,2117 5¾
3034Bob Voogt20723 210621060,1216½6¾
3144Robin Lecomte20083 215121511,0716 6¼
3225Bas Haver21473 20732073-0,5514½6¼
3338Thijs Roorda20513 215621560,6214½5½
3443Joris Gerlagh20282½212421960,4319½6¾
3552Jerzy Cebula19232½207821351,1118 6¾
3642Stijn Gieben20352½207521320,1617 6½
3728Guido Bakker21152½215322100,0717 5 
3831Gareth Haslinger20882½20572114-0,4116½5¾
3935Renzo Ducarmon20702½20232080-0,4915½5 
4029Gernot Blum21052 217022420,2519 4¾
4130Marcel Schröer21022 19782103-1,0518½4 
4250Alexander Polak19352 201121600,2517½5 
4345Stef van der Zon19762 199321420,0217 3¾
4455Sebastian Halfhide18712 189720460,1315½4¾
4554Peter Pilgrim18912 196220870,4215 4 
4649Arian de Bruijne19392 19402065-0,0215 3 
4751Robert Boes19242 196820930,3215 2½
4856Sven Dijkhuis18132 190020490,4513 2¾
4937Richard Oranje20581½211321130,1219 7½
5039Remco Hylkema20431½17541994-1,8613½2½
5153Mark Vermeer19061½18122052-0,5613½2 
5248Shannon Vlaar19531 18122085-1,0115 2¼
5347Anton Bakels19561 17312004-1,6413½1 
5441Lucien van Lisdonk2037 ½16012336-0,1519 6¼
5557Vesters, Melchior2184 ½19531953-0,2918½8 
5633Arres Oudshoorn20730 13512086-2,0514½1 


Eindstand groep B
  naamratingpuntentprrcw-wewpsb
11Alik Tikranian19815½227118701,5921 18¾
27Laurents van Twillert18994½210018601,2422 15¾
38Timo Bottema18954½196517720,5316½13 
411Marijn den Hartog18824 189417690,1421 11½
530Karl Baak17664 195918341,5520 12 
64Joop Maas19444 199618470,3619½12¼
738Max Warmerdam17054 185917341,2219 12 
847Hawkie Chang16214 197418252,3019 11½
92Melvin Holwijn19704 19191794-0,2817½10 
1022Abel Romkes18394 190217770,5317 10¼
1112Johan van de Griend18714 18681743-0,0116½10¼
1223Nancy Kirana18364 190217770,5615 10 
1335Joris Geene17274 193917901,4315 9¼
1420Michael Bekker18433½187118140,2821½9¾
159Seth van der Vegt18943½189618390,0521 11½
166Twan van der Togt19053½18841812-0,1317½10¼
1727Angelique Osinga18143½192118490,7317½9 
1843David Jongste16473 180018001,1721½10¾
1916Toon Janssen18643 17831783-0,5421 9½
2033Tony Hogerhorst17423 189518951,0120½9 
2110Leonardo Deruda18923 18191819-0,5820½8½
2214Robbert Meijer18693 18361836-0,2219½7½
2326Sourav Bhattacharjee18223 185418540,2219 8½
2424Sjoerd Haver18353 18311831-0,0318½6¾
2517Brendan OGorman18513 16991699-0,9716 7¼
2642Gijs van Dongen16882½170117580,0519½7 
2719Theo van Orsouw18472½17301802-0,7619 5¼
285Frans Pieter van den Bos19392½17291786-1,6718 7 
2918Jaimy Luk18512½17201792-0,8818 6½
3036Bob Ameling17232½173718090,0717 7 
3115Evert Baak18652½17081765-1,3017 6¾
3237Pieter Verhoef17132½171617880,0016 5¼
3340Meile Tamminga16962½173018020,1715½5¼
3445Klaas Been16392½172417810,5614½4 
3534Patrick Tjioe17392 16691818-0,4820 7 
3641Henk van der Tol16932 173318820,2119½5 
3749André Osinga15802 166518140,3919 5½
3825Koos Roeleveld18242 16461771-1,3818½4 
3931Thomas de Ruiter17642 16741823-0,6118½3½
4029Erik Romkes17732 17011826-0,5616½5 
4144Rommert Bakker16421½14971737-0,8613 1¼
4246Sofia Blanter16391 182418240,2419 8½
433Bas van den Berg19691 16631788-1,2017 6¾
4421David Knight1841 ½14501723-1,4617 4¼
4532Peter Hoomans1744 ½11391874-0,9817 2¼
4648Reinier van der Veen1611 ½9991734-1,7016½ ¼



