Delfts Schaakforum » DSC Forum » Interne competitie » Voortvarende start online Najaarscompetitie voor Simon Dirkse (A) en Shyam (B) 1 Stemmen - Gemiddelde waardering: 5.00 1 Stemmen - Gemiddelde waardering: 5.00 1 Stemmen - Gemiddelde waardering: 5.00 1 Stemmen - Gemiddelde waardering: 5.00 1 Stemmen - Gemiddelde waardering: 5.00
print pagina | stuur door | voeg onderwerp toe aan favorieten
Plaats Nieuw Onderwerp Post Reply
Author
Post « vorig onderwerp | volgend onderwerp »
Tjerk Tjerk is a Male
dsc activiteitencommissaris




geregistreerd: 01-03-2017
aantal berichten: 215

Voortvarende start online Najaarscompetitie voor Simon Dirkse (A) en Shyam (B) Post Reply with Quote Edit/Delete Post Report Post to a Moderator       IP Information Go to the top of this page

De eerste ronde van de online najaarscompetitie zit erop. Simon Dirkse zorgde voor een verrassing in de A-groep door Sander van Gennip te verslaan. Laatstgenoemde blunderde in een gewonnen stelling. Ed en Simon Broos deelden het punt. Tjerk en Jan wonnen hun partij van respectievelijk René Poots en promovendus Vincent Goverse, de zomerkampioen van de B-groep.

In groep B begonnen ratingfavorieten Shyam en Kees met een onderlinge confrontatie, die door Shyam gewonnen werd. Ook Eric, Bert, Herman, Paul en Louis startten hun seizoen met een overwinning.


Uitslagen - Groep A

1 Simon Broos - Ed Eveleens ˝ - ˝

2 Sander van Gennip - Simon Dirkse 0 - 1

3 René Poots - Tjerk Albregtse 0 - 1

4 Jan van de Donk - Vincent Goverse 1 - 0

Edgar Huisman - oneven


Uitslagen - Groep B

1 Kees Venema - Shyam Balasubramanian 0 - 1

2 Eric Wagter - Dolf Mulder 1 - 0

3 Bart van Cleef - Bert van der Willik 0 - 1

4 Herman Zonderland - Jan Torenstra 1 - 0

5 Paul van Riet - Joop van Ham 1 - 0

6 Hans Hendriks - Louis Trautwein 0 - 1

Adri Albregtse - oneven
Lito van Reede - afwezig met bericht


Tussenstand na ronde 1 - Groep A
PosNameGmsWDLScoreValRtgTPR
1Simon Dirkse110035,02114582580
2Edgar Huisman000033,02015520
3Tjerk Albregtse110031,01918132322
4Ed Eveleens101031,01816811649
5Simon Broos101030,01716501682
6Jan van de Donk110027,01617112150
7Sander van Gennip100118,0151812690
8René Poots100115,01415681059
9Vincent Goverse100113,0131397958



Tussenstand na ronde 1 - Groep B

PosNameGmsWDLScoreValRtgTPR
1Shyam Balasubramanian110057,03015722281
2Bert van der Willik110054,02911461946
3Eric Wagter110051,02814272021
4Herman Zonderland110045,02714911936
5Paul van Riet110041,02612251949
6Louis Trautwein110037,02513592081
7Lito van Reede000036,02415020
8Bart van Cleef100130,0231184384
9Adri Albregtse000028,02213880
10Kees Venema100128,0211522813
11Dolf Mulder100125,0201265671
12Jan Torenstra100122,0191183738
13Joop van Ham100120,0181189465
14Hans Hendriks100118,0171322600

__________________
Erro ergo sum.

This post has been edited 20 time(s), it was last edited by Tjerk on 20-09-2020 at 11:19.

05-09-2020 02:04 Tjerk is offline Send an Email to Tjerk Search for Posts by Tjerk Add Tjerk to your Buddy List
Sander Sander is a Male
DSC-forummeester


geregistreerd: 23-01-2002
aantal berichten: 892

Post Reply with Quote Edit/Delete Post Report Post to a Moderator       IP Information Go to the top of this page

Auw, auw, auw... dramatisch geblunderd in een gewonnen stelling. Ik verlies van Simon Dirkse.

https://lichess.org/kmSUr2uO/white

Snel vergeten maar.

__________________
guest6447(U)(100): [79] (B2.34.en) why cant a player of any color capture its own pieces if need be to avoid smothered mate?

15-09-2020 22:31 Sander is offline Send an Email to Sander Homepage of Sander Search for Posts by Sander Add Sander to your Buddy List
Tjerk Tjerk is a Male
dsc activiteitencommissaris




geregistreerd: 01-03-2017
aantal berichten: 215

Post Reply with Quote Edit/Delete Post Report Post to a Moderator       IP Information Go to the top of this page

Zie verslagje, uitslagen en tussenstanden in openingspost.

__________________
Erro ergo sum.

20-09-2020 11:18 Tjerk is offline Send an Email to Tjerk Search for Posts by Tjerk Add Tjerk to your Buddy List
 
Plaats Nieuw Onderwerp Post Reply
Go to:

Powered by Burning Board Lite 1.0.1 © 2001-2004 WoltLab GmbH Nedstat Basic - Gratis web site statistieken. Eigen homepage website teller