Delftse SchaakSite

Simon Broos neemt leiding over in online Voorjaarscompetitie: uitslagen en eindstanden groepsronde 3

De derde groepsronde zit er inmiddels ook op en het aantal deelnemers groeit gestaag. De competitieopzet lijkt aan te slaan en de strijd om het kampioenschap is spannend.

Groep A (+7 bonuspunten voor voorjaarsstand)

Een teleurstellende afloop in de superspannende groep A waarin de leider in de voorjaarsstand Ed Eveleens door koorts is geveld en noodgedwongen zijn punt cadeau heeft moeten doen aan Vincent Goverse. Beterschap Ed! Simon Broos handhaaft zich opnieuw knap in groep A door een overwinning op Gerard Bilars, die daardoor samen met Ed degradeert.

PosP/DNaamParWRVPt
1 Simon Broos32012,0
2 Vincent Goverse32012,0
3(D)Gerard Bilars31021,0
4(D)Ed Eveleens31021,0


 Wit-ZwartUitslag
1Vincent Goverse-Gerard Bilars1 - 0
2Ed Eveleens-Simon Broos1 - 0
3Gerard Bilars-Ed Eveleens1 - 0
4Simon Broos-Vincent Goverse1 - 0
5Simon Broos-Gerard Bilars1 - 0
6Vincent Goverse-Ed Eveleens1 - 0 R.


Groep B (+6 bonuspunten voor voorjaarsstand)

Tjerk Albregtse en Sander van Gennip promoveren terug naar groep A door overwinningen op respectievelijk Shyam Balasubramanian en Simon Dirkse. Tjerk won na terug te komen uit verloren positie een bloedstollende vechtpartij: https://lichess.org/bZpOidBo. Shyam degradeert daardoor naar groep C.

PosP/DNaamParWRVPt
1(P)Tjerk Albregtse32102,5
2(P)Sander van Gennip32102,5
3 Simon Dirkse31021,0
4(D)Shyam Balasubramanian30030,0


 Wit-ZwartUitslag
1Sander van Gennip-Tjerk Albregtse˝ - ˝
2Simon Dirkse-Shyam Balasubramanian1 - 0
3Tjerk Albregtse-Simon Dirkse1 - 0
4Sander van Gennip-Shyam Balasubramanian1 - 0
5Simon Dirkse-Sander van Gennip0 - 1
6Shyam Balasubramanian-Tjerk Albregtse0 - 1


Groep C (+5 bonuspunten voor voorjaarsstand)

Kees Voorberg was al zeker van promotie, maar won ook zijn derde partij van Jan van de Donk, die wederom een goed opgebouwde stelling weg blunderde. Extra zuur voor Jan, omdat Louis Trautwein een uitstekende partij - volgens Lichess slechts 1 mistake en 1 inaccuracy - speelde en won van Eric Wagter: https://lichess.org/CZhReW3b. Daarmee komen Louis, Eric en Jan allen op 1 punt te staan. Louis wordt tweede dankzij zijn twee zwartpartijen en Eric handhaaft zich op basis van onderling resultaat ten koste van Jan.

PosP/DNaamParWRVPt
1(P)Kees Voorberg33003,0
2 Louis Trautwein31021,0
3 Eric Wagter31021,0
4(D)Jan van de Donk31021,0


 Wit-ZwartUitslag
1Jan van de Donk-Louis Trautwein1 - 0
2Eric Wagter-Kees Voorberg0 - 1
3Eric Wagter-Jan van de Donk1 - 0
4Kees Voorberg-Louis Trautwein1 - 0
5Jan van de Donk-Kees Voorberg0 - 1
6Louis Trautwein-Eric Wagter1 - 0


Groep D (+4 bonuspunten voor voorjaarsstand)

Zoals altijd speelde Edgar Huisman weer een vermakelijke partij tegen Kees Korving met kansen over en weer: https://lichess.org/mVP1haIy. Kees trok dit keer aan het langste eind en dat betekent dat hij Edgar voorbijgaat en promoveert. René Poots liet zich niet verrassen door Jan Torenstra en stelde met een snelle overwinning zijn derde plaats veilig: https://lichess.org/k7vRYdmB.

PosP/DNaamParWRVPt
1(P)Kees Korving32102,5
2 Edgar Huisman32012,0
3 René Poots31111,5
4(D)Jan Torenstra30030,0


 Wit-ZwartUitslag
1Kees Korving-Jan Torenstra1 - 0
2René Poots-Edgar Huisman0 - 1 R.
3Jan Torenstra-Edgar Huisman0 - 1
4Kees Korving-René Poots˝ - ˝
5Edgar Huisman-Kees Korving0 - 1
6René Poots-Jan Torenstra1 - 0


Groep E (+3 bonuspunten voor voorjaarsstand)

In groep E pakte Herman Zonderland met zwart tegen Kees Venema alweer zijn tiende bordpunt van de voorjaarscompetitie. Een knappe prestatie die hem ook nog eens naar zijn teamgenoten in groep D brengt. Wim Meijer verloor van Bart van Cleef en degradeert voor de tweede keer op rij met 0 uit 3. Tijd voor een ommekeer, Wim!

