Delfts Schaakforum » DSC Forum » Interne competitie » Simon Broos wint groepsfase online Voorjaarscompetitie: uitslagen en eindstanden groepsronde 6
print pagina | stuur door | voeg onderwerp toe aan favorieten
Plaats Nieuw Onderwerp Post Reply
Author
Post « vorig onderwerp | volgend onderwerp »
Tjerk Tjerk is a Male
dsc activiteitencommissaris




geregistreerd: 01-03-2017
aantal berichten: 217

Simon Broos wint groepsfase online Voorjaarscompetitie: uitslagen en eindstanden groepsronde 6 Post Reply with Quote Edit/Delete Post Report Post to a Moderator       IP Information Go to the top of this page

Voor aanvang van de laatste groepsronde stonden Simon Broos en Tjerk Albregtse allebei op 44 punten in de voorjaarscompetitie. Alhoewel Tjerk op basis van scorepunten bovenaan stond, had Simon de beste uitgangspositie om de koppositie in de Voorjaarscompetitie terug te winnen. Vanwege zijn degradatie naar groep B kon Tjerk maximaal 9 punten behalen, terwijl Simon in de A-groep kans had op 9˝ punt.

Het bleef tot de laatste partij in de laatste ronde spannend! Tjerk had namelijk al 8˝ punt (2˝ + 6 bonuspunten) gescoord, toen Simon aan zijn laatste partij tegen Sander van Gennip begon, waarin hij nog een halfje nodig had om op de benodigde 9 punten te komen. Lange tijd leek het erop dat Simon ten onder zou gaan, maar hij wist uiteindelijk toch het tij te keren en zelfs te winnen. Bovendien is Simon er als enige in geslaagd om gedurende de gehele Voorjaarscompetitie in de A-groep te spelen, dus hij mag zich terecht de winnaar van de groepsfase noemen.

Op naar de finalegroepen!

Groep A (+7,5 bonuspunten voor voorjaarsstand)

PosP/DNaamParWRVPt
1 Simon Broos22002,0
2 Sander van Gennip21011,0
3(D)Vincent Goverse20020,0


 Wit-ZwartUitslag
1Simon Broos-Vincent Goverse1 - 0
2Vincent Goverse-Sander van Gennip0 - 1
3Sander van Gennip-Simon Broos0 - 1


Groep B (+6 bonuspunten voor voorjaarsstand)

PosP/DNaamParWRVPt
1(P)Tjerk Albregtse32102,5
2(P)Ed Eveleens32012,0
3 Gerard Bilars31021,0
4(D)Jan van de Donk30120,5


 Wit-ZwartUitslag
1Gerard Bilars-Tjerk Albregtse0 - 1
2Ed Eveleens-Jan van de Donk1 - 0
3Jan van de Donk-Gerard Bilars0 - 1
4Ed Eveleens-Tjerk Albregtse0 - 1
5Tjerk Albregtse-Jan van de Donk˝ - ˝
6Gerard Bilars-Ed Eveleens0 - 1


Groep C (+5 bonuspunten voor voorjaarsstand)

PosP/DNaamParWRVPt
1(P)Lars Visser32102,5
2(P)Kees Korving31111,5
3 Louis Trautwein31111,5
4(D)Herman Zonderland30120,5


 Wit-ZwartUitslag
1Herman Zonderland-Kees Korving0 - 1
2Louis Trautwein-Lars Visser0 - 1
3Kees Korving-Lars Visser0 - 1
4Herman Zonderland-Louis Trautwein0 - 1
5Lars Visser-Herman Zonderland˝ - ˝
6Louis Trautwein-Kees Korving˝ - ˝


Groep D (+4 bonuspunten voor voorjaarsstand)

PosP/DNaamParWRVPt
1(P)Kees Venema33003,0
2 Simon Dirkse32012,0
3 René Poots31021,0
4(D)Piet Zonderland30030,0


 Wit-ZwartUitslag
1Kees Venema-Simon Dirkse1 - 0
2Piet Zonderland-René Poots0 - 1
3Simon Dirkse-René Poots1 - 0
4Kees Venema-Piet Zonderland1 - 0
5Simon Dirkse-Piet Zonderland1 - 0
6René Poots-Kees Venema0 - 1


Groep E (+3 bonuspunten voor voorjaarsstand)

PosP/DNaamParWRVPt
1(P)Paul van Riet32012,0
2 Edgar Huisman32012,0
3 Adri Albregtse31021,0
4(D)Wim Meijer31021,0


 Wit-ZwartUitslag
1Edgar Huisman-Adri Albregtse0 - 1
2Wim Meijer-Paul van Riet0 - 1
3Paul van Riet-Edgar Huisman0 - 1
4Wim Meijer-Adri Albregtse1 - 0
5Adri Albregtse-Paul van Riet0 - 1
6Edgar Huisman-Wim Meijer1 - 0


Groep F (+2 bonuspunten voor voorjaarsstand)

PosP/DNaamParWRVPt
1(P)Joop van Ham32012,0
2 Bert van der Willik32012,0
3(D)Dolf Mulder31021,0
4(D)Hans Hendriks31021,0


 Wit-ZwartUitslag
1Hans Hendriks-Dolf Mulder0 - 1
2Bert van der Willik-Joop van Ham0 - 1
3Dolf Mulder-Joop van Ham0 - 1
4Hans Hendriks-Bert van der Willik0 - 1
5Joop van Ham-Hans Hendriks0 - 1
6Bert van der Willik-Dolf Mulder1 - 0


