Delftse SchaakSite - Agenda

2011-2012

July
Mon11Zomer Varianten Ontdekkingstoernooi (1)
Thu14Bestuursvergadering
Mon18Zomer Varianten Ontdekkingstoernooi (2)
Mon25Zomer Varianten Ontdekkingstoernooi (3)
August
Mon 1Zomer Varianten Ontdekkingstoernooi (4)
Mon 8Zomer Varianten Ontdekkingstoernooi (5)
Mon15Zomer Varianten Ontdekkingstoernooi (6)
Mon22Simultaan Clubkampioen
Mon29Algemene Ledenvergadering
September
Mon 5Grand Prix Rapid (1)
Sat10OGD Rapid Schaaktoernooi
Mon12Interne competitie
Thu15Partijanalyse-avond
Sat17Veldhoven - DSC1
 Fischer Z - DSC2
 ASC - DSC3
 Goes - DSC4
Mon19Massakamp Westland - DSC
Mon26Interne competitie
Thu29Prometheus/DSC9 - DSC7
October
Mon 3Interne competitie
 Schaakhuis 3 - DSC8
 DSC10 - Paris 1
Mon10Interne competitie
 DSC5 - Pomar 1
 Schaakhuis 2- DSC6
Thu13Partijanalyse-avond
Mon17Grand Prix Rapid (2)
Thu20Botwinnik 6 - DSC11
Mon24Interne competitie
 DSC7 - Rijswijk 5
Sat29DSC1 - HSC
 DSC2 - De Pion
 DSC4 - De Pion 2
 DSC3 - Dordrecht
Mon31Interne competitie
 DSC11 - RSC-Belgisch Park 3
 WSC 8 - DSC10
November
Thu 3Haeghe Ooievaar 3 - Prometheus/DSC9
Mon 7Training (1)
Thu10Partijanalyse-avond
Mon14Interne competitie
 WSC 3 - DSC5
 DSC6 - Haeghe Ooievaar 2
Mon21Interne competitie
 DSC10 - Haeghe Ooievaar 4
Sat26Vianen/DVP - DSC1
 De Toren-VSV 1 - DSC2
 UVS 1 - DSC3
 Middelburg - DSC4
Mon28Interne competitie
 DSC7 - Heaghe Ooievaar 3
December
Thu 1Prometheus/DSC9 - Botwinnik 5
Mon 5Interne competitie
Tue 6Promotie 8 - DSC11
Mon12Interne competitie
 DSC5 - Rijswijk 2
 DSC8 - RVC 4
Tue13Promotie 5 - DSC6
Thu15Botinnik 5 - DSC7
Sat17DSC1 - DJC
 DSC2 - PION
 DSC3 - Overschie
 DSC4 - Krimpen aan den IJssel
Sun18Delfts Basisscholenkampioenschap
Mon19Kolderschaak
Tue20Promotie 6 - Prometheus/DSC9
 Pomar 3 - DSC10
Tue27Oliebollentoernooi
January
Mon 2Grand Prix Rapid (3)
Thu 5Partijanalyse-avond
Sat 7Voerendaal 2 - DSC1
 HWP Sas van Gent 2 - DSC2
 HWP Sas van Gent 3 - DSC4
 De Willige Dame - DSC3
Mon 9Interne competitie
 HSV 1 - DSC5
 DSC6 - Lierse 1
 DSC11 - Bobby Fischer/Wassenaar 2
Thu12Open Prometheus Kampioenschap (1)
Mon16Interne competitie
 DSC7 - Promotie 6
Thu19Prometheus/DSC9 - SHTV 4
Mon23Interne competitie
 Lierse 2 - DSC8
 DSC - DD (HSB-beker)
Thu26Open Prometheus Kampioenschap (2)
Mon30Interne competitie
 DSC5 - Botwinnik 3
 RSC-Belgisch Park 2 - DSC6
 DSC8 - Promotie 7
February
Thu 2Partijanalyse-avond
Mon 6Training (2)
 Paris 1 - DSC10
Thu 9SHTV 4 - DSC7
 Open Prometheus Kampioenschap (3)
Sat11DSC1 - ASV
 DSC2 - Spijkenisse