PosP/DNaamParWRVPt
1(P)Herman Zonderland33003,0
2 Bart van Cleef32012,0
3 Kees Venema31021,0
4(D)Wim Meijer30030,0


 Wit-ZwartUitslag
1Herman Zonderland-Bart van Cleef1 - 0
2Wim Meijer-Kees Venema0 - 1
3Bart van Cleef-Kees Venema1 - 0
4Herman Zonderland-Wim Meijer1 - 0
5Kees Venema-Herman Zonderland0 - 1
6Wim Meijer-Bart van Cleef0 - 1


Groep F (+2 bonuspunten voor voorjaarsstand)

In groep F was Adri Albregtse al zeker van promotie en dat speelt lekker. Hij won ook zijn derde partij van Varun Choudary. Dolf Mulder verloor van Joop van Ham, maar handhaaft zich alsnog door zijn twee zwartpartijen. Joop en Varun degraderen daardoor.

PosP/DNaamParWRVPt
1(P)Adri Albregtse33003,0
2 Dolf Mulder31021,0
3(D)Varun Choudary31021,0
4(D)Joop van Ham31021,0


 Wit-ZwartUitslag
1Varun Choudary-Dolf Mulder0 - 1
2Joop van Ham-Adri Albregtse0 - 1
3Varun Choudary-Joop van Ham1 - 0
4Dolf Mulder-Adri Albregtse0 - 1
5Joop van Ham-Dolf Mulder1 - 0
6Adri Albregtse-Varun Choudary1 - 0


Groep G (+1 bonuspunt voor voorjaarsstand)

In groep G won Paul van Riet na twee halfjes dan eindelijk zijn eerste voorjaarspartij van Hans Hendriks. Beide heren eindigen daardoor op een prima score van 2 uit 3 en promoveren. Marnix Paul won met wit van Bert van der Willik, maar heeft pech met het resultaat in de andere partij.

PosP/DNaamParWRVPt
1(P)Hans Hendriks32012,0
2(P)Paul van Riet31202,0
3 Marnix Paul31111,5
4 Bert van der Willik30120,5


 Wit-ZwartUitslag
1Paul van Riet-Bert van der Willik˝ - ˝
2Marnix Paul-Hans Hendriks0 - 1
3Bert van der Willik-Hans Hendriks0 - 1
4Paul van Riet-Marnix Paul˝ - ˝
5Hans Hendriks-Paul van Riet0 - 1
6Marnix Paul-Bert van der Willik1 - 0


Voorjaarsstand na groepsronde 3

Simon Broos heeft als enige al zijn partijen in groep A gespeeld en gaat verdiend aan kop. De nummers 2 t/m 5 staan echter niet ver daarachter en maken allen kans om de koppositie al na de volgende vierkamp over te nemen.

S1, S2, S3 = Score ronde 1, 2 en 3
B1, B2, B3 = Bonuspunten ronde 1, 2 en 3
Score = Totaal aantal gescoorde punten
Totaal = Gescoorde punten + bonuspunten

 NaamS1B1S2B2S3B3ScoreTotaal
1Simon Broos1,57,02,57,02,07,06,027,0
2Vincent Goverse3,05,03,06,02,07,08,026,0
3Ed Eveleens2,56,02,57,01,07,06,026,0
4Tjerk Albregtse2,07,01,07,02,56,05,525,5
5Sander van Gennip1,57,01,56,02,56,05,524,5
6Gerard Bilars1,06,01,56,01,07,03,522,5
7Shyam Balasubramanian2,06,00,07,00,06,02,021,0
8Simon Dirkse1,55,02,05,01,06,04,520,5
9Jan van de Donk1,07,00,06,01,05,02,020,0
10Louis Trautwein2,54,02,05,01,05,05,519,5
11Eric Wagter1,54,03,04,01,05,05,518,5
12René Poots1,55,01,55,01,54,04,518,5
13Kees Korving0,56,00,55,02,54,03,518,5
14Kees Voorberg0,05,00,05,03,05,03,018,0
15Herman Zonderland4,01,53,02,53,03,010,017,0
16Edgar Huisman0,05,02,04,02,04,04,017,0
17Bart van Cleef1,53,04,01,52,03,07,515,0
18Kees Venema2,04,01,04,01,03,04,015,0
19Jan Torenstra2,03,03,02,50,04,05,014,5
20Adri Albregtse0,04,02,02,53,02,05,013,5
21Wim Meijer2,53,00,04,00,03,02,512,5
22Joop van Ham1,51,53,01,51,02,05,510,5
23Hans Hendriks2,01,51,01,52,01,05,09,0
24Bert van der Willik2,01,51,02,50,51,03,58,5
25Dolf Mulder0,51,51,51,51,02,03,08,0
26Paul van Riet0,03,00,51,52,01,02,58,0
27Marnix Paul0,01,01,02,51,51,02,57,0
28Varun Choudary0,02,00,02,01,02,01,07,0

er zijn geen reacties: reageer




de Delftsche SchaakClub
de grootste, actiefste en gezelligste schaakclub van Delft

jeugd [ma 18:30-20:00]
Er is op 5 niveau's schaaktraining. Daar­na is er competitie, of een van de vele andere activiteiten.

senioren [ma 19:45-01:00]
De grote interne competitie heeft schakers van elk niveau. Ook zijn er veel andere activiteiten.

copyright
© 2002-2021 Delftsche SchaakClub

powered by
WoltLab GbR, Tjip BV & 2B Insite

software
FirstClassWebsite v1.6.1124.1
DSS v2.9.0701.1
WoltLab Burning Board
GNU WebChess

statistieken
Nedstat Basic  nedstat

disclaimer, privacy politiek, sitemap