Delfts Schaakforum » DSC Forum » Interne competitie » Interne competitie N12: Langzaam op gang
print pagina | stuur door | voeg onderwerp toe aan favorieten
Plaats Nieuw Onderwerp Post Reply
Author
Post « vorig onderwerp | volgend onderwerp »
Tjerk Tjerk is a Male
dsc activiteitencommissaris




geregistreerd: 01-03-2017
aantal berichten: 194

Interne competitie N12: Langzaam op gang Post Reply with Quote Edit/Delete Post Report Post to a Moderator       IP Information Go to the top of this page

Langzaam maar zeker komt de interne weer op gang. We mochten ook twee nieuwe spelers verwelkomen.

A-groep
 Wit-ZwartUitslag
1Jouke van Gosliga-Gert Legemaat0-1
2Richard Oranje-Rob Smits1-0


B/C-groep
 Wit-ZwartUitslag
1Hugo van der Laan-Lars Visser0-1
2Aram Hassan-Corniel Nobel1-0
3Victor van der Kloet (J)-Cock Hazeu1-0
4Mees van den Berg-Sofya Blanter1-0
5Rene Poots-Piet Hofstee˝-˝
6Ferdinand Schreuder-René Weerts1-0
7Olivier Hokke-Niels Nijholt0-1


Tussenstanden na ronde 12
(Uitslagen ronde 4 t/m 10 moeten nog opgezocht en ingevoerd worden)

A-groep

PosNameGmsWDLScoreValRtgTPR
1Jouke van Gosliga5311229,05519261975
2Ted Barendse4211187,05420901820
3Bob Voogt3201179,05320141832
4Gert Legemaat2110174,05222332149
5Floris Doolaard1100165,05120042679
6Richard Oranje1100161,05021052519
7Willem-Jan van den Broek1100153,04918542260
8Bent Schleipfenbauer1010134,04819121929
9Rob Smits5203130,04717771856
10Raymond Thomas3102119,04614511827
11Tom Broekhuizen2011117,04516021776
12Lucien van de Lisdonk2011112,04419201763
13Martin Glimmerveen2011110,04319921812
14Arno Wiersma310299,04218791462


B-groep

PosNameGmsWDLScoreValRtgTPR
1Alexander Bruschke2200148,04117962219
2Eric Wagter4301145,04012931862
3Lars Visser4310142,03912941848
4Gerard Bilars3210135,03816411844
5Aram Hassan4202123,03715381820
6Ed Eveleens2110121,03616221853
7Victor van der Kloet5212102,03515751562
8Hugo van der Laan210197,03416111405
9Arjan Drenthen101095,03318151576
10Piet Hofstee101086,03216611515
11Corniel Nobel310285,03117241371
12René Poots411272,03015041409
13Theo Rekveldt100170,02917141000
14Sofya Blanter200258,0281778816
15Maarten Kwaaitaal200252,0271678949
16René Weerts300345,0261532706


C-groep

PosNameGmsWDLScoreValRtgTPR
1Mees van den Berg2110100,02512522145
2Cock Hazeu521280,02415801376
3Ahmad Ahmad110079,02312601996
4Shiraz Alhasan320176,02212581389
5Ferdinand Schreuder520367,02115001444
6Ernst Hanewald310267,02012601333
7Niels Nijholt110062,01911101850
8Olivier Hokke100147,0181090350
9Wim Meijer300328,0171273614

This post has been edited 4 time(s), it was last edited by Tjerk on 10-06-2021 at 21:14.

08-06-2021 10:34 Tjerk is offline Send an Email to Tjerk Search for Posts by Tjerk Add Tjerk to your Buddy List
Corniel Corniel is a Male
webcommissie




geregistreerd: 28-01-2002
aantal berichten: 4412

Post Reply with Quote Edit/Delete Post Report Post to a Moderator       IP Information Go to the top of this page

Ik mocht aantreden tegen Aram gisteren. Ik kan me niet herinneren ooit een goed pot schaak tegen hem te hebben gespeeld (wat veel zegt over zijn speelsterkte, hulde) en probeerde via een afwijkende openingszet in een ander type stelling te komen met zwart dan ik normaal tegen hem op het bord krijg.

Het werd idd een andere opening, maar helemaal gelukkig was ik er niet mee. Toch kwam ik beter te staan:



Ik denk dat deze nederlaag onder andere te verklaren was door het feit dat ik niet goed inschatte hoe goed zelf het slaan beginnen op e4 al was. Daarna ben ik vakkundig afgedroogd. En dat zonder handdoek.