Eindstand groep C
  naamratingpuntentprrcw-wewpsb
118André van der Weijde15535½187414731,9019 17¼
25Arzhang Davazdahemami16515 169914260,3818½15 
356Wolf Mestrom11974½164314503,1322½16 
419Florin Omata15514½167314330,8222 15¾
58Jan Verheijen16154½178115410,9921½15¼
64Arie van Heeren16534½172214820,4221 15 
73Bilal Yalçin16614½169615030,3520½15½
821Tyro Bekedam15484 162714780,6020½12 
922Kevin Nguyen15434 159614470,4120 11 
109Maurice Westerhuis16054 162114720,1419 12 
1125Edgar Huisman15264 153514100,1518½11 
1233Esper van Baar14504 165915101,4018½11 
136Andreas Sroka16504 16071482-0,2418 10½
142Reinier Janssen16634 15241375-0,6217 10¼
151Mike Haslinger16984 15721447-0,8216 10¾
1630Agus Sutrisno15113½154314860,4324 12¾
1752Oele Dijkhuis12733½172715342,2119½13 
1812Timothy Allen15873½14801408-0,5218½10¼
1913Arjen Hofman15843½14691412-0,6817½8¾
2027Simon Dirkse15153½14501393-0,3317½7¾
2116René Weerts15643½14941437-0,3416½6¾
2217Bert Bergshoeff15543½14011344-1,0015½7½
2360Sam van Dongen9263½132112642,7215½6½
2424Mick van Randtwijk15273 14281428-0,6422½9¼
2539Alexander Janse13473 154015401,1521½10¼
2615Jaco Arkesteijn15733 15501550-0,1321 8 
2726Joske Ubels15263 13531353-1,1419½7½
2834Tikran Tikranian14343 147114710,4019½7 
2943Bert Loedeman13443 145214520,8419 7 
3038Frank Beusen13793 141414140,2219 6¾
3129Theo van der Pol15123 13561356-0,8618½6½
3232René Poots14613 14431443-0,0818 6½
3328Dimitri Karagantcheff15133 14491449-0,3117 8¼
3423Peter Elisen15413 14181418-0,7516½8½
3511Cor Kanters15993 13921392-1,5516½7 
3658Thomas Luk10852½115213450,0520 5½
3757Justus van Klaveren10982½155414592,0819½10½
3847Sasha Shikman13272½146715240,9319 7 
3951Carsten van der Hoeven12792½12591316-0,0917 5½
407David Gilbert16422½13931465-1,5617 4¾
4131Davy Bao15002½12851342-1,5216½5½
4237Peter van Soest13832½146915410,4816½5¼
4335Vlad Omata14172 14061555-0,1420 6 
4410Aldo Oxener16032 14011550-1,3318½4¾
4544Franck Bloemendal13412 12841409-0,3817½4½
4653Tomas Steenman12622 12191344-0,3317 3¼
4762Ilse Geene9132 115713061,0816½4¾
4863Sterre Mestrom7882 106311881,5215 3¼
4942Debbie de Klerk13452 10231110-1,4414½4½
5048Daniël Trochenine13002 11881510-0,5014½2¼
5146Robert van Eibergen13302 13131462-0,2014 2½
5220Kees den Otter15492 12291316-1,6612½4¼
5349Koos Swanink13001½12441437-0,4817 2¼
5445Selahattin Ciftci13351 12041397-0,5921 5½
5554Bert van der Willik12521 12611534-0,0519 3 
5661Mitchell Vuong9241 103913120,4715 1 
5750Ulrike Blum13001 11661406-0,8414½2½
5840Danny Hageman13731 9991272-2,6114 1½
5955Nico Beek12521 10331306-1,5412½1¼


