Aanmelden
De aanmeldingen voor het OGD Rapid zijn gesloten.
Aanmelden voor het toernooi kan via het inschrijfformulier. De kosten voor deelname bedragen 15, waarvoor je ook een warme avondmaaltijd krijgt. Het inschrijfgeld dient overgemaakt te worden op IBAN NL19 INGB 0000 9824 82, ten name van Delftsche SchaakClub o.v.v. "OGD-rapid". Er kan niet contant worden betaald aan de zaal.
Let op dat je aanmelding pas definitief is als het inschrijfgeld ontvangen is. Op de speeldag zelf wordt je verwacht tussen 14:00 en 14:45 om je aan te melden. Voor een lijst van deelnemers zie hieronder. De lijst met deelnemers wordt een aantal keer per week bijgewerkt.
speler | club | elo | |
---|---|---|---|
A-groep | |||
1 | GM Daniel Dardha | België | 2610 |
2 | IM Thomas Beerdsen | Schaakstad Apeldoorn | 2528 |
3 | GM Liam Vrolijk | Kennemer Combinatie | 2509 |
4 | FM Roger Meng | Charlois Europoort | 2461 |
5 | IM Jasel Lopez | DD | 2406 |
6 | IM Jan Willem de Jong | Schaakmat Westland | 2394 |
7 | IM Joost Michielsen | DSC | 2389 |
8 | FM Khoi Pham | Kennemer Combinatie | 2373 |
9 | IM Gilmanov Mansur | ASV | 2355 |
10 | FM Stefan Bekker | Haeghe Ooievaar | 2333 |
11 | IM Piet Peelen | Zukertort Amstelveen | 2326 |
12 | Robin Lecomte | Charlois Europoort | 2271 |
13 | Colin Stolwijk | Magnus Schagen | 2252 |
14 | Christopher Kearns | Schachfreunde Korbach | 2232 |
15 | Gert Legemaat | DSC | 2207 |
16 | Bram van der Velden | DSC Delft | 2194 |
17 | Erik Both | DSC | 2122 |
18 | Ted Barendse | DSC | 2100 |
19 | Jonathan Faydi | LSG Leiden | 2099 |
20 | Tim Mazajchik | HWP Haarlem | 2092 |
21 | Laurens Schilstra | Zukertort Amstelveen | 2084 |
22 | Mark Bueno | DD | 2068 |
23 | Henk Ochtman | Overschie en Erasmus | 2064 |
24 | Manfred Kindt | Schaakmat Westland | 2060 |
25 | Henk van Putten | Schaakmat Westland | 2060 |
26 | Feike Liefrink | Barendrecht | 2060 |
27 | Sierk Kanis | VAS | 2057 |
28 | Floris Doolaard | DSC | 2052 |
29 | Erik Biemans | SG KiNG | 2050 |
30 | César Becx | De Stukkenjagers | 2049 |
31 | Rhys Arnold | SV Krimpen | 2031 |
32 | Arno van der Lubben | Botwinnik | 2011 |
B-groep | |||
33 | Hans Hollander | Schaakhuis | 2066 |
34 | Roger Mehra | De Volewijckers; Espion | 2035 |
35 | Gerard Milort | Schaakhuis/RSC Belgisch Park | 2008 |
36 | Anton Lysakov | VAS | 2007 |
37 | Richard Oranje | DSC | 2005 |
38 | Hussain Tomeh | Onesimus | 1964 |
39 | Roger Mehra | De Volewijckers; Espion | 1952 |
40 | Bob Voogt | DSC | 1949 |
41 | Raymond Timmermans | DD | 1941 |
42 | Kees Voorberg | DSC | 1923 |
43 | Stefan Hess | SV Oisterwijk | 1921 |
44 | Pieter Fritschy | S.V. Caissa | 1914 |
45 | Frans Vreugdenhil | Schaakmat Westland | 1904 |
46 | Ana-Maria Pelin | DSC | 1904 |
47 | Paul de Freytas | Shah Mata | 1904 |
48 | Derk Dekker | Novelty Destroyers | 1903 |
49 | Willem-Jan van den Broek | DSC | 1892 |
50 | Ton Bodaan | HSV | 1880 |
51 | Alexander Bruschke | DSC | 1867 |
52 | Sander van Gennip | DSC | 1862 |
53 | Arjan Drenthen | DSC | 1858 |
54 | Alexandros Chatzis Bakratsas | huisschaker | 1850 |
55 | Cedric Kerkmeester | SSV Kilm-op | 1841 |
56 | Kees van Toor | Fianchetto en de Lierse s.v. | 1835 |
57 | david berendsen | krimpen aan den ijssel | 1835 |
58 | Alda Shabanaj | RSR Ivoren Toren | 1830 |
59 | Andre Duijvesteijn | Schaakclub De Vennep | 1829 |
60 | Jan Willem Koelmans | DD | 1812 |
61 | Tjerk-Peter de Bruijn | SV Barendrecht | 1809 |
62 | David Boersma | DSC | 1800 |
63 | Tiamo van Eijmeren | SV Barendrecht | 1790 |
64 | Kelvin Wu | Caïssa | 1774 |
