Delfts Schaakforum » Zoeken » Zoekresultaten » Hello Guest [login|register]
Overzicht van 1 tot 20 van 184 resultaten Pages (10): [1] 2 3 next » ... last »
schrijver bericht
Onderwerp: Interne competitie N8: Hoe lang mogen we nog?
Tjerk

Antwoorden: 21
Bekeken: 769

Interne competitie N8: Hoe lang mogen we nog? 24-11-2021 23:21 Forum: Interne competitie

Er werden 20 partijen gespeeld in de interne competitie, terwijl DSC-H1 en DSC-H6 extern speelden. Met een dreigende code zwart in de ziekenhuizen is het nog maar de vraag of we volgende week op dezelfde voet verder mogen.

Tom Broekhuizen draait lekker mee in groep A en verraste afgelopen maandag met een overwinning op Jouke van Gosliga.

In de B-groep wist Alexander Bruschke de afstand tot Lars Visser iets te verkleinen door te winnen van Tomás Gallardo Bañez.

In groep C verstevigde Tom Stoek zijn leidende positie door ook Wim Meijer aan zijn zegekar te binden.

A-groep
 Wit-ZwartUitslag
1Tom Broekhuizen-Jouke van Gosliga1-0
2Willem-Jan van den Broek-Kees van der Meer½-½
3Henk van den Belt-Jacco Heij0-1
4Rob Smits (J)-Henrik Tamerus0-1


B-groep
 Wit-ZwartUitslag
1Tomás Gallardo Bañez-Alexander Bruschke0-1
2Jan van de Donk-Hugo van der Laan½-½
3Gerard Bilars-Theo Rekveldt0-1
4Cock Hazeu-Ed Eveleens1-0
5René Weerts-Henk Stipdonk0-1
6Shyam Balasubramanian-Lito van Reede1-0
7René Poots-Simon Dirkse1-0
8Dejen Oskam-Arzhang Davazdahemami1-0


C-groep
 Wit-ZwartUitslag
1Wim Meijer-Tom Stoek0-1
2Willem de Koster-Charlene Petz1-0
3Ferdinand Schreuder-Maneesh Avadhani1-0
4Kasper van den Berg-Frank de Zwart0-1
5Nick Ruesen-Bert van der Willik1-0
6Christophe Smet-Freek Scholten0-1
7Milan van den Heuvel-Jelle de Groot0-1
8Nils van Veen-Tiberiu Rosu0-1


De tussenstanden zijn hier te vinden: dsc/intern.

Onderwerp: Interne competitie N7: Richard Oranje verslaat Gert Legemaat
Tjerk

Antwoorden: 2
Bekeken: 460

Interne competitie N7: Richard Oranje verslaat Gert Legemaat 16-11-2021 08:19 Forum: Interne competitie

Er werden afgelopen maandag 16 partijen gespeeld in de interne competitie, terwijl DSC-H4 en DSC-H8 een externe wedstrijd speelden in het Denksportcentrum.

Richard Oranje hield lang stand met de zwarte stukken tegen Gert Legemaat. Zo lang zelfs dat Gert zich liet verleiden om een remiseaanbod af te slaan en zijn hand te overspelen. Zo liep hij in het oranje mes. Ook Erik Both won met zwart pas laat in de avond door Jouke van Gosliga in het eindspel te slim af te zijn.

In groep B had Shandijean Shindi een goede kans om Lars Visser enigszins te achterhalen. Hij kwam uitstekend uit de opening, maar liet Lars terugkomen in een scherpe stelling, die uiteindelijk onhoudbaar was. Alexander Bruschke maakte een uitstapje naar groep A en hield Ted Barendse knap op remise.

In groep C eindigde de topper tussen Sumit Ganguly en Shiraz Alhasan in een punt voor Sumit. Hij neemt de leiding echter niet over, want Tom Stoek scoorde een reglementair punt.

A-groep
 Wit-ZwartUitslag
1Gert Legemaat-Richard Oranje0-1
2Jouke van Gosliga-Erik Both0-1
3Ted Barendse (J)-Alexander Bruschke½-½
4Tjerk Albregtse-Rob Smits (J)½-½
5Tom Broekhuizen-Henk van den Belt1-0


B-groep
 Wit-ZwartUitslag
1Shandijean Shindi-Lars Visser (J)0-1
2Corniel Nobel-Jan van de Donk0-1
3Lito van Reede-René Weerts0-1
4Tomás Gallardo Bañez-René Poots1-0


C-groep
 Wit-ZwartUitslag
1Sumit Ganguly-Shiraz Alhasan (J)1-0
2Ferdinand Schreuder-Tom Stoek0-1 R.
3Charlene Petz-Mark Bas de Leur1-0
4Quirine Langeveld-Kasper van den Berg1-0
5Tiberiu Rosu-Willem de Koster0-1
6Maneesh Avadhani-Milan van den Heuvel1-0
7Freek Scholten-Matteo Rebosolan1-0


De tussenstanden zijn hier te vinden: dsc/intern.

Onderwerp: Interne competitie N6: Gert Legemaat en Richard Oranje slaan slag
Tjerk

Antwoorden: 0
Bekeken: 324

Interne competitie N6: Gert Legemaat en Richard Oranje slaan slag 13-11-2021 16:43 Forum: Interne competitie

Er werden afgelopen maandag 17 partijen gespeeld in de interne competitie, terwijl DSC-H3 en DSC-H5 het tegen elkaar opnamen en DSC-H7 ook een externe wedstrijd speelde in het Denksportcentrum.

Gert Legemaat won met zwart van Bob Voogt en neemt daardoor de leiding in groep A over van Erik Both, die met wit onderuit ging tegen Richard Oranje. Richard springt daardoor naar plek twee.

In groep B doet Shandijean Shindi goede zaken door te winnen van Gerard Bilars, terwijl veel van zijn concurrenten extern speelden of afwezig waren.

In groep C eindigde de topper tussen Shiraz Alhasan en Tom Stoek in een gelijkspel. Ook Sumit Ganguly en Kancharla Varun Choudary sloten uiteindelijk de vrede. Wim Meijer komt de subtop binnen door een knappe zege op Ferdinand Schreuder.

A-groep
 Wit-ZwartUitslag
1Erik Both-Richard Oranje0-1
2Bob Voogt-Gert Legemaat0-1
3David Boersma-Ted Barendse (J)0-1
4Kees van der Meer-Henk van den Belt½-½


B-groep
 Wit-ZwartUitslag
1Gerard Bilars-Shandijean Shindi0-1
2Theo Rekveldt-Cock Hazeu½-½
3Henk Stipdonk-Shyam Balasubramanian1-0
4Ed Eveleens-Tomás Gallardo Bañez1-0
5René Weerts-Freek Scholten1-0
6Ronald Kraakman-Adam Morón0-1


C-groep
 Wit-ZwartUitslag
1Shiraz Alhasan (J)-Tom Stoek½-½
2Kancharla Varun Choudary-Sumit Ganguly½-½
3Ferdinand Schreuder-Wim Meijer0-1
4Mark Bas de Leur-Kasper van den Berg1-0
5Charlene Petz-Quirine Langeveld0-1
6Willem de Koster-Nils van Veen1-0
7Bert van der Willik-Ernst Hanewald1-0 R.


De tussenstanden zijn hier te vinden: dsc/intern.

Onderwerp: Interne competitie N5: Lars Visser nu al op weg naar promotie
Tjerk

Antwoorden: 0
Bekeken: 650

Interne competitie N5: Lars Visser nu al op weg naar promotie 27-10-2021 19:28 Forum: Interne competitie

Er werden 20 partijen gespeeld in de interne competitie, terwijl het eerste team zijn eerste HSB-wedstrijd van het seizoen speelde.

