Delftse SchaakSite - eigendom van de Delftsche SchaakClub

Najaarskampioenen Sander van Gennip (A) en Shyam Balasubramanian (B) digitaal gekroond

In groep B heeft Shyam Balasubramanian bijna de gehele najaarscompetitie bovenaan gestaan. Van ronde 1 t/m 4 en 7 t/m 14 stond hij aan de leiding. Toch had hij gedurende het hele seizoen Lito van Reede en Louis Trautwein in zijn nabijheid en moest hij in de vijftiende en laatste ronde nog oppassen voor Louis. We hebben in de afgelopen Tour allemaal kunnen zien hoe pijnlijk het was voor Roglic om zijn gele trui na de ultieme tijdrit alsnog te moeten afstaan aan zijn landgenoot Pogacar. Dit scenario wist Shyam echter te voorkomen. Sterker nog, hij liep zelfs uit door Adri Albregtse te verslaan, terwijl Louis met wit van Lito verloor. Zo blijkt Shyam "thelittlekoning" Balasubramanian de sterkste van het najaar en krijgt hij zijn welverdiende kroontje.

Lito is door de overwinning op Louis tweede geworden en Louis valt zelfs van het podium af, doordat Kees Venema na een fantastische reeks ook zijn laatste partij weet te winnen van Jan Torenstra. Dat is zes op rij voor Kees en deze machtige eindspurt levert hem nog een mooie podiumplek op.

In groep A kwam Simon Broos op dinsdagavond niet verder dan remise tegen Jan, waardoor hij Sander niet meer kon inhalen. De nieuwbakken najaarskampioen had wellicht alvast een fles champagne geopend en was op woensdagavond niet zo scherp in zijn partij tegen Vincent. Hij gaf in gewonnen stelling een halve punt uit handen. Al met al heeft Sander een zeer solide seizoen gespeeld en is daarmee de verdiende najaarskampioen. Proficiat!

Simon Broos stelt door zijn remise wel de tweede plek veilig, op de voet gevolgd door Jan van de Donk die het podium vervolledigt.

Ed en Edgar wonnen met de zwarte stukken van respectievelijk Simon Dirkse en René. Voor het eerst in deze competitie was er een vijfde partij in de A-groep. Kees Voorberg wilde een ronde meespelen en hopelijk krijgt dat - ondanks verlies tegen Tjerk - een vervolg in 2021!


Uitslagen - Groep A

 Wit-ZwartUitslag
1Vincent Goverse-Sander van Gennip˝ - ˝
2Simon Broos-Jan van de Donk˝ - ˝
3Simon Dirkse-Ed Eveleens0 - 1
4René Poots-Edgar Huisman0 - 1
5Kees Voorberg-Tjerk Albregtse0 - 1


Uitslagen - Groep B

 Wit-ZwartUitslag
1Shyam Balasubramanian-Adri Albregtse1 - 0
2Louis Trautwein-Lito van Reede0 - 1
3Kees Venema-Jan Torenstra1 - 0
4Wim Meijer-Bart van Cleef˝ - ˝
5Herman Zonderland-Paul van Riet1 - 0
6Hans Hendriks-Dolf Mulder1 - 0
7Joop van Ham-Bert van der Willik1 - 0
 Eric Wagter-abs with msg 



Eindstand na ronde 15 - Groep A

PosNameGmsWDLScoreValRtgTPR
1Sander van Gennip14851210,02118281798
2Simon Broos14671187,02016911757
3Jan van de Donk14833185,01917271747
4Tjerk Albregtse14914171,01818011759
5Ed Eveleens13724164,01716871686
6René Poots1331999,01615391478
7Simon Dirkse1323897,01514491490
8Vincent Goverse1331987,01414211505
9Edgar Huisman1331983,01315111439
10Kees Voorberg100168,01218961059


Eindstand na ronde 15 - Groep B

PosNameGmsWDLScoreValRtgTPR
1Shyam Balasubramanian151023295,03015581525
2Lito van Reede14914268,02914951461
3Kees Venema14905254,02815031427
4Louis Trautwein15843252,02714011473
5Adri Albregtse13715215,02613951402
6Jan Torenstra15717196,02512511368
7Bart van Cleef14626186,02412371321
8Paul van Riet15627165,02312521322
9Wim Meijer8314159,02212831343
10Eric Wagter9504158,02114171392
11Hans Hendriks14608157,02012971246
12Dolf Mulder14509136,01912511229
13Herman Zonderland11407135,01814011180
14Joop van Ham14509125,01711921192
15Bert van der Willik15301275,01611121083

er zijn 3 reacties: lees | reageer




de Delftsche SchaakClub
de grootste, actiefste en gezelligste schaakclub van Delft

jeugd [ma 18:30-20:00]
Er is op 5 niveau's schaaktraining. Daar­na is er competitie, of een van de vele andere activiteiten.

senioren [ma 19:45-01:00]
De grote interne competitie heeft schakers van elk niveau. Ook zijn er veel andere activiteiten.

copyright
© 2002-2021 Delftsche SchaakClub

powered by
WoltLab GbR, Tjip BV & 2B Insite

software
FirstClassWebsite v1.6.1124.1
DSS v2.9.0701.1
WoltLab Burning Board
GNU WebChess

statistieken
Nedstat Basic  nedstat

disclaimer, privacy politiek, sitemap