Delfts Schaakforum DSC Forum Jeugd Tussenstand Jeugd Najaars-/Wintercompetitie 2022-2023 na ronde 8
print pagina | stuur door | voeg onderwerp toe aan favorieten
Plaats Nieuw Onderwerp Post Reply
Author
Post vorig onderwerp | volgend onderwerp
Shiraz
DSC-lid


geregistreerd: 22-09-2020
aantal berichten: 37

Tussenstand Jeugd Najaars-/Wintercompetitie 2022-2023 na ronde 8 Post Reply with Quote Edit/Delete Post Report Post to a Moderator       IP Information Go to the top of this page

Groep A:

 naampartijenwinstremiseverliespuntenwaarde
1Erik van den Berg5311169,330
2Adrian Oliehoek7412143,329
3Oscar Verwer4310142,628
4Mats Borgen4301136,427
5Luuk Elfferich4301122,026
6Joris Heijnen7304111,425
7Lina El Khaddari6204110,924
8Timo Vesters5203106,423
9Ariel Simon5203105,622
10Dejen Oskam210185,721
11Abel Drenthen410381,720
12Hugo Tolman310272,319
13Youri Zwarts110070,118
14Guus van Toledo210164,017
15Bohdan Koval601562,916
16Matviu100122,515


Groep B:

 naampartijenwinstremiseverliespuntenwaarde
1Cedric Verwer6600188,030
2May-Lynn Le5401156,129
3Marco Ferrario8413139,128
4Leonid Leshko6501127,827
5Antraniek Masis4301114,026
6Adam Ahaloui7403113,325
7Friso Pil7313105,724
8Thaara Swaminathan6231105,023
9Nathan Drenthen6303100,922
10Maarten van Cosburgh730498,921
11Sharwan Kedar630394,520
12Florenz Huijssen831493,719
13Casper de Jong811671,318
14Khalid Dos612370,817
15Ivan Volok511359,816
16Timo van den Bosch411256,615
17Linde in 't Veld704353,414
18Michael Voinov110042,813
19Luc van der Spek601541,212
20Floris van Cosburgh302136,711
21David Spitsbaard100130,810


Groep C:

 naampartijenwinstremiseverliespuntenwaarde
1Zadie Dankoor6600206,030
2Fedde Dijkshoorn8611187,029
3Arianne Yusufi7322130,728
4Justus Wahls5401128,127
5Ouchen Zhang8413111,426
6Alina Dos8323111,025
7Michael Absil4202102,824
8Ving Schevers6222102,723
9Marko Radovic814391,622
10Krijn't Hart330088,821
11Piet-Hein Pil411274,220
12Ricky Tessler612371,619
13Rune Hulzebos330070,318
14Sofia Radovic812570,017
15Emilia Veenstra503268,316
16Yachen Zhang711557,915
17Pasha Shchetkin312054,914
18Bing Cheng510449,413
19Stephen Su502346,312
20Thomas Houtekamer201140,811
21Alexander Lemaitre211037,010
22Anfernee Poon211035,79
23Sven Houtekamer401328,88
24Jaivo Pandya101020,27
25Ahmed Zaen alabdeen101015,56
26Zain Zaen alabdeen000011,85
27Owen101010,04
28Sorin10106,03

08-11-2022 20:35 Shiraz is offline Send an Email to Shiraz Search for Posts by Shiraz Add Shiraz to your Buddy List
 
Plaats Nieuw Onderwerp Post Reply
Go to:

Powered by Burning Board Lite 1.0.1 2001-2004 WoltLab GmbH Nedstat Basic - Gratis web site statistieken. Eigen homepage website teller