Shiraz Alhasan heeft de koppositie in groep C overgenomen van Ferdinand Schreuder door de topper tegen Kancharla Varun Choudary te winnen. Ferdinand moest door een oneven aantal deelnemers aantreden in de B-groep, maar moest zijn meerdere erkennen in Shandijean Shindi.

Lars Visser lijkt een maatje te groot voor de B-groep, want staat na een overwinning op Corniel Nobel met een score van 4½ uit 5 al meer dan 100 punten los van de nummer 2 Alexander Bruschke. Hugo van der Laan verraste met een overwinning op Sofya Blanter en wandelt daarmee de top drie binnen.

In groep A werden door de externe wedstrijd van het eerste team slechts drie partijen gespeeld. Martin Glimmerveen deed als enige goede zaken met een overwinning op Henk van den Belt.

A-groep
 Wit-ZwartUitslag
1Jouke van Gosliga-David Boersma½-½
2Henk van den Belt-Martin Glimmerveen0-1
3Rob Smits (J)-Willem-Jan van den Broek½-½


B-groep
 Wit-ZwartUitslag
1Corniel Nobel-Lars Visser (J)0-1
2Sofya Blanter-Hugo van der Laan0-1
3Shandijean Shindi-Ferdinand Schreuder1-0
4Victor van der Kloet (J)-Gerard Bilars0-1
5Theo Rekveldt-Henk Stipdonk1-0
6Jan van de Donk-René Poots1-0
7Cock Hazeu-Eric Wagter1-0
8Simon Dirkse-Ed Eveleens0-1
9Lito van Reede-Arzhang Davazdahemami1-0
10Ahmad Diab Diaz-René Weerts0-1


C-groep
 Wit-ZwartUitslag
1Kancharla Varun Choudary-Shiraz Alhasan (J)0-1
2Sumit Ganguly-Mark Bas de Leur1-0
3Wim Meijer-Willem de Koster1-0
4Kasper van den Berg-Nick Ruesen1-0
5Quirine Langeveld-Herman Zonderland1-0
6Ernst Hanewald-Frank de Zwart0-1
7Anne Pieper-Bert van der Willik0-1


De tussenstanden zijn hier te vinden: dsc/intern.

Onderwerp: Interne competitie N4: Kopgroepjes vormen zich
Tjerk

Antwoorden: 1
Bekeken: 960

Interne competitie N4: Kopgroepjes vormen zich 12-10-2021 20:09 Forum: Interne competitie

Er werden 22 partijen gespeeld in de interne competitie.

In de A-groep eindigde de topper tussen Gert Legemaat en Bram van der Velden in remise. Erik Both, die in de eerste ronde onderuit ging tegen Gert, maakte van de gelegenheid gebruik om zich terug te knokken naar de top van de ranglijst. Hij won van David Boersma.

Koploper in groep B Sofya Blanter moest het opnemen tegen de nummer 2 Lars Visser, maar dat ging in de opening al mis. Lars won uiteindelijk en pakt zo de koppositie over. Corniel Nobel, Michael Stoops en Alexander Bruschke zijn na hun overwinningen ook bovenin de ranglijst te vinden.

De nummers 1 en 2 in groep C Ferdinand Schreuder en Kancharla Varun Choudary remiseerden. Tom Stoek nestelt zich met zijn derde overwinning op rij tussen hen in en ook Shiraz Alhasan heeft aansluiting bij de top met twee uit twee.

A-groep
 Wit-ZwartUitslag
1Gert Legemaat-Bram van der Velden½-½
2Erik Both-David Boersma1-0
3Martin Glimmerveen-Jouke van Gosliga½-½
4Kees van der Meer-Ivar de Hoogt½-½
5Henk van den Belt-Tjerk Albregtse½-½


B-groep
 Wit-ZwartUitslag
1Lars Visser (J)-Sofya Blanter1-0
2Hugo van der Laan-Corniel Nobel0-1
3Michael Stoops-Theo Rekveldt1-0
4Jan van de Donk-Alexander Bruschke0-1
5René Poots-Shandijean Shindi0-1
6Arzhang Davazdahemami-Victor van der Kloet (J)0-1
7Henk Stipdonk-Simon Dirkse1-0
8Eric Wagter-Ronald Kraakman1-0


C-groep
 Wit-ZwartUitslag
1Ferdinand Schreuder-Kancharla Varun Choudary½-½
2Shiraz Alhasan (J)-Charlene Petz1-0
3Mark Bas de Leur-Willem de Koster1-0
4Ernst Hanewald-Wim Meijer0-1
5Tom Stoek-Quirine Langeveld1-0
6Petrus Husni-Kasper van den Berg0-1
7Bert van der Willik-Laurens Maas0-1
8Frank de Zwart-Nils van Veen½-½
9Anne Pieper-Cas van Mierlo0-1


De tussenstanden zijn hier te vinden: dsc/intern.

Onderwerp: Interne competitie N3: Nog steeds volle zalen
Tjerk

Antwoorden: 3
Bekeken: 1171

Interne competitie N3: Nog steeds volle zalen 05-10-2021 15:21 Forum: Interne competitie

Wederom volle zalen op maandag 4 oktober. Na een verregend weekend kon er weer uitgekeken worden naar een ouderwets potje schaken in het Denksportcentrum aan de Zusterlaan.

De interne competitie komt op gang en steeds meer nieuwelingen en oude bekenden hebben al een of meerdere keren hun gezicht laten zien. Zou het dan eindelijk weer eens een normaal seizoen worden? Laten we hopen dat het herfstweer geen roet in het eten gooit.

Er werden 23 partijen gespeeld in de interne competitie.

A-groep
 Wit-ZwartUitslag
1Richard Oranje-Gert Legemaat½-½
2David Boersma-Jorick Laan½-½
3Bram van der Velden-Kees van der Meer1-0
4Ted Barendse (J)-Erik Both0-1
5Jouke van Gosliga-Henk van den Belt1-0
6Rob Smits (J)-Martin Glimmerveen0-1


B-groep
 Wit-ZwartUitslag
1Corniel Nobel-Sofya Blanter0-1
2Lars Visser (J)-Jan van de Donk1-0
3Hugo van der Laan-Shandijean Shindi1-0
4Arzhang Davazdahemami-Theo Rekveldt0-1
5Alexander Bruschke-Henk Stipdonk1-0
6Ed Eveleens-Gerard Bilars0-1
7Ronald Kraakman-René Poots0-1
8Victor van der Kloet (J)-René Weerts1-0
9Simon Dirkse-Ahmad Diab Diaz1-0


C-groep
 Wit-ZwartUitslag
1Sumit Ganguly-Ferdinand Schreuder½-½
2Kancharla Varun Choudary-Nick Ruesen1-0
3Tom Stoek-Mark Bas de Leur1-0
4Charlene Petz-Ernst Hanewald1-0
5Kasper van den Berg-Shiraz Alhasan0-1
6Willem de Koster-Bert van der Willik1-0
7Bart van Cleef (J)-Michael Stoops0-1
8Nils van Veen-Anne Pieper1-0


De tussenstanden zijn hier te vinden: dsc/intern.

Onderwerp: Interne competitie N2: Volle zalen
Tjerk

Antwoorden: 1
Bekeken: 1182

Interne competitie N2: Volle zalen 28-09-2021 10:48 Forum: Interne competitie

Nu de samenleving langzaam ontwaakt na anderhalf jaar pandemie­leed, merk je dat de DSC-ers ook duidelijk weer behoefte hebben aan een (schaak)verzetje; tijdens de tweede ronde van de najaarscompetitie was het een drukte van belang.

