Delfts Schaakforum » DSC Forum » Interne competitie » Najaarskampioenen Sander van Gennip (A) en Shyam Balasubramanian (B) digitaal gekroond
print pagina | stuur door | voeg onderwerp toe aan favorieten
Plaats Nieuw Onderwerp Post Reply
Author
Post « vorig onderwerp | volgend onderwerp »
Tjerk Tjerk is a Male
dsc activiteitencommissaris




geregistreerd: 01-03-2017
aantal berichten: 134

Najaarskampioenen Sander van Gennip (A) en Shyam Balasubramanian (B) digitaal gekroond Post Reply with Quote Edit/Delete Post Report Post to a Moderator       IP Information Go to the top of this page

In groep B heeft Shyam Balasubramanian bijna de gehele najaarscompetitie bovenaan gestaan. Van ronde 1 t/m 4 en 7 t/m 14 stond hij aan de leiding. Toch had hij gedurende het hele seizoen Lito van Reede en Louis Trautwein in zijn nabijheid en moest hij in de vijftiende en laatste ronde nog oppassen voor Louis. We hebben in de afgelopen Tour allemaal kunnen zien hoe pijnlijk het was voor Roglic om zijn gele trui na de ultieme tijdrit alsnog te moeten afstaan aan zijn landgenoot Pogacar. Dit scenario wist Shyam echter te voorkomen. Sterker nog, hij liep zelfs uit door Adri Albregtse te verslaan, terwijl Louis met wit van Lito verloor. Zo blijkt Shyam "thelittlekoning" Balasubramanian de sterkste van het najaar en krijgt hij zijn welverdiende kroontje.

Lito is door de overwinning op Louis tweede geworden en Louis valt zelfs van het podium af, doordat Kees Venema na een fantastische reeks ook zijn laatste partij weet te winnen van Jan Torenstra. Dat is zes op rij voor Kees en deze machtige eindspurt levert hem nog een mooie podiumplek op.

In groep A kwam Simon Broos op dinsdagavond niet verder dan remise tegen Jan, waardoor hij Sander niet meer kon inhalen. De nieuwbakken najaarskampioen had wellicht alvast een fles champagne geopend en was op woensdagavond niet zo scherp in zijn partij tegen Vincent. Hij gaf in gewonnen stelling een halve punt uit handen. Al met al heeft Sander een zeer solide seizoen gespeeld en is daarmee de verdiende najaarskampioen. Proficiat!

Simon Broos stelt door zijn remise wel de tweede plek veilig, op de voet gevolgd door Jan van de Donk die het podium vervolledigt.

Ed en Edgar wonnen met de zwarte stukken van respectievelijk Simon Dirkse en René. Voor het eerst in deze competitie was er een vijfde partij in de A-groep. Kees Voorberg wilde een ronde meespelen en hopelijk krijgt dat - ondanks verlies tegen Tjerk - een vervolg in 2021!


Uitslagen - Groep A

 Wit-ZwartUitslag
1Vincent Goverse-Sander van Gennip˝ - ˝
2Simon Broos-Jan van de Donk˝ - ˝
3Simon Dirkse-Ed Eveleens0 - 1
4René Poots-Edgar Huisman0 - 1
5Kees Voorberg-Tjerk Albregtse0 - 1


Uitslagen - Groep B

 Wit-ZwartUitslag
1Shyam Balasubramanian-Adri Albregtse1 - 0
2Louis Trautwein-Lito van Reede0 - 1
3Kees Venema-Jan Torenstra1 - 0
4Wim Meijer-Bart van Cleef˝ - ˝
5Herman Zonderland-Paul van Riet1 - 0
6Hans Hendriks-Dolf Mulder1 - 0
7Joop van Ham-Bert van der Willik1 - 0
 Eric Wagter-abs with msg 



