Delfts Schaakforum Zoeken Zoekresultaten Hello Guest [login|register]
Overzicht van 1 tot 20 van 22 resultaten Pages (2): [1] 2 next »
schrijver bericht
Onderwerp: Uitslagen Jeugd 2e ronde (12)
Bart van Cleef

Antwoorden: 0
Bekeken: 170

Uitslagen Jeugd 2e ronde (12) 04-06-2019 15:06 Forum: Jeugd

De uitslagen van de jeugdcompetitie van ronde 12 van de 2e seizoenshelft van 2018/2019 zijn:

 Wit-ZwartUitslag
1Shayan Movahed Amlashi-Sarthak Singare0-1
2Kenneth Johnsen-Hugo Tolman0-1
3Tim Kuzniatsou-Aljosha Kuzniatsou0-1
4Jelle Beuker-Joris Heijnen1-0
5Vera Dekker-Mees Tolman0-1
6May Lynn Le-Mahdian Behdani0-1
7Menno Antoni van der Waal-Lennart van Wersch0-1
8Mark Gregory/Hulshof-Jing Jing Sun0-1
9Steijn Tolman-Julin Raggers0-1
10Lucas Salinas-Parsa Shams0-1
11Dottir Raggers-Xiao Bei Sun0-1
12Sophie Napper-Adele Yuan0-1
13Sobhan Hafeznezami-Roy Chenjun Xu1-0



Naam- Reden
Aurelea Heukelom-Afw met bericht
Dejen Oskam-Afw met bericht
Oscar Verwer-Afw met bericht
Cedric Verwer-Afw met bericht
Rani Malhoe-Afw zndr bericht
Samuel Neyssel-Afw zndr bericht
Nicolay Grebenshchikov-Afw zndr bericht
Djordje Jovanovic-Afw zndr bericht
Isabella Torfs-Afw zndr bericht
Gerards Zutis-Afw zndr bericht
Valerijs Zutis-Afw zndr bericht
Daniil Cherepanov-Afw zndr bericht
Mik van Goor-Afw zndr bericht
Kiek Kalina-Afw zndr bericht
Aron Villanyi-Afw zndr bericht
Kate Tolman-Afw zndr bericht


De tussenstand van de interne jeugdcompetitie.

Onderwerp: Uitslagen Jeugd 2e ronde (11)
Bart van Cleef

Antwoorden: 0
Bekeken: 265

Uitslagen Jeugd 2e ronde (11) 21-05-2019 14:55 Forum: Jeugd

De uitslagen van de jeugdcompetitie van ronde 11 van de 2e seizoenshelft van 2018/2019 zijn:

 Wit-ZwartUitslag
1Sarthak Singare-Samuel Neyssel1-0
2Tim Kuzniatsou-Dejen Oskam0-1
3Aljosha Kuzniatsou-Oscar Verwer0-1
4Shayan Movahed Amlashi-Jelle Beuker1-0
5Hugo Tolman-Mees Tolman1-0
6Cedric Verwer-Kenneth Johnsen0-1
7Joris Heijnen-Mahdian Behdani1-0
8Lennart van Wersch-Vera Dekker0-1
9Jing Jing Sun-Menno Antoni van der Waal-
10Kate Tolman-Xiao Bei Sun0-1
11Sobhan Hafeznezami-Mark Gregory/Hulshof0-1
12Gerards Zutis-Adele Yuan1-0
13Roy Chenjun Xu-Dottir Raggers0-1
14Valerijs Zutis-Sophie Napper1-0



Naam- Reden
Aurelea Heukelom-Afw met bericht
Julin Raggers-Afw met bericht
Parsa Shams-Afw met bericht
Steijn Tolman-Afw met bericht
Daniil Cherepanov-Afw zndr bericht
Mik van Goor-Afw zndr bericht
Djordje Jovanovic-Afw zndr bericht
Kiek Kalina-Afw zndr bericht
Rani Malhoe-Afw zndr bericht
Atour Mousavi Gourabi-Afw zndr bericht
Nicolay Grebenshchikov-Afw zndr bericht
Lucas Salinas-Afw zndr bericht
Isabella Torfs-Afw zndr bericht
Aron Villanyi-Afw zndr bericht
May Lynn Le-Paring bye


De tussenstand van de interne jeugdcompetitie.