Er werden 24 partijen gespeeld in de interne competitie.

A-groep
 Wit-ZwartUitslag
1Jacco Heij-Richard Oranje0-1
2Kees van der Meer-Ted Barendse (J)½-½
3Martin Glimmerveen-Bob Voogt0-1
4David Boersma-Tom Broekhuizen1-0
5Erik Both-Mees van den Berg1-0
6Henk van den Belt-Rob Smits (J)1-0


B-groep
 Wit-ZwartUitslag
1Theo Rekveldt-Corniel Nobel0-1
2Michael Stoops-Lars Visser (J)½-½
3Sofya Blanter-Cock Hazeu1-0
4Gerard Bilars-Jan van de Donk0-1
5Shandijean Shindi-Henk Stipdonk1-0
6Kees Venema-Hugo van der Laan0-1
7René Weerts-Alexander Bruschke0-1
8Ed Eveleens-Ahmad Diab Diaz1-0
9René Poots-Dejen Oskam1-0
10Victor van der Kloet (J)-Lito van Reede½-½


C-groep
 Wit-ZwartUitslag
1Ferdinand Schreuder-Charlene Petz1-0
2Wim Meijer-Sumit Ganguly0-1
3Joop van Ham-Kancharla Varun Choudary0-1
4Herman Zonderland-Nils Hullegien0-1
5Bert van der Willik-Christophe Smet½-½
6Anne Pieper-Ernst Hanewald0-1
7Tom Stoek-Dirk-Jan Toot1-0
8Nils van Veen-Kasper van den Berg0-1


De tussenstanden zijn hier te vinden: dsc/intern.

Onderwerp: Online competitie - Programma en tussenstand
Tjerk

Antwoorden: 5
Bekeken: 2126

16-09-2021 18:51 Forum: Interne competitie

Op verzoek van Herman is de competitiestart met een week uitgesteld naar 27 september. Zo is er onder andere nog wat extra tijd om meer deelnemers te werven.

Onderwerp: Interne competitie N1: Onwennig maar fijn
Tjerk

Antwoorden: 4
Bekeken: 1299

16-09-2021 07:33 Forum: Interne competitie

Uitslagen toegevoegd en verslagje uitgebreid. Zie openingspost.

Onderwerp: Zomervariantentoernooi R1 (12 juli): Anti-Londensysteem door Aram Hassan
Tjerk

Antwoorden: 1
Bekeken: 1303

Zomervariantentoernooi R1 (12 juli): Anti-Londensysteem door Aram Hassan 16-07-2021 10:36 Forum: Activiteiten

Eerste avond (12 juli)
Anti-Londensysteem, door Aram Hassan

Onder de clubleden is het London-systeem voor wit erg populair; het is een gemakkelijke set-up voor wit, die er voor zorgt dat de opening zonder al te veel problemen gespeeld kan worden. De pluspunten zijn dan ook dat je erg veel tijd bespaart achter het schaakbord, en vaak ook dan weinig tijd hoeft te besteden aan schaaktheorie over de opening. Echter, heeft deze opening ook zo zijn nadelen: door het besparen van zo veel tijd, leer je niet direct hoe je de openingsfase zou moeten spelen; dat wilt zeggen, door het kennen van de openingszetten, begrijp je niet per sé wat gedaan moet worden in de opening.

1. d4 Pf6 2. Pf3 e6 3. Lf4

In het Londen-systeem plaatst wit zijn pionnen op c3 en e3, wanneer de loper al op f4 staat; zodat deze niet wordt ingesloten door eigen pionnen.
3...c5

Zwart daagt meteen de pion op d4 uit, en wilt verder gaan met Db6, of met b6, om de c8-loper op de lange diagonaal te krijgen; in beide gevallen met gemakkelijke gelijkheid tegen wit.

4. e3 b6 5. Ld3 Le7 6. Pbd2 Le7 7. c3 cxd4

Zwart wilt duidelijkheid in het centrum, en laat de keuze aan wit; afhankelijk van de reactie volgt het plan van zwart.
Als 8. cxd4, kan zwart zijn ros op f6 afruilen voor de loper op f4 met 8...Ph5 9. Lg3 d6 10. 0-0 Pxg3 11. hxg3 0-0 12. e4 Pd7, met het plan om g6 te spelen, met manouvre Lf6-g7.

8.exd4 0-0 9. 0-0 d6

Zwart heeft hier al een zeer comfortabele stelling gekregen:



Deze tabia-stelling, met wit aan zet, is wellicht gemakkelijker te spelen voor zwart, maar waarom?



Het geheim zit hem in de pionstructuur! We zien voor zwart dat er twee ideeën beschikbaar zijn: op de damevleugel een minderheidsaanval starten met b6-b5-b4, of het centrum openbreken met de zet e6-e5. Wanneer wij kijken naar de zwarte pionstructuur, zien wij maar één zwak veld: a6. Wit wilt dan ook daar gebruik van proberen te maken met a4-a5. Proberen om de pion-ketting van f7 open te breken met f4-f5 is ook niet gemakkelijk! Ook zien we dat de witte pionnen richting de koningsvleugel zijn gericht; wellicht dat wit hier ook de nadruk kan leggen. We zien dan ook meteen waarom zwart makkelijker speelbaar is; de zwarte stukken staan vrijwel meteen ideaal om druk te leveren, terwijl wit geen duidelijke doelen heeft.

Als extra opmerking: In diagram 2 zien wij de pionstructuur; wanneer wij nu de vraag stellen, waar horen de stukken van wit te staan, en van zwart idem, zien we al snel dat het plaatsen van de stukken van zwart, gemakkelijker gaat dan voor wit. Echter, is de positie verder gebalanceerd.


Al met al, is deze opening een poging om de wit-speler sterk aan het denken te zetten na de tijdbesparende Londen-setup die gespeeld is. De hoop is dan ook om te laten zien dat het begrijpen van de openingsfase voor zowel wit als zwart, erg belangrijk is, zodat er wordt voorkomen dat wit eindigt in een middenspel zonder ambitieuze plannen.


Uitslagen
 speler 1 speler 2uitslagkleur
1Gert LegemaatRichard Oranje1-1(2x wit)
2Lucien van de LisdonkHans Hollander1-1(2x zwart)
3Ted BarendseJouke van Gosliga1-1(2x zwart)
4Arjan DrenthenLars Visser1½ - ½(1x zwart)
5Shyam BalasubramanianRene Poots1½ - ½(1x zwart)
6Mees van den BergRob Smits2-0
7Victor van der KloetVarun Choudary0-2
8Aram HassanShindi Shandiman1-1(2x wit)
9Cock HuizerHugo van der Laan0-2
10Nick RuesenBert van de Willik0-2
11Ilias JarrafVincent Goverse1-1(2 x wit)
12Ferdinand SchreuderEric Wagter1-1(2x zwart)
13Bart van CleefAlmeric Lo1-1

Onderwerp: Interne competitie N16: Op naar een nieuw seizoen
Tjerk

Antwoorden: 0
Bekeken: 1072

Interne competitie N16: Op naar een nieuw seizoen 10-07-2021 08:52 Forum: Interne competitie

De interne competitie van het coronaseizoen 2020-2021 zit erop. Door de lockdowns kwamen we dit keer niet verder dan een Najaarscompetitie, waarin vele vaste deelnemers niet of veel minder achter het bord verschenen dan normaal.

Toch kunnen we Jouke van Gosliga weldegelijk feliciteren met een mooie totaalscore en eerste plek in de A-groep. In de laatste ronde speelde Lars Visser, die flinke vooruitgang heeft geboekt in de afgelopen tijd, remise tegen de "coronakampioen".

