Delftse SchaakSite - Agenda

2014-2015

July
Mon 7Spelletjesavond
Mon14Zomer Varianten Ontdekkingstoernooi (1)
Mon21Zomer Varianten Ontdekkingstoernooi (2)
Mon28Zomer Varianten Ontdekkingstoernooi (3)
August
Mon 4Zomer Varianten Ontdekkingstoernooi (4)
Mon11Zomer Varianten Ontdekkingstoernooi (5)
Mon18Simultaan Clubkampioen
Mon25Algemene Ledenvergadering
September
Mon 1Grand Prix Rapid (1)
Mon 8Interne competitie
Sat13OGD Rapidschaaktoernooi
Mon15Massakamp DSC-WSC
Thu18Partijanalyse-avond
Sun21Chess Run
Mon22Interne competitie
Sat27DSC1 - Purmerend
 DSC2 - Laurierboom-Gambiet
 DSC3 - Charlois Europoort 2
Mon29Interne competitie
 DSC5 - DSC4
 DSC8 - DSC10
Tue30Pomar 2 - Prometheus/DSC9
October
Mon 6Training (1)
 Lierse 1 - DSC7
Tue 7Promotie 7 - DSC11
Mon13Interne competitie
 DSC6 - Voorburg 1
Mon20Grand Prix Rapid (2)
Mon27Interne competitie
 DSC4 - Botwinnik 1
 DSC11 - Rijswijk 5
Thu30Prometheus/DSC9 - HSV 2
 Partijanalyse-avond
November
Sat 1SOPSWEPS - DSC1
 De Wijker Toren - DSC2
 Bergen op Zoom - DSC3
Mon 3Interne competitie
 Schaakhuis - DSC (HSB-beker)
Tue 4Promotie 2 - DSC5
Thu 6Haeghe Ooievaar 3 - DSC8
Mon10Interne competitie
 DSC7 - Botwinnik 3
Mon17Interne competitie
 DSC11 - Paris 1
Tue18Rijswijk 4 - DSC6
Fri21Scheve Toren 1 - DSC4
Sat22Wageningen - DSC1
 Amersfoort - DSC2
 DD 2 - DSC3
Mon24Interne competitie
 DSC5 - RSC Belgisch Park 1
Thu27Novelty Destroyers 1 - DSC7
 Botwinnik 4 - Prometheus/DSC9
December
Mon 1Interne competitie
 DSC6 - Scheve Toren 2
 DSC8 - Schaakhuis 3
 DSC10 - Haeghe Ooievaar 3
 Messemaker - DSC (KNSB-beker)
Mon 8Interne competitie
 WSC2 - DSC5
 DSC7 - DD 6
Thu11Partijanalyse-avond
Fri12Scheve Toren 3 - DSC11
Sat13DSC1 - Philidor 1847
 DSC2 - Caissa 2
 DSC3 - Goes
Mon15Training (2)
 DSC4 - Schaakhuis 1
Thu18Prometheus/DSC9 - Bobby Fischer/Wassenaar 2
Mon22Kolderschaak
Mon29Oliebollenschaak
January
Mon 5Grand Prix Rapid (3)
Thu 8SHTV 2 - DSC4
 Open Prometheus Kampioenschap (1)
Mon12Interne competitie
 DSC11 - WSC 6
Thu15Botwinnik 5 - DSC8
Mon19Interne competitie
 Schaakhuis 3 - DSC10
Thu22Open Prometheus Kampioenschap (2)
Fri23DCSV 1 - DSC6
Mon26Interne competitie
 DSC5 - Botwinnik 1
 DSC7 - Promotie 4
Thu29Raadsheer-Corbulo 2 - Prometheus/DSC9
February
Mon 2Training (3)
Tue 3Rijswijk 6 - DSC11
Thu 5Open Prometheus Kampioenschap (3)
Sat 7Zukertort Amstelveen - DSC1
 Zukertort Amstelveen 2 - DSC2
 De Pion 3 - DSC3
Mon 9Interne competitie
 DSC4 - Promotie 2
 DSC10 - Botwinnik 5
Mon16Interne competitie
 DSC6 - DD 7