Onderwerp: Uitslagen Jeugd 2e ronde (10)
Bart van Cleef

Antwoorden: 0
Bekeken: 418

Uitslagen Jeugd 2e ronde (10) 14-05-2019 16:37 Forum: Jeugd

De uitslagen van de jeugdcompetitie van ronde 10 van de 2e seizoenshelft van 2018/2019 zijn:

 Wit-ZwartUitslag
1Oscar Verwer-Sarthak Singare-
2Dejen Oskam-Aljosha Kuzniatsou1-0
3Samuel Neyssel-Hugo Tolman1-0
4Jelle Beuker-Tim Kuzniatsou-
5Mahdian Behdani-Shayan Movahed Amlashi0-1
6Kenneth Johnsen-May Lynn Le1-0
7Mees Tolman-Lennart van Wersch1-0
8Menno Antoni van der Waal-Joris Heijnen0-1
9Cedric Verwer-Lucas Salinas1-0
10Steijn Tolman-Vera Dekker0-1
11Xiao Bei Sun-Jing Jing Sun0-1
12Julin Raggers-Sobhan Hafeznezami1-0
13Adele Yuan-Mark Gregory/Hulshof-
14Dottir Raggers-Gerards Zutis0-1
15Sophie Napper-Roy Chenjun Xu1-0

Naam- Reden
Isabella Torfs-Afw met bericht
Rani Malhoe-Afw zndr bericht
Atour Mousavi Gourabi-Afw zndr bericht
Mik van Goor-Afw zndr bericht
Kiek Kalina-Afw zndr bericht
Aron Villanyi-Afw zndr bericht
Daniil Cherepanov-Afw zndr bericht
Parsa Shams-Afw zndr bericht
Nicolay Grebenshchikov-Afw zndr bericht
Djordje Jovanovic-Afw zndr bericht
Aurelea Heukelom-Afw zndr bericht
Valerijs Zutis-Paring bye


De tussenstand van de interne jeugdcompetitie.

Onderwerp: Uitslagen jeugd 2e ronde (9)
Bart van Cleef

Antwoorden: 0
Bekeken: 371

Uitslagen jeugd 2e ronde (9) 07-05-2019 14:01 Forum: Jeugd

De uitslagen van de jeugdcompetitie van ronde 9 van de 2e seizoenshelft van 2018/2019 zijn:

 Wit-ZwartUitslag
1Aljosha Kuzniatsou-Sarthak Singare-
2Dejen Oskam-Samuel Neyssel0-1
3Tim Kuzniatsou-Mahdian Behdani1-0
4Joris Heijnen-Hugo Tolman0-1
5Shayan Movahed Amlashi-May Lynn Le1-0
6Kenneth Johnsen-Menno Antoni van der Waal1-0
7Lucas Salinas-Mees Tolman0-1
8Aurelea Heukelom-Xiao Bei Sun1-0
9Jing Jing Sun-Lennart van Wersch0-1
10Julin Raggers-Cedric Verwer0-1
11Vera Dekker-Adele Yuan1-0
12Mark Gregory/Hulshof-Steijn Tolman0-1
13Sobhan Hafeznezami-Dottir Raggers1-0
14Parsa Shams-Isabella Torfs1-0
15Gerards Zutis-Sophie Napper1-0
16Roy Chenjun Xu-Valerijs Zutis0-1

Afwezigen:
Naam-Reden
Jelle Beuker-Afw met bericht
Daniil Cherepanov-Afw met bericht
Atour Mousavi Gourabi-Afw zndr bericht
Nicolay Grebenshchikov-Afw zndr bericht
Djordje Jovanovic-Afw zndr bericht
Kiek Kalina-Afw zndr bericht
Rani Malhoe-Afw zndr bericht
Mik van Goor-Afw zndr bericht
Aron Villanyi-Afw zndr bericht
Oscar Verwer-Paring bye


De tussenstand van de interne jeugdcompetitie.