Ook Mees van den Berg heeft, ondanks verlies tegen Bob Voogt in deze laatste ronde, reuzensprongen gemaakt in zijn weg naar de top en heeft zich met enkele mooie resultaten in de subtop genesteld. Dat belooft wat voor volgend seizoen!

Eric Wagter won knap van Ed Eveleens en claimt daarmee een mooie vierde plek in groep B, achter Alexander Bruschke, Lars Visser en Aram Hassan.

Cock Hazeu won in de slotronde van Hugo van der Laan en heeft met een prima totaalscore de C-groep op zijn naam geschreven.

A-groep
 Wit-ZwartUitslag
1Jouke van Gosliga-Lars Visser½-½
2Ted Barendse-Rob Smits1-0
3Henk van den Belt-Gert Legemaat0-1
4Mees van den Berg-Bob Voogt0-1


B/C-groep
 Wit-ZwartUitslag
1Ed Eveleens-Eric Wagter0-1
2Cock Hazeu-Hugo van der Laan1-0
3René Poots-René Weerts1-0
4Sumit Ganguly-Victor van der Kloet½-½
5Ernst Hanewald-Ferdinand Schreuder0-1
6Theo Rekveldt-David Boersma0-1


Eindstand Najaarscompetitie na 16 ronden:

Groep A

PosNameGmsWDLScoreValRtgTPR
1Jouke van Gosliga14923546,25519511956
2Ted Barendse14923496,55420841898
3Gert Legemaat5320466,05322312061
4Bob Voogt8413404,05219981819
5Mees van den Berg6321385,85113002070
6Richard Oranje2200359,35021052255
7Floris Doolaard1100334,04920042679
8Willem-Jan van den Broek3201317,04818591927
9Bent Schleipfenbauer1010302,04719121929
10Martin Glimmerveen4112297,54619891881
11Tjerk Albregtse1010290,54517811769
12Tom Broekhuizen2011276,84416021776
13David Boersma1100276,04318562473
14Lucien van de Lisdonk2011250,14219201763
15Rob Smits13418241,54117551732
16Henk van den Belt4103237,04018451767
17Raymond Thomas4103233,03914511796
18Arno Wiersma3102227,73818791462


Groep B

PosNameGmsWDLScoreValRtgTPR
1Alexander Bruschke4400290,03718072252
2Lars Visser9522269,23613391826
3Aram Hassan5302256,03515501842
4Eric Wagter7502244,03413161754
5Gerard Bilars3210235,33316411844
6Shyam Balasubramanian1100201,03215492370
7Ed Eveleens4112200,03115861362
8Arjan Drenthen1010197,03018151576
9Piet Hofstee1010193,02916611515
10Corniel Nobel4202186,02817301512
11René Poots7313181,02715251567
12Hugo van der Laan6204160,02615781338
13Sofya Blanter6204145,32517591476
14Theo Rekveldt4103133,02416931398
15Maarten Kwaaitaal2002130,3231678949
16Victor van der Kloet15339116,82215131414
17René Weerts500598,0211517787


Groep C

PosNameGmsWDLScoreValRtgTPR
1Cock Hazeu9612199,22016141621
2Elvis Somers2200144,71915202240
3Ahmad Ahmad1100123,01812601996
4Niels Nijholt2200121,31712191928
5Ferdinand Schreuder9315111,31614951456
6Shiraz Alhasan3201101,01512581389
7Ernst Hanewald810772,01312361145
8Olivier Hokke100172,0121093450
9Sumit Ganguly101071,01114901576
10Thomas Severs100166,01011001355
11Basil Fitiane100154,091094490
12Wim Meijer400440,081272720

Onderwerp: Online Voorjaarscompetitie gewonnen door Lars Visser (A) en Varun Choudary (B)
Tjerk

Antwoorden: 3
Bekeken: 1347

Online Voorjaarscompetitie gewonnen door Lars Visser (A) en Varun Choudary (B) 10-07-2021 07:52 Forum: Interne competitie

Groep A
In de A-groep gingen maar liefst drie spelers met 4½ punt de laatste ronde in. Sander van Gennip had op basis van het aantal behaalde punten in de groepsfase de beste uitgangspositie, maar baalde dat hij zijn angstgegner Simon Broos trof. Het ging inderdaad mis...

Quote

Originally posted by Sander
In een gelijk paardeindspel tegen Simon gegokt en verloren. Nee!

Was waarschijnlijk gewoon remise, maar ik heb het geforceerd.

https://lichess.org/yHINnV11

De nummer twee Lars Visser had eerder op de avond zijn partij gewonnen van René Poots en is daarmee kampioen geworden! Hij voorzag zijn partij van commentaar: http://www.delftseschaaksite.nl/wbb/thre...30256#post30256.

Quote

Originally posted by Lars Visser
Ik win van René: https://lichess.org/MGR0NPho In een Jobava-Londen verloor René vroeg en pion en iets later moest hij een stuk opgeven. De zwarte koningsstelling was niet ideaal dus er waren nog wat praktische kansen maar het was niet genoeg.

Arjan Drenthen is eveneens met 5½ uit 7 tweede geworden door een overwinning op Kees Korving. Tjerk Albregtse is op een halfje achterstand derde geworden door een overwinning op Jan van de Donk en Sander van Gennip is met 4½ uit 7 teruggevallen naar plek vier. Simon Broos is na een slechte start toch nog op een solide vijfde plaats geëindigd met vier punten. Kees Korving en Edgar Huisman, die in de laatste ronde nog van Simon Dirkse won, zijn ook op 4 uit 7 geëindigd. René Poots vervolledigt het linker rijtje met 3½ uit 7. In de onderste regionen wist Wybe Sierksma met een overwinning op Lito van Reede zijn directe tegenstander voorbij te streven en is Herman Zonderland er in geslaagd om 1½ punt uit zijn laatste twee partijen te slepen. Maar vraag niet hoe!

Groep B
In groep B was Varun Choudary de meest overtuigende deelnemer tot dusver, maar Marnix Paul stond ook op 5 uit 6. Helaas moest Marnix zijn laatste partij prijsgeven aan Kasper van den Berg i.v.m. een vakantie. Hij is nog wel op de tweede plaats geëindigd. Varun was erop gebrand zijn toernooi in stijl af te sluiten en dat deed hij ook met een snelle overwinning op Marcel Essing, waardoor hij overtuigend kampioen van de B-groep is geworden met 6 uit 7!

Adri Albregtse vergooide zijn goede start van het toernooi, inclusief overwinning op Varun, met alweer zijn derde verliespartij. Jan Torenstra versloeg hem in de laatste ronde. Dolf Mulder, Hans Hendriks, Bart van Cleef en Paul van Riet sloten het toernooi vredig af. Dit heeft Hans Hendriks een derde plaats opgeleverd met 4½ uit 7.