Eindstand na ronde 15 - Groep A

PosNameGmsWDLScoreValRtgTPR
1Sander van Gennip14851210,02118281798
2Simon Broos14671187,02016911757
3Jan van de Donk14833185,01917271747
4Tjerk Albregtse14914171,01818011759
5Ed Eveleens13724164,01716871686
6René Poots1331999,01615391478
7Simon Dirkse1323897,01514491490
8Vincent Goverse1331987,01414211505
9Edgar Huisman1331983,01315111439
10Kees Voorberg100168,01218961059


Eindstand na ronde 15 - Groep B

PosNameGmsWDLScoreValRtgTPR
1Shyam Balasubramanian151023295,03015581525
2Lito van Reede14914268,02914951461
3Kees Venema14905254,02815031427
4Louis Trautwein15843252,02714011473
5Adri Albregtse13715215,02613951402
6Jan Torenstra15717196,02512511368
7Bart van Cleef14626186,02412371321
8Paul van Riet15627165,02312521322
9Wim Meijer8314159,02212831343
10Eric Wagter9504158,02114171392
11Hans Hendriks14608157,02012971246
12Dolf Mulder14509136,01912511229
13Herman Zonderland11407135,01814011180
14Joop van Ham14509125,01711921192
15Bert van der Willik15301275,01611121083

__________________
Erro ergo sum.

This post has been edited 5 time(s), it was last edited by Tjerk on 24-12-2020 at 22:51.

18-12-2020 20:27 Tjerk is offline Send an Email to Tjerk Search for Posts by Tjerk Add Tjerk to your Buddy List
Sander Sander is a Male
DSC-forummeester


geregistreerd: 23-01-2002
aantal berichten: 846

Post Reply with Quote Edit/Delete Post Report Post to a Moderator       IP Information Go to the top of this page

Vincent houdt me met een knappe offerpartij op remise.

https://lichess.org/VoBYMfMe

__________________
guest6447(U)(100): [79] (B2.34.en) why cant a player of any color capture its own pieces if need be to avoid smothered mate?

23-12-2020 21:11 Sander is offline Send an Email to Sander Homepage of Sander Search for Posts by Sander Add Sander to your Buddy List
Martin Martin is a Male
Penningmeester


geregistreerd: 17-03-2003
aantal berichten: 2131

Post Reply with Quote Edit/Delete Post Report Post to a Moderator       IP Information Go to the top of this page

Met die kwalificatie moest ik wel even gaan kijken ;-)

Poisoned pawn variant zelfs!
Maar die Pxd2 van jou was een beetje overhaast gespeeld, zo te zien?

This post has been edited 1 time(s), it was last edited by Martin on 24-12-2020 at 12:35.

24-12-2020 12:34 Martin is offline Send an Email to Martin Search for Posts by Martin Add Martin to your Buddy List
Sander Sander is a Male
DSC-forummeester


geregistreerd: 23-01-2002
aantal berichten: 846

Post Reply with Quote Edit/Delete Post Report Post to a Moderator       IP Information Go to the top of this page

Quote

Originally posted by Martin
Met die kwalificatie moest ik wel even gaan kijken ;-)

Maar die Pxd2 van jou was een beetje overhaast gespeeld, zo te zien?


Oh, absoluut. Daar was eigenlijk geen excuus voor... anders dan mijn tegenstander onderschatten. Ik had die eeuwig schaak gewoon gemist.

Txd3 zou easy win moeten zijn.

__________________
guest6447(U)(100): [79] (B2.34.en) why cant a player of any color capture its own pieces if need be to avoid smothered mate?

24-12-2020 14:59 Sander is offline Send an Email to Sander Homepage of Sander Search for Posts by Sander Add Sander to your Buddy List
 
Plaats Nieuw Onderwerp Post Reply
Go to:

Powered by Burning Board Lite 1.0.1 © 2001-2004 WoltLab GmbH Nedstat Basic - Gratis web site statistieken. Eigen homepage website teller