Onderwerp: Uitslagen Jeugd 2e ronde (8)
Bart van Cleef

Antwoorden: 0
Bekeken: 552

Uitslagen Jeugd 2e ronde (8) 09-04-2019 14:46 Forum: Jeugd

De uitslagen van de jeugdcompetitie van ronde 8 van de 2e seizoenshelft van 2018/2019 zijn:

 Wit-ZwartUitslag
1Sarthak Singare-Dejen Oskam1-0
2Hugo Tolman-Oscar Verwer0-1
3Samuel Neyssel-Tim Kuzniatsou-
4Aljosha Kuzniatsou-Joris Heijnen1-0
5Mahdian Behdani-Kenneth Johnsen1-0
6May Lynn Le-Mees Tolman1-0
7Xiao Bei Sun-Menno Antoni van der Waal0-1
8Jing Jing Sun-Shayan Movahed Amlashi0-1
9Vera Dekker-Rani Malhoe0-1
10Adele Yuan-Lucas Salinas0-1
11Dottir Raggers-Aurelea Heukelom0-1
12Lennart van Wersch-Mark Gregory/Hulshof1-0
13Cedric Verwer-Sobhan Hafeznezami1-0
14Steijn Tolman-Sophie Napper1-0
15Isabella Torfs-Roy Chenjun Xu1-0
16Valerijs Zutis-Gerards Zutis0-1

Afwezigen:
Naam-Reden
Daniil Cherepanov-Afw met bericht
Mik van Goor-Afw met bericht
Djordje Jovanovic-Afw met bericht
Kiek Kalina-Afw met bericht
Parsa Shams-Afw met bericht
Atour Mousavi Gourabi-Afw zndr bericht
Aron Villanyi-Afw zndr bericht
Jelle Beuker-Paring bye
Julin Raggers-Paring bye


De tussenstand van de interne jeugdcompetitie.

Onderwerp: Uitslagen 2e ronde Jeugd (7)
Bart van Cleef

Antwoorden: 0
Bekeken: 517

Uitslagen Jeugd 2e ronde (7) 02-04-2019 14:35 Forum: Jeugd

De uitslagen van de jeugdcompetitie van ronde 7 van de 2e seizoenshelft van 2018/2019 zijn:

 Wit-ZwartUitslag
1Jelle Beuker-Sarthak Singare0-1
2Dejen Oskam-Joris Heijnen1-0
3Samuel Neyssel-Mahdian Behdani1-0
4Tim Kuzniatsou-Jing Jing Sun1-0
5Shayan Movahed Amlashi-Aljosha Kuzniatsou0-1
6Kenneth Johnsen-Vera Dekker1-0
7Xiao Bei Sun-Adele Yuan1-0
8Menno Antoni van der Waal-Dottir Raggers1-0
9Mark Gregory/Hulshof-Lucas Salinas-
10Rani Malhoe-Steijn Tolman1-0
11Sophie Napper-Julin Raggers0-1
12Sobhan Hafeznezami-Isabella Torfs1-0
13Hugo Tolman-Roy Chenjun Xu1-0


Afwezigen:

Naam-Reden
Daniil Cherepanov-Afw met bericht
May Lynn Le-Afw met bericht
Mees Tolman-Afw met bericht
Cedric Verwer-Afw met bericht
Oscar Verwer-Afw met bericht
Valerijs Zutis-Afw met bericht
Mik van Goor-Afw zndr bericht
Nicolay Grebenshchikov-Afw zndr bericht
Kiek Kalina-Afw zndr bericht
Atour Mousavi Gourabi-Afw zndr bericht
Parsa Shams-Afw zndr bericht
Aron Villanyi-Afw zndr bericht
Tobias Westerveld-Afw zndr bericht
Gerards Zutis-Afw zndr bericht


De tussenstand van de interne jeugdcompetitie.

Onderwerp: Uitslagen Jeugd 2e ronde (6)
Bart van Cleef

Antwoorden: 0
Bekeken: 521

Uitslagen Jeugd 2e ronde (6) 26-03-2019 09:36 Forum: Jeugd

De uitslagen van de jeugdcompetitie van ronde 6 van de 2e seizoenshelft van 2018/2019 zijn:

 Wit-ZwartUitslag
1Sarthak Singare-Mahdian Behdani1-0
2May Lynn Le-Jelle Beuker0-1
3Oscar Verwer-Jing Jing Sun1-0
4Mees Tolman-Hugo Tolman0-1
5Joris Heijnen-Xiao Bei Sun1-0
6Dottir Raggers-Tim Kuzniatsou0-1
7Aljosha Kuzniatsou-Mark Gregory/Hulshof1-0
8Steijn Tolman-Kenneth Johnsen0-1
9Menno Antoni van der Waal-Sophie Napper1-0
10Lucas Salinas-Julin Raggers1-0
11Isabella Torfs-Cedric Verwer0-1
12Roy Chenjun Xu-Sobhan Hafeznezami0-1


Afwezigen:

Naam-Reden
Shayan Movahed Amlashi-Afw met bericht
Daniil Cherepanov-Afw met bericht
Vera Dekker-Afw met bericht
Samuel Neyssel-Afw met bericht
Dejen Oskam-Afw met bericht
Adele Yuan-Afw met bericht
Mik van Goor-Afw zndr bericht
Atour Mousavi Gourabi-Afw zndr bericht
Nicolay Grebenshchikov-Afw zndr bericht
Djordje Jovanovic-Afw zndr bericht
Kiek Kalina-Afw zndr bericht
Rani Malhoe-Afw zndr bericht
Parsa Shams-Afw zndr bericht
Aron Villanyi-Afw zndr bericht
Tobias Westerveld-Afw zndr bericht
Gerards Zutis-Afw zndr bericht
Valerijs Zutis-Afw zndr bericht


De tussenstand van de interne jeugdcompetitie.

Onderwerp: Uitslagen Jeugd 2e ronde (5)
Bart van Cleef

Antwoorden: 0
Bekeken: 562

Uitslagen Jeugd 2e ronde (5) 19-03-2019 16:46 Forum: Jeugd

De uitslagen van de jeugdcompetitie van ronde 5 van de 2e seizoenshelft van 2018/2019 zijn:

 Wit-ZwartUitslag
1Dejen Oskam-Shayan Movahed Amlashi1-0
2Sarthak Singare-Mees Tolman1-0
3Jing Jing Sun-May Lynn Le-
4Mahdian Behdani-Vera Dekker1-0
5Jelle Beuker-Parsa Shams1-0
6Adele Yuan-Oscar Verwer0-1
7Mark Gregory/Hulshof-Joris Heijnen0-1
8Hugo Tolman-Steijn Tolman1-0
9Xiao Bei Sun-Sophie Napper1-0
10Lucas Salinas-Dottir Raggers0-1
11Tim Kuzniatsou-Isabella Torfs1-0
12Cedric Verwer-Aljosha Kuzniatsou0-1
13Roy Chenjun Xu-Menno Antoni van der Waal-
14Sobhan Hafeznezami-Kenneth Johnsen0-1


Afwezigen:

Naam-Reden
Daniil Cherepanov-Afw met bericht
Samuel Neyssel-Afw met bericht
Tobias Westerveld-Afw met bericht
Julin Raggers-Paring bye
.
Atour Mousavi Gourabi-Afw zndr bericht
Nicolay Grebenshchikov-Afw zndr bericht
Mik van Goor-Afw zndr bericht
Djordje Jovanovic-Afw zndr bericht
Kiek Kalina-Afw zndr bericht
Rani Malhoe-Afw zndr bericht
Aron Villanyi-Afw zndr bericht
Gerards Zutis-Afw zndr bericht
Valerijs Zutis-Afw zndr bericht


De tussenstand van de interne jeugdcompetitie.

Onderwerp: Uitslagen Jeugd 2e ronde (4)
Bart van Cleef

Antwoorden: 0
Bekeken: 505

Uitslagen Jeugd 2e ronde (4) 12-03-2019 12:38 Forum: Jeugd

De uitslagen van de jeugdcompetitie van ronde 4 van de 2e seizoenshelft van 2018/2019 zijn:

 Wit-ZwartUitslag
1May Lynn Le-Sarthak Singare0-1
2Jing Jing Sun-Samuel Neyssel-
3Vera Dekker-Steijn Tolman1-0
4Sophie Napper-Jelle Beuker0-1
5Oscar Verwer-Lucas Salinas1-0
6Isabella Torfs-Adele Yuan0-1
7Joris Heijnen-Menno Antoni van der Waal1-0
8Mark Gregory/Hulshof-Cedric Verwer1-0
9Julin Raggers-Hugo Tolman0-1
10Xiao Bei Sun-Sobhan Hafeznezami1-0
11Kenneth Johnsen-Roy Chenjun Xu1-0
12Mees Tolman-Dejen Oskam0-1


Afwezigen:

Naam-Reden
Shayan Movahed Amlashi-Afw met bericht
Daniil Cherepanov-Afw met bericht
Dottir Raggers-Afw met bericht
Parsa Shams-Afw met bericht
Tobias Westerveld-Afw met bericht
Mahdian Behdani-Paring bye
Nicolay Grebenshchikov-Afw zndr bericht
Mik van Goor-Afw zndr bericht
Atour Mousavi Gourabi-Afw zndr bericht
Djordje Jovanovic-Afw zndr bericht
Kiek Kalina-Afw zndr bericht
Rani Malhoe-Afw zndr bericht
Aron Villanyi-Afw zndr bericht
Gerards Zutis-Afw zndr bericht
Valerijs Zutis-Afw zndr bericht


De tussenstand van de interne jeugdcompetitie.

