Delftse SchaakSite - Toornooien

Tjerk (A), Shyam en Louis (B) scoren derde punt in ronde 3

Tjerk wint van Edgar en gaat daardoor aan kop in de A-groep met een 100% score na drie ronden. Ook Jan lijkt zijn matige schaakzomer achter zich te hebben gelaten en wint dit keer van Simon Dirkse. Simon Broos en Sander tekenden weer eens de vrede en Ed won van Vincent.

In groep B staan Shyam en Louis op een perfecte 3 uit 3 score door overwinningen op respectievelijk Eric en Adri. Lito heeft een wedstrijd minder gespeeld, maar wint ook zijn tweede partij, dit keer van Bert.

Uitslagen - Groep A

 Wit-ZwartDatum
1Edgar Huisman-Tjerk Albregtse0 - 1
2Simon Dirkse-Jan van de Donk0 - 1
3Simon Broos-Sander van Gennip˝ - ˝
4Ed Eveleens-Vincent Goverse1 - 0
 René Poots-oneven 


Uitslagen - Groep B

 Wit-ZwartDatum
1Eric Wagter-Shyam Balasubramanian0 - 1
2Louis Trautwein-Adri Albregtse1 - 0
3Bert van der Willik-Lito van Reede0 - 1
4Paul van Riet-Herman Zonderland1 - 0
5Joop van Ham-Dolf Mulder1 - 0
6Jan Torenstra-Kees Venema1 - 0
 Hans Hendriks-oneven 
 Bart van Cleef-afwezig met bericht 


Tussenstand na ronde 3 - Groep A

PosNameGmsWDLScoreValRtgTPR
1Tjerk Albregtse330069,02118232352
2Jan van de Donk321060,02017131776
3Edgar Huisman210153,01915551625
4Simon Broos303042,01816561740
5Ed Eveleens311138,01716781619
6Sander van Gennip311138,01618111554
7Simon Dirkse310234,01514481576
8Vincent Goverse200223,0141394945
9René Poots200222,01315641070


Tussenstand na ronde 3 - Groep B

PosNameGmsWDLScoreValRtgTPR
1Shyam Balasubramanian3300103,03015802112
2Louis Trautwein330095,02913772061
3Lito van Reede220080,02815071915
4Eric Wagter320175,02714331561
5Paul van Riet320168,02612351466
6Adri Albregtse210164,02513911441
7Joop van Ham320160,02412151393
8Bert van der Willik310245,02311421300
9Herman Zonderland310242,02214631154
10Dolf Mulder310240,02112611148
11Jan Torenstra310237,02011931310
12Hans Hendriks200228,0191308525
13Bart van Cleef200227,0181181568
14Kees Venema300319,0171490629

er zijn 2 reacties: lees | reageer




de Delftsche SchaakClub
de grootste, actiefste en gezelligste schaakclub van Delft

jeugd [ma 18:30-20:00]
Er is op 5 niveau's schaaktraining. Daar­na is er competitie, of een van de vele andere activiteiten.

senioren [ma 19:45-01:00]
De grote interne competitie heeft schakers van elk niveau. Ook zijn er veel andere activiteiten.

copyright
© 2002-2020 Delftsche SchaakClub

powered by
WoltLab GbR, Tjip BV & 2B Insite

software
FirstClassWebsite v1.6.1124.1
DSS v2.9.0701.1
WoltLab Burning Board
GNU WebChess

statistieken
Nedstat Basic  nedstat

disclaimer, privacy politiek, sitemap