Delftse SchaakSite - Agenda

2013-2014

July
Mon 8Zomer Varianten Ontdekkingstoernooi (1)
Mon15Zomer Varianten Ontdekkingstoernooi (2)
Mon22Zomer Varianten Ontdekkingstoernooi (3)
Mon29Zomer Varianten Ontdekkingstoernooi (4)
August
Mon 5Zomer Varianten Ontdekkingstoernooi (5)
Mon12Zomer Varianten Ontdekkingstoernooi (6)
Mon19Simultaan Clubkampioen
Mon26Algemene Ledenvergadering
September
Mon 2Grand Prix Rapid (1)
Mon 9Interne competitie
Sat14OGD Rapidschaak toernooi
Mon16Interne competitie
Sat21 DSC1- Zukertort Amstelveen
 DSC2 - Voorschoten 2
 DSC3 - Souburg
 DSC4 - Rijswijk
Mon23Massakamp Westland-DSC
Mon30Interne competitie
 DSC11 - Promotie 7
October
Mon 7Interne competitie
 DSC6 - DD 6
 DSC7 - Voorburg 1
 Bobby Fischer/Wassenaar 2 - DSC10
Thu10Haeghe Ooievaar 1 - DSC5
 DD 8 - Prometheus/DSC9
Mon14Interne competitie
Mon21Grand Prix Rapid (2)
Thu24Botwinnik 5 - DSC11
Mon28Interne competitie
 DSC5 - DD 5
Tue29Promotie 4 - DSC7
November
Sat 2Philidor 1847 - DSC1
  Boven IJ - DSC2
  Rokado - DSC3
 HWP Sas van Gent 3 - DSC4
Mon 4Interne competitie
Mon11Interne competitie
 DSC11 - Rijswijk 5
Thu14Prometheus/DSC9 - Lierse 2
Mon18Interne competitie
 DSC7 - Lierse 1
 DSC10 - Haeghe Ooievaar 3
Fri22Scheve Toren 2 - DSC5
Mon25Training (1)
Thu28Partijanalyse-avond
Fri29Scheve Toren - DSC (HSB-beker)
December
Mon 2Interne competitie
 DSC - De Giessen en Linge (KNSB-beker)
 DSC6 - WSC 5
Sat 7DSC1 - SISSA
 DSC2 - HWP Haarlem 2
 DSC3 - DD 2
 DSC4 - LSG 3
Mon 9Interne competitie
Tue10Promotie 6 - DSC10
Thu12Haeghe Ooievaar 5 - DSC11
Mon16Kolderschaak
Thu19Raadsheer-Corbulo 2 - Prometheus/DSC9
Mon23Oliebollentoernooi
Mon30Oliebollentoernooi
January
Thu 2Partijanalyse-avond
Sat 4SOPSWEPS - DSC1
 ZSC-Saende 2 - DSC2
  De Stukkenjagers 2 - DSC3
 De Pion 2 - DSC4
Mon 6Grand Prix Rapid (3)
Tue 7Rijswijk 4 - DSC7
Thu 9Open Prometheus Kampioenschap (1)
Mon13Interne competitie
 DSC11 - RSC-Belgisch Park 3
Thu16Prometheus/DSC9 - Schaakhuis 3
Mon20Interne competitie
 DSC5 - HSV 1
 RSC-Belgisch Park 2 - DSC6
 DSC10 - Paris 1
Thu23Open Prometheus Kampioenschap (2)
Mon27Training (2)
Thu30Botwinnik 4 - DSC7
 SHTV 4 - Prometheus/DSC9
Fri31Scheve Toren 3 - DSC11
February
Mon 3Interne competitie
Thu 6Open Prometheus Kampioenschap (3)
Sat 8DSC1 - Purmerend
 DSC2 - Bergen op Zoom
 DSC3 - Overschie
 DSC4 - Middelburg
Mon10Interne competitie
 DSC11 - Haeghe Ooievaar 4
Thu13DD 3 - DSC5
Mon17Grand Prix Rapid (4)
Tue18Rijswijk 3 - DSC6
 Pomar 2 - DSC10