Onderwerp: Uitslagen Jeugd 2e ronde (3)
Bart van Cleef

Antwoorden: 0
Bekeken: 576

Uitslagen Jeugd 2e ronde (3) 05-03-2019 11:46 Forum: Jeugd

De uitslagen van de jeugdcompetitie van ronde 3 van de 2e seizoenshelft van 2018/2019 zijn:

 Wit-ZwartUitslag
1Mees Tolman-Jing Jing Sun1-0
2Menno Antoni van der Waal-Shayan Movahed Amlashi0-1
3Vera Dekker-May Lynn Le0-1
4Sarthak Singare-Oscar Verwer1-0
5Samuel Neyssel-Joris Heijnen1-0
6Parsa Shams-Dottir Raggers1-0
7Mahdian Behdani-Tobias Westerveld1-0
8Sophie Napper-Mark Gregory/Hulshof1-0
9Lucas Salinas-Isabella Torfs-
10Steijn Tolman-Xiao Bei Sun1-0
11Adele Yuan-Sobhan Hafeznezami1-0
12Hugo Tolman-Kenneth Johnsen1-0
13Julin Raggers-Roy Chenjun Xu1-0


Afwezigen:

Naam-Reden
Dejen Oskam-Afw met bericht
Mik van Goor-Afw met bericht
Veerle Rolsma-Afw met bericht
Jelle Beuker-Afw met bericht
Cedric Verwer-Afw zndr bericht
Atour Mousavi Gourabi-Afw zndr bericht
Kiek Kalina-Afw zndr bericht
Aron Villanyi-Afw zndr bericht
Gerards Zutis-Afw zndr bericht
Valerijs Zutis-Afw zndr bericht
Daniil Cherepanov-Afw zndr bericht
Nicolay Grebenshchikov-Afw zndr bericht
Djordje Jovanovic-Afw zndr bericht
Rani Malhoe-Paring bye


De tussenstand van de interne jeugdcompetitie.

Onderwerp: Uitslagen Jeugd 2e ronde (2)
Bart van Cleef

Antwoorden: 0
Bekeken: 772

Uitslagen Jeugd 2e ronde (2) 12-02-2019 12:46 Forum: Jeugd

De uitslagen van de jeugdcompetitie van ronde 2 van de 2e seizoenshelft van 2018/2019 zijn:

 Wit-ZwartUitslag
1Oscar Verwer-Dejen Oskam0-1
2Joris Heijnen-Mees Tolman0-1
3Dottir Raggers-Jing Jing Sun0-1
4Shayan Movahed Amlashi-Kiek Kalina1-0
5Veerle Rolsma-Menno Antoni van der Waal0-1
6May Lynn Le-Sophie Napper1-0
7Sarthak Singare-Adele Yuan1-0
8Jelle Beuker-Hugo Tolman1-0
9Kenneth Johnsen-Samuel Neyssel0-1
10Xiao Bei Sun-Mahdian Behdani-
11Sobhan Hafeznezami-Cedric Verwer0-1
12Mark Gregory/Hulshof-Julin Raggers1-0
13Roy Chenjun Xu-Aron Villanyi0-1


Afwezigen:

Naam-Reden
Daniil Cherepanov-Afw met bericht
Vera Dekker-Afw met bericht
Tobias Westerveld-Afw met bericht
Gerards Zutis-Afw zndr bericht
Valerijs Zutis-Afw zndr bericht
Parsa Shams-Afw zndr bericht
Nicolay Grebenshchikov-Afw zndr bericht
Rani Malhoe-Afw zndr bericht
Atour Mousavi Gourabi-Afw zndr bericht
Mik van Goor-Afw zndr bericht
Djordje Jovanovic-Paring bye


De tussenstand van de interne jeugdcompetitie.

