Delfts Schaakforum » DSC Forum » Interne competitie » Online Voorjaarscompetitie gewonnen door Lars Visser (A) en Varun Choudary (B)
print pagina | stuur door | voeg onderwerp toe aan favorieten
Plaats Nieuw Onderwerp Post Reply
Author
Post « vorig onderwerp | volgend onderwerp »
Tjerk Tjerk is a Male
dsc activiteitencommissaris




geregistreerd: 01-03-2017
aantal berichten: 183

Online Voorjaarscompetitie gewonnen door Lars Visser (A) en Varun Choudary (B) Post Reply with Quote Edit/Delete Post Report Post to a Moderator       IP Information Go to the top of this page

Groep A
In de A-groep gingen maar liefst drie spelers met 4½ punt de laatste ronde in. Sander van Gennip had op basis van het aantal behaalde punten in de groepsfase de beste uitgangspositie, maar baalde dat hij zijn angstgegner Simon Broos trof. Het ging inderdaad mis...

Quote

Originally posted by Sander
In een gelijk paardeindspel tegen Simon gegokt en verloren. Nee!

Was waarschijnlijk gewoon remise, maar ik heb het geforceerd.

https://lichess.org/yHINnV11

De nummer twee Lars Visser had eerder op de avond zijn partij gewonnen van René Poots en is daarmee kampioen geworden! Hij voorzag zijn partij van commentaar: http://www.delftseschaaksite.nl/wbb/thre...30256#post30256.

Quote

Originally posted by Lars Visser
Ik win van René: https://lichess.org/MGR0NPho In een Jobava-Londen verloor René vroeg en pion en iets later moest hij een stuk opgeven. De zwarte koningsstelling was niet ideaal dus er waren nog wat praktische kansen maar het was niet genoeg.

Arjan Drenthen is eveneens met 5½ uit 7 tweede geworden door een overwinning op Kees Korving. Tjerk Albregtse is op een halfje achterstand derde geworden door een overwinning op Jan van de Donk en Sander van Gennip is met 4½ uit 7 teruggevallen naar plek vier. Simon Broos is na een slechte start toch nog op een solide vijfde plaats geëindigd met vier punten. Kees Korving en Edgar Huisman, die in de laatste ronde nog van Simon Dirkse won, zijn ook op 4 uit 7 geëindigd. René Poots vervolledigt het linker rijtje met 3½ uit 7. In de onderste regionen wist Wybe Sierksma met een overwinning op Lito van Reede zijn directe tegenstander voorbij te streven en is Herman Zonderland er in geslaagd om 1½ punt uit zijn laatste twee partijen te slepen. Maar vraag niet hoe!

Groep B
In groep B was Varun Choudary de meest overtuigende deelnemer tot dusver, maar Marnix Paul stond ook op 5 uit 6. Helaas moest Marnix zijn laatste partij prijsgeven aan Kasper van den Berg i.v.m. een vakantie. Hij is nog wel op de tweede plaats geëindigd. Varun was erop gebrand zijn toernooi in stijl af te sluiten en dat deed hij ook met een snelle overwinning op Marcel Essing, waardoor hij overtuigend kampioen van de B-groep is geworden met 6 uit 7!

Adri Albregtse vergooide zijn goede start van het toernooi, inclusief overwinning op Varun, met alweer zijn derde verliespartij. Jan Torenstra versloeg hem in de laatste ronde. Dolf Mulder, Hans Hendriks, Bart van Cleef en Paul van Riet sloten het toernooi vredig af. Dit heeft Hans Hendriks een derde plaats opgeleverd met 4½ uit 7.

Uitslagen ronde 7

Groep A

 Wit-ZwartUitslag
1Kees Korving-Arjan Drenthen0 - 1
2René Poots-Lars Visser0 - 1
3Simon Broos-Sander van Gennip1 - 0
4Tjerk Albregtse-Jan van de Donk1 - 0
5Edgar Huisman-Simon Dirkse1 - 0
6Wybe Sierksma-Lito van Reede1 - 0
7Louis Trautwein-Herman Zonderland½ - ½
8Vincent Goverse-Herman Zonderland0 - 1 (R6)
9Ed Eveleens-bye0
10Vincent Goverse-bye0

