Delftse SchaakSite - Interne competitie van de Delftsche SchaakClub

Interne competitie 1999-2000

kampioensgroep
 naamelo_1_2_3_4_5_6_7_8_910111213pntn
1Michiel van Wissen2247 01½1½11½111½9 
2Ted Barendse22061 1½1111000118½
3Gert Legemaat210600 1½½1½½11118 
4Arend van Dop2113½½0 ½½½½1½1½17 
5Kees van der Meer209200½½ 10½11½117 
6Marten Wortel2209½0½½0 1½½1½½½6 
7Arend Bosma2100000½10 0½11116 
8Yeb Blom196100½½½½1 101016 
9Water Anema2032½1½00½½0 1½½05 
10Hora Vlam2061010½00010 0114½
11Friedh. Veldhuijzen20180100½½00½1 ½04 
12Alexander Haspels1827000½0½01½0½ 14 
13Willem-J. v/d Broek1971½0000½001010 3 


groep 1
 naamelo_1_2_3_4_5_6_7_8_91011121314pntn
1Dolf Beltz1989 1½½010111111110 
2Manfred Kindt19620 ½½111½½1111110 
3Jaap Flohil1900½½ ½½½11½½011½8 
4Arno Wiersma1722½½½ ½10½1½½1½18 
5Anton v/d Heijden172910½½ 001½½11½17½
6Wouter Offereins171100½01 ½0½111117½
7Astrid Micheel183510011½ 0½½½½117½
8Meike Wortel18110½0½011 ½½1½½½6½
9René van Alfen17910½½0½½½½ 10½½½5½
10Simon Broos171100½½½0½½0 ½½115½
11Sander v. Gennip1706001½00½01½ ½½15½
12René Gelpke1701000000½½½½½ ½14 
13Gerard Bilars1657000½½00½½0½½ ½3½
14Simon Dirkse163400½0000½½000½ 2 


groep 2
 naamelo_1_2_3_4_5_6_7_8_910111213pntn
1Roelof Westerink1658 ½1½½0111111½9 
2Kees Korving1685½ 01½11½½11119 
3Theo Rekveldt170401 01101½½1118 
4Jan den Brok1704½01 10½½½01117 
5Leonie Beck1503½½00 110½1½117 
6Kees Venema149710010 01½11½17 
7Wout Cool1623001½01 1011½17 
8Cees Huygen17020½0½100 ½01115½
9Gerrit Bussmann17000½½½½½1½ ½0½05 
10Bart Commandeur165100½10001½ ½014½
11Tom Stoek15760000½0001½ 1½3½
12Jack Duyvestijn174200000½½0½10 13½
13Hans Gillet1563½000000010½0 2 


groep 3
 naamelo_1_2_3_4_5_6_7_8_910#pntn
1Arnout Eykelhoff1529 01111111198 
2Annamaria Dokman16550 01½½11½195½
3Bart Vlasblom149001 110001195 
4David Hughes1475000 10111195 
5Rick Plomp13850½00 ½111094 
6Marcel Wessling13440½11½ 0½0½94 
7Bunno Arends1462001001 10194 
8Fien Thoolen128700100½0 ½193 
9Aad e Jong15300½00011½ 093 
10Gerjan van der Dussen138600001½001 92½

Play-offs groep 3
 naamelo_1_2_3_4HCtotaal
1Arnout Eykelhoff1529 01½8 9½
2David Hughes14751 115 8 
3Bart Vlasblom149000 15 6 
4Rick Plomp1385½00 4 4½

 naamelo_1_2_3_4HCtotaal
1Marcel Wessling1345 ½½14 6 
2Gerjan van der Dussen1386½ 112½5 
3Fien Thoolen1288½0 ½3 4 
4Aad de Jong153100½ 3 3½


groep 4
 naamelo_1_2_2_2_3_3_4_4_5_5_6_6_7_7pntn
1Frans Smit1399  1110½11011119½
2Leo Zuijdgeest127400  10111111119 
3Robert den Uijl12111010  10110½117½
4Corniel Nobel12200½0010  1011105½
5Ralf Smeets115510000010  ½1014½
6Hein Rekveldt12590000½1000½  114 
7Marc Zimmerman1139000000100100  2 

Open Prometheus Kampioenschap

OGD Rapid

Kolderschaak

Oliebollen-toernooi





de Delftsche SchaakClub
de grootste, actiefste en gezelligste schaakclub van Delft

jeugd [ma 18:30-20:00]
Er is op 5 niveau's schaaktraining. Daar­na is er competitie, of een van de vele andere activiteiten.

senioren [ma 19:45-01:00]
De grote interne competitie heeft schakers van elk niveau. Ook zijn er veel andere activiteiten.

copyright
© 2002-2017 Delftsche SchaakClub

powered by
WoltLab GbR, Tjip BV & 2B Insite

software
FirstClassWebsite v1.6.1124.1
DSS v2.9.0701.1
WoltLab Burning Board
GNU WebChess

statistieken
Nedstat Basic  nedstat

disclaimer, privacy politiek, sitemap