 DSC3 - Spijkenisse 2
 DSC4 - Terneuzen
Mon13Interne competitie
Mon20Grand Prix Rapid (4)
 DSC10 - WSC 8
Thu23Open Prometheus Kampioenschap (4)
Sun26Open Delfts Meisjeskampioenschap
Mon27Interne competitie
 WSC 5 - DSC5
 DSC6 - Rijswijk 4
March
Mon 5Interne competitie
Tue 6DD 7 - DSC8
Thu 8Haeghe Ooievaar 4 - DSC10
 Open Prometheus Kampioenschap (5)
Sat10DSC1 - De Toren - VSV 2
 DSC2 - HWP Haarlem
 DSC3 - Souburg
 DSC4 - Stukkenjagers 2
Mon12Interne competitie
 DSC11 - DD 8
Thu15Partijanalyse-avond
Sun18PK Basisscholen
Mon19Interne competitie
 DSC10 - Pomar 3
Tue20Bestuursvergadering
Thu22Open Prometheus Kampioenschap (6)
Mon26Interne competitie
 DSC7 - RVC 3
 DSC8 - Pomar 2
 WSC 7 - DSC11
Thu29Prometheus/DSC9 - Rijswijk 5
Sat31Zevenaar - DSC1
 Philidor Leiden - DSC2
 Bergen op Zoom - DSC3
 De Drie Torens - DSC4
April
Mon 2Interne competitie
Wed 4DD 4 - DSC6
Thu 5Open Prometheus Kampioenschap (7)
Fri 6Prinsenstadtoernooi
Sat 7Prinsenstadtoernooi
Sun 8Prinsenstadtoernooi
Tue10Ligtning chess
Mon16Interne competitie
Wed18DSC5 - Schaakhuis 1
Thu19Open Prometheus Kampioenschap (snelschaak)
Sat21DSC1 - Venlo
 DSC2 - De Wijker Toren
 DSC3 - Charlois Europoort 2
 DSC4 - Rijswijk
Mon23Training (3)
Thu26Partijanalyse-avond
Mon30Grand Prix Rapid (5)
May
Mon 7Interne competitie
Sun13Grand Prix Jeugd
Mon14Interne competitie
Mon21Training (4)
Tue22Bestuursvergadering
Sun27Delfts Kroeglopertoernooi
Tue29Open Delfts Doorgeefschaakkampioenschap
June
Mon 4Interne competitie
Mon11Snelschaakkampioenschap
Thu14Partijanalyse-avond
Mon18Interne competitie
Mon25Interne competitie
July
Mon 2Spelletjesavond
Tue 3Bestuursvergadering
Mon 9Zomer Varianten Ontdekkingstoernooi (1)
Mon16Zomer Varianten Ontdekkingstoernooi (2)

2017-2018 2016-2017 2015-2016 2014-2015 2013-2014 2012-2013 2011-2012 2010-2011 2009-2010 2008-2009 2007-2008 2006-2007 2005-2006 2004-2005 2003-2004

Open Prometheus Kampioenschap

OGD Rapid

Oliebollen-toernooi





de Delftsche SchaakClub
de grootste, actiefste en gezelligste schaakclub van Delft

jeugd [ma 18:30-20:00]
Er is op 5 niveau's schaaktraining. Daar­na is er competitie, of een van de vele andere activiteiten.

senioren [ma 19:45-01:00]
De grote interne competitie heeft schakers van elk niveau. Ook zijn er veel andere activiteiten.

copyright
© 2002-2017 Delftsche SchaakClub

powered by
WoltLab GbR, Tjip BV & 2B Insite

software
FirstClassWebsite v1.6.1124.1
DSS v2.9.0701.1
WoltLab Burning Board
GNU WebChess

statistieken
Nedstat Basic  nedstat

disclaimer, privacy politiek, sitemap