Delfts Schaakforum » DSC Forum » Interne competitie » Simon Broos (A) nog ongeslagen na ronde 7, Shyam herovert leiding (B)
print pagina | stuur door | voeg onderwerp toe aan favorieten
Plaats Nieuw Onderwerp Post Reply
Author
Post « vorig onderwerp | volgend onderwerp »
Tjerk Tjerk is a Male
dsc activiteitencommissaris




geregistreerd: 01-03-2017
aantal berichten: 136

Simon Broos (A) nog ongeslagen na ronde 7, Shyam herovert leiding (B) Post Reply with Quote Edit/Delete Post Report Post to a Moderator       IP Information Go to the top of this page

In groep A is Sander op een gelijk aantal punten als Simon Broos gekomen, echter moet hij hem op de ranglijst nog boven zich dulden. Beide heren speelden deze ronde remise, wat betekent dat Simon Broos nog steeds ongeslagen is.
Promovendus Vincent houdt zich goed staande in groep A. Hij won alweer zijn derde partij, dit keer van Simon Dirkse.
Ed was met de zwarte stukken Edgar de baas.

In groep B maakte Lito zijn eerste uitglijder van het seizoen en verloor van Adri. Shyam zette tegen Paul zijn goede seizoen voort door zijn zesde overwinning in zeven ronden te pakken en neemt daardoor de koppositie over. Ook Louis won opnieuw en staat daardoor tweede.

Uitslagen - Groep A

 Wit-ZwartUitslag
1René Poots-Simon Broos˝ - ˝
2Tjerk Albregtse-Sander van Gennip˝ - ˝
3Simon Dirkse-Vincent Goverse0 - 1
4Edgar Huisman-Ed Eveleens0 - 1
 Jan van de Donk-oneven 


Uitslagen - Groep B

 Wit-ZwartUitslag
1Adri Albregtse-Lito van Reede1 - 0
2Shyam Balasubramanian-Paul van Riet1 - 0
3Louis Trautwein-Dolf Mulder1 - 0
4Jan Torenstra-Eric Wagter1 - 0
5Bert van der Willik-Hans Hendriks0 - 1
6Joop van Ham-Bart van Cleef0 - 1
7Kees Venema-Wim Meijer1 - 0
 Herman Zonderland-oneven 


Tussenstand na ronde 7 - Groep A

PosNameGmsWDLScoreValRtgTPR
1Simon Broos7340102,02116801810
2Sander van Gennip7421102,02018261789
3Jan van de Donk631292,01917051675
4Tjerk Albregtse631283,01817971724
5Ed Eveleens622274,01716721613
6Simon Dirkse621370,01614561566
7Vincent Goverse630369,01514301601
8René Poots611453,01415521448
9Edgar Huisman610539,01315241355


Tussenstand na ronde 7 - Groep B

PosNameGmsWDLScoreValRtgTPR
1Shyam Balasubramanian7601173,03015801674
2Louis Trautwein7511162,02913961610
3Lito van Reede6411153,02815051499
4Adri Albregtse6312124,02713991452
5Paul van Riet7313104,02612451394
6Jan Torenstra7403100,02512231398
7Dolf Mulder730488,02412631235
8Bart van Cleef630387,02312121314
9Eric Wagter520383,02214051301
10Bert van der Willik730482,02111601314
11Hans Hendriks620467,02013001146
12Kees Venema620466,01914811202
13Joop van Ham720563,01811781087
14Herman Zonderland510458,01714291005
15Wim Meijer100157,0161266781

__________________
Erro ergo sum.

This post has been edited 5 time(s), it was last edited by Tjerk on 31-10-2020 at 20:32.

23-10-2020 11:23 Tjerk is offline Send an Email to Tjerk Search for Posts by Tjerk Add Tjerk to your Buddy List
Sander Sander is a Male
DSC-forummeester


geregistreerd: 23-01-2002
aantal berichten: 847

Post Reply with Quote Edit/Delete Post Report Post to a Moderator       IP Information Go to the top of this page

Mijn partij tegen Tjerk was een spannende partij met veel fouten van beide kanten. De strijd eindigde in remise.

Het blijft toch lastig, Najdorf met 6.h3.

https://lichess.org/43BSHicnfJi5

__________________
guest6447(U)(100): [79] (B2.34.en) why cant a player of any color capture its own pieces if need be to avoid smothered mate?

This post has been edited 1 time(s), it was last edited by Sander on 28-10-2020 at 22:45.

28-10-2020 22:45 Sander is offline Send an Email to Sander Homepage of Sander Search for Posts by Sander Add Sander to your Buddy List
 
Plaats Nieuw Onderwerp Post Reply
Go to:

Powered by Burning Board Lite 1.0.1 © 2001-2004 WoltLab GmbH Nedstat Basic - Gratis web site statistieken. Eigen homepage website teller