Aanmelden & deelnemers
Inschrijven kan via dit formulier. Dit kan tot vrijdag 29 maart 2024. Resultaten van het toernooi worden verwerkt voor KNSB-rating.
Voor de vierkampen zal je vanaf 28/3 op een reservelijst worden geplaatst. Als er genoeg aanmeldingen zijn om een hele vierkamp te vullen zullen die aanmelding in één keer op de deelnemerslijst geplaatst worden en bericht krijgen van de organisatie.
- A-groep (vanaf 2000)
- B-groep (1850* t/m 2100*)
- C-groep (1700* t/m 1900*)
- D-groep (t/m 1750*)
Byes
*: Dit betreft een aangepaste rating na de ratingverandering van 1 maart 2024.
In de eerste 4 rondes mag één bye opgenomen worden tegen vergoeding van een halve punt. Meer byes of byes in latere rondes leveren geen punten op. In de vierkampen kan geen bye opgenomen worden.
De inschrijftafel (foto: Herman Zonderland)
Inschrijfgeld
De kosten bedragen 35 voor de A-groep, en 30 voor de overige groepen. Deelnemers aan de vierkampen betalen 25. Dit bedrag dient bij aanmelding betaald te worden. Spelers met de (W)GM- of (W)IM-titel zijn vrijgesteld van inschrijfgeld.
Dit bedrag kan tot en met donderdag 28 maart 2024 worden overgemaakt op IBAN NL19 INGB 0000 9824 82, ten name van DSC. Betalen aan de zaal is niet mogelijk.
Inschrijven in de speelzaal
Aanmelden in de speelzaal is op vrijdag 29 maart 2024 tussen 18:30 en 19:15 uur. Spelers met een bye in de eerste ronde hoeven zich niet apart aan te melden en kunnen zaterdag gewoon verschijnen voor hun eerste partij.
Aanmeldingen
Naam | Club | Rating | Land | Byes | |
---|---|---|---|---|---|
A-groep (>2000) | |||||
1 | GM Max Warmerdam | Schaakstad Apeldoorn | 2611 | Geen | |
2 | GM Eric van den Doel | S.C. Magnus | 2556 | Geen | |
3 | GM Dimitri Reinderman | De Waagtoren | 2550 | Geen | |
4 | IM Chiel van Oosterom | SV Wageningen | 2410 | Ronde 4 (zaterdagavond) | |
5 | FM Yasin Sari | DSC | 2306 | Geen | |
6 | FM Stefan Bekker | Haeghe Ooievaar | 2283 | Ronde 1 (vrijdagavond) | |
7 | Prajit Sai Kumar | S.G. Discendo Discimus | 2202 | Ronde 4 (zaterdagavond) | |
8 | FM Rene Tiggelman | SKS Souburg | 2189 | Geen | |
9 | Michiel van Woerden | Schaakmat Westland | 2157 | Ronde 4 (zaterdagavond) | |
10 | Pieter Buzing | DSC | 2147 | Geen | |
11 | Jelle Bulthuis | S.G. Rijswijk | 2133 | Geen | |
12 | Hans Hollander | Schaakhuis | 2119 | Geen | |
13 | William Gijsen | Sv Sliedrecht | 2114 | Geen | |
14 | Feike Liefrink | Barendrecht | 2069 | Geen | |
15 | Luuk de Man | Veenendaalse SV | 2062 | Ronde 4 (zaterdagavond) | |
16 | Richard Oranje | DSC | 2028 | Ronde 1 (vrijdagavond) | |
17 | Bram Albertus | Promotie | 2025 | Geen | |
18 | Leon de Vries | Voerendaal | 2024 | Ronde 4 (zaterdagavond) | |