Onderwerp: Uitslagen Jeugd 2e ronde (1)
Bart van Cleef

Antwoorden: 0
Bekeken: 757

Uitslagen Jeugd 2e seizoenshelft (1) 05-02-2019 12:26 Forum: Jeugd

De uitslagen van de jeugdcompetitie van ronde 1 van de 2e seizoenshelft van 2018/2019 zijn:

 Wit-ZwartUitslag
1Dejen Oskam-Sarthak Singare1-0
2Oscar Verwer-Jelle Beuker1-0
3Hugo Tolman-Rani Malhoe0-1
4Mees Tolman-Valerijs Zutis1-0
5Joris Heijnen-Kenneth Johnsen1-0
6Jing Jing Sun-Xiao Bei Sun1-0
7Cedric Verwer-Vera Dekker0-1
8Menno Antoni van der Waal-May Lynn Le-
9Dottir Raggers-Mark Gregory/Hulshof1-0
10Veerle Rolsma-Sophie Napper-
11Kiek Kalina-Roy Chenjun Xu1-0
12Djordje Jovanovic-Aron Villanyi1-0


Afwezigen:

Naam-Reden
Shayan Movahed Amlashi-Afw met bericht
Atour Mousavi Gourabi-Afw zndr bericht
Mik van Goor-Afw zndr bericht
Adele Yuan-Afw met bericht
Nicolay Grebenshchikov-Afw met bericht
Daniil Cherepanov-Afw zndr bericht
Samuel Neyssel-Afw zndr bericht
Gerards Zutis-Afw zndr bericht
Julin Raggers-Afw zndr bericht
Tobias Westerveld-Afw met bericht


De tussenstand van de interne jeugdcompetitie.

Onderwerp: Uitslagen Jeugd (14)
Bart van Cleef

Antwoorden: 0
Bekeken: 829

Uitslagen Jeugd (14) 25-01-2019 13:23 Forum: Jeugd

De uitslagen van de jeugdcompetitie van ronde 14:

 Wit-ZwartUitslag
1Hugo Tolman-Dejen Oskam0-1
2Oscar Verwer-Sarthak Singare0-1
3Shayan Movahed Amlashi-Jelle Beuker0-1
4Kenneth Johnsen-Gerards Zutis0-1
5Jing Jing Sun-Valerijs Zutis0-1
6Mees Tolman-Menno Antoni van der Waal1-0
7Xiao Bei Sun-Cedric Verwer1-0
8Samuel Neyssel-Mark Gregory/Hulshof1-0
9Vera Dekker-Adele Yuan1-0
10Nicolay Grebenshchikov-Daniil Cherepanov0-1
11Atour Mousavi Gourabi-Sophie Napper1-0
12Roy Chenjun Xu-Joris Heijnen0-1


Afwezigen:

Naam-Reden
May Lynn Le-Afw zndr bericht
Rani Malhoe-Afw zndr bericht
Veerle Rolsma-Afw met bericht
Parsa Shams-Afw zndr bericht
Mik van Goor-Afw met bericht
Tobias Westerveld-Afw met bericht


De tussenstand van de interne jeugdcompetitie.

Onderwerp: 1e gedeelte Interne Competitie Jeugd
Bart van Cleef

Antwoorden: 0
Bekeken: 200

1e gedeelte Interne Competitie Jeugd 08-01-2019 14:51 Forum: Jeugd

Beste jeugdleden en ouders,

Na 13 ronden is het 1e gedeelte van onze interne competitie klaar. De strijd om de bovenste 3 plaatsen was spannend.

Maar wat belangrijker was dat jullie allemaal met veel plezier weer hebben geschaakt en dat vinden wij als jeugdleiding natuurlijk het belangrijkste.

Op maandag 21 januari zal ik de prijzen voor de 1e, 2e en 3e plaats uitreiken vlak voordat de 14e ronde begint.

Op maandag 14 januari zijn er proefexamens voor de diverse stappendiploma's.

Groetjes van Bart, jullie competitieleider

Onderwerp: Uitslagen Jeugd (13)
Bart van Cleef

Antwoorden: 0
Bekeken: 937

Uitslagen Jeugd (13) 08-01-2019 14:40 Forum: Jeugd

De uitslagen van de jeugdcompetitie van ronde 13:

 Wit-ZwartUitslag
1Sarthak Singare-Dejen Oskam0-1
2Gerards Zutis-Oscar Verwer0-1
3Kenneth Johnsen-Hugo Tolman0-1
4Jing Jing Sun-Shayan Movahed Amlashi0-1
5Cedric Verwer-Rani Malhoe0-1
6Valerijs Zutis-Joris Heijnen-
7May Lynn Le-Mees Tolman0-1
8Mark Gregory/Hulshof-Menno Antoni van der Waal0-1
9Parsa Shams-Vera Dekker0-1
10Veerle Rolsma-Xiao Bei Sun0-1
11Tobias Westerveld-Daniil Cherepanov0-1
12Adele Yuan-Roy Chenjun Xu-
13Sophie Napper-Nicolay Grebenshchikov1-0


Afwezigen:

Naam-Reden
Jelle Beuker-Afw zndr bericht
Maurits de Vries-Afw zndr bericht
Aarya Mahakka-Afw zndr bericht
Atour Mousavi Gourabi-Afw zndr bericht
Samuel Neyssel-Afw zndr bericht
Mik van Goor-Afw met bericht


De tussenstand van de interne jeugdcompetitie.

Onderwerp: Uitslagen Jeugd (12)
Bart van Cleef

Antwoorden: 0
Bekeken: 1174

Uitslagen ronde (12) 11-12-2018 14:29 Forum: Jeugd

De uitslagen van de jeugdcompetitie van ronde 12:

 Wit-ZwartUitslag
1Dejen Oskam-Kenneth Johnsen1-0
2Rani Malhoe-Sarthak Singare0-1
3Samuel Neyssel-Oscar Verwer0-1
4Shayan Movahed Amlashi-Gerards Zutis0-1
5Joris Heijnen-Jelle Beuker0-1
6May Lynn Le-Hugo Tolman0-1
7Vera Dekker-Jing Jing Sun0-1
8Menno Antoni van der Waal-Cedric Verwer0-1
9Mees Tolman-Veerle Rolsma1-0
10Adele Yuan-Valerijs Zutis0-1
11Daniil Cherepanov-Mark Gregory/Hulshof0-1
12Sophie Napper-Parsa Shams0-1
13Roy Chenjun Xu-Atour Mousavi Gourabi0-1
14Nicolay Grebenshchikov-Mik van Goor1-0


Afwezigen:

Naam-Reden
Eelco de Jong-Afw zndr bericht
Maurits de Vries-Afw zndr bericht
Aarya Mahakka-Afw zndr bericht
Tobias Westerveld-Afw met bericht
Xiao Bei Sun-Paring bye


De tussenstand van de interne jeugdcompetitie.

Onderwerp: Uitslagen Jeugd (11)
Bart van Cleef

Antwoorden: 0
Bekeken: 1163

Uitslagen Jeugd (11) 27-11-2018 12:29 Forum: Jeugd

De uitslagen van de jeugdcompetitie van ronde 11:

 Wit-ZwartUitslag
1Joris Heijnen-Dejen Oskam0-1
2Sarthak Singare-Samuel Neyssel1-0
3Oscar Verwer-Jing Jing Sun1-0
4Shayan Movahed Amlashi-Kenneth Johnsen0-1
5Gerards Zutis-Cedric Verwer1-0
6Jelle Beuker-Mees Tolman1-0
7Hugo Tolman-Vera Dekker1-0
8Veerle Rolsma-May Lynn Le0-1
9Xiao Bei Sun-Menno Antoni van der Waal0-1
10Daniil Cherepanov-Valerijs Zutis0-1
11Mark Gregory/Hulshof-Adele Yuan-
12Atour Mousavi Gourabi-Mik van Goor1-0
13Roy Chenjun Xu-Nicolay Grebenshchikov0-1


Afwezigen:

Naam-Reden
Eelco de Jong-Afw zndr bericht
Maurits de Vries-Afw zndr bericht
Aarya Mahakka-Afw zndr bericht
Rani Malhoe-Afw zndr bericht
Parsa Shams-Afw zndr bericht
Sophie Napper-Afw met bericht
Tobias Westerveld-Afw met bericht


De tussenstand van de interne jeugdcompetitie.

