Delfts Schaakforum » DSC Forum » Interne competitie » Interne competitie N11: Onwennige herstart na overlijden Arno Wiersma
print pagina | stuur door | voeg onderwerp toe aan favorieten
Plaats Nieuw Onderwerp Post Reply
Author
Post « vorig onderwerp | volgend onderwerp »
Tjerk Tjerk is a Male
dsc activiteitencommissaris




geregistreerd: 01-03-2017
aantal berichten: 194

Interne competitie N11: Onwennige herstart na overlijden Arno Wiersma Post Reply with Quote Edit/Delete Post Report Post to a Moderator       IP Information Go to the top of this page

Het was onwennig in het Denksportcentrum. De wekelijkse routine van een potje schaak in een klassiek tempo, en alle bekende gezichten die na een jaar waarin we elkaar nauwelijks gezien hadden.

En natuurlijk, dat het bekendste gezicht: dat van Arno, er niet was. Daar kon de minuut stilte die we voor hem in acht namen, niets aan veranderen.

A-groep
 Wit-ZwartUitslag
1Rob Smits (J)-Jouke van Gosliga0 - 1
2Martin Glimmerveen-Gert Legemaat˝ - ˝
3Lucien van de Lisdonk-Bent Schleipfenbauer˝ - ˝
4Willem-Jan van den Broek-Aram Hassan1 - 0
5Ted Barendse-Mees van den Berg˝ - ˝


B-groep
 Wit-ZwartUitslag
1Theo Rekveldt-Corniel Nobel0 - 1
2Hugo van der Laan-René Weerts1 - 0
3Eric Wagter-Victor van der Kloet1 - 0
4René Poots-Ferdinand Schreuder1 - 0


C-groep
 Wit-ZwartUitslag
1Lars Visser-Cock Hazeu˝ - ˝
2Ernst Hanewald-oneven 


A-groep

PosNameGmsWDLScoreValRtgTPR
1Jouke van Gosliga4310232,05519292064
2Ted Barendse4211170,05420901820
3Bob Voogt3201165,05320141832
4Floris Doolaard1100146,05220042679
5Rob Smits4202133,05117801883
6Willem-Jan van den Broek1100132,05018542260
7Gert Legemaat1010121,04922302002
8Bent Schleipfenbauer1010120,04819121929
9Raymond Thomas3102109,04714511827
10Tom Broekhuizen2011104,04616021776
11Lucien van de Lisdonk201198,04519201763
12Martin Glimmerveen201197,04419921812
13Arno Wiersma310293,04318791462


B-groep

PosNameGmsWDLScoreValRtgTPR
1Eric Wagter4301140,04212931862
2Alexander Bruschke2200139,04117962219
3Gerard Bilars3210135,04016411844
4Ed Eveleens2110114,03916221853
5Hugo van der Laan110099,03816292320
6Aram Hassan310296,03715221723
7Arjan Drenthen101090,03618151576
8Corniel Nobel210188,03517401482
9Victor van der Kloet411285,03415641462
10Theo Rekveldt100170,03317141000
11Sofya Blanter100166,03217971159
12René Poots310264,03115001321
13René Weerts200252,0301544680
14Maarten Kwaaitaal200248,0291678949


C-groep

PosNameGmsWDLScoreValRtgTPR
1Lars Visser3210101,02812761753
2Cock Hazeu421185,02715911414
3Shiraz Alhasan320180,02612581389
4Ahmad Ahmad110077,02512601996
5Mees van den Berg101071,02412332105
6Ernst Hanewald310264,02312601333
7Ferdinand Schreuder410347,02214881310
8Wim Meijer300328,0211273614

This post has been edited 6 time(s), it was last edited by Tjerk on 05-06-2021 at 15:13.

01-06-2021 08:21 Tjerk is offline Send an Email to Tjerk Search for Posts by Tjerk Add Tjerk to your Buddy List
Upperdog Upperdog is a Male
webcommissie


geregistreerd: 06-02-2004
aantal berichten: 861

De schaduw van Arno en de verademing van een bordpartij / clubavond Post Reply with Quote Edit/Delete Post Report Post to a Moderator       IP Information Go to the top of this page

Ik zat voor mijn partij en analyse de hele avond (tot na twaalven) in poloshirt met Aram op het terras. Zo nu en dan kijk je naar binnen en zie je op de achtergrond de grote speelzaal ('foyer'). En dan zie je leden van rechts (vanuit de bar) naar links lopen (verplichte looprichting i.v.m. Corona). Vooral aan het begin avond moest ik hierbij steeds denken aan Arno (zoals hij rustig naar binnenliep om te zien of alle partijen begonnen waren en indien nodig de indeling aan te passen).

Het was een verademing na 7,5 maand weer eens een bordpartij te spelen en bovenal je clubgenoten te spreken!

01-06-2021 09:38 Upperdog is offline Search for Posts by Upperdog Add Upperdog to your Buddy List
Corniel Corniel is a Male
webcommissie




geregistreerd: 28-01-2002
aantal berichten: 4412

Post Reply with Quote Edit/Delete Post Report Post to a Moderator       IP Information Go to the top of this page

Het was een rare avond. Martin (dank daarvoor) had aangeboden dat ik bij hem kon eten (wat ik altijd bij Arno deed).

Toen ik de trap op liep in het Denksportcentrum, kreeg ik het toch een beetje te kwaad.Nooit meer samen naar de club, nooit meer samen aan de bar, nooit meer vluchtig elkaars partijen bekijken. Snik.

