Delftse SchaakSite - Interne competitie van de Delftsche SchaakClub

Interne competitie 2000-2001

kampioensgroep
 naamrating_1_2_3_4_5_6_7_8_91011pntn
1Michiel van Wissen2257 ½½1½0½111½6½
2Arend van Dop2150½ ½½½½½01116 
3Kees van der Meer2123½½ 1½1½½01½6 
4Gert Legemaat21610½0 ½1111016 
5Dolf Beltz2028½½½½ 01½1015½
6Ted Barendse21791½001 010115½
7Hora Vlam2066½½½001 011r½5 
8Freidhelm Veldhuijzen200301½0½01 ½½½4½
9Walter Anema20340010010½ 1½4 
10Sicco Verwer21060001100r½0 ½3 
11Arthur van der Spek2040½0½000½½½½ 3 


groep 1A
 naamrating_1_2_3_4_5pntn
1Matthijs Ransijn1909 1½½13 
2Arend Bosma20470 11½2½
3René van Alfen1792½0 1½2 
4Yep Blom1990½00 11½
5Arno Wiersma18050½½0 1 


groep 1B
 naamrating_1_2_3_4_5_6_7pntn
1Ruud Drankier1960 1½0½114 
2Astrid Micheel18520 011114 
3Koert ter Veen1922½1 10½14 
4Jaap Flohil1927100 0113 
5Theo Rekveldt1769½011 002½
6Teun Timmerman203100½01 12½
7Patrick Tjioe1805000010 1 


groep 2A
 naamrating_1_2_3_4_5_6_7pntn
1Kees Korving1713 ½1½1½14½
2Joram op den Kelder1740½ 0½1114 
3Frans Palm164101 11014 
4Kees Venema1624½½0 1103 
5Simon Broos17250000 112 
6Olivier Marincic1724½0100 ½2 
7Arnout Eykelhoff157000010½ 1½


groep 2B
 naamrating_1_2_3_4_5_6pntn
1Cees Huygen1685 101114 
2Jan den Brok17090 11½13½
3Luc Verhees170010 0113 
4Vitaly Kalikmanov1783001 012 
5André van der Weijde16380½01 01½
6Bart Vlasblom155400001 1 


groep 3A
 naamelo_1_2_3_4_5_6_7_8pntn
1Jan Neutel1600 011½11r1r5½
2Annamaria Dokman15981 101½0½4 
3Hans Gillet154600 ½1½11r4 
4Gerard Bilars155201½ ½½½½3½
5René Gelpke1666½00½ ½11r3½
6Rick Plomp14030½½½½ ½½3 
7Simon Dirkse15610r10½0½ ½2½
8Arnoud Bakker14650r½0r½0r½½ 2 


groep 3B
 naamrating_1_2_3_4_5_6_7pntn
1Johan van der Pol1630 0111½14½
2Leonie Beck15791 1½½½14½
3David Hughes153200 11114 
4Nico 't Hoen16750½0 11½3 
5Gerrit Bussmann16320½00 112½
6Fien Thoolen1367½½000 12 
7Hein Rekveldt1250000½00 ½


groep 4A
 naamrating_1_2_3_4_5_6_7pntn
1Anink1448 1111116 
2Heersma12880 111½14½
3Zuijdgeest130200 10113 
4Van der Weele1170000 1113 
5Den Uijl13140010 ½½2 
6De Jong13790½00½ 12 
7Zimmerman11960000½0  ½


groep 4B
 naamrating_1_2_3_4_5_6pntn
1Nobel1286 101114 
2Van der Dussen13260 10½12½
3Kemeling135010 01½2½
4Smit1398011 0½2½
5Leruth13500½01 12½
6Wessling133900½½0 1 



