Delfts Schaakforum » DSC Forum » Interne competitie » Online Voorjaarscompetitie - Lars Visser aan de leiding (A), spanning in groep B
print pagina | stuur door | voeg onderwerp toe aan favorieten
Plaats Nieuw Onderwerp Post Reply
Author
Post « vorig onderwerp | volgend onderwerp »
Tjerk Tjerk is a Male
dsc activiteitencommissaris




geregistreerd: 01-03-2017
aantal berichten: 189

Online Voorjaarscompetitie - Lars Visser aan de leiding (A), spanning in groep B Post Reply with Quote Edit/Delete Post Report Post to a Moderator       IP Information Go to the top of this page

Twee ronden voor het einde is Lars Visser erin geslaagd om alleen aan de leiding te gaan. Door een goede voorbereiding en een nagenoeg foutloze partij wist hij overtuigend van Sander van Gennip te winnen. Lars heeft een halfje voorsprong op Tjerk Albregtse, die Kees Korving wist te verslaan. Arjan Drenthen volgt - samen met Sander van Gennip - op een punt achterstand na zijn derde remise van de competitie tegen Ed Eveleens.

De spanning in groep B is helemaal terug doordat Varun Choudary onderuit is gegaan tegen Adri Albregtse. Beide spelers staan op vier punten. Marnix Paul heeft zich daarbij gevoegd na een overwinning met de zwarte stukken op Hans Hendriks.

Uitslagen ronde 5

Groep A

 Wit-ZwartUitslag
1Lars Visser-Sander van Gennip1 - 0
2Kees Korving-Tjerk Albregtse0 - 1
3Arjan Drenthen-Ed Eveleens½ - ½
4Jan van de Donk-Edgar Huisman0 - 1
5Louis Trautwein-Simon Dirkse0 - 1
6Vincent Goverse-Lito van Reede1 - 0
7Herman Zonderland-Wybe Sierksma½ - ½
8Simon Broos-bye½
9René Poots-bye½

Groep B

 Wit-ZwartDatum
1Adri Albregtse-Varun Choudary1 - 0
2Hans Hendriks-Marnix Paul0 - 1
3Wim Meijer-Jan Torenstra1 - 0
4Dolf Mulder-Bert van der Willik1 - 0
5Bart van Cleef-Marcel Essing0 - 1 R.
6Joop van Ham-Piet Zonderland1 - 0
7Kasper van den Berg-bye½
8Paul van Riet-oneven1


Tussenstanden na ronde 5

Groep A

PosNameGmsWDLScoreRtgTPR
1Lars Visser54104,520042262
2Tjerk Albregtse53204,020302028
3Sander van Gennip53113,520761953
4Arjan Drenthen52303,520162111
5Ed Eveleens42113,019351892
6Kees Korving52213,017361863
7Simon Dirkse53023,016801847
8Edgar Huisman53023,017001865
9René Poots42022,516201841
10Simon Broos30122,019731573
11Vincent Goverse52032,018131651
12Jan van de Donk52032,017581740
13Louis Trautwein52032,016911638
14Wybe Sierksma40221,515901502
15Herman Zonderland40131,016711443
16Lito van Reede51041,016561525

Groep B

PosNameGmsWDLScoreRtgTPR
1Adri Albregtse54014,015531623
2Varun Choudary54014,016341585
3Marnix Paul54014,014231727
4Wim Meijer53023,015061508
5Dolf Mulder42023,013731319
6Hans Hendriks53023,013651470
7Marcel Essing53023,012241449
8Kasper van den Berg42022,59831487
9Jan Torenstra52032,014441331
10Joop van Ham52032,014211238
11Bert van der Willik52032,013141237
12Paul van Riet30031,51455549
13Bart van Cleef20021,015510
14Piet Zonderland40041,01361653

__________________
Erro ergo sum.

This post has been edited 5 time(s), it was last edited by Tjerk on 19-06-2021 at 09:34.

12-06-2021 09:20 Tjerk is offline Send an Email to Tjerk Search for Posts by Tjerk Add Tjerk to your Buddy List
Sander Sander is a Male
DSC-forummeester


geregistreerd: 23-01-2002
aantal berichten: 883

Post Reply with Quote Edit/Delete Post Report Post to a Moderator       IP Information Go to the top of this page

Lars had zich voor vanavond uitmuntend voorbereid. Ik wist me nog een tijdje staande te houden, maar uiteindelijk moest ik in hem toch mijn meedere erkennen.

Wat zullen we zeggen... ik heb een hoop geleerd van deze partij. Glimlach

https://lichess.org/V4whucBoVMUx

__________________
guest6447(U)(100): [79] (B2.34.en) why cant a player of any color capture its own pieces if need be to avoid smothered mate?

16-06-2021 22:12 Sander is offline Send an Email to Sander Homepage of Sander Search for Posts by Sander Add Sander to your Buddy List
Lars Visser Lars Visser is a Male
DSC bestuur


geregistreerd: 12-03-2020
aantal berichten: 32

Post Reply with Quote Edit/Delete Post Report Post to a Moderator       IP Information Go to the top of this page

Ik win van Sander https://lichess.org/V4whucBo

Met de witte stukken had ik een erg groot voordeel. Ik wist namelijk dat Sander heel waarschijnlijk de 6.Le3 Pg4 variant van de Najdorf zou spelen en heb me daar dus erg goed op kunnen voorbereiden.

Toen we op zet 15 uit mijn voorbereiding waren wist ik dat mijn stelling ten minste een stuk beter was. Ik ging nog één keer de fout in waar Sander min of meer gelijk had kunnen maken maar toen hij die kans miste stonden mijn stukken zo goed dat goede zetten vinden haast vanzelf ging.


This post has been edited 10 time(s), it was last edited by Lars Visser on 16-06-2021 at 23:47.

16-06-2021 22:46 Lars Visser is online Send an Email to Lars Visser Search for Posts by Lars Visser Add Lars Visser to your Buddy List
Tjerk Tjerk is a Male
dsc activiteitencommissaris




geregistreerd: 01-03-2017
aantal berichten: 189

Verslagje, uitslagen en tussenstanden na ronde 5 Post Reply with Quote Edit/Delete Post Report Post to a Moderator       IP Information Go to the top of this page

Verslagje, uitslagen en tussenstanden na ronde 5 toegevoegd.

__________________
Erro ergo sum.

19-06-2021 09:52 Tjerk is offline Send an Email to Tjerk Search for Posts by Tjerk Add Tjerk to your Buddy List
 
Plaats Nieuw Onderwerp Post Reply
Go to:

Powered by Burning Board Lite 1.0.1 © 2001-2004 WoltLab GmbH Nedstat Basic - Gratis web site statistieken. Eigen homepage website teller