Delftse SchaakSite - eigendom van de Delftsche SchaakClub

Online Voorjaarscompetitie - Sander van Gennip, Lars Visser (A) en Varun Choudary (B) winnen wederom

In groep A speelden koplopers Tjerk Albregtse en Arjan Drenthen remise. De eindstelling is erg interessant en niemand van zowel de spelers als de toeschouwers had verwacht dat dit volgens de computer zó voordelig (+2.3) zou zijn voor wit: https://lichess.org/0TLmiVtn/white. Wellicht klopt de evaluatie ook niet helemaal, maar het blijkt voor zowel wit als zwart een complexe en lastig uit te spelen stelling.

Bij de andere koplopers Ed Eveleens en Lars Visser viel er wel een beslissing. Ed kon de mooie koningsaanval van Lars niet weerstaan en moest capituleren. De vijfde en laatste koploper Sander van Gennip wist vanuit de opening te winnen van Jan van de Donk. Hierdoor gaan Lars en Sander aan de leiding met 3,5 uit 4. Kees Korving voegt zich door een overwinning op Simon Dirkse bij achtervolgers Arjan en Tjerk, allen op een half puntje achterstand van de leiders.

In groep B won Varun Choudary in een zeer snelle en korte partij van Hans Hendriks. Hij is daardoor de enige met een 100%-score van 4 uit 4 en staat een punt los van Adri Albregtse, die van Marcel Essing wist te winnen. Naast Hans en Adri staat ook Marnix Paul, na een overwinning op Jan Torenstra, op 3 uit 4.

Uitslagen ronde 4

Groep A

 Wit-ZwartUitslag
1Tjerk Albregtse-Arjan Drenthen˝ - ˝
2Ed Eveleens-Lars Visser0 - 1
3Sander van Gennip-Jan van de Donk1 - 0
4Simon Dirkse-Kees Korving0 - 1
5Edgar Huisman-Vincent Goverse1 - 0
6Wybe Sierksma-Louis Trautwein0 - 1
7Lito van Reede-René Poots0 - 1
8Herman Zonderland-bye˝
9Simon Broos-oneven1

Groep B

 Wit-ZwartUitslag
1Varun Choudary-Hans Hendriks1 - 0
2Marcel Essing-Adri Albregtse0 - 1
3Jan Torenstra-Marnix Paul0 - 1
4Kasper van den Berg-Dolf Mulder0 - 1
5Piet Zonderland-Wim Meijer0 - 1
6Bert van der Willik-Joop van Ham1 - 0
7Paul van Riet-bye˝
8Bart van Cleef-bye0



Tussenstanden na ronde 4

Groep A

PosNameGmsWDLScoreRtgTPR
1Sander van Gennip43103,520892102
2Lars Visser43103,519912167
3Tjerk Albregtse42203,020271997
4Kees Korving42203,017391925
5Arjan Drenthen42203,020172161
6Ed Eveleens32012,519331838
7Jan van de Donk42022,017711845
8Louis Trautwein42022,017031722
9Simon Dirkse42022,016691796
10René Poots42022,016201841
11Edgar Huisman42022,016881802
12Simon Broos30121,519731573
13Vincent Goverse41031,018071543
14Lito van Reede41031,016621557
15Wybe Sierksma30121,015881412
16Herman Zonderland30030,516741092

Groep B

PosNameGmsWDLScoreRtgTPR
1Varun Choudary44004,016472045
2Adri Albregtse43013,015401510
3Hans Hendriks43013,013741595
4Marnix Paul43013,014141711
5Wim Meijer42022,014971432
6Jan Torenstra42022,014521376
7Dolf Mulder31022,013641197
8Bert van der Willik42022,013231325
9Kasper van den Berg42022,09831487
10Marcel Essing42022,012241449
11Bart van Cleef10011,015510
12Joop van Ham41031,014121095
13Piet Zonderland30031,01369639
14Paul van Riet30030,51455549

er zijn 3 reacties: lees | reageer




de Delftsche SchaakClub
de grootste, actiefste en gezelligste schaakclub van Delft

jeugd [ma 18:30-20:00]
Er is op 5 niveau's schaaktraining. Daar­na is er competitie, of een van de vele andere activiteiten.

senioren [ma 19:45-01:00]
De grote interne competitie heeft schakers van elk niveau. Ook zijn er veel andere activiteiten.

copyright
© 2002-2021 Delftsche SchaakClub

powered by
WoltLab GbR, Tjip BV & 2B Insite

software
FirstClassWebsite v1.6.1124.1
DSS v2.9.0701.1
WoltLab Burning Board
GNU WebChess

statistieken
Nedstat Basic  nedstat

disclaimer, privacy politiek, sitemap