Najaarscompetitie

groep A1
 naamelo_1_2_3_4_5_6_7_8pntn
1Van Wissen2261 110,50,50,5115½
2Vlam20440 0110,5114½
3Beltz200901 10,50,5014 
4Veldhuijzen19880,500 11013½
5Timmerman18760,500,50 10,513½
6Bosma20870,50,50,500 102½
7Ter Veen191300110,50 02½
8Ransijn19160000011 2 


groep A2
 naamelo_1_2_3_4_5_6_7_8pntn
1Legemaat2151 0,510,511116 
2Van Dop21500,5 10,50,51115½
3Kouwenhoven207400 10,510,514 
4Anema20320,50,50 11104 
5Schuytemaker189900,50,50 0,50,50,52½
6Haspels184900000,5 0,512 
7Micheel1849000,500,50,5 0,52 
8Schwenck195600010,500,5 2 


groep A3
 naamelo_1_2_3_4_5_6_7_8pntn
1Van der Meer2115 0,50,510,510,515 
2Barendse21990,5 100,5110,54½
3Verwer18500,50 0,50,51114½
4Van der Spek2032010,5 0,50,50,514 
5Flohil18870,50,50,50,5 0114 
6Blom19750000,51 113½
7Boogaard19020,5000,500 0,51½
8Van den Broek191500,500000,5 1 


groep B1
 naamelo_1_2_3_4_5_6_7_8pntn
1Rekveldt, T.1730 11110,50,516 
2Duijvestijn17510 10,5010,514 
3Venema157800 011114 
4Korving173500,51 0,50,50,50,53½
5Van der Weijde16500100,5 0,50,513½
6Gelpke16860,5000,50,5 0,513 
7Beck15780,50,500,50,50,5 02½
8Dokman16500000,5001 1½


groep B2
 naamelo_1_2_3_4_5_6_7_8pntn
1Drankier1928 11111117 
2Van Alfen18000 0,50,50,51114½
3Den Brok168800,5 0,50,510,514 
4Van Gennip171600,50,5 10,5013½
5Huygen169500,50,50 110,53½
6Dirkse15660000,50 112½
7Commandeur1656000,5100 12½
8Hughes157400000,500  ½


groep B3
 naamelo_1_2_3_4_5_6_7_8pntn
1Wiersma1770 111100,515½
2Tjioe16570 1011115 
3Cool164300 0,5110,514 
4Broos1718010,5 0,50114 
5Westerink17170000,5 1113½
6Palm161410010 0,513½
7Bussmann16450,500,5000,5 12½
8Bilars16370000000 0 


groep C1
 naamelo_1_2_3_4_5_6_7_8pntn
1Marincic1500 11111117 
2Gillet15540 0111115 
3Thoolen130301 101104 
4Anink1326000 11114 
5Nobel12580010 10,50,53 
6De Jong146300000 10,51½
7Kersten135000000,50 11½
8Schilperoort140000000,50,50 1 


groep C2
 naamelo_1_2_3_4_5_6_7_8pntn
1Vlasblom1527 11110,5116½
2Bakker14500 1110,5014½
3Rekveldt, H.118700 111104 
4Den Uijl1324000 0,510,513 
5Van der Dussen13420000,5 10,513 
6Wessling13840,50,5000 0,512½
7Heersma14000000,50,50,5 12½
8Van der Weele16000010000 1 


groep C3
 naamelo_1_2_3_4_5_6_7_8pntn
1Op den Kelder1400 0,510,511116 
2Kalikmanov16000,5 11110,516 
3't Hoen160000 111115 
4Plomp13590,500 0,50,5113½
5Arends14630000,5 110,53 
6Smit14160000,50 10,52 
7Zuijdgeest133000,50000 11½
8Zimmerman119100000,50,50 1 

Open Prometheus Kampioenschap

OGD Rapid

Kolderschaak

Oliebollen-toernooi





de Delftsche SchaakClub
de grootste, actiefste en gezelligste schaakclub van Delft

jeugd [ma 18:30-20:00]
Er is op 5 niveau's schaaktraining. Daar­na is er competitie, of een van de vele andere activiteiten.

senioren [ma 19:45-01:00]
De grote interne competitie heeft schakers van elk niveau. Ook zijn er veel andere activiteiten.

copyright
© 2002-2017 Delftsche SchaakClub

powered by
WoltLab GbR, Tjip BV & 2B Insite

software
FirstClassWebsite v1.6.1124.1
DSS v2.9.0701.1
WoltLab Burning Board
GNU WebChess

statistieken
Nedstat Basic  nedstat

disclaimer, privacy politiek, sitemap