Delftse SchaakSite

KSNB Ratinglijst 1 februari 2007 is uit

Er is weer een nieuwe ratinglijst uit. Meest in het oogspringend is dat Chiel van Oosterom weer boven de 2300 zit. Ook opvallend zijn de presaties van Jan-Pieter de Vries en Seth van der Vegt. Ze hadden de zelfde rating en verloren allebei even veel.

 spelerelo+/-
1Chiel van Oosterom23224227
2René van Alfen1875389
3Marco Anink1928336
4Simon Broos176835
5Joost Michielsen2277-1122
6Seth van der Vegt1841-172
7Jan-Pieter de Vries1841-179
8Kees van der Meer2044-303
9René Torenstra1610-316
10Joram op den Kelder2169-368


Tevens een overzicht van de clubs met de meeste ratinghouders:


nraan.naam
1125S.C. Groningen
2121Kennemer Combinatie
3120S.V. VAS
4118Leidsch Schaakgenootschap
5112De Delftse Schaakclub
6112Schaakstad Apeldoorn
7107S.C. Utrecht
8107S.V. 0-0-0
9105Arnhemsche S.V.
10104S.V. Almere
11103Westlandse Schaak Combinatie
12100S.V. Caissa
1397HMC
1493S.V. Paul Keres
1592S.V. Strijdt met Beleid
1690S.V. Purmerend
1790HWP Haarlem
1889S.V. Promotie
1989S.O. Rotterdam
2086S.V. Stukkenjagers

er zijn 4 reacties: lees | reageer
Spelletjesavond

DSC Zomervarianten Ontdekkingstoernooi





de Delftsche SchaakClub
de grootste, actiefste en gezelligste schaakclub van Delft

jeugd [ma 18:30-20:00]
Er is op 5 niveau's schaaktraining. Daar­na is er competitie, of een van de vele andere activiteiten.

senioren [ma 19:45-01:00]
De grote interne competitie heeft schakers van elk niveau. Ook zijn er veel andere activiteiten.

copyright
© 2002-2017 Delftsche SchaakClub

powered by
WoltLab GbR, Tjip BV & 2B Insite

software
FirstClassWebsite v1.6.1124.1
DSS v2.9.0701.1
WoltLab Burning Board
GNU WebChess

statistieken
Nedstat Basic  nedstat

disclaimer, privacy politiek, sitemap