Delfts Schaakforum » DSC Forum » Interne competitie » Edgar wint van Simon Dirkse (A), Shyam te sterk voor Bert (B)
print pagina | stuur door | voeg onderwerp toe aan favorieten
Plaats Nieuw Onderwerp Post Reply
Author
Post « vorig onderwerp | volgend onderwerp »
Tjerk Tjerk is a Male
dsc activiteitencommissaris




geregistreerd: 01-03-2017
aantal berichten: 217

Edgar wint van Simon Dirkse (A), Shyam te sterk voor Bert (B) Post Reply with Quote Edit/Delete Post Report Post to a Moderator       IP Information Go to the top of this page

Edgar won zijn eerste partij van het seizoen door Simon Dirkse te verslaan en neemt daarmee de leiding in de A-groep over. Tjerk won ook zijn tweede partij en is naast Edgar de enige die nog geen puntverlies heeft geleden.

In groep B wonnen de witspelers 6 van de 7 partijen. Shyam, Eric en Louis vormen de top 3, elk met twee uit twee.


Uitslagen - Groep A

 Wit-ZwartDatum
1Simon Dirkse-Edgar Huisman0 - 1
2Tjerk Albregtse-Ed Eveleens1 - 0
3Jan van de Donk-Simon Broos˝ - ˝
4René Poots-Sander van Gennip0 - 1
 Vincent Goverse-oneven 


Uitslagen - Groep B

 Wit-ZwartDatum
1Shyam Balasubramanian-Bert van der Willik1 - 0
2Herman Zonderland-Eric Wagter0 - 1
3Louis Trautwein-Paul van Riet1 - 0
4Lito van Reede-Bart van Cleef1 - 0
5Adri Albregtse-Kees Venema1 - 0
6Dolf Mulder-Jan Torenstra1 - 0
7Joop van Ham-Hans Hendriks1 - 0


Tussenstand na ronde 2 - Groep A

PosNameGmsWDLScoreValRtgTPR
1Edgar Huisman110054,02115592190
2Tjerk Albregtse220051,02018202377
3Jan van de Donk211038,01917091715
4Simon Dirkse210136,01814511691
5Simon Broos202034,01716521695
6Sander van Gennip210129,01618161506
7Ed Eveleens201127,01516751538
8Vincent Goverse100122,0141397958
9René Poots200214,01315641070


Tussenstand na ronde 2 - Groep B

PosNameGmsWDLScoreValRtgTPR
1Shyam Balasubramanian220080,03015742083
2Eric Wagter220075,02914392130
3Louis Trautwein220068,02813662023
4Adri Albregtse110058,02714022281
5Lito van Reede110055,02615051946
6Bert van der Willik210152,02511441380
7Herman Zonderland210146,02414791304
8Paul van Riet210144,02312181275
9Dolf Mulder210139,02212731304
10Joop van Ham210135,02112031273
11Bart van Cleef200223,0201181568
12Kees Venema200221,0191508726
13Jan Torenstra200219,0181175630
14Hans Hendriks200217,0171308525

__________________
Erro ergo sum.

This post has been edited 4 time(s), it was last edited by Tjerk on 26-09-2020 at 14:44.

20-09-2020 11:55 Tjerk is offline Send an Email to Tjerk Search for Posts by Tjerk Add Tjerk to your Buddy List
Sander Sander is a Male
webcommissie


geregistreerd: 23-01-2002
aantal berichten: 892

Shocked Post Reply with Quote Edit/Delete Post Report Post to a Moderator       IP Information Go to the top of this page

Met een wat dubieuze aanval win ik van René Poots in slechts 9 zetten.

https://lichess.org/VWNQc7rI/black

__________________
Start the clock and keep it running
It's the one to beat
I'm not in danger
I'm the danger now

22-09-2020 20:16 Sander is offline Send an Email to Sander Homepage of Sander Search for Posts by Sander Add Sander to your Buddy List
Henk van den Belt
DSC-verslaggever


geregistreerd: 22-11-2016
aantal berichten: 156

Post Reply with Quote Edit/Delete Post Report Post to a Moderator       IP Information Go to the top of this page

Ach het kabinet heeft een half jaar zitten slapen (wat betreft voorbereiding tweede golf).

22-09-2020 23:15 Henk van den Belt is offline Send an Email to Henk van den Belt Search for Posts by Henk van den Belt Add Henk van den Belt to your Buddy List
Tjerk Tjerk is a Male
dsc activiteitencommissaris




geregistreerd: 01-03-2017
aantal berichten: 217

Post Reply with Quote Edit/Delete Post Report Post to a Moderator       IP Information Go to the top of this page

Haha, speculatief, maar een mooi matje is het zeker!

__________________
Erro ergo sum.

23-09-2020 07:57 Tjerk is offline Send an Email to Tjerk Search for Posts by Tjerk Add Tjerk to your Buddy List
Tjerk Tjerk is a Male
dsc activiteitencommissaris




geregistreerd: 01-03-2017
aantal berichten: 217

Post Reply with Quote Edit/Delete Post Report Post to a Moderator       IP Information Go to the top of this page

Zie verslagje, uitslagen en standen in openingspost.

__________________
Erro ergo sum.

26-09-2020 14:45 Tjerk is offline Send an Email to Tjerk Search for Posts by Tjerk Add Tjerk to your Buddy List
 
Plaats Nieuw Onderwerp Post Reply
Go to:

Powered by Burning Board Lite 1.0.1 © 2001-2004 WoltLab GmbH Nedstat Basic - Gratis web site statistieken. Eigen homepage website teller