19 | Joris Leertouwer | DSC | 2004 | Geen | |
20 | Tobias Li-Behn | SHTV | 2000 | Geen | |
21 | Philippe Krylov | Zukertort Amstelveen | 1996 | Ronde 4 (zaterdagavond) | |
22 | Arno v/d Lubben | SV Botwinnik | 1985 | Geen | |
B-groep (1850 t/m 2100) | |||||
23 | Cor Kanters | RSC Belgisch-Park | 2023 | Geen | |
24 | Twan Kastelijn | Alphense S.C. | 1998 | Geen | |
25 | Tom van 't hoff | ASA | 1997 | Geen | |
26 | Ismaël Woudt | SV Spijkenisse | 1996 | Ronde 4 (zaterdagavond) | |
27 | Filip Borst | Zugzwang | 1989 | Ronde 4 (zaterdagavond) | |
28 | Bob Voogt | DSC | 1984 | Ronde 2 (zaterdagochtend) | |
29 | Mark Beijen | RSR Ivoren Toren | 1969 | Ronde 4 (zaterdagavond) | |
30 | Albert Termeulen | LSG | 1960 | Ronde 2 (zaterdagochtend) | |
31 | Auke Wilming | Messemaker 1847 | 1959 | Geen | |
32 | Alexander Sleeckx | Caïssa Amsterdam | 1956 | Geen | |
33 | Julian Oskam | DSC, sv Botwinnik | 1951 | Geen | |
34 | Tom van Egmond | Magnus Leidsche Rijn | 1945 | Ronde 4 (zaterdagavond) | |
35 | Theo van Orsouw | DD | 1945 | Ronde 2 (zaterdagochtend) | |
36 | Melvin Holwijn | - | 1931 | Ronde 1 (vrijdagavond), Ronde 5 (zondagochtend), Ronde 6 (zondagmiddag) | |
37 | Jona van der Geld | SV Spijkenisse | 1927 | Geen | |
38 | Homayoun Mohtaat | RSR Ivoren Toren | 1927 | Ronde 1 (vrijdagavond) | |
39 | Joaquin Aarts | RSR Ivoren Toren | 1927 | Geen | |
40 | Paul de Freytas | Fianchetto | 1926 | Geen | |
41 | Bent Blokland | RSR Ivoren toren | 1919 | Ronde 2 (zaterdagochtend) | |
42 | Arjan Drenthen | DSC | 1914 | Ronde 1 (vrijdagavond) | |
43 | Jungbin Lee | RSR Ivoren Toren | 1912 | Geen | |
44 | Robin Schenkelaars | LSG | 1911 | Geen | |
45 | Michiel de Ruiter | RSR Ivoren Toren | 1901 | Geen | |
46 | Sander van Gennip | DSC Delft | 1900 | Ronde 4 (zaterdagavond) | |
47 | Karl Baak | SHTV | 1899 | Ronde 4 (zaterdagavond) | |
48 | Michel Auwens | PION Groesbeek | 1894 | Ronde 4 (zaterdagavond) | |
49 | Kasper Uithof | DSC | 1894 | Ronde 4 (zaterdagavond) | |
50 | Jonathan Vijver | LSC Philidor | 1894 | Geen | |
51 | Evert Baak | SHTV | 1887 | Ronde 4 (zaterdagavond) | |
52 | Sai Wing Wu | S.G. Discendo Discimus | 1887 | Geen | |
53 | Wybe Evenhuis | DSC Delft, LSG Leiden | 1885 | Ronde 2 (zaterdagochtend) | |
54 | Tjalling Sybesma | WSV Inter Nos | 1880 | Geen | |
55 | David Boersma | DSC | 1879 | Geen | |
56 | Christophe Rebreyend | DSC | 1879 | Ronde 4 (zaterdagavond) | |
57 | Tom van der Zanden | DSC | 1872 | Ronde 2 (zaterdagochtend) | |
58 | Bert van Brussel | SV Krimpen | 1858 | Ronde 4 (zaterdagavond) | |
59 | Jungmin Lee | RSR IvorenToren | 1853 | Geen | |
60 | Merlijn Albers | Botwinnik | 1846 | Ronde 4 (zaterdagavond) | |
61 | Cees van den Berg | Isolani | 1843 | Ronde 4 (zaterdagavond) | |