Uitslagen ronde 7

Groep A

 Wit-ZwartUitslag
1Kees Korving-Arjan Drenthen0 - 1
2René Poots-Lars Visser0 - 1
3Simon Broos-Sander van Gennip1 - 0
4Tjerk Albregtse-Jan van de Donk1 - 0
5Edgar Huisman-Simon Dirkse1 - 0
6Wybe Sierksma-Lito van Reede1 - 0
7Louis Trautwein-Herman Zonderland½ - ½
8Vincent Goverse-Herman Zonderland0 - 1 (R6)
9Ed Eveleens-bye0
10Vincent Goverse-bye0

Groep B

 Wit-ZwartUitslag
1Kasper van den Berg-Marnix Paul1 - 0 R.
2Marcel Essing-Varun Choudary0 - 1
3Adri Albregtse-Jan Torenstra0 - 1
4Dolf Mulder-Hans Hendriks½ - ½
5Bart van Cleef-Paul van Riet½ - ½
6Piet Zonderland-bye0
7Bert van der Willik-bye0
8Wim Meijer-bye0
9Joop van Ham-oneven1


Eindstand na ronde 7

Groep A

PosNameGmsWDLScoreRtgTPR
1Lars Visser75115,519962083
2Arjan Drenthen74305,520282156
3Tjerk Albregtse74215,020251987
4Sander van Gennip74124,520721968
5Simon Broos52124,019881869
6Kees Korving73224,017421855
7Edgar Huisman74034,017011814
8René Poots63033,516301832
9Ed Eveleens42113,019351892
10Jan van de Donk73043,017601762
11Simon Dirkse73043,016591687
12Louis Trautwein72142,516881647
13Herman Zonderland61232,516851657
14Wybe Sierksma61232,515971581
15Vincent Goverse62042,017991597
16Lito van Reede61052,016441459

Groep B

PosNameGmsWDLScoreRtgTPR
1Varun Choudary76016,016401639
2Marnix Paul75025,014281718
3Hans Hendriks74124,513811519
4Kasper van den Berg64024,510011525
5Adri Albregtse74034,015251439
6Jan Torenstra74034,014651478
7Dolf Mulder62133,513681318
8Wim Meijer53023,015061508
9Joop van Ham62043,014111214
10Paul van Riet51133,014641222
11Marcel Essing73043,012171347
12Bart van Cleef30122,515491495
13Bert van der Willik62042,012961091
14Piet Zonderland50051,01353671

Onderwerp: Interne competitie N15: Het einde nadert
Tjerk

Antwoorden: 3
Bekeken: 1814

03-07-2021 09:08 Forum: Interne competitie

Verslagje, uitslagen en tussenstanden toegevoegd aan openingspost.

Onderwerp: Interne competitie N15: Het einde nadert
Tjerk

Antwoorden: 3
Bekeken: 1814

Interne competitie N15: Het einde nadert 29-06-2021 07:47 Forum: Interne competitie

Het einde van deze a-typische, door de pandemie gekleurde, competitie loopt op zijn einde. Negen spelers troffen elkaar gisteren avond, en langzaam maar zeker worden dingen weer een beetje zoals het was.

Mees van den Berg maakte zijn status als rising star in groep A waar door van Jouke van Gosliga te winnen.

In groep B/C won Alexander Bruschke van A-speler Rob Smits. Ook Lars Visser won weer eens, ten koste van Ed Eveleens. Shyam Balasubramanian weer eens een partijtje spelen en deed dat met succes tegen Hugo van der Laan. René Poots boekte een knappe overwinning op Sofya Blanter.

A-groep
 Wit-ZwartUitslag
1Mees van den Berg-Jouke van Gosliga1-0
2Henk van den Belt-Ted Barendse0-1
3Rob Smits-Alexander Bruschke0-1


B/C-groep
 Wit-ZwartUitslag
1Lars Visser-Ed Eveleens1-0
2Hugo van der Laan-Shyam Balasubramanian0-1
3Corniel Nobel-Victor van der Kloet1-0
4Sofya Blanter-René Poots0-1
5Theo Rekveldt-Ernst Hanewald1-0
6Ferdinand Schreuder-Cock Hazeu0-1


Tussenstand Najaarscompetitie na 15 ronden:
(Mogelijk ontbreken enkele uitslagen uit ronde 4 t/m 10)

Groep A

PosNameGmsWDLScoreValRtgTPR
1Jouke van Gosliga13913535,75519612013
2Ted Barendse13823461,55420821878
3Gert Legemaat4220422,05322292002
4Mees van den Berg5320381,15213002177
5Richard Oranje2200356,35121052255
6Bob Voogt7313351,05019971855
7Floris Doolaard1100318,64920042679
8Willem-Jan van den Broek3201303,04818591927
9Bent Schleipfenbauer1010286,84719121929
10Martin Glimmerveen4112284,14619891881
11Tjerk Albregtse1010276,54517811769
12Tom Broekhuizen2011251,54416021776
13Rob Smits12417249,54317581732
14Henk van den Belt3102244,04218471745
15Lucien van de Lisdonk2011242,14119201763
16Raymond Thomas4103225,74014511796
17Arno Wiersma3102221,03918791462


Groep B

PosNameGmsWDLScoreValRtgTPR
1Alexander Bruschke3300290,03818062319
2Lars Visser8512255,53713291816
3Aram Hassan5302252,33615501842
4Gerard Bilars3210232,53516411844
5Eric Wagter6402223,03412981713
6Ed Eveleens3111205,53316041521
7Arjan Drenthen1010193,33218151576
8Piet Hofstee1010189,23116611515
9Shyam Balasubramanian1100188,73015492370
10Corniel Nobel4202184,32917301512
11Hugo van der Laan5203176,02815891359
12René Poots6213166,52715131508
13Sofya Blanter6204143,02617591476
14Theo Rekveldt3102140,02516991382
15Maarten Kwaaitaal2002122,7241678949
16Victor van der Kloet14329119,52315151407
17René Weerts4004102,7221528793


Groep C

PosNameGmsWDLScoreValRtgTPR
1Cock Hazeu8512184,02116041572
2Elvis Somers2200141,32015202240
3Ahmad Ahmad1100129,31912601996
4Niels Nijholt2200125,01812191928
5Shiraz Alhasan3201106,01712581389
6Ferdinand Schreuder8215105,71614911433
7Ernst Hanewald710681,01512401169
8Olivier Hokke100179,3141093450
9Thomas Severs100173,71311001355
10Basil Fitiane100168,0121094490
11Wim Meijer300355,0111273614

Onderwerp: Online Voorjaarscompetitie - Finale A en B (R7 - LAATSTE RONDE): 28 t/m 30 juni
Tjerk

Antwoorden: 2
Bekeken: 1083

Online Voorjaarscompetitie - Finale A en B (R7 - LAATSTE RONDE): 28 t/m 30 juni 26-06-2021 10:20 Forum: Interne competitie

Degene die de meeste punten haalt in finalegroep A wint de voorjaarscompetitie.
Om ervoor te zorgen dat de voorgaande groepsfase niet slechts een kwalificatietoernooi is geweest, is bij een gelijk aantal punten in de finalegroep de stand in de voorjaarscompetitie na de huidige groepsfase beslissend.

Byes
In de finalegroep kunnen er van de zeven ronden in totaal twee byes opgenomen worden die een half punt opleveren (behalve in de twee laatste ronden). Meer dan twee byes of byes in de laatste twee ronden leveren geen punten op.