uitslagen ronde 6
Groep A
 wit-zwartuitslag
1Stewart Haslinger-Erwin l Ami½-½
2Jan Smeets-Fred Slingerland½-½
3Lars Ootes-Dimitri Reinderman0-1
4Erik van den Doel-Michel de Wit1-0
5Mher Hovhanisian-Gert Legemaat1-0
6Bernd Kohlweyer-Thomas Beerdsen1-0
7Harold van Dijk-Jerrel Thakoerdien1-0
8Matthieu Freeke-Tycho Dijkhuis1-0
9Bart von Meijenfeldt-Mischa Senders1-0
10Ted Barendse-Smaranda Padurariu0-1
11Lars Vereggen-Lars Vistisen½-½
12Thijs Roorda-Quinten Ducarmon½-½
13Zhaoqin Peng-Bas Haver½-½
14Guido Bakker-Alina l Ami-Motoc0-1
15Joris Gerlagh-Erik Hoeksema0-1
16Marcel Schröer-Robin Lecomte0-1
17Jerzy Cebula-Gareth Haslinger½-½
18Stef van der Zon-Daan Haver0-1
19Bob Voogt-Robert Boes1-0
20Renzo Ducarmon-Arian de Bruijne1-0
21Stijn Gieben-Mark Vermeer1-0
22Sebastian Halfhide-Alexander Polak½-½
23Remco Hylkema-Sven Dijkhuis½-½
24Peter Pilgrim-Anton Bakels1-0
25Shannon Vlaar-Melchior Vesters½-½


Groep B
 wit-zwartuitslag
1Alik Tikranian-Laurents van Twillert½-½
2Karl Baak-Timo Bottema0-1
3Hawkie Chang-Max Warmerdam½-½
4Joris Geene-Michael Bekker1-0
5Johan van de Griend-Toon Janssen1-0
6Tony Hogerhorst-Abel Romkes0-1
7Nancy Kirana-Leonardo Deruda1-0
8Joop Maas-Robbert Meijer1-0
9Sourav Bhattacharjee-Melvin Holwijn0-1
10Marijn den Hartog-Gijs van Dongen1-0
11Seth van der Vegt-Theo van Orsouw1-0
12Jaimy Luk-Twan van der Togt0-1
13Frans Pieter van den Bos-Angelique Osinga0-1
14David Jongste-Klaas Been½-½
15Sjoerd Haver-Henk van der Tol1-0
16André Osinga-Brendan OGorman0-1
17Evert Baak-Bob Ameling½-½
18Pieter Verhoef-Patrick Tjioe1-0
19Thomas de Ruiter-Erik Romkes½-½
20Meile Tamminga-Rommert Bakker1-0
21Koos Roeleveld-Reinier van der Veen1-0


Groep C
 wit-zwartuitslag
1Florin Omata-André van der Weijde0-1
2Kevin Nguyen-Arzhang Davazdahemami0-1
3Tyro Bekedam-Arie van Heeren½-½
4Jan Verheijen-René Weerts1-0
5Wolf Mestrom-Timothy Allen1-0
6Arjen Hofman-Bilal Yalçin0-1
7Agus Sutrisno-Esper van Baar0-1
8Mick van Randtwijk-Edgar Huisman0-1
9Tikran Tikranian-Andreas Sroka0-1
10Mike Haslinger-Alexander Janse1-0
11Bert Loedeman-Reinier Janssen0-1
12Maurice Westerhuis-Jaco Arkesteijn1-0
13David Gilbert-Oele Dijkhuis0-1
14Carsten van der Hoeven-Simon Dirkse0-1
15Thomas Luk-Sam van Dongen0-1
16Peter Elisen-René Poots½-½
17Bert Bergshoeff-Peter van Soest1-0
18Sasha Shikman-Cor Kanters0-1
19Ilse Geene-Joske Ubels0-1
20Aldo Oxener-Dimitri Karagantcheff0-1
21Vlad Omata-Frank Beusen0-1
22Theo van der Pol-Franck Bloemendal1-0
23Koos Swanink-Davy Bao0-1
24Sterre Mestrom-Tomas Steenman½-½
25Bert van der Willik-Robert van Eibergen0-1
26Mitchell Vuong-Debbie de Klerk0-1
27Nico Beek-Danny Hageman½-½


