Delfts Schaakforum » Nationaal » Algemeen [nationaal] » KSNB Ratinglijst 1 februari 2007 is uit
print pagina | stuur door | voeg onderwerp toe aan favorieten
Plaats Nieuw Onderwerp Post Reply
Author
Post « vorig onderwerp | volgend onderwerp »
Corniel Corniel is a Male
webcommissie




geregistreerd: 28-01-2002
aantal berichten: 4411

KSNB Ratinglijst 1 februari 2007 is uit Post Reply with Quote Edit/Delete Post Report Post to a Moderator       IP Information Go to the top of this page

Er is weer een nieuwe ratinglijst uit. Meest in het oogspringend is dat Chiel van Oosterom weer boven de 2300 zit. Ook opvallend zijn de presaties van Jan-Pieter de Vries en Seth van der Vegt. Ze hadden de zelfde rating en verloren allebei even veel.

 spelerelo+/-
1Chiel van Oosterom23224227
2René van Alfen1875389
3Marco Anink1928336
4Simon Broos176835
5Joost Michielsen2277-1122
6Seth van der Vegt1841-172
7Jan-Pieter de Vries1841-179
8Kees van der Meer2044-303
9René Torenstra1610-316
10Joram op den Kelder2169-368


Tevens een overzicht van de clubs met de meeste ratinghouders:


nraan.naam
1125S.C. Groningen
2121Kennemer Combinatie
3120S.V. VAS
4118Leidsch Schaakgenootschap
5112De Delftse Schaakclub
6112Schaakstad Apeldoorn
7107S.C. Utrecht
8107S.V. 0-0-0
9105Arnhemsche S.V.
10104S.V. Almere
11103Westlandse Schaak Combinatie
12100S.V. Caissa
1397HMC
1493S.V. Paul Keres
1592S.V. Strijdt met Beleid
1690S.V. Purmerend
1790HWP Haarlem
1889S.V. Promotie
1989S.O. Rotterdam
2086S.V. Stukkenjagers

This post has been edited 1 time(s), it was last edited by Corniel on 01-02-2007 at 12:36.

01-02-2007 11:35 Corniel is offline Send an Email to Corniel Homepage of Corniel Search for Posts by Corniel Add Corniel to your Buddy List
Martin Martin is a Male
Penningmeester


geregistreerd: 17-03-2003
aantal berichten: 2176

Post Reply with Quote Edit/Delete Post Report Post to a Moderator       IP Information Go to the top of this page

Op USF heeft Mark Huizer een lijstje gepost van clubs met de meeste KNSB-ratinghouders, zie de mooie positie van DSC:

+------+--------+------+-------------------------------+
| nr | aantal | club | naam |
+------+--------+------+-------------------------------+
| 1 | 125 | 210 | S.C. Groningen |
| 2 | 121 | 971 | Kennemer Combinatie |
| 3 | 120 | 843 | S.V. VAS |
| 4 | 118 | 1111 | Leidsch Schaakgenootschap |
| 5 | 112 | 1210 | Delftse Schaakclub |
| 6 | 112 | 453 | Schaakstad Apeldoorn |
| 7 | 107 | 660 | S.C. Utrecht |
| 8 | 107 | 934 | S.V. 0-0-0 |
| 9 | 105 | 404 | Arnhemsche S.V. |
| 10 | 104 | 803 | S.V. Almere |
| 11 | 103 | 1238 | Westlandse Schaak Combinatie |
| 12 | 100 | 809 | S.V. Caissa |
| 13 | 97 | 1740 | HMC |
| 14 | 93 | 652 | S.V. Paul Keres |
| 15 | 92 | 452 | S.V. Strijdt met Beleid |
| 16 | 90 | 941 | S.V. Purmerend |
| 17 | 90 | 923 | HWP Haarlem |
| 18 | 89 | 1223 | S.V. Promotie |
| 19 | 89 | 1443 | S.O. Rotterdam |
| 20 | 86 | 1766 | S.V. Stukkenjagers |
+------+--------+------+-------------------------------+

Op USF was dit denk ik geformat met preformat tags, dat werkt hier dacht ik niet, en geen zin er tijd in te stoppen... sorry daarvoor Glimlach

01-02-2007 12:27 Martin is offline Send an Email to Martin Search for Posts by Martin Add Martin to your Buddy List
Corniel Corniel is a Male
webcommissie




geregistreerd: 28-01-2002
aantal berichten: 4411

Post Reply with Quote Edit/Delete Post Report Post to a Moderator       IP Information Go to the top of this page

Hoe moeilijk kan het zijn voor iemand die informatica studeert...

__________________
stukken in het gras

ik zag stukken in het gras - en paarden grazen
en een zwarte dame
ik hoopte - dat jij het was

01-02-2007 12:37 Corniel is offline Send an Email to Corniel Homepage of Corniel Search for Posts by Corniel Add Corniel to your Buddy List
Martin Martin is a Male
Penningmeester


geregistreerd: 17-03-2003
aantal berichten: 2176

Post Reply with Quote Edit/Delete Post Report Post to a Moderator       IP Information Go to the top of this page

Vreselijk makkelijk, alleen is een tabel maken erg bewerkelijk. Zo'n wiki-oplossing lijkt me in dat opzicht een stuk makkelijker

01-02-2007 15:30 Martin is offline Send an Email to Martin Search for Posts by Martin Add Martin to your Buddy List
Martin Martin is a Male
Penningmeester


geregistreerd: 17-03-2003
aantal berichten: 2176

Post Reply with Quote Edit/Delete Post Report Post to a Moderator       IP Information Go to the top of this page

(c) Olivier Tong

anyway, de wiki manier is in sommige gevallen wel erg makkelijk, op andere momenten is DSStable wel makkelijk, al moet ik zeggen dat ik iedere keer weer moet nadenken...

01-02-2007 20:07 Martin is offline Send an Email to Martin Search for Posts by Martin Add Martin to your Buddy List
 
Plaats Nieuw Onderwerp Post Reply
Go to:

Powered by Burning Board Lite 1.0.1 © 2001-2004 WoltLab GmbH Nedstat Basic - Gratis web site statistieken. Eigen homepage website teller