Format
• Wekelijkse partij
• Zevenrondig Zwitsers toernooi in groep A en B
• Indeling: op basis van doorgegeven voorkeursdagen (onderling andere afspraken mogelijk)
• Speeldagen: maandag t/m donderdag (op basis van beschikbaarheid)
• Starttijd: 19:45 uur
• Speeltempo: 75 minuten + 20 seconden
• Elkaar uitdagen via Lichess

Inlichtingen
tjerkalbregtse@gmail.com

Indeling ronde 7

Groep A

 Wit-ZwartDatum
1Kees Korving-Arjan Drenthen0 - 1
2René Poots-Lars Visser0 - 1
3Simon Broos-Sander van Gennip1 - 0
4Tjerk Albregtse-Jan van de Donk1 - 0
5Edgar Huisman-Simon Dirkse1 - 0
6Wybe Sierksma-Lito van Reede1 - 0
7Louis Trautwein-Herman Zonderland½ - ½
8Vincent Goverse-Herman Zonderland0 - 1 (R6)
9Ed Eveleens-bye0
10Vincent Goverse-bye0

Groep B

 Wit-ZwartDatum
1Kasper van den Berg-Marnix Paul1 - 0 R.
2Marcel Essing-Varun Choudary0 - 1
3Adri Albregtse-Jan Torenstra0 - 1
4Dolf Mulder-Hans Hendriks½ - ½
5Bart van Cleef-Paul van Riet½ - ½
6Piet Zonderland-bye0
7Bert van der Willik-bye0
8Wim Meijer-bye0
9Joop van Ham-oneven1


Aanmeldingen – Lichess gebruikersnamen

Groep A

 NaamLichess gebruikersnaam
1Simon Brooskania789
2Tjerk AlbregtseCherkov9
3Sander van GennipMolurus
4Ed EveleensEdEveleens
5Vincent Goversevgoverse
6Lars Visserthemanager55
7Jan van de Donkjanvdonk
8Louis Trautweinpittrax
9Kees KorvingKorving
10Simon Dirksesimondirkseziggo
11Herman Zonderlandhzfd
12Kees VenemaVenemacp
13René PootsDelft1955
14Edgar HuismanPh1lh1ppoS
15Arjan DrenthenArjanD
16Lito van Reedelivrede1
17Wybe SierksmaWybeS

Groep B

 NaamLichess gebruikersnaam
1Adri Albregtseadrialbregtse
2Bart van CleefBartjedelft
3Wim Meijerwimmeijer
4Jan TorenstraJan_Torenstra
5Joop van HamJoopvanHam
6Paul van Rietgijs12
7Piet ZonderlandPietZ
8Dolf MulderDolfius
9Bert van der Willikpinkelman
10Varun ChoudaryVendetta464
11Hans Hendrikshansh249
12Marnix Paulmarni0
13Kasper van den Bergsp00kje (met twee nullen)
14Marcel EssingMars8305


Tussenstanden na ronde 6

Groep A

PosNameGmsWDLScoreRtgTPR
1Sander van Gennip64114,520852034
2Lars Visser64114,519942091
3Arjan Drenthen63304,520252156
4Tjerk Albregtse63214,020211957
5Kees Korving63214,017451893
6René Poots53023,516321874
7Simon Broos41123,019761726
8Ed Eveleens42113,019351892
9Jan van de Donk63033,017641776
10Simon Dirkse63033,016691747
11Edgar Huisman63033,016911782
12Vincent Goverse62032,018131651
13Louis Trautwein62042,016881638
14Lito van Reede51042,016561525
15Wybe Sierksma50231,515851466
16Herman Zonderland50131,016711443

Groep B

PosNameGmsWDLScoreRtgTPR
1Varun Choudary65015,016381629
2Marnix Paul65015,014281718
3Adri Albregtse64024,015381497
4Hans Hendriks64024,013801544
5Kasper van den Berg53023,510011525
6Wim Meijer53023,015061508
7Jan Torenstra63033,014531409
8Dolf Mulder52033,013691311
9Marcel Essing63033,012191364
10Paul van Riet41032,514621133
11Bart van Cleef20022,015510
12Joop van Ham62042,014111214
13Bert van der Willik62042,012961091
14Piet Zonderland50051,01353671


Uitgebreide instructies

1. Maak een account aan op Lichess.org
Als je al een account hebt kun je gewoon inloggen op https://lichess.org/ . Heb je nog geen account, dan kun je dit doen door deze link te volgen: https://lichess.org/signup . Rechtsboven kun je desgewenst de taal veranderen in Nederlands door op het op het tandwiel te klikken. Kies een gebruikersnaam en wachtwoord, geef je emailadres op en ga akkoord met de voorwaarden en bevestig door op de knop registreren te klikken. Jouw account is nu actief, en je kan inloggen. Deelname is gratis.

2. Meld je op lichess aan bij het Team "Delftse Schaakclub"
Doe dit via https://lichess.org/team/delftse-schaakclub . Dit maakt het gemakkelijker om elkaar te vinden en uit te dagen. De aanmelding moet goedgekeurd worden, dus dit kan enige tijd duren.

3. Aan-/afmelden online voorjaarscompetitie
Meld je indien nodig uiterlijk op zondag om 19:00 uur aan of af voor de eerstvolgende vierkamp. Doe dit door een email te sturen naar tjerkalbregtse@gmail.com.

4. Indeling en afspraak maken
Speel de partij op de ingedeelde dag om 19:45 uur of spreek onderling een andere datum en tijd af. Het is aan te raden om dat zo snel mogelijk af te spreken, zodat de partij binnen een week afgerond is.

5. Uitdagen voor een partij
De witspeler daagt de zwartspeler op de volgende manier uit.

a.) Ga naar https://lichess.org/ en log in met je gebruikersnaam en wachtwoord.

b.) Klik op de zoekfunctie (het vergrootglas) rechts bovenin.

c.) Typ de gebruikersnaam van de zwartspeler in het tekstvak en druk op Enter.

d.) Klik op het symbool ("Uitdagen voor een partij") met de gekruiste degens.
LET OP: Er zijn twee knoppen met gekruiste degens: een algemene "uitdagingenknop" rechtsboven en een kleiner knopje om specifiek je tegenstander uit te dagen. Het kleinere knopje dat je moet hebben staat tussen 5 andere symbooltjes in. Zie afbeelding:


 


e.) Selecteer onderstaande instellingen. Uiteraard kunnen er in onderling overleg ook andere instellingen besloten worden.
Variant: Standaard
Speelduur: Live
Minuten per speler: 75
Seconden extra per zet: 20
Met rating
Kleur: Wit

6. Uitslag doorgeven
Geef de uitslag door door een email te sturen naar tjerkalbregtse@gmail.com of door op dit bericht te reageren.

------------------------------------------------------------

English Version

After the group system with many promotions and relegations, it is time to say goodbye to the current format and switch to two finale groups (A and B) of seven rounds in a Swiss system. The field of participants will be split in two based on the spring standings and everyone will start again at zero points. The player who gets the most points in finale group A wins the spring competition.

If two players have an equal number of points in the finale group, the position in the spring competition after the current group stage is decisive. This is to ensure that all of the foregoing has not been just a qualifying tournament.

Byes
In the finale group, a total of two byes in seven rounds can be taken that yield half a point (except in the two last rounds). More than two byes or byes in the last two rounds do not yield points.

Format
• Weekly game
• Seven-round Swiss tournament
• Pairings: based on preferred match days (changes can be made by mutual agreement)
• Match days: Monday to Thursday (based on availability)
• Start time: 7:45 PM
• Time control: 75 minutes + 20 seconds
• Challenge each other via Lichess

Information
tjerkalbregtse@gmail.com

Detailed instructions

1. Sign up on Lichess.org
If you're already registered, you can simply log onto https://lichess.org/. If you don't have an account yet, you can sign up by following this link: https://lichess.org/signup. Choose your user name and password, enter your email address and accept terms and conditions by clicking on Register. You now have an active account and you can log on. Participation is free.

2. Join on lichess the Team "Delftse Schaakclub"
Do this via https://lichess.org/team/delftse-schaakclub. This makes it easier to find and challenge each other. The registration must be approved, so this may take some time.

3. Joining the online spring competition
Register before Sunday 7 PM for the upcoming three week round-robin group. Do this by sending a mail to tjerkalbregtse@gmail.com.

4. Pairings and making appointments
Play the game on the scheduled day at 7:45 PM or contact your opponent to play at another date and/or time. Please make appointments as soon as possible, so the game is played within a week.