uitslagen ronde 5
Groep A
 wit-zwartuitslag
1Erwin l Ami-Jan Smeets1-0
2Dimitri Reinderman-Mher Hovhanisian½-½
3Michel de Wit-Ulf Andersson½-½
4Erik van den Doel-Lars Ootes½-½
5Stewart Haslinger-Bart von Meijenfeldt1-0
6Zhaoqin Peng-Fred Slingerland0-1
7Lars Vistisen-Bernd Kohlweyer0-1
8Erik Hoeksema-Thomas Beerdsen0-1
9Jerrel Thakoerdien-Matthieu Freeke½-½
10Bas Haver-Gert Legemaat0-1
11Alina l Ami-Motoc-Lars Vereggen½-½
12Quinten Ducarmon-Guido Bakker½-½
13Gernot Blum-Harold van Dijk0-1
14Mischa Senders-Marcel Schröer1-0
15Smaranda Padurariu-Jerzy Cebula1-0
16Daan Haver-Ted Barendse0-1
17Tycho Dijkhuis-Bob Voogt1-0
18Gareth Haslinger-Stef van der Zon½-½
19Robin Lecomte-Vincent Oudewaal½-½
20Sven Dijkhuis-Joris Gerlagh0-1
21Anton Bakels-Thijs Roorda0-1
22Alexander Polak-Renzo Ducarmon½-½
23Robert Boes-Remco Hylkema1-0
24Sebastian Halfhide-Stijn Gieben½-½
25Arian de Bruijne-Peter Pilgrim1-0
26Mark Vermeer-Shannon Vlaar½-½


Groep B
 wit-zwartuitslag
1Leonardo Deruda-Alik Tikranian0-1
2Marijn den Hartog-Karl Baak0-1
3Laurents van Twillert-Tony Hogerhorst1-0
4Toon Janssen-Nancy Kirana½-½
5Michael Bekker-Frans Pieter van den Bos1-0
6Max Warmerdam-David Jongste1-0
7Timo Bottema-Seth van der Vegt1-0
8Abel Romkes-Sourav Bhattacharjee½-½
9Theo van Orsouw-Hawkie Chang0-1
10Melvin Holwijn-Joop Maas½-½
11Patrick Tjioe-Joris Geene0-1
12Robbert Meijer-Evert Baak1-0
13Henk van der Tol-Johan van de Griend0-1
14Angelique Osinga-Jaimy Luk½-½
15Twan van der Togt-Thomas de Ruiter1-0
16Brendan OGorman-Sjoerd Haver½-½
17Bob Ameling-André Osinga½-½
18Gijs van Dongen-Meile Tamminga1-0
19Klaas Been-Koos Roeleveld1-0
20Erik Romkes-Pieter Verhoef½-½
21Rommert Bakker-Reinier van der Veen1-0


Groep C
 wit-zwartuitslag
1André van der Weijde-Jan Verheijen1-0
2Florin Omata-Agus Sutrisno1-0
3Arie van Heeren-Arjen Hofman½-½
4Bilal Yalçin-Tyro Bekedam½-½
5Kevin Nguyen-Tikran Tikranian1-0
6Arzhang Davazdahemami-Thomas Luk1-0
7Sam van Dongen-Wolf Mestrom0-1
8Esper van Baar-Mick van Randtwijk½-½
9Jaco Arkesteijn-Mike Haslinger½-½
10René Weerts-David Gilbert1-0
11Timothy Allen-Peter Elisen1-0
12Dimitri Karagantcheff-Bert Loedeman0-1
13Frank Beusen-Maurice Westerhuis0-1
14Edgar Huisman-Theo van der Pol1-0
15Andreas Sroka-Aldo Oxener1-0
16Joske Ubels-Alexander Janse0-1
17Reinier Janssen-Vlad Omata1-0
18Simon Dirkse-Sasha Shikman½-½
19Tomas Steenman-Bert Bergshoeff0-1
20Davy Bao-Carsten van der Hoeven0-1
21Peter van Soest-Koos Swanink1-0
22René Poots-Robert van Eibergen1-0
23Kees den Otter-Bert van der Willik1-0
24Cor Kanters-Daniël Trochenine1-0
25Franck Bloemendal-Mitchell Vuong1-0
26Debbie de Klerk-Ilse Geene0-1
27Sterre Mestrom-Danny Hageman1-0
28Ulrike Blum-Nico Beek½-½


