Delfts Schaakforum » DSC Forum » Interne competitie » Interne competitie N15: Het einde nadert
print pagina | stuur door | voeg onderwerp toe aan favorieten
Plaats Nieuw Onderwerp Post Reply
Author
Post « vorig onderwerp | volgend onderwerp »
Tjerk Tjerk is a Male
dsc activiteitencommissaris




geregistreerd: 01-03-2017
aantal berichten: 194

Interne competitie N15: Het einde nadert Post Reply with Quote Edit/Delete Post Report Post to a Moderator       IP Information Go to the top of this page

Het einde van deze a-typische, door de pandemie gekleurde, competitie loopt op zijn einde. Negen spelers troffen elkaar gisteren avond, en langzaam maar zeker worden dingen weer een beetje zoals het was.

Mees van den Berg maakte zijn status als rising star in groep A waar door van Jouke van Gosliga te winnen.

In groep B/C won Alexander Bruschke van A-speler Rob Smits. Ook Lars Visser won weer eens, ten koste van Ed Eveleens. Shyam Balasubramanian weer eens een partijtje spelen en deed dat met succes tegen Hugo van der Laan. René Poots boekte een knappe overwinning op Sofya Blanter.

A-groep
 Wit-ZwartUitslag
1Mees van den Berg-Jouke van Gosliga1-0
2Henk van den Belt-Ted Barendse0-1
3Rob Smits-Alexander Bruschke0-1


B/C-groep
 Wit-ZwartUitslag
1Lars Visser-Ed Eveleens1-0
2Hugo van der Laan-Shyam Balasubramanian0-1
3Corniel Nobel-Victor van der Kloet1-0
4Sofya Blanter-René Poots0-1
5Theo Rekveldt-Ernst Hanewald1-0
6Ferdinand Schreuder-Cock Hazeu0-1


Tussenstand Najaarscompetitie na 15 ronden:
(Mogelijk ontbreken enkele uitslagen uit ronde 4 t/m 10)

Groep A

PosNameGmsWDLScoreValRtgTPR
1Jouke van Gosliga13913535,75519612013
2Ted Barendse13823461,55420821878
3Gert Legemaat4220422,05322292002
4Mees van den Berg5320381,15213002177
5Richard Oranje2200356,35121052255
6Bob Voogt7313351,05019971855
7Floris Doolaard1100318,64920042679
8Willem-Jan van den Broek3201303,04818591927
9Bent Schleipfenbauer1010286,84719121929
10Martin Glimmerveen4112284,14619891881
11Tjerk Albregtse1010276,54517811769
12Tom Broekhuizen2011251,54416021776
13Rob Smits12417249,54317581732
14Henk van den Belt3102244,04218471745
15Lucien van de Lisdonk2011242,14119201763
16Raymond Thomas4103225,74014511796
17Arno Wiersma3102221,03918791462


Groep B

PosNameGmsWDLScoreValRtgTPR
1Alexander Bruschke3300290,03818062319
2Lars Visser8512255,53713291816
3Aram Hassan5302252,33615501842
4Gerard Bilars3210232,53516411844
5Eric Wagter6402223,03412981713
6Ed Eveleens3111205,53316041521
7Arjan Drenthen1010193,33218151576
8Piet Hofstee1010189,23116611515
9Shyam Balasubramanian1100188,73015492370
10Corniel Nobel4202184,32917301512
11Hugo van der Laan5203176,02815891359
12René Poots6213166,52715131508
13Sofya Blanter6204143,02617591476
14Theo Rekveldt3102140,02516991382
15Maarten Kwaaitaal2002122,7241678949
16Victor van der Kloet14329119,52315151407
17René Weerts4004102,7221528793


Groep C

PosNameGmsWDLScoreValRtgTPR
1Cock Hazeu8512184,02116041572
2Elvis Somers2200141,32015202240
3Ahmad Ahmad1100129,31912601996
4Niels Nijholt2200125,01812191928
5Shiraz Alhasan3201106,01712581389
6Ferdinand Schreuder8215105,71614911433
7Ernst Hanewald710681,01512401169
8Olivier Hokke100179,3141093450
9Thomas Severs100173,71311001355
10Basil Fitiane100168,0121094490
11Wim Meijer300355,0111273614

This post has been edited 1 time(s), it was last edited by Tjerk on 03-07-2021 at 09:06.

29-06-2021 07:47 Tjerk is offline Send an Email to Tjerk Search for Posts by Tjerk Add Tjerk to your Buddy List
Corniel Corniel is a Male
webcommissie




geregistreerd: 28-01-2002
aantal berichten: 4412

Post Reply with Quote Edit/Delete Post Report Post to a Moderator       IP Information Go to the top of this page

Ik mocht tegen Victor van der Kloet. En net als de vorige twee keer dat ik Victor in de competitie trof, had ik wit. De opening ging dit keer anders dan de twee keer er voor (die ik beide relatief makkelijk won), en ik pakte het dit keer verre van handig aan:



Tja, het ging hard, maar nadat Victor verzuimde mijn dubieuze aanpak af te straffen. Hopelijk gaat het volgend jaar beter.

__________________
stukken in het gras

ik zag stukken in het gras - en paarden grazen
en een zwarte dame
ik hoopte - dat jij het was

29-06-2021 07:55 Corniel is offline Send an Email to Corniel Homepage of Corniel Search for Posts by Corniel Add Corniel to your Buddy List
Henk van den Belt
DSC-verslaggever


geregistreerd: 22-11-2016
aantal berichten: 143

RE: Interne competitie N15: Het einde nadert Post Reply with Quote Edit/Delete Post Report Post to a Moderator       IP Information Go to the top of this page

Quote

Originally posted by Tjerk
Het einde van deze a-typische, door de pandemie gekleurde, competitie loopt op zijn einde.
(later meer)

We moeten zeker wachten op de vierde golf voordat de interne competitie weer begint en er weer beperkende maatregelen gelden. Het lijkt mij beter om gewoon door te spelen nu het nog kan. Alle toernooien van het zomer zijn toch immers al afgelast.

30-06-2021 08:42 Henk van den Belt is offline Send an Email to Henk van den Belt Search for Posts by Henk van den Belt Add Henk van den Belt to your Buddy List
Tjerk Tjerk is a Male
dsc activiteitencommissaris




geregistreerd: 01-03-2017
aantal berichten: 194

Post Reply with Quote Edit/Delete Post Report Post to a Moderator       IP Information Go to the top of this page

Verslagje, uitslagen en tussenstanden toegevoegd aan openingspost.

__________________
Erro ergo sum.

03-07-2021 09:08 Tjerk is offline Send an Email to Tjerk Search for Posts by Tjerk Add Tjerk to your Buddy List
 
Plaats Nieuw Onderwerp Post Reply
Go to:

Powered by Burning Board Lite 1.0.1 © 2001-2004 WoltLab GmbH Nedstat Basic - Gratis web site statistieken. Eigen homepage website teller