Onderwerp: Uitslagen Jeugd (10)
Bart van Cleef

Antwoorden: 0
Bekeken: 1074

Uitslagen Jeugd (10) 20-11-2018 13:16 Forum: Jeugd

De uitslagen van de jeugdcompetitie van ronde 10:
 Wit-ZwartUitslag
1Dejen Oskam-Shayan Movahed Amlashi1-0
2Sarthak Singare-Joris Heijnen1-0
3Kenneth Johnsen-Oscar Verwer0-1
4Rani Malhoe-Jelle Beuker1-0
5Samuel Neyssel-Hugo Tolman1-0
6Jing Jing Sun-Mees Tolman1-0
7Cedric Verwer-Vera Dekker1-0
8Mark Gregory/Hulshof-Xiao Bei Sun-
9Mik van Goor-Veerle Rolsma-
10Tobias Westerveld-Sophie Napper1-0
11Parsa Shams-Roy Chenjun Xu1-0
12Nicolay Grebenshchikov-Adele Yuan-


Afwezigen:
Naaam-Reden
Daniil Cherepanov-Afw zndr bericht
Maurits de Vries-Afw zndr bericht
Atour Mousavi Gourabi-Afw zndr bericht
Gerards Zutis-Afw zndr bericht
Eelco de Jong-Afw zndr bericht
Aarya Mahakka-Afw zndr bericht
Menno Antoni van der Waal-Afw zndr bericht
Valerijs Zutis-Afw zndr bericht
May Lynn Le-Paring bye


De tussenstand van de interne jeugdcompetitie.

Onderwerp: Uitslagen Jeugd (9)
Bart van Cleef

Antwoorden: 0
Bekeken: 1135

Uitslagen Jeugd (9) 13-11-2018 12:31 Forum: Jeugd

De uitslagen van de jeugdcompetitie van ronde 9:

 Wit-ZwartUitslag
1Dejen Oskam-Rani Malhoe1-0
2Kenneth Johnsen-Sarthak Singare-
3Shayan Movahed Amlashi-Samuel Neyssel1-0
4Oscar Verwer-Jelle Beuker1-0
5Cedric Verwer-Joris Heijnen0-1
6Geralds Zutis-Jing Jing Sun1-0
7Valerijs Zutis-Hugo Tolman0-1
8Mees Tolman-Daniil Cherepanov1-0
9Vera Dekker-Xiao Bei Sun1-0
10May Lynn Le-Mark Gregory/Hulshof1-0
11Roy Chenjun Xu-Sophie Napper0-1
12Atour Mousavi Gourabi-Nicolay Grebenshchikov1-0
13Adele Yuan-Veerle Rolsma0-1


Afwezigen:
Naam-Reden
Maurits de Vries-Afw zndr bericht
Eelco de Jong-Afw zndr bericht
Parsa Shams-Afw zndr bericht
Aarya Mahakka-Afw zndr bericht
Tobias Westerveld-Afw zndr bericht
Menno Antoni van der Waal-Afw zndr bericht
Mik van Goor-Afw zndr bericht


De tussenstand van de interne jeugdcompetitie.

Onderwerp: Uitslagen Jeugd (8)
Bart van Cleef

Antwoorden: 0
Bekeken: 1204

Uitslagen Jeugd (8) 06-11-2018 13:03 Forum: Jeugd

De uitslagen van de jeugdcompetitie van ronde 8:

 Wit-ZwartUitslag
1Dejen Oskam-Samuel Neyssel1-0
2Sarthak Singare-Oscar Verwer-
3Shayan Movahed Amlashi-Joris Heijnen1-0
4Cedric Verwer-Xiao Bei Sun1-0
5Geralds Zutis-May Lynn Le1-0
6Kenneth Johnsen-Valerijs Zutis1-0
7Jing Jing Sun-Menno Antoni van der Waal0-1
8Mees Tolman-Tobias Westerveld1-0
9Daniil Cherepanov-Vera Dekker1-0
10Nicolay Grebenshchikov-Hugo Tolman0-1
11Mark Gregory/Hulshof-Jurne van der Meijden-
12Roy Chenjun Xu-Mik van Goor0-1


Afwezigen:
Naam-Reden
Rani Malhoe-Afw zndr bericht
Valentijn Smit-Afw met bericht
Sophie Napper-Bye
Eelco de Jong-Afw zndr bericht
Parsa Shams-Afw met bericht
Aarya Mahakka-Geen lid
Jelle Beuker-Afw zndr bericht
Maurits de Vries-Afw zndr bericht
Sascha Smit-Afw met bericht
Atour Mousavi Gourabi-Afw zndr bericht
Veerle Rolsma-Geen lid


De tussenstand van de interne jeugdcompetitie.

Overzicht van 1 tot 20 van 22 resultaten Pages (2): [1] 2 next »

Powered by Burning Board Lite 1.0.1 2001-2004 WoltLab GmbH Nedstat Basic - Gratis web site statistieken. Eigen homepage website teller