 DSC8 - SHTV 4
 DSC11 - WSC 7
Thu19Open Prometheus Kampioenschap (4)
Fri20Scheve Toren 1 - DSC5
Mon23Grand Prix Rapid (4)
Thu26Prometheus/DSC9 - RSC-Belgisch Park 3
 Partijanalyse-avond
March
Mon 2Interne competitie
 Lierse 2 - DSC8
Thu 5Haeghe Ooievaar 4 - DSC11
 Open Prometheus Kampioenschap (5)
Sat 7DSC1 - Groninger Combinatie 2
 DSC2 - SSC 1922
 DSC3 - Philidor Leiden
Mon 9Interne competitie
 RSC-Belgisch Park 1 - DSC4
 WSC 5 - DSC7
Thu12SHTV 4 - DSC10
Mon16Interne competitie
 DSC5 - Schaakhuis 1
 DSC10 - Lierse 2
Thu19Open Prometheus Kampioenschap (6)
Sat21SG Max Euwe - DSC1
 Schaakstad Apeldoorn 2 - DSC2
 De Willige Dame - DSC3
Mon23Clubkampioenschap snelschaken
Tue24Promotie 5 - DSC6
Mon30Interne competitie
 DSC11 - SHTV 5
Tue31Promotie 6 - Prometheus/DSC9
April
Thu 2Open Prometheus Kampioenschap (7)
Fri 3OGD Prinsenstad-toernooi
Sat 4OGD Prinsenstad-toernooi
Sun 5OGD Prinsenstad-toernooi
Tue 7Lightning chess
Thu 9Partijanalyse-avond
Sat11DSC1 - Kennemer Combinatie
 DSC2 - Kennemer Combinatie 2
 DSC3 - Souburg
Mon13Training (4)
Wed15DSC7 - Haeghe Ooievaar 2
 DSC6 - WSC 4
Thu16Open Prometheus Kampioenschap (snelschaken)
Sat18Delfts Basisscholen-kampioenschap
Mon20Interne competitie
Wed22SHTV 2 - DSC5
 DSC4 - WSC 2
Sat25Caissa-Eenhoorn - DSC1
 Utrecht 2 - DSC2
 Overschie - DSC3
Mon27Grand Prix Rapid (5)
May
Mon 4Interne competitie
Mon11Training (5)
Mon18Interne competitie
Sun24Delfts Kroeglopertoernooi
Tue26Open Delfts Doorgeefschaakkampioenschap
June
Mon 1Interne competitie
Mon 8Interne competitie
Mon15Interne competitie
Thu18Partijanalyse-avond
Mon22Interne competitie
Mon29Interne competitie
July
Mon 6Spelletjesavond
Mon13Zomervarianten Ontdekkingstoernooi (1)

2017-2018 2016-2017 2015-2016 2014-2015 2013-2014 2012-2013 2011-2012 2010-2011 2009-2010 2008-2009 2007-2008 2006-2007 2005-2006 2004-2005 2003-2004

Open Prometheus Kampioenschap

OGD Rapid

Oliebollen-toernooi





de Delftsche SchaakClub
de grootste, actiefste en gezelligste schaakclub van Delft

jeugd [ma 18:30-20:00]
Er is op 5 niveau's schaaktraining. Daar­na is er competitie, of een van de vele andere activiteiten.

senioren [ma 19:45-01:00]
De grote interne competitie heeft schakers van elk niveau. Ook zijn er veel andere activiteiten.

copyright
© 2002-2017 Delftsche SchaakClub

powered by
WoltLab GbR, Tjip BV & 2B Insite

software
FirstClassWebsite v1.6.1124.1
DSS v2.9.0701.1
WoltLab Burning Board
GNU WebChess

statistieken
Nedstat Basic  nedstat

disclaimer, privacy politiek, sitemap