65 | Ronald Blok | huisschaker | 1772 |
66 | Arie Meruma | De Vennep | 1757 |
67 | Theo Visschedijk | Schaakstad Apeldoorn | 1755 |
68 | Hans van Calmthout | Erasmus & de Pionier | 1735 |
69 | Sai Wing Wu | S.V. Schaakhuis | 1724 |
70 | Bons,Maurits | DD | 1717 |
71 | Burak Tezcan | DSC | 1700 |
72 | Ahmad Diab | DSC | 1700 |
73 | Shndigan | DSC | 1700 |
74 | Douwe Sternfeld | Caissa Amsterdam | 1672 |
75 | Sarah Snoeck | Caissa Amsterdam | 1666 |
76 | Ed Eveleens | DSC | 1649 |
77 | Carlos Preuter | huisschaker | 1640 |
78 | Ivo Schoonman | LSG | 1640 |
79 | Marcel Verschoor | Schaakvereniging Oegstgeest 80 | 1623 |
80 | Varun Choudary Kancharla | DSC | 1600 |
81 | Sumit Ganguly | DSC | 1586 |
82 | Oliwier Jurek | huisschaker | 1563 |
83 | Jason van Oudheusden | DSC | 1448 |
84 | Thomas Bredewoud | DSC | 0 |
85 | Frans Tan | huisschaker | 0 |
86 | Huong Do | Stukkenjagers | 0 |
C-groep | |||
87 | Indy Sewpal | Botwinnik | 1699 |
88 | Dominique Nierop | Heaghe Ooievaar | 1686 |
89 | Rens ter Veen | DCSV | 1674 |
90 | Swarnangshu Ghosh | DSC | 1593 |
91 | Cor Brouwer | SV Barendrecht | 1592 |
92 | Gerard Bilars | DSC | 1580 |
93 | Michelle de Liefde | Haeghe Ooievaar | 1567 |
94 | Rene Weerts | DSC | 1564 |
95 | Bert Gerritsma | HSV | 1564 |
96 | John Bakker | SV Barendrecht | 1555 |
97 | René Poots | DSC | 1530 |
98 | Andre van der Weijde | DSC | 1526 |
99 | Paul Koks | LSG, DD | 1511 |
100 | Dennis Bemelmans | DSC | 1509 |
101 | Arzhang Davazdahemami | DSC | 1465 |
102 | Shiraz Alhasan | DSC | 1454 |
103 | Ferdinand Schreuder | DSC | 1450 |
104 | C.T. de Vlieger | De Vennep | 1408 |
105 | Albert Eikelenboom | JSC Magnus Leidsche Rijn | 1400 |
106 | Moritz Branco | LSG | 1393 |
107 | Jim Meij | Schaakclub De Vennep | 1370 |
108 | Selahattin Ciftci | HSV | 1314 |
109 | Samuel Eikelenboom | Huisschaker | 1300 |
110 | Wim Meijer | DSC | 1285 |
111 | Aden Darie | Schaakvereniging Amsterdam West | 1242 |
112 | Bert van der Willik | DSC | 1203 |
113 | Guido Mastop | SV Botwinnik | 828 |
114 | Cas van Mierlo | DSC/OGD | 0 |
115 | Jan van den Bolt | DSC | 0 |
116 | Jaap de Koster | DSC | 0 |
117 | Davey | huisschaker | 0 |
118 | Anique | huisschaker | 0 |
119 | Sander Pereboom | Oegstgeest | 0 |
120 | Johan van Tienhoven | OGD | 0 |
121 | Vijay Kisoensingh | SC Benoordenhout/OGD | 0 |
122 | Kaspar Versluis | OGD | 0 |
123 | Jasper van der Doelen | OGD | 0 |
124 | Hippolyte Kubryk | OGD | 0 |
125 | Marco Stephan Molinari | huisschaker | 0 |
126 | Paul Visschedijk | huisschaker | 0 |
127 | Raj Chatterjee | OGD | 0 |
128 | Robbert Lapoutre | OGD | 0 |
129 | Richard Engibarjan | OGD | 0 |
130 | Jonathan van Es | OGD | 0 |
131 | Aad Vermeulen | huisschaker | 0 |
132 | Riddick Shepherd | OGD | 0 |
133 | Rick Spaan | huisschaker | 0 |
134 | Thijs Slob | huisschaker | 0 |
135 | Siddartha Sen | DSC | 0 |
136 | Luka Ekart | huisschaker | 0 |
137 | Samuel Donner | huisschaker | 0 |
138 | Ioan Pop | Schaakvereniging SV Barendrecht | 0 |
139 | Jasper Eenhoorn | huisschaker | 0 |
140 | Albert de Kogel | huisschaker | 0 |
141 | Ronny Zeilemaker | huisschaker | 0 |
142 | Ivo Boshuizen | huisschaker | 0 |
143 | Jimmy Roshania | Onesimus | 0 |
144 | Andrian Mirza | huisschaker | 0 |
145 | Jimmy Rijkeboer | OGD | 0 |
146 | Abhimanyu Bharade | Huisschaker | 0 |
147 | Bas van der Stap | Coffie corner | 0 |
148 | Cesar Varela | L.S.C. Philidor | 0 |
149 | Benjahmin | Huisschaker | 0 |
150 | Pepijn van Hees | Huisschaker | 0 |
151 | Krzysztof Kudzia | MKS Korona Kielce | 0 |
152 | Pablo Bakker | Huisschaker | 0 |