uitslagen ronde 4
Groep A
 wit-zwartuitslag
1Jan Smeets-Stewart Haslinger1-0
2Dimitri Reinderman-Erwin l Ami0-1
3Mher Hovhanisian-Michel de Wit½-½
4Bernd Kohlweyer-Erik van den Doel0-1
5Fred Slingerland-Quinten Ducarmon1-0
6Bart von Meijenfeldt-Alina l Ami-Motoc1-0
7Lars Ootes-Smaranda Padurariu1-0
8Lars Vereggen-Erik Hoeksema½-½
9Matthieu Freeke-Richard Oranje1-0
10Gareth Haslinger-Bas Haver0-1
11Jerzy Cebula-Daan Haver½-½
12Stef van der Zon-Tycho Dijkhuis0-1
13Renzo Ducarmon-Guido Bakker0-1
14Stijn Gieben-Gernot Blum0-1
15Peter Pilgrim-Marcel Schröer0-1
16Bob Voogt-Arian de Bruijne1-0
17Thijs Roorda-Robert Boes1-0
18Remco Hylkema-Mark Vermeer½-½
19Robin Lecomte-Arres Oudshoorn1-0
20Shannon Vlaar-Anton Bakels0-1


Groep B
 wit-zwartuitslag
1Alik Tikranian-Marijn den Hartog1-0
2Tony Hogerhorst-Leonardo Deruda½-½
3Karl Baak-Toon Janssen1-0
4David Jongste-Timo Bottema½-½
5Joop Maas-Abel Romkes½-½
6Nancy Kirana-Evert Baak½-½
7Frans Pieter van den Bos-Twan van der Togt1-0
8Seth van der Vegt-Sjoerd Haver1-0
9Meile Tamminga-Michael Bekker0-1
10André Osinga-Melvin Holwijn0-1
11Max Warmerdam-Gijs van Dongen1-0
12Jaimy Luk-Erik Romkes1-0
13Koos Roeleveld-Johan van de Griend0-1
14Peter Hoomans-Angelique Osinga0-1
15Reinier van der Veen-Klaas Been0-1


Groep C
 wit-zwartuitslag
1Agus SutrisnoNEDAndré van der Weijde½-½
2Wolf MestromNEDFlorin Omata0-1
3Jan VerheijenNEDJaco Arkesteijn1-0
4Oele DijkhuisNEDArjen Hofman0-1
5Bert LoedemanNEDArzhang Davazdahemami0-1
6Mick van RandtwijkNEDSam van Dongen½-½
7Andreas SrokaNEDBilal Yalçin0-1
8Tikran TikranianNEDEdgar Huisman1-0
9Aldo OxenerNEDRené Weerts0-1
10Thomas LukNEDBert Bergshoeff1-0
11Justus van KlaverenNEDDavy Bao1-0
12Mike HaslingerENGPeter van Soest1-0
13Sasha ShikmanNEDTomas Steenman½-½
14Vlad OmataNEDCor Kanters1-0
15Selahattin CiftciNEDSimon Dirkse0-1
16Joske UbelsNEDFranck Bloemendal1-0
17Bert van der WillikNEDReinier Janssen0-1
18Danny HagemanNEDRené Poots0-1
19Koos SwaninkNEDUlrike Blum1-0
20Carsten van der HoevenNEDSterre Mestrom1-0
21Mitchell VuongNEDNico Beek1-0


uitslagen ronde 3
Groep A
 wit-zwartuitslag
1Quinten Ducarmon-Jan Smeets0-1
2Erwin l Ami-Lars Ootes1-0
3Alina l Ami-Motoc-Dimitri Reinderman0-1
4Stewart Haslinger-Fred Slingerland1-0
5Michel de Wit-Bernd Kohlweyer½-½
6Ulf Andersson-Matthieu Freeke1-0
7Erik Hoeksema-Erik van den Doel½-½
8Ted Barendse-Mher Hovhanisian0-1
9Gernot Blum-Zhaoqin Peng0-1
10Mischa Senders-Gareth Haslinger½-½
11Smaranda Padurariu-Renzo Ducarmon1-0
12Marcel Schröer-Bart von Meijenfeldt0-1
13Gert Legemaat-Stijn Gieben1-0
14Tycho Dijkhuis-Jerrel Thakoerdien0-1
15Vincent Oudewaal-Lars Vistisen0-1
16Bas Haver-Jerzy Cebula½-½
17Robert Boes-Lars Vereggen0-1
18Thomas Beerdsen-Peter Pilgrim1-0
19Harold van Dijk-Alexander Polak1-0
20Daan Haver-Robin Lecomte1-0
21Joris Gerlagh-Bob Voogt½-½
22Richard Oranje-Mark Vermeer1-0
23Stef van der Zon-Remco Hylkema1-0
24Guido Bakker-Shannon Vlaar1-0
25Arian de Bruijne-Arres Oudshoorn1-0
26Thijs Roorda-Sebastian Halfhide½-½
27Anton Bakels-Sven Dijkhuis0-1


