Delftse SchaakSite - Agenda

2015-2016

July
Mon13Zomervarianten Ontdekkingstoernooi (1)
Mon20Zomervarianten Ontdekkingstoernooi (2)
Mon27Zomervarianten Ontdekkingstoernooi (3)
August
Mon 3Zomervarianten Ontdekkingstoernooi (4)
Mon10Zomervarianten Ontdekkingstoernooi (5)
Mon17Zomervarianten Ontdekkingstoernooi (6)
Mon24Simultaan clubkampioen
Mon31Algemene Ledenvergadering
September
Mon 7Grand Prix Rapid (1)
Sat12OGD Rapid
Mon14Massakamp Westland-DSC
Mon21Interne competitie (1)
 DSC7 - WSC 4
 DSC11 - Paris 1
Thu24Interne Prometheus (1)
Sat26DSC1 - Voerendaal
 DSC2 - ASC
 DSC3 - Rokado
Mon28Interne competitie (2)
 DSC10 - DSC8
Wed30Haeghe Ooievaar 2 - DSC6
October
Thu 1Partijanalyse-avond
Mon 5Interne competitie (3)
 DSC5 - SHTV 3
 DSC12 - Bobby Fischer/Wassenaar 2
Thu 8Interne Prometheus (2)
Sat10Goes - DSC3
 Emanuel Lasker - DSC2
 UVS - DSC1
Mon12Training (1)
 Schaakhuis 4 - Prometheus/DSC9
Sun18Chess Run
Mon19Grand Prix Rapid (2)
Thu22Interne Prometheus (3)
Mon26Interne competitie (4)
 DSC4 - RSC-Belgisch Park 1
 DSC8 - Pomar 2
 Bobby Fischer/Wassenaar 2 - DSC11
Tue27Promotie 7 - DSC12
Fri30Scheve Toren 2 - DSC7
November
Mon 2Interne competitie (5)
 HSV 1 - DSC5
 DSC6 - Rijswijk 3
 WSC 6 - DSC10
Thu 5Prometheus/DSC9 - SHTV 5
Sat 7DSC1 - Caissa
 DSC2 - Caissa 4
 DSC3 - Landau Axel 2
Mon 9Training (2)
Thu12Partijanalyse-avond
Mon16Interne competitie (6)
 DSC5 - Haeghe Ooievaar 1
 DSC10 - Botwinnik 4
 Schaakhuis 3 - DSC8
 DSC12 - DSC11
Tue17Rijswijk 4 - DSC7
Thu19SHTV 1 - DSC4
 Interne Prometheus (4)
Mon23Interne competitie (7)
 Lierse 2 - Prometheus/DSC9
Mon30Interne competitie (8)
 DSC6 - DD 6
 HSV 2 - DSC10
 RSC-Belgisch Park 3 - DSC12
 DSC - Schaakmat (HSB-beker)
 Messemaker 1847 - DSC (KNSB-beker)
December
Thu 3Interne Prometheus (5)
Mon 7Interne competitie (9)
 DSC7 - Promotie 5
 DSC11 - Rijswijk 5
Thu10Prometheus/DSC9 - Raadsheer-Corbulo 2
Sat12HWP Sas van Gent 3 - DSC3
 Zukertort Amstelveen 3 - DSC2
 DD - DSC1
Mon14Interne competitie (10)
 DSC4 - DD 3
 DSC8 - DD 7
Thu17DD 5 - DSC5
 Partijanalyse-avond
Sat19Viertallentoernooi
Mon21Kolderschaak
Mon28Oliebollenschaak
January
Mon 4Grand Prix Rapid (3)
Tue 5Promotie 6 - DSC6
Thu 7Open Prometheus Kampioenschap (1)
Sat 9DSC1 - Stukkenjagers
 DSC2 - ASV 3
 DSC3 - Bergen op Zoom
Mon11Interne competitie (11)
 WSC 2 - DSC4
 DSC8 - WSC 6
 DSC12 - Rijswijk 5
Wed13Haeghe Ooievaar 3 - Prometheus/DSC9
Thu14Pawn Sacrifce (film)
Fri15Scheve Toren 3 - DSC11
Mon18Interne competitie (12)
 DSC5 - Raadsheer-Corbulo 1
 Lierse 1 - DSC7
Tue19DD 7 - DSC10
Thu21Open Prometheus Kampioenschap (2)
Mon25Interne competitie (13)
 DSC - RSC-Belgisch Park (HSB-beker)
February
Mon 1DSC Snelschaakkampioenschap
Thu 4Open Prometheus Kampioenschap (3)
Mon 8Interne competitie (14)
 DSC4 - Rijswijk 2