__________________
stukken in het gras

ik zag stukken in het gras - en paarden grazen
en een zwarte dame
ik hoopte - dat jij het was

08-06-2021 10:37 Corniel is offline Send an Email to Corniel Homepage of Corniel Search for Posts by Corniel Add Corniel to your Buddy List
Henk van den Belt
DSC-verslaggever


geregistreerd: 22-11-2016
aantal berichten: 143

Post Reply with Quote Edit/Delete Post Report Post to a Moderator       IP Information Go to the top of this page

Misschien een idee.

https://en.wikibooks.org/wiki/Chess_Open...ry/1._e4/1...g5

En bijna niemand kent het.

Of beter 1. f4 g5 2. fg5 h6 (Hobbs gambit)

O wacht. Volgens Stockfish 13 staat zwart al na 1. e4 g5 verloren.

This post has been edited 5 time(s), it was last edited by Henk van den Belt on 08-06-2021 at 15:37.

08-06-2021 15:06 Henk van den Belt is offline Send an Email to Henk van den Belt Search for Posts by Henk van den Belt Add Henk van den Belt to your Buddy List
Sander Sander is a Male
DSC-forummeester


geregistreerd: 23-01-2002
aantal berichten: 886

Post Reply with Quote Edit/Delete Post Report Post to a Moderator       IP Information Go to the top of this page

Er staat nu een 6 jaar oud topic onder 'aankondigingen'. Ik weet het... Corona heeft even geduurd, maar vast niet zo lang. Lach

__________________
guest6447(U)(100): [79] (B2.34.en) why cant a player of any color capture its own pieces if need be to avoid smothered mate?

08-06-2021 17:48 Sander is offline Send an Email to Sander Homepage of Sander Search for Posts by Sander Add Sander to your Buddy List
Martin Martin is a Male
Penningmeester


geregistreerd: 17-03-2003
aantal berichten: 2184

Post Reply with Quote Edit/Delete Post Report Post to a Moderator       IP Information Go to the top of this page

Die aankondiging wordt elke week aangepast, vandaar Glimlach

08-06-2021 20:01 Martin is offline Send an Email to Martin Search for Posts by Martin Add Martin to your Buddy List
Sander Sander is a Male
DSC-forummeester


geregistreerd: 23-01-2002
aantal berichten: 886

Post Reply with Quote Edit/Delete Post Report Post to a Moderator       IP Information Go to the top of this page

Ah, dat verklaart. Glimlach

__________________
guest6447(U)(100): [79] (B2.34.en) why cant a player of any color capture its own pieces if need be to avoid smothered mate?

08-06-2021 20:10 Sander is offline Send an Email to Sander Homepage of Sander Search for Posts by Sander Add Sander to your Buddy List
Aram Aram is a Male
forumlid


geregistreerd: 17-05-2021
aantal berichten: 4

Post Reply with Quote Edit/Delete Post Report Post to a Moderator       IP Information Go to the top of this page

This post has been edited 3 time(s), it was last edited by Aram on 08-06-2021 at 23:18.

08-06-2021 20:52 Aram is offline Send an Email to Aram Search for Posts by Aram Add Aram to your Buddy List
Corniel Corniel is a Male
webcommissie




geregistreerd: 28-01-2002
aantal berichten: 4412

Post Reply with Quote Edit/Delete Post Report Post to a Moderator       IP Information Go to the top of this page

Ik vind het wel grappig dat wat Frits en Stockfish als de beste (respectievelijk een-na-beste) zet vinden, namelijk 14...h6, bestempelt met een ?! wordt aangegeven door Aram.

Verder is het denk is sowieso voor derden leuk om te zien dat verschillende spelers anders naar een partij kijken.

__________________
stukken in het gras

ik zag stukken in het gras - en paarden grazen
en een zwarte dame
ik hoopte - dat jij het was

09-06-2021 18:46 Corniel is offline Send an Email to Corniel Homepage of Corniel Search for Posts by Corniel Add Corniel to your Buddy List
Aram Aram is a Male
forumlid


geregistreerd: 17-05-2021
aantal berichten: 4

Post Reply with Quote Edit/Delete Post Report Post to a Moderator       IP Information Go to the top of this page

@Corniel Dat is zeker waar; mijn computer zegt ook dat Lh6 een goede zet is; dit zal ik niet ontkennen. De reden dat ik het met een 'blunder' bestempel is simpelweg de achterstand die zwart heeft in ontwikkeling; vandaar dat mijn voorkeur ligt naar een andere variant. Ik heb dan ook niet gekeken naar een tactische analyse: de analyse die ik heb geplaatst is grotendeels zonder computer. Glimlach

10-06-2021 15:34 Aram is offline Send an Email to Aram Search for Posts by Aram Add Aram to your Buddy List
 
Plaats Nieuw Onderwerp Post Reply
Go to:

Powered by Burning Board Lite 1.0.1 © 2001-2004 WoltLab GmbH Nedstat Basic - Gratis web site statistieken. Eigen homepage website teller