Groep B
 wit-zwartuitslag
1Theo van Orsouw-Marijn den Hartog0-1
2Michael Bekker-Alik Tikranian0-1
3Tony Hogerhorst-Twan van der Togt1-0
4Toon Janssen-Patrick Tjioe1-0
5Melvin Holwijn-Laurents van Twillert0-1
6Leonardo Deruda-Seth van der Vegt1-0
7Abel Romkes-David Jongste½-½
8Sourav Bhattacharjee-Jaimy Luk1-0
9Timo Bottema-Koos Roeleveld1-0
10Angelique Osinga-Karl Baak0-1
11Robbert Meijer-Henk van der Tol½-½
12Hawkie Chang-Brendan OGorman1-0
13Erik Romkes-Nancy Kirana0-1
14Gijs van Dongen-André Osinga½-½
15Bas van den Berg-Meile Tamminga0-1
16Sjoerd Haver-David Knight1-0
17Evert Baak-Peter Hoomans1-0
18Pieter Verhoef-Max Warmerdam0-1
19Johan van de Griend-Bob Ameling½-½
20Reinier van der Veen-Joris Geene0-1
21Klaas Been-Frans Pieter van den Bos0-1
22Rommert Bakker-Thomas de Ruiter0-1


Groep C
 wit-zwartuitslag
1Arzhang Davazdahemami-Agus Sutrisno0-1
2André van der Weijde-Mick van Randtwijk1-0
3Tyro Bekedam-Kevin Nguyen½-½
4Sasha Shikman-Arie van Heeren0-1
5Alexander Janse-Oele Dijkhuis0-1
6Theo van der Pol-Wolf Mestrom0-1
7Maurice Westerhuis-Florin Omata0-1
8Bert Bergshoeff-Jan Verheijen0-1
9David Gilbert-Aldo Oxener½-½
10Peter Elisen-Dimitri Karagantcheff1-0
11Cor Kanters-Esper van Baar0-1
12Franck Bloemendal-Bert Loedeman0-1
13Sam van Dongen-Selahattin Ciftci1-0
14Arjen Hofman-Bert van der Willik1-0
15Reinier Janssen-Timothy Allen0-1
16Edgar Huisman-Joske Ubels1-0
17Simon Dirkse-Andreas Sroka0-1
18Davy Bao-Mike Haslinger½-½
19Vlad Omata-Tikran Tikranian0-1
20Bilal Yalçin-Sterre Mestrom1-0
21René Poots-Justus van Klaveren0-1
22Peter van Soest-Kees den Otter1-0
23Ulrike Blum-Frank Beusen0-1
24René Weerts-Mitchell Vuong1-0
25Robert van Eibergen-Danny Hageman½-½
26Daniël Trochenine-Koos Swanink½-½
27Ilse Geene-Carsten van der Hoeven½-½
28Nico Beek-Tomas Steenman0-1


uitslagen ronde 2
Groep A
 wit-zwartuitslag
1Jan Smeets-Mischa Senders1-0
2Bart von Meijenfeldt-Erwin l Ami0-1
3Dimitri Reinderman-Smaranda Padurariu1-0
4Ted Barendse-Ulf Andersson½-½
5Lars Vistisen-Stewart Haslinger0-1
6Bernd Kohlweyer-Tycho Dijkhuis1-0
7Lars Vereggen-Quinten Ducarmon0-1
8Stijn Gieben-Alina l Ami-Motoc0-1
9Lars Ootes-Thomas Beerdsen1-0
10Fred Slingerland-Vincent Oudewaal1-0
11Peter Pilgrim-Michel de Wit0-1
12Erik van den Doel-Joris Gerlagh1-0
13Mher Hovhanisian-Daan Haver1-0
14Alexander Polak-Erik Hoeksema0-1
15Matthieu Freeke-Stef van der Zon1-0
16Jerrel Thakoerdien-Gert Legemaat½-½
17Zhaoqin Peng-Thijs Roorda1-0
18Robin Lecomte-Harold van Dijk½-½
19Shannon Vlaar-Bas Haver0-1
20Jerzy Cebula-Guido Bakker1-0
21Gernot Blum-Anton Bakels1-0
22Sven Dijkhuis-Marcel Schröer0-1
23Gareth Haslinger-Arian de Bruijne1-0
24Arres Oudshoorn-Robert Boes0-1
25Renzo Ducarmon-Sebastian Halfhide1-0