 DSC11 - WSC 7
Tue 9Rijswijk 6 - DSC12
Thu11Prometheus/DSC9 - Botwinnik 3
 Botwinnik 4 - DSC8
 Partijanalyse-avond
Sat13Overschie - DSC3
 Amsterdam West - DSC2
 Schaakstad Apeldoorn - DSC1
Mon15Training (3)
Thu18Open Prometheus Kampioenschap (4)
Mon22Grand Prix Rapid (4)
Mon29Interne competitie (15)
 DSC7 - SHTV 4
 DSC10 - Pomar 2
March
Tue 1Promotie 3 - DSC5
 Promotie 7 - DSC11
Thu 3Open Prometheus Kampioenschap (5)
Sat 5HSB snelschaken voor clubteams
Mon 7Interne competitie (16)
 DSC6 - Voorburg 1
 DSC12 - Scheve Toren 3
Thu10Botwinnik 1 - DSC4
 Prometheus/DSC9 - Botwinnik 5
Fri11DCSV 1 - DSC6
Mon14Interne competitie (17)
 Schaakhuis 3 - DSC10
 DSC8 - HSV 2
 DSC - DD (HSB-beker)
Thu17Open Prometheus Kampioenschap (6)
Sat19DSC1 - Purmerend
 DSC2 - De Waagtoren 2
 DSC3 - Charlois Europoort 3
Mon21Interne competitie (18)
 DSC4 - Scheve Toren 1
 DSC11 - RSC-Belgisch Park 3
Thu24Partijanalyse-avond
Fri25Prinsenstad-toernooi
Sat26Prinsenstad-toernooi
Sun27Prinsenstad-toernooi
Tue29Lightning Chess
 WSC 7 - DSC12
Wed30DSC5 - Novelty Destroyers 1
Thu31Open Prometheus Kampioenschap (7)
April
Sat 2CSV - DSC3
 Paul Keres 3 - DSC2
 Paul Keres - DSC1
Mon 4Training (4)
Tue 5Rijswijk 6 - DSC11
Wed 6Promotie 2 - DSC4
 DSC6 - WSC 5
 RSC-Belgisch Park 2 - DSC7
Mon11Interne competitie (19)
Thu14Open Prometheus Kampioenschap Snelschaken
Mon18Interne competitie (20)
 DSC - Scheve Toren (HSB-beker)
Tue19Paris 1 - DSC12
Sat23DSC1 - Voorschoten
 DSC2 - HWP Zaanstad
 DSC3 - Souburg
Mon25Grand Prix Rapid (5)
May
Mon 2Interne competitie (21)
Mon 9Interne competitie (22)
Sun15Delfts Kroeglopertoernooi
Tue17Open Delfts Doorgeefschaakkampioenschap
Mon23Interne competitie (23)
Mon30Interne competitie (24)
June
Thu 2Partijanalyse-avond
Mon 6Training (5)
Mon13Interne competitie (25)
Mon20Interne competitie (26)
Mon27Interne competitie (27)
July
Mon 4Spelletjesavond
Mon11Zomer Varianten Ontdekkingstoernooi (1)
Mon18Zomer Varianten Ontdekkingstoernooi (2)

2017-2018 2016-2017 2015-2016 2014-2015 2013-2014 2012-2013 2011-2012 2010-2011 2009-2010 2008-2009 2007-2008 2006-2007 2005-2006 2004-2005 2003-2004

Open Prometheus Kampioenschap

ChessRun

OGD Rapid





de Delftsche SchaakClub
de grootste, actiefste en gezelligste schaakclub van Delft

jeugd [ma 18:30-20:00]
Er is op 5 niveau's schaaktraining. Daar­na is er competitie, of een van de vele andere activiteiten.

senioren [ma 19:45-01:00]
De grote interne competitie heeft schakers van elk niveau. Ook zijn er veel andere activiteiten.

copyright
© 2002-6800 Delftsche SchaakClub

powered by
WoltLab GbR, Tjip BV & 2B Insite

software
FirstClassWebsite v1.6.1124.1
DSS v2.9.0701.1
WoltLab Burning Board
GNU WebChess

statistieken
Nedstat Basic  nedstat

disclaimer, privacy politiek, sitemap