Thu20Open Prometheus Kampioenschap (4)
Sun23Vermeertoernooi
Mon24Training (3)
Thu27Partijanalyse-avond
March
Mon 3Interne competitie
 DSC7 - WSC 4
Thu 6Open Prometheus Kampioenschap (5)
Sat 8SSC 1922 - DSC1
 Doetinchem - DSC2
 Promotie - DSC3
 Krimpen aan den IJssel - DSC4
Mon10Interne competitie
 DSC10 - HSV 2
Tue11Rijswijk 6 - DSC11
Thu13Prometheus/DSC9 - Novelty Destroyers
Mon17Interne competitie
 DSC5 - SHTV 3
 DSC - Sliedrecht (KNSB-beker)
Thu20Open Prometheus Kampioenschap (6)
Mon24Interne competitie
 WSC7 - DSC11
Tue25Bestuursvergadering
Thu27Prometheus/DSC9 - WSC 6
Sat29DSC1 - Kennemer Combinatie
 DSC2 - Charlois Europoort 3
 DSC3 - Charlois Europoort 2
 DSC4 - D4
Mon31Interne competitie
 DSC6 - Promotie 5
April
Wed 2DSC5 - Botwinnik 3
Thu 3Open Prometheus Kampioenschap (7)
Fri 4DCSV1 - DSC10
Mon 7Interne competitie
Wed 9Haeghe Ooievaar 2 - DSC6
 DD 7 - DSC7
Thu10Partijanalyse-avond
Sat12Wageningen VLG Advocaten - DSC1
 RSR Ivoren Toren 2 - DSC2
 Philidor Leiden - DSC3
 Sliedrecht - DSC4
Mon14Training (4)
Thu17Open Prometheus Kampioenschap (snelschaak)
Fri18OGD Prinsenstad-toernooi
Sat19OGD Prinsenstad-toernooi
Sun20OGD Prinsenstad-toernooi
Tue22Lightning Chess
Mon28Grand Prix Rapid (5)
May
Mon 5Interne competitie
Sat10DSC1 - ESG Dr. Max Euwe 2
 DSC2 - De Giessen en Linge
 DSC3 - HMC Calder 3
 DSC4 - S. Landau Axel
Mon12Interne competitie
Mon19Interne competitie
Thu22Partijanalyse-avond
Mon26Training (5)
June
Mon 2Interne competitie
Sun 8Kroeglopertoernooi
Tue10Open Delfts Doorgeefschaakkampioenschap
Mon16Interne competitie
Mon23DSC Snelschaakkampioenschap
Mon30Interne competitie
July
Mon 7Spelletjesavond
Mon14Zomer Varianten Ontdekkingstoernooi (1)

2016-2017 2015-2016 2014-2015 2013-2014 2012-2013 2011-2012 2010-2011 2009-2010 2008-2009 2007-2008 2006-2007 2005-2006 2004-2005 2003-2004

Spelletjesavond

DSC Zomervarianten Ontdekkingstoernooi





de Delftsche SchaakClub
de grootste, actiefste en gezelligste schaakclub van Delft

jeugd [ma 18:30-20:00]
Er is op 5 niveau's schaaktraining. Daar­na is er competitie, of een van de vele andere activiteiten.

senioren [ma 19:45-01:00]
De grote interne competitie heeft schakers van elk niveau. Ook zijn er veel andere activiteiten.

copyright
© 2002-2017 Delftsche SchaakClub

powered by
WoltLab GbR, Tjip BV & 2B Insite

software
FirstClassWebsite v1.6.1124.1
DSS v2.9.0701.1
WoltLab Burning Board
GNU WebChess

statistieken
Nedstat Basic  nedstat

disclaimer, privacy politiek, sitemap