Groep B
 wit-zwartuitslag
1Alik Tikranian-Robbert Meijer1-0
2Bas van den Berg-Theo van Orsouw0-1
3Laurents van Twillert-Michael Bekker½-½
4Seth van der Vegt-Abel Romkes½-½
5Patrick Tjioe-Leonardo Deruda½-½
6Marijn den Hartog-Hawkie Chang1-0
7Henk van der Tol-Melvin Holwijn0-1
8Peter Hoomans-Joop Maas0-1
9Frans Pieter van den Bos-Tony Hogerhorst0-1
10David Jongste-Johan van de Griend1-0
11Max Warmerdam-Toon Janssen0-1
12Brendan OGorman-Erik Romkes½-½
13Nancy Kirana-Gijs van Dongen½-½
14Koos Roeleveld-Sofia Blanter½-½
15Thomas de Ruiter-Timo Bottema0-1
16Joris Geene-Evert Baak½-½
17David Knight-Pieter Verhoef½-½
18Bob Ameling-Sjoerd Haver½-½
19Klaas Been-Sourav Bhattacharjee0-1
20Karl Baak-Rommert Bakker1-0


Groep C
 wit-zwartuitslag
1Mick van Randtwijk-Bilal Yalçin1-0
2Arie van Heeren-Simon Dirkse1-0
3Joske Ubels-Arzhang Davazdahemami0-1
4Dimitri Karagantcheff-David Gilbert½-½
5Maurice Westerhuis-Theo van der Pol½-½
6Agus Sutrisno-Cor Kanters1-0
7Jaco Arkesteijn-Davy Bao1-0
8Bert Bergshoeff-Alexander Janse½-½
9Selahattin Ciftci-André van der Weijde0-1
10Bert van der Willik-Tyro Bekedam0-1
11Kevin Nguyen-Franck Bloemendal1-0
12Wolf Mestrom-Reinier Janssen½-½
13Mike Haslinger-Vlad Omata½-½
14Jan Verheijen-René Poots1-0
15Aldo Oxener-Peter van Soest1-0
16Kees den Otter-Sasha Shikman0-1
17Oele Dijkhuis-René Weerts1-0
18Florin Omata-Ulrike Blum1-0
19Andreas Sroka-Robert van Eibergen1-0
20Timothy Allen-Daniël Trochenine1-0
21Koos Swanink-Arjen Hofman0-1
22Carsten van der Hoeven-Peter Elisen0-1
23Tomas Steenman-Edgar Huisman0-1
24Esper van Baar-Nico Beek1-0
25Mitchell Vuong-Tikran Tikranian0-1
26Frank Beusen-Justus van Klaveren½-½
27Danny Hageman-Sam van Dongen0-1
28Sterre Mestrom-Debbie de Klerk½-½
29Bert Loedeman-Ilse Geene1-0
30



uitslagen ronde 1
Groep A
 wit-zwartuitslag
1Guido Bakker-Jan Smeets0-1
2Erwin l Ami-Gernot Blum1-0
3Marcel Schröer-Dimitri Reinderman0-1
4Ulf Andersson-Gareth Haslinger1-0
5Daan Haver-Erik van den Doel½-½
6Stewart Haslinger-Arres Oudshoorn1-0
7Bob Voogt-Bernd Kohlweyer0-1
8Quinten Ducarmon-Renzo Ducarmon1-0
9Vincent Oudewaal-Zhaoqin Peng1-0
10Alina l Ami-Motoc-Thijs Roorda1-0
11Remco Hylkema-Lars Ootes0-1
12Erik Hoeksema-Jerrel Thakoerdien½-½
13Lucien van Lisdonk-Fred Slingerland0-1
14Harold van Dijk-Stijn Gieben0-1
15Joris Gerlagh-Matthieu Freeke½-½
16Michel de Wit-Robin Lecomte1-0
17Anton Bakels-Mischa Senders0-1
18Smaranda Padurariu-Shannon Vlaar1-0
19Arian de Bruijne-Bart von Meijenfeldt0-1
20Gert Legemaat-Alexander Polak½-½
21Robert Boes-Ted Barendse0-1
22Tycho Dijkhuis-Jerzy Cebula1-0
23Mark Vermeer-Lars Vistisen0-1
24Bas Haver-Peter Pilgrim0-1
25Sebastian Halfhide-Lars Vereggen0-1
26Thomas Beerdsen-Sven Dijkhuis1-0


