Delfts Schaakforum (http://www.delftseschaaksite.nl/wbb/index.php)
- DSC Forum (http://www.delftseschaaksite.nl/wbb/board.php?boardid=14)
-- Interne competitie (http://www.delftseschaaksite.nl/wbb/board.php?boardid=19)
--- Indeling interne competitie: 22 april (V8) (http://www.delftseschaaksite.nl/wbb/threadid.php?threadid=4781)
Indeling interne competitie: 22 april (V8)
Hieronder wordt in de loop van maandagavond de indeling geplaatst.
Aan- en afmelden kan tot uiterlijk 18:00 uur op maandagavond bij Lars Visser, bij voorkeur via mail.
The pairings will be posted below in the course of Monday evening.
You can (un)register with Lars Visser until 6 PM on Monday evening, preferably by e-mail.
E-mail: wedstrijdleider@delftseschaakclub.nl
Wees stil in de speelzaal na 19:45 als er externe partijen gespeeld worden.
Please be quiet in the playing hall after 19:45 if there are external games.
A-groep
Wit - Zwart Uitslag 1 Gert Legemaat - Julian Oskam ..... 2 Ted Barendse (J) - Bob Voogt ..... 3 Alexander Bruschke - Henk van den Bos (J) ..... 4 Jouke van Gosliga - Sander van Gennip ..... 5 Wytze Roλl - Petra Randic ..... 6 Corniel Nobel - Sid .....
B-groep
Wit - Zwart Uitslag 1 Khaled Elsandel - Bauke Schenkelaars ..... 2 Kees van der Meer - Henk van den Belt ..... 3 Gerard Bilars - Rob Smits (J) ..... 4 Joγo Martinho - Simon Broos ..... 5 Kees Korving - Willem de Koster ..... 6 Tom Stoek - Thomas Bredewoud ..... 7 Victor van der Kloet (J) - Edgar Huisman ..... 8 Ferdinand Schreuder - Renι Weerts ..... 9 Theo Rekveldt - Nicolς Perfranceschi ..... 10 Swayam Kuckreja - Shyam balasubramaniam ..... 11 Renι Poots - Charlie Hylarides .....
C-groep
Wit - Zwart Uitslag. 1 Simon Dirkse - Jan Tran ..... 2 Hugo van der Laan - Marco van Geest ..... 3 Marc Schleiss - Ernst Hanewald ..... 4 Michel van Baal - Roald van den Boogaart ..... 5 Bert van der Willik - Milan van Schie ..... 6 Shawn Berg - Floris Brulleman ..... 7 Sasha Ivlev - Maneesh Avadhani .....
Boven starten de partijen om 19:45 uur.
Beneden kunnen de partijen vanaf 20:00 uur starten, als de jeugd weg is. Jeugdleiders en spelers die in onderling overleg later starten kunnen daar spelen.
J = Jeugdleider: partij begint om 20:15 uur i.v.m. afronden jeugdclubavond. Tegenstander helpt bij bar.
De bar is open tot 1:00 uur.
Blijf thuis bij gezondheidsklachten.
Was je handen regelmatig.
Breng leeg fust zelf naar de bar.
Spreek zacht.
VT = Verkort jeugdtempo: 1 uur en 25 minuten + 10 seconden per zet.
Upstairs the games begin at 7:45 PM.
Downstairs, the games can start from 8:00 PM, when the youth is gone. Youth leaders and players who start later in mutual consultation can play there.
J = Youth leader: game begins at 8:15 PM due to finishing the youth club evening.
The bar is open until 1 AM.
Stay home if you're not feeling well.
Wash your hands regularly.
Get and store the chess material you use.
Bring empty glasses and bottles to the bar.
Talk softly.
VT = Shortened youth time control: 1 hour and 25 minutes + 10 seconds increment.
Powered by: Burning Board Lite 1.0.1 © 2001-2004 WoltLab GmbH
English translation by Satelk