62 | Jaron Rosegg | Z.S.C.-Saende | 1834 | Geen | |
63 | Tomás Gallardo Bañez | SG Rijswijk | 1834 | Ronde 4 (zaterdagavond) | |
64 | Thomas Bredewoud | DSC | 1824 | Ronde 2 (zaterdagochtend) | |
65 | David Chang | SV De Kemppion | 1824 | Ronde 4 (zaterdagavond) | |
66 | Felix Kuijken | Caïssa Amsterdam | 1817 | Geen | |
67 | Patrick Tjioe | Schaakhuis | 1816 | Ronde 4 (zaterdagavond) | |
68 | andre van der weijde | Schaakmat Westland | 1794 | Geen | |
69 | Lars van Renselaar | VAS | 1762 | Ronde 1 (vrijdagavond) | |
70 | Geert Stradmeijer | Arnhemse Schaakacademie | 1758 | Ronde 4 (zaterdagavond) | |
71 | Xander Beenen | S.V. Paul Keres | 1755 | Ronde 2 (zaterdagochtend), Ronde 3 (zaterdagmiddag) | |
72 | Jesús Jara | Oss | 1750 | Geen | |
73 | Dhanesh Bajnath | Bobby Fischer | 1637 | Ronde 4 (zaterdagavond) | |
C-groep (1700 t/m 1900) | |||||
74 | Murdoch MacLean | Onesimus | 1888 | Geen | |
75 | Prayan Sai Kumar | S.G. Discendo Discimus | 1867 | Ronde 4 (zaterdagavond) | |
76 | Ronald Blok | - | 1866 | Ronde 4 (zaterdagavond) | |
77 | Henk van den Belt | DSC | 1865 | Geen | |
78 | Jan Willem Koelmans | DD | 1864 | Ronde 2 (zaterdagochtend) | |
79 | Johan Heskes | Promotie | 1839 | Geen | |
80 | David Chang | SV De Kemppion | 1824 | Ronde 4 (zaterdagavond) | |
81 | Rawi Wortman | RSR Ivoren Toren | 1822 | Geen | |
82 | Roelof Westerink | DSC | 1810 | Geen | |
83 | Klaas Bakker | Voorburg | 1804 | Geen | |
84 | Tjerry Hut | S.V. Sliedrecht | 1795 | Geen | |
85 | Silas van der Geld | - | 1794 | Geen | |
86 | Tim Brouwer | Op Eigen Wieken | 1793 | Ronde 1 (vrijdagavond) | |
87 | Jan Neutel | DSC | 1791 | Geen | |
88 | Charlie Hylarides | DSC | 1783 | Geen | |
89 | Chia-Yun Liu | Schaakclub Hoofddorp | 1783 | Geen | |
90 | Maurits Bons. | Haeghe Ooievaar. | 1779 | Ronde 4 (zaterdagavond) | |
91 | Niels Verhaar | SV Sliedrecht | 1779 | Geen | |
92 | Peter van Wermeskerken | Haeghe Ooievaar | 1773 | Ronde 4 (zaterdagavond) | |
93 | Rik Wortman | RSR Ivoren Toren | 1773 | Geen | |
94 | Niels Engelen | KNSB | 1773 | Geen | |
95 | Ed Eveleens | DSC | 1771 | Ronde 4 (zaterdagavond) | |
96 | Ivo Schoonman | \"LSG | \" | NL | |
97 | Willem de Koster | DSC | 1749 | Ronde 4 (zaterdagavond) | |
98 | Agus Sutrisno | Scheve Toren Pijnacker | 1749 | Geen | |
99 | Ronald Pelsmaeker | Onesimus | 1747 | Geen | |
100 | Manixia Wortman | RSR Ivoren Toren | 1745 | Geen | |
101 | Yuhong Li | KlimOp/Krimpen | 1708 | Ronde 4 (zaterdagavond) | |
102 | Alexander Neutel | - | 1707 | Ronde 2 (zaterdagochtend) | |
103 | René Weerts | DSC / Schaakhuis | 1707 | Geen | |
104 | Khaled Elsandel | DSC | 1700 | Geen | |
105 | Frank Beusen | Alphense Schaakclub | 1692 | Geen | |