Groep B
 wit-zwartuitslag
1Sjoerd Haver-Alik Tikranian0-1
2Melvin Holwijn-Koos Roeleveld½-½
3Sourav Bhattacharjee-Bas van den Berg0-1
4Joop Maas-Angelique Osinga½-½
5Erik Romkes-Frans Pieter van den Bos½-½
6Twan van der Togt-Karl Baak1-0
7Thomas de Ruiter-Laurents van Twillert0-1
8Timo Bottema-Patrick Tjioe0-1
9Joris Geene-Seth van der Vegt0-1
10Leonardo Deruda-Bob Ameling1-0
11Pieter Verhoef-Marijn den Hartog0-1
12Johan van de Griend-Max Warmerdam½-½
13Meile Tamminga-Robbert Meijer0-1
14Evert Baak-Henk van der Tol0-1
15Gijs van Dongen-Brendan OGorman½-½
16Jaimy Luk-David Jongste½-½
17Rommert Bakker-Theo van Orsouw0-1
18Michael Bekker-Klaas Been1-0
19Hawkie Chang-David Knight1-0
20Abel Romkes-Reinier van der Veen1-0
21André Osinga-Nancy Kirana½-½


Groep C
 wit-zwartuitslag
1René Poots-Mike Haslinger½-½
2Bilal Yalçin-Esper van Baar1-0
3Tikran Tikranian-Arie van Heeren0-1
4Arzhang Davazdahemami-Frank Beusen1-0
5Alexander Janse-Andreas Sroka1-0
6David Gilbert-Danny Hageman1-0
7Debbie de Klerk-Maurice Westerhuis0-1
8Cor Kanters-Bert Loedeman1-0
9Franck Bloemendal-Timothy Allen1-0
10Arjen Hofman-Selahattin Ciftci0-1
11Robert van Eibergen-Jaco Arkesteijn0-1
12René Weerts-Sasha Shikman½-½
13Daniël Trochenine-Bert Bergshoeff0-1
14André van der Weijde-Koos Swanink1-0
15Ulrike Blum-Kees den Otter½-½
16Tyro Bekedam-Carsten van der Hoeven1-0
17Tomas Steenman-Kevin Nguyen0-1
18Peter Elisen-Bert van der Willik0-1
19Nico Beek-Mick van Randtwijk0-1
20Edgar Huisman-Wolf Mestrom0-1
21Justus van Klaveren-Joske Ubels0-1
22Simon Dirkse-Thomas Luk1-0
23Sam van Dongen-Dimitri Karagantcheff0-1
24Theo van der Pol-Mitchell Vuong1-0
25Ilse Geene-Agus Sutrisno0-1
26Davy Bao-Sterre Mestrom1-0



Hmm, hoeveelste ben ik?
Hmm, hoeveelste ben ik?

Ah, ik moet tegen ...
Ah, ik moet tegen ...

Sponsors

Grotius College

New In Chess

Rob Brunia Fonds

Zonderland Fotografie

Haagse Schaakbond

de Delftsche SchaakClub
de grootste, actiefste en gezelligste schaakclub van Delft

jeugd [ma 18:30-20:00]
Er is op 5 niveau's schaaktraining. Daar­na is er competitie, of een van de vele andere activiteiten.

senioren [ma 19:45-01:00]
De grote interne competitie heeft schakers van elk niveau. Ook zijn er veel andere activiteiten.

copyright
© 2002-2017 Delftsche SchaakClub

powered by
WoltLab GbR, Tjip BV & 2B Insite

software
FirstClassWebsite v1.6.1124.1
DSS v2.9.0701.1
WoltLab Burning Board
GNU WebChess

statistieken
Nedstat Basic  nedstat

disclaimer, privacy politiek, sitemap