Toen Ted mij - voor mij gek genoeg - vroeg of ik nog wat wilde zeggen voor we een minuut stilte zouden houden was ik een beetje van slag en zei nee. Maar ik had wel wat te zeggen: de familie (en Arno's vrieden, mij incluis) heeft veel steun ervaren aan de vele blijken van medeleven (in woord en gebaar) vanuit de schaakwereld.

Vervolgens moest er geschaakt worden. Slik. Tegen Theo Rekveldt, iemand tegen wie ik in het verleden vaak niet het beste van mijn spel had laten zien.

Ik kwam door een onnauwkeurigheid van Theo met een plusje uit de opening, hoe nu verder?

__________________
stukken in het gras

ik zag stukken in het gras - en paarden grazen
en een zwarte dame
ik hoopte - dat jij het was

01-06-2021 12:52 Corniel is offline Send an Email to Corniel Homepage of Corniel Search for Posts by Corniel Add Corniel to your Buddy List
Henk van den Belt
DSC-verslaggever


geregistreerd: 22-11-2016
aantal berichten: 143

Post Reply with Quote Edit/Delete Post Report Post to a Moderator       IP Information Go to the top of this page

"Iedereen die zei van die lui heur-ie nooit meer wat van"

This post has been edited 1 time(s), it was last edited by Henk van den Belt on 01-06-2021 at 16:32.

01-06-2021 16:32 Henk van den Belt is offline Send an Email to Henk van den Belt Search for Posts by Henk van den Belt Add Henk van den Belt to your Buddy List
Corniel Corniel is a Male
webcommissie




geregistreerd: 28-01-2002
aantal berichten: 4412

Post Reply with Quote Edit/Delete Post Report Post to a Moderator       IP Information Go to the top of this page

Quote

Originally posted by Henk van den Belt
"Iedereen die zei van die lui heur-ie nooit meer wat van"

Wat wilde je zeggen?

02-06-2021 20:51 Corniel is offline Send an Email to Corniel Homepage of Corniel Search for Posts by Corniel Add Corniel to your Buddy List
Henk van den Belt
DSC-verslaggever


geregistreerd: 22-11-2016
aantal berichten: 143

Post Reply with Quote Edit/Delete Post Report Post to a Moderator       IP Information Go to the top of this page

Quote

Originally posted by Corniel

Quote

Originally posted by Henk van den Belt
"Iedereen die zei van die lui heur-ie nooit meer wat van"

Wat wilde je zeggen?


Toen ik dat zo las

"Nooit meer samen naar de club, nooit meer samen aan de bar, nooit meer vluchtig elkaars partijen bekijken".

Schoot mij te binnen de regel. "Nooit meer oerend hard".

Lijkt mij normaal.

Triest allemaal.

This post has been edited 2 time(s), it was last edited by Henk van den Belt on 02-06-2021 at 22:51.

02-06-2021 22:48 Henk van den Belt is offline Send an Email to Henk van den Belt Search for Posts by Henk van den Belt Add Henk van den Belt to your Buddy List
Martin Martin is a Male
Penningmeester


geregistreerd: 17-03-2003
aantal berichten: 2184

Post Reply with Quote Edit/Delete Post Report Post to a Moderator       IP Information Go to the top of this page

Corniel, ik vind 19...g5 op zich geen gek idee, maar misschien is het nog een paar zetjes te vroeg, kun je niet nog via "evolutie" je stelling verbeteren?

Ik zat bijvoorbeeld te denken om eerst dat paard naar e6 te spelen, want dat is het enige stuk dat niet echt meedoet. Dus misschien 19...Df7 of zo? Hoewel, ik zie nu wel dat het witte paard dan naar d5 kan. Elk voordeel heb ze nadeel...

03-06-2021 09:30 Martin is offline Send an Email to Martin Search for Posts by Martin Add Martin to your Buddy List
Corniel Corniel is a Male
webcommissie




geregistreerd: 28-01-2002
aantal berichten: 4412

Post Reply with Quote Edit/Delete Post Report Post to a Moderator       IP Information Go to the top of this page

Quote

Originally posted by Martin
Corniel, ik vind 19...g5 op zich geen gek idee, maar misschien is het nog een paar zetjes te vroeg, kun je niet nog via "evolutie" je stelling verbeteren?

Ik zat bijvoorbeeld te denken om eerst dat paard naar e6 te spelen, want dat is het enige stuk dat niet echt meedoet. Dus misschien 19...Df7 of zo? Hoewel, ik zie nu wel dat het witte paard dan naar d5 kan. Elk voordeel heb ze nadeel...

Ik denk dat de zet objectief niet goed/te vroeg was, maar doordat wit daar geen gebruik van maakte sterk uitpakte. Elk nadeel heb z'n voordeel. Knipoog

__________________
stukken in het gras

ik zag stukken in het gras - en paarden grazen
en een zwarte dame
ik hoopte - dat jij het was

04-06-2021 13:42 Corniel is offline Send an Email to Corniel Homepage of Corniel Search for Posts by Corniel Add Corniel to your Buddy List
 
Plaats Nieuw Onderwerp Post Reply
Go to:

Powered by Burning Board Lite 1.0.1 © 2001-2004 WoltLab GmbH Nedstat Basic - Gratis web site statistieken. Eigen homepage website teller