106 | Paul Koks | LSG | 1669 | Ronde 4 (zaterdagavond) | |
107 | Marc Norden | MSK | 1634 | Ronde 4 (zaterdagavond) | |
108 | Daniel Gerard de Jong | Groninger Combinatie | 1609 | Ronde 1 (vrijdagavond) | |
D-groep (t/m 1750) | |||||
109 | Djezz Kanbier | Promotie | 1728 | Geen | |
110 | Anders Ullnaess | Schaakhuis | 1724 | Geen | |
111 | Ian Priem | Onesimus | 1719 | Geen | |
112 | Liam Rooijakkers | Kennemer Combinatie | 1707 | Ronde 2 (zaterdagochtend) | |
113 | Guido Mastop | SV Botwinnik | 1702 | Geen | |
114 | Hugo Sommer | Caïssa Amsterdam | 1687 | Ronde 2 (zaterdagochtend) | |
115 | Simon Groenendijk | L.S.C. Philidor | 1676 | Ronde 1 (vrijdagavond) | |
116 | Frits Bakkes | HWP Haarlem | 1662 | Ronde 4 (zaterdagavond) | |
117 | Martin Schouten | Onesimus | 1660 | Geen | |
118 | Jaap de Koster | DSC | 1640 | Ronde 4 (zaterdagavond) | |
119 | Esko Baldé | RSR Ivoren Toren | 1636 | Ronde 4 (zaterdagavond) | |
120 | Enzo Garay | SG Discendo Discimus | 1625 | Geen | |
121 | Abel Drenthen | DSC | 1607 | Ronde 4 (zaterdagavond) | |
122 | Klaas van Gorkum | Onésimus | 1562 | Geen | |
123 | Aad van der Sluijs | GSV | 1557 | Geen | |
124 | Rohan Rane | - | 1450 | Geen | |
125 | Samantha Hoogerwaard | SV Krimpen | 1446 | Ronde 3 (zaterdagmiddag) | |
126 | Frederieke Regterschot | Kennemer Combinatie | 1282 | Geen | |
127 | Jelle Kaptijn | - | 0 | Geen | |
128 | Paul Henselmans | - | 0 | Ronde 4 (zaterdagavond) | |
129 | Milan van den Heuvel | - | 0 | Ronde 4 (zaterdagavond) | |
130 | Lenthe Rutten | Scheve Toren Pijnacker | 0 | Ronde 4 (zaterdagavond) | |
131 | Alexander Regterschot | Kennemer Combinatie | 0 | Geen | |
132 | Mithran Gnanasekaran | SG Discendo Discimus | 0 | Geen | |
133 | Keerthi Gnanasekaran | SG Discendo Discimus | 0 | Geen | |
Vierkampen | |||||
134 | Ted Barendse | DSC | 2028 | Geen | |
135 | Jeroen van den Berg | Geen | 2007 | Geen | |
136 | Jason Zondag | RSR Ivoren Toren | 1930 | Geen | |
137 | Ben Wijgers | MSK en VAS | 1924 | Geen | |
138 | Arno van Houten | SV Erasmus | 1893 | Geen | |
139 | Milan Koning | SG Amersfoort | 1890 | Geen | |
140 | Evert Lafeber | LSG | 1867 | Geen | |
141 | Johan van de Griend | Dordrecht/Sliedrecht | 1861 | Geen | |
142 | Willem vd Hoek | WSV-Internos | 1761 | Geen | |
143 | René Poots | DSC | 1727 | Geen | |
144 | Bert Gerritsma | HSV | 1714 | Geen | |
145 | Bert Bergshoeff | Het Spaarne | 1708 | Geen | |
146 | Willem van Randwijk | Onesimus | 1685 | Geen | |
147 | Klaas Been | Philidor Leiden | 1677 | Geen | |
148 | Cosmo Kuhling | SV Voorburg | 1674 | Geen | |
149 | Jan Spoelstra | 3-Torens | 1638 | Geen | |
150 | Ruud van Dijk | HSV | 1607 | Geen | |
151 | Roald Vos | ASV | 1520 | Geen |