Groep G (+1 bonuspunt voor voorjaarsstand)

PosP/DNaamParWRVPt
1(P)Varun Choudary33003,0
2(P)Marnix Paul32012,0
3 Jan Torenstra31021,0
4 Kasper van den Berg30030,0


 Wit-ZwartUitslag
1Jan Torenstra-Kasper van den Berg1 - 0
2Varun Choudary-Marnix Paul1 - 0
3Varun Choudary-Jan Torenstra1 - 0
4Marnix Paul-Kasper van den Berg1 - 0
5Kasper van den Berg-Varun Choudary0 - 1
6Jan Torenstra-Marnix Paul0 - 1


Voorjaarsstand na groepsronde 6

S1, S2, etc. = Score ronde 1, 2, etc.
B1, B2, etc. = Bonuspunten ronde 1, 2, etc.
Score = Totaal aantal gescoorde punten
Totaal = Gescoorde punten + bonuspunten

NB: De positie in de voorjaarsstand wordt bepaald door achtereenvolgens:
- Totaal = Gescoorde punten + bonuspunten
- Score = Totaal aantal gescoorde punten
- Play-off (indien gelijke eindstand)

NB2: Spelers die bepaalde groepsrondes niet mee hebben gespeeld krijgen voor die rondes geen scorepunten, maar wel (met terugwerkende kracht) het aantal bonuspunten van de groep waarin ze voor het laatst gespeeld hebben.

 NaamS1B1S2B2S3B3S4B4S5B5S6B6ScoreTotaal
1Simon Broos1,57,02,57,02,07,01,57,01,57,02,07,511,053,5
2Tjerk Albregtse2,07,01,07,02,56,03,07,01,57,02,56,012,552,5
3Sander van Gennip1,57,01,56,02,56,01,57,03,06,01,07,511,050,5
4Ed Eveleens2,56,02,57,01,07,01,56,00,57,02,06,010,049,0
5Vincent Goverse3,05,03,06,02,07,00,07,02,06,00,07,510,048,5
6Kees Voorberg0,07,00,07,03,05,03,06,02,57,00,07,08,547,5
7Gerard Bilars1,06,01,56,01,07,01,06,01,06,01,06,06,543,5
8Lars Visser0,06,00,06,00,06,04,03,52,05,02,55,08,540,0
9Jan van de Donk1,07,00,06,01,05,02,03,52,55,00,56,07,039,5
10Louis Trautwein2,54,02,05,01,05,01,55,01,55,01,55,010,039,0
11Kees Korving0,56,00,55,02,54,02,55,00,06,01,55,07,538,5
12Simon Dirkse1,55,02,05,01,06,00,56,00,05,02,04,07,038,0
13Shyam Balasubramanian2,06,00,07,00,06,01,05,00,05,00,05,03,037,0
14Herman Zonderland4,01,53,02,53,03,02,03,53,04,00,55,015,535,0
15Kees Venema2,04,01,04,01,03,03,03,02,04,03,04,012,034,0
16Eric Wagter1,54,03,04,01,05,01,05,01,04,00,04,07,533,5
17René Poots1,55,01,55,01,54,00,03,53,03,01,04,08,533,0
18Edgar Huisman0,05,02,04,02,04,02,03,51,53,02,03,09,532,0
19Adri Albregtse0,04,02,02,53,02,02,03,00,04,01,03,08,026,5
20Bart van Cleef1,53,04,01,52,03,01,03,00,03,00,03,08,525,0
21Wim Meijer2,53,00,04,00,03,02,52,01,03,01,03,07,025,0
22Jan Torenstra2,03,03,02,50,04,00,03,01,02,01,01,07,022,5
23Joop van Ham1,51,53,01,51,02,02,50,52,02,02,02,012,021,5
24Paul van Riet0,03,00,51,52,01,01,02,02,52,02,03,08,020,5
25Piet Zonderland0,03,00,03,00,03,00,03,00,03,00,04,00,019,0
26Dolf Mulder0,51,51,51,51,02,02,02,00,53,01,02,06,518,5
27Bert van der Willik2,01,51,02,50,51,02,00,52,01,02,02,09,518,0
28Varun Choudary0,02,00,02,01,02,04,00,50,52,03,01,08,518,0
29Hans Hendriks2,01,51,01,52,01,00,52,02,01,01,02,08,517,5
30Marnix Paul0,02,01,02,51,51,01,50,52,01,02,01,08,016,0
31Kasper van den Berg0,01,00,01,00,01,00,00,50,01,00,01,00,05,5

__________________
Erro ergo sum.

15-05-2021 22:55 Tjerk is offline Send an Email to Tjerk Search for Posts by Tjerk Add Tjerk to your Buddy List
Zonderland Zonderland is a Male
clubfotograaf




geregistreerd: 13-04-2004
aantal berichten: 285

Lichess competitie Post Reply with Quote Edit/Delete Post Report Post to a Moderator       IP Information Go to the top of this page

Simon, gefeliciteerd!

__________________
www.zonderland.nl Prodent

16-05-2021 11:04 Zonderland is offline Homepage of Zonderland Search for Posts by Zonderland Add Zonderland to your Buddy List
 
Plaats Nieuw Onderwerp Post Reply
Go to:

Powered by Burning Board Lite 1.0.1 © 2001-2004 WoltLab GmbH Nedstat Basic - Gratis web site statistieken. Eigen homepage website teller