Delftse SchaakSite - eigendom van de Delftsche SchaakClub

Interne competitie N15: Het einde nadert

Het einde van deze a-typische, door de pandemie gekleurde, competitie loopt op zijn einde. Negen spelers troffen elkaar gisteren avond, en langzaam maar zeker worden dingen weer een beetje zoals het was.

Mees van den Berg maakte zijn status als rising star in groep A waar door van Jouke van Gosliga te winnen.

In groep B/C won Alexander Bruschke van A-speler Rob Smits. Ook Lars Visser won weer eens, ten koste van Ed Eveleens. Shyam Balasubramanian weer eens een partijtje spelen en deed dat met succes tegen Hugo van der Laan. René Poots boekte een knappe overwinning op Sofya Blanter.

A-groep
 Wit-ZwartUitslag
1Mees van den Berg-Jouke van Gosliga1-0
2Henk van den Belt-Ted Barendse0-1
3Rob Smits-Alexander Bruschke0-1


B/C-groep
 Wit-ZwartUitslag
1Lars Visser-Ed Eveleens1-0
2Hugo van der Laan-Shyam Balasubramanian0-1
3Corniel Nobel-Victor van der Kloet1-0
4Sofya Blanter-René Poots0-1
5Theo Rekveldt-Ernst Hanewald1-0
6Ferdinand Schreuder-Cock Hazeu0-1


Tussenstand Najaarscompetitie na 15 ronden:
(Mogelijk ontbreken enkele uitslagen uit ronde 4 t/m 10)

Groep A

PosNameGmsWDLScoreValRtgTPR
1Jouke van Gosliga13913535,75519612013
2Ted Barendse13823461,55420821878
3Gert Legemaat4220422,05322292002
4Mees van den Berg5320381,15213002177
5Richard Oranje2200356,35121052255
6Bob Voogt7313351,05019971855
7Floris Doolaard1100318,64920042679
8Willem-Jan van den Broek3201303,04818591927
9Bent Schleipfenbauer1010286,84719121929
10Martin Glimmerveen4112284,14619891881
11Tjerk Albregtse1010276,54517811769
12Tom Broekhuizen2011251,54416021776
13Rob Smits12417249,54317581732
14Henk van den Belt3102244,04218471745
15Lucien van de Lisdonk2011242,14119201763
16Raymond Thomas4103225,74014511796
17Arno Wiersma3102221,03918791462


Groep B

PosNameGmsWDLScoreValRtgTPR
1Alexander Bruschke3300290,03818062319
2Lars Visser8512255,53713291816
3Aram Hassan5302252,33615501842
4Gerard Bilars3210232,53516411844
5Eric Wagter6402223,03412981713
6Ed Eveleens3111205,53316041521
7Arjan Drenthen1010193,33218151576
8Piet Hofstee1010189,23116611515
9Shyam Balasubramanian1100188,73015492370
10Corniel Nobel4202184,32917301512
11Hugo van der Laan5203176,02815891359
12René Poots6213166,52715131508
13Sofya Blanter6204143,02617591476
14Theo Rekveldt3102140,02516991382
15Maarten Kwaaitaal2002122,7241678949
16Victor van der Kloet14329119,52315151407
17René Weerts4004102,7221528793


Groep C

PosNameGmsWDLScoreValRtgTPR
1Cock Hazeu8512184,02116041572
2Elvis Somers2200141,32015202240
3Ahmad Ahmad1100129,31912601996
4Niels Nijholt2200125,01812191928
5Shiraz Alhasan3201106,01712581389
6Ferdinand Schreuder8215105,71614911433
7Ernst Hanewald710681,01512401169
8Olivier Hokke100179,3141093450
9Thomas Severs100173,71311001355
10Basil Fitiane100168,0121094490
11Wim Meijer300355,0111273614

er zijn 3 reacties: lees | reageer




de Delftsche SchaakClub
de grootste, actiefste en gezelligste schaakclub van Delft

jeugd [ma 18:30-20:00]
Er is op 5 niveau's schaaktraining. Daar­na is er competitie, of een van de vele andere activiteiten.

senioren [ma 19:45-01:00]
De grote interne competitie heeft schakers van elk niveau. Ook zijn er veel andere activiteiten.

copyright
© 2002-2021 Delftsche SchaakClub

powered by
WoltLab GbR, Tjip BV & 2B Insite

software
FirstClassWebsite v1.6.1124.1
DSS v2.9.0701.1
WoltLab Burning Board
GNU WebChess

statistieken
Nedstat Basic  nedstat

disclaimer, privacy politiek, sitemap