5. Challenging your opponent
White challenges Black in the following way.

a.) Go to https://lichess.org/ and log on with user name and password.

b.) Click the search bar (the magnifying glass) in the top right corner.

c.) Type the black player's username in the text box and press Enter.

d.) Click on the symbol ("Challenge for a game") with the crossed swords.
NOTE: There are two buttons with crossed swords: a general "challenge button" at the top right and a smaller button to specifically challenge your opponent. The smaller button you must use is in between 5 other symbols as shown by the blue arrow in the image above.

e.) Select the settings below. Uiteraard kunnen er in onderling overleg ook andere instellingen besloten worden.
Variant: Standard
Time control: Real time
Minuten per side: 75
Increment in seconds: 20
Rated
Colour: White

6. Pass on the result
Pass on the result by sending a mail to tjerkalbregtse@gmail.com or by replying to this post.

Onderwerp: OPROEP: ontbrekende uitslagen N4 t/m N10 (28 sep t/m 14 dec) gezocht!
Tjerk

Antwoorden: 4
Bekeken: 1067

OPROEP: ontbrekende uitslagen N4 t/m N10 (28 sep t/m 14 dec) gezocht! 24-06-2021 17:13 Forum: Interne competitie

Beste DSC'ers

Wellicht hebben jullie de tussenstand op de site gezien: http://www.delftseschaaksite.nl/dsc/inte...article&id=1599. De uitslagen van ronde 4 t/m 10 ontbreken hierin. Deze werden gespeeld van 28 september t/m 14 december. Om toch een zo compleet mogelijk beeld te krijgen van de in dit schaakjaar gespeelde partijen, doe ik graag een beroep op jullie. Hebben jullie uitslagen van partijen in de genoemde periode, zet ze dan a.u.b. als reactie op dit bericht of stuur ze naar wedstrijdleider@delftseschaaksite.nl . Vermeld daarbij namen, uitslag en datum

Alvast veel dank!


Groeten,

Tjerk Albregtse
-----------------------------

N4 (28-09-2020)
 Wit-ZwartUitslag
1Jouke van Gosliga-Bob Voogt1 - 0
2Ted Barendse-Raymond Thomas1 - 0
3Cock Hazeu-Victor van der Kloet1 - 0
4Willem-Jan van den Broek-Sofya Blanter1 - 0


N5 (05-10-2020)
 Wit-ZwartUitslag
1Rob Smits-Jouke van Gosliga0 - 1
2Bob Voogt-Ted Barendse½ - ½
3Eric Wagter-Bazil Fitiane1 - 0
4Aram Hassan-Victor van der Kloet1 - 0


N6 (12-10-2020)
 Wit-ZwartUitslag
1Bob Voogt-Jouke van Gosliga0 - 1
2Willem-Jan van de Broek-Ted Barendse0 - 1
3Wim Meijer-Alexander Bruschke0 - 1


N7 (23-11-2020)
 Wit-ZwartUitslag
1Jouke van Gosliga-Ted Barendse1 - 0
2Rob Smits-Victor van der Kloet1 - 0


N8 (30-11-2020)
 Wit-ZwartUitslag
1Ted Barendse-Martin Glimmerveen1 - 0
2Victor van der Kloet-Ernst Hanewald1 - 0


N9 (07-12-2020)
 Wit-ZwartUitslag
1Jouke van Gosliga-Rob Smits1 - 0
2Lars Visser-Victor van der Kloet1 - 0


N10 (14-12-2020)
 Wit-ZwartUitslag
1Rob Smits-Martin Glimmerveen0 - 1
2Ted Barendse-Thomas Evers (kennismaker)1 - 0
3Ferdinand Schreuder-Victor van der Kloet½ - ½
4Ernst Hanewald-Cock Hazeu1 - 0

Onderwerp: Interne competitie N14: Mees van den Berg verrast Gert Legemaat, Jouke van Gosliga terug aan kop
Tjerk

Antwoorden: 0
Bekeken: 1280

Interne competitie N14: Mees van den Berg verrast Gert Legemaat, Jouke van Gosliga terug aan kop 24-06-2021 12:24 Forum: Interne competitie

Mees van den Berg heeft na een eerdere remise tegen Ted Barendse ook een halve punt tegen Gert Legemaat gescoord. Gert had het niet makkelijk tegen de talentvolle jeugdspeler.
Jouke van Gosliga heeft de leiding weer overgenomen door een overwinning op Henk van den Belt.

In groep B/C deed Cock Hazeu goede zaken door van René Poots te winnen. Hij staat nu aan de leiding in groep C.

A-groep
 Wit-ZwartUitslag
1Gert Legemaat-Mees van den Berg½ - ½
2Jouke van Gosliga-Henk van den Belt1 - 0
3Ted Barendse-Lars Visser1 - 0
4Tjerk Albregtse-Rob Smits½ - ½


B/C-groep
 Wit-ZwartUitslag
1Victor van der Kloet-Hugo van der Laan0 - 1
2Cock Hazeu-René Poots1 - 0
3Sofya Blanter-Ferdinand Schreuder1 - 0
4Ernst Hanewald-Elvis Somers0 - 1


Tussenstand Najaarscompetitie na 14 ronden:
(Uitslagen ronde 4 t/m 10 moeten nog opgezocht en ingevoerd worden)

Groep A

PosNameGmsWDLScoreValRtgTPR
1Jouke van Gosliga7412261,05519281961
2Gert Legemaat4220259,55422292002
3Bob Voogt4301247,05320211953
4Ted Barendse6312229,05220841792
5Richard Oranje2200220,75121052255
6Mees van den Berg4220208,05012802132
7Floris Doolaard1100187,04920042679
8Rob Smits7313179,54817791808
9Willem-Jan van den Broek1100178,04718542260
10Bent Schleipfenbauer1010155,04619121929
11Henk van den Belt2101153,74518511745
12Tjerk Albregtse1010152,54417811769
13Tom Broekhuizen2011143,84316021776
14Raymond Thomas3102137,04214511827
15Martin Glimmerveen2011136,84119921812
16Lucien van de Lisdonk2011129,24019201763
17Arno Wiersma3102117,03918791462


Groep B

PosNameGmsWDLScoreValRtgTPR
1Alexander Bruschke2200161,33817962219
2Gerard Bilars3210150,83716411844
3Eric Wagter5302142,03612921761
4Aram Hassan4202135,03515381820
5Ed Eveleens2110130,53416221853
6Lars Visser6312127,73312941766
7Hugo van der Laan4202112,03216011402
8Arjan Drenthen1010111,53118151576
9Piet Hofstee1010103,53016611515
10Victor van der Kloet721496,02915631510
11Sofya Blanter420292,02817851553
12Corniel Nobel310290,32717241371
13René Poots511377,02614971372
14Theo Rekveldt200266,7251698875
15Maarten Kwaaitaal200264,0241678949
16René Weerts400446,0231528793


Groep C

PosNameGmsWDLScoreValRtgTPR
1Cock Hazeu6312104,82215871457
2Elvis Somers220089,02115202240
3Niels Nijholt220084,32012191928
4Ahmad Ahmad110082,01912601996
5Shiraz Alhasan320174,31812581389
6Ferdinand Schreuder620461,71714971442
7Ernst Hanewald510454,01612441171
8Olivier Hokke100145,0151093450
9Wim Meijer300332,7141273614

Onderwerp: Online Voorjaarscompetitie - Lars Visser aan de leiding (A), spanning in groep B
Tjerk

Antwoorden: 3
Bekeken: 2478

Verslagje, uitslagen en tussenstanden na ronde 5 19-06-2021 09:52 Forum: Interne competitie

Verslagje, uitslagen en tussenstanden na ronde 5 toegevoegd.