Groep B

 Wit-ZwartUitslag
1Kasper van den Berg-Marnix Paul1 - 0 R.
2Marcel Essing-Varun Choudary0 - 1
3Adri Albregtse-Jan Torenstra0 - 1
4Dolf Mulder-Hans Hendriks½ - ½
5Bart van Cleef-Paul van Riet½ - ½
6Piet Zonderland-bye0
7Bert van der Willik-bye0
8Wim Meijer-bye0
9Joop van Ham-oneven1


Eindstand na ronde 7

Groep A

PosNameGmsWDLScoreRtgTPR
1Lars Visser75115,519962083
2Arjan Drenthen74305,520282156
3Tjerk Albregtse74215,020251987
4Sander van Gennip74124,520721968
5Simon Broos52124,019881869
6Kees Korving73224,017421855
7Edgar Huisman74034,017011814
8René Poots63033,516301832
9Ed Eveleens42113,019351892
10Jan van de Donk73043,017601762
11Simon Dirkse73043,016591687
12Louis Trautwein72142,516881647
13Herman Zonderland61232,516851657
14Wybe Sierksma61232,515971581
15Vincent Goverse62042,017991597
16Lito van Reede61052,016441459

Groep B

PosNameGmsWDLScoreRtgTPR
1Varun Choudary76016,016401639
2Marnix Paul75025,014281718
3Hans Hendriks74124,513811519
4Kasper van den Berg64024,510011525
5Adri Albregtse74034,015251439
6Jan Torenstra74034,014651478
7Dolf Mulder62133,513681318
8Wim Meijer53023,015061508
9Joop van Ham62043,014111214
10Paul van Riet51133,014641222
11Marcel Essing73043,012171347
12Bart van Cleef30122,515491495
13Bert van der Willik62042,012961091
14Piet Zonderland50051,01353671

__________________
Erro ergo sum.

10-07-2021 08:52 Tjerk is offline Send an Email to Tjerk Search for Posts by Tjerk Add Tjerk to your Buddy List
Zonderland Zonderland is a Male
clubfotograaf




geregistreerd: 13-04-2004
aantal berichten: 276

Post Reply with Quote Edit/Delete Post Report Post to a Moderator       IP Information Go to the top of this page

Tjerk, dank voor de geweldige organisatie van dit Lichess Corona toernooi.Ik ben nog nooit zo met schaken bezig geweest als in deze periode, heb er van genoten.

Aan het behalen van mijn laatste punten heb ik een hoop lol beleefd, maar schaam mij tevens diep, maar met mij mijn tegenstanders vrees ik, wat een niveau. Ik mag graag verwijzen naar het slot van met name mijn laatste twee partijen op Lichess.

https://lichess.org/XYMoWuLwsL9t
https://lichess.org/jWcFPKKEbk47

__________________
www.zonderland.nl Prodent

10-07-2021 10:19 Zonderland is offline Homepage of Zonderland Search for Posts by Zonderland Add Zonderland to your Buddy List
Sander Sander is a Male
DSC-forummeester


geregistreerd: 23-01-2002
aantal berichten: 872

Thumb Up! Post Reply with Quote Edit/Delete Post Report Post to a Moderator       IP Information Go to the top of this page

Mijn hartelijke felicitaties voor Lars. Terechte winnaar!

En inderdaad, superbedankt Tjerk voor het organiseren hiervan!

__________________
guest6447(U)(100): [79] (B2.34.en) why cant a player of any color capture its own pieces if need be to avoid smothered mate?

10-07-2021 11:28 Sander is offline Send an Email to Sander Homepage of Sander Search for Posts by Sander Add Sander to your Buddy List
Lars Visser Lars Visser is a Male
forumlid


geregistreerd: 13-03-2020
aantal berichten: 23

Post Reply with Quote Edit/Delete Post Report Post to a Moderator       IP Information Go to the top of this page

Ja Tjerk, hartstikke bedankt voor het organiseren. Elke week was alles weer goed geregeld en het hele extra aspect van voorbereiding voor je tegenstander maakte het al helemaal interessant.

Veel plezier op vakantie en hopelijk tot op de club!

12-07-2021 16:19 Lars Visser is offline Send an Email to Lars Visser Search for Posts by Lars Visser Add Lars Visser to your Buddy List
 
Plaats Nieuw Onderwerp Post Reply
Go to:

Powered by Burning Board Lite 1.0.1 © 2001-2004 WoltLab GmbH Nedstat Basic - Gratis web site statistieken. Eigen homepage website teller