Onderwerp: Online Voorjaarscompetitie - Sander van Gennip (A) en Varun Choudary (B) op titelkoers
Tjerk

Antwoorden: 2
Bekeken: 2127

Online Voorjaarscompetitie - Sander van Gennip (A) en Varun Choudary (B) op titelkoers 19-06-2021 09:35 Forum: Interne competitie

In de een-na-laatste ronde troffen de vier grootste kanshebbers op de eindzege in groep A elkaar voor de laatste keer. Arjan Drenthen had nog niet tegen Lars Visser gespeeld en won die partij door een enorme blunder van Lars aan het eind van de opening.
Tjerk Albregtse moest het met zwart nog tegen Sander van Gennip opnemen en na een lange, spannende partij trok Sander aan het langste eind. De scores zijn hierdoor alleen maar dichter bij elkaar gekomen. Sander, Lars en Arjan staan nu allen op 4,5 uit 6 en Tjerk staat daar een halfje achter. De eerste vier kunnen elkaar in de laatste ronde niet meer treffen, want hebben allemaal al tegen elkaar gespeeld.
Kees Korving komt door een overwinning op Edgar Huisman op 4 uit 6 en meldt zich dus ook weer in de subtop. René Poots staat als enige op 3,5 uit 6 door een overwinning op Simon Dirkse. Verder won Simon Broos van Louis Trautwein en was Jan van de Donk in het eindspel te sterk voor Wybe Sierksma.

In groep B verloor Adri Albregtse zijn partij tegen Hans Hendriks en daarmee ook zijn goede uitgangspositie voor de eindzege. Varun Choudary en Marnix Paul wonnen hun partij namelijk wel en staan beiden op 5 uit 6. Ze hebben al tegen elkaar gespeeld, dus vanwege de betere positie in de eindstand van de voorafgaande voorjaarscompetitie heeft Varun Choudary het in de laatste ronde in eigen hand.


Uitslagen ronde 6

Groep A

 Wit-ZwartUitslag
1Arjan Drenthen-Lars Visser1 - 0
2Sander van Gennip-Tjerk Albregtse1 - 0
3Edgar Huisman-Kees Korving0 - 1
4Simon Dirkse-René Poots0 - 1
5Simon Broos-Louis Trautwein1 - 0
6Jan van de Donk-Wybe Sierksma1 - 0
7Vincent Goverse-Herman Zonderlanduitgesteld
8Ed Eveleens-bye0
9Lito van Reede-oneven1

Groep B

 Wit-ZwartUitslag
1Hans Hendriks-Adri Albregtse1 - 0
2Varun Choudary-Dolf Mulder1 - 0
3Marnix Paul-Marcel Essing1 - 0
4Bert van der Willik-Kasper van den Berg0 - 1
5Jan Torenstra-Joop van Ham1 - 0
6Paul van Riet-Piet Zonderland1 - 0
7Wim Meijer-bye0
8Bart van Cleef-oneven1


Tussenstanden na ronde 6

Groep A

PosNameGmsWDLScoreRtgTPR
1Sander van Gennip64114,520852034
2Lars Visser64114,519942091
3Arjan Drenthen63304,520252156
4Tjerk Albregtse63214,020211957
5Kees Korving63214,017451893
6René Poots53023,516321874
7Simon Broos41123,019761726
8Ed Eveleens42113,019351892
9Jan van de Donk63033,017641776
10Simon Dirkse63033,016691747
11Edgar Huisman63033,016911782
12Vincent Goverse62032,018131651
13Louis Trautwein62042,016881638
14Lito van Reede51042,016561525
15Wybe Sierksma50231,515851466
16Herman Zonderland50131,016711443

Groep B

PosNameGmsWDLScoreRtgTPR
1Varun Choudary65015,016381629
2Marnix Paul65015,014281718
3Adri Albregtse64024,015381497
4Hans Hendriks64024,013801544
5Kasper van den Berg53023,510011525
6Wim Meijer53023,015061508
7Jan Torenstra63033,014531409
8Dolf Mulder52033,013691311
9Marcel Essing63033,012191364
10Paul van Riet41032,514621133
11Bart van Cleef20022,015510
12Joop van Ham62042,014111214
13Bert van der Willik62042,012961091
14Piet Zonderland50051,01353671

Onderwerp: Interne competitie N13: Gert Legemaat verovert koppositie
Tjerk

Antwoorden: 5
Bekeken: 1930

Interne competitie N13: Gert Legemaat verovert koppositie 16-06-2021 23:01 Forum: Interne competitie

Jouke van Gosliga is zijn koppositie kwijt na zijn verlies tegen Bob Voogt. Gert Legemaat profiteerde door Ted Barendse te verslaan.

Debutant Elvis Somers wist zijn eerste partij te winnen ten koste van Theo Rekveldt.

A-groep
 Wit-ZwartUitslag
1Bob Voogt-Jouke van Gosliga1-0
2Gert Legemaat-Ted Barendse1-0
3Lars Visser-Richard Oranje0-1
4Rob Smits-Eric Wagter1-0
5Henk van den Belt-Victor van der Kloet1-0


B/C-groep
 Wit-ZwartUitslag
1Mees van den Berg-Hugo van der Laan1-0
2Elvis Somers-Theo Rekveldt1-0
3René Weerts-Sofya Blanter0-1
4Ernst Hanewald-Niels Nijholt0-1


Tussenstand Najaarscompetitie na 13 ronden:
(Uitslagen ronde 4 t/m 10 moeten nog opgezocht en ingevoerd worden)

Groep A

PosNameGmsWDLScoreValRtgTPR
1Gert Legemaat3210234,05522392287
2Bob Voogt4301232,05420211953
3Jouke van Gosliga6312223,05319191918
4Richard Oranje2200202,05221052255
5Ted Barendse5212189,05120841832
6Floris Doolaard1100179,05020042679
7Willem-Jan van den Broek1100167,04918542260
8Rob Smits6303164,04817781812
9Henk van den Belt1100156,04718592326
10Bent Schleipfenbauer1010149,04619121929
11Raymond Thomas3102131,04514511827
12Tom Broekhuizen2011130,04416021776
13Lucien van de Lisdonk2011124,04319201763
14Martin Glimmerveen2011124,04219921812
15Arno Wiersma3102108,04118791462


Groep B

PosNameGmsWDLScoreValRtgTPR
1Alexander Bruschke2200157,04017962219
2Mees van den Berg3210154,03912702123
3Gerard Bilars3210143,03816411844
4Eric Wagter5302138,03712921761
5Lars Visser5311136,03612941776
6Aram Hassan4202130,03515381820
7Ed Eveleens2110123,03416221853
8Arjan Drenthen1010102,03318151576
9Victor van der Kloet6213100,03215721552
10Piet Hofstee101094,03116611515
11Hugo van der Laan310286,03015921224
12Corniel Nobel310285,02917241371
13René Poots411281,02815041409
14Sofya Blanter310276,02717821447
15Theo Rekveldt200263,0261698875
16Maarten Kwaaitaal200258,0251678949
17René Weerts400440,0241528793


Groep C

PosNameGmsWDLScoreValRtgTPR
1Cock Hazeu521284,02315801376
2Ahmad Ahmad110080,02212601996
3Niels Nijholt220079,02112191928
4Shiraz Alhasan320177,02012581389
5Elvis Somers110070,01915162473
6Ferdinand Schreuder520369,01815001444
7Ernst Hanewald410363,01712481199
8Olivier Hokke100145,0161093450
9Wim Meijer300330,0151273614

Overzicht van 1 tot 20 van 184 resultaten Pages (10): [1] 2 3 next » ... last »

Powered by Burning Board Lite 1.0.1 © 2001-2004 WoltLab GmbH Nedstat Basic - Gratis web site statistieken. Eigen homepage website teller