Delftse SchaakSite - eigendom van de Delftsche SchaakClub

OPK: De Jong en Weerts kampioen

IM Jan-Willem de Jong heeft zijn laatste partij tegen Theo van Orsouw gewonnen, en eindigt daarmee een vol punt voor de concurrentie. Hij prolongeert zijn titels als (open) kampioen van Prometheus en kampioen van Delft. Hij zal bij de prijsuitreiking het Bronzen Paard opnieuw in ontvangst nemen.
Ted Barendse eindigt met 5 punten als tweede; Gert Legemaat, Marco van Straaten en Bart Dubbeldam volgen met 4½ punt.

De B-groep is gewonnen door Renť Weerts, die in de laatste partij snel won van concurrent Bert Gerritsma. Hij eindigt daarmee ook op 6 punten. Simon Broos en Nadeem Taverne volgen op 5½, terwijl Arjo Andringa, Bert Gerritsma, Hans Uittenbogaard en Ed Eveleens op 5 punten eindigen.

Op 14 april is de "achtste ronde": het traditionele snelschaaktoernooi en de prijsuitreiking, waar ook de ratingprijzen bekend gemaakt zullen worden.

Uitslagen ronde 7:

 Groep A   
1De Jong, Jan-Willem--Van Orsouw, Theo1-0
2Barendse, Ted--Legemaat, Gert1-0
3Van Gosliga, Jouke--Dubbeldam, Bart0-1
4Van Straaten, Marco--Koelmans, Jan Willem1-0
5Lode, Peter--Milort, Gerard½-½
6Bojanowski, Roman--Goossens, Pieter1-0
7Wiersma, Arno--Van der Pluijm, Dik1-0
8Van Calmthout, Hans--Dekker, Derk½-½
9Van Loenen, DaniŽl--Van den Broek, Willem-Jan½-½


 Groep B   
1Weerts, Rene--Gerritsma, Bert1-0
2Broos, Simon--Gajadhar Sukul, Vanish1-0
3Taverne, Nadeem--Ter Veen, Rens1-0
4Andringa, Arjo--Nicolaas, Han1-0
5Uittenbogaard, Hans--Wagter, Eric1-0
6Davazdahemami, Arzhang--Eveleens, Ed0-1
7Krikorian, Olivier--Venema, Kees½-½
8Huisman, Edgar--Molinari, Fausto0-1
9Dirkse, Simon--Van der Weijde, Andre1-0
10Stoops, Michael--Leite, Scot0-1
11Poots, Rene--Swanink, Koos1-0
12Zonneveld, Jan--Keuzenkamp, Monique1-0
13Bokhove, Ronald--Boonman, Petra0-1
14Hanewald, Ernst--V.d. Kolk, Jan½-½
15Zonderland, Herman--Van Ham, Joop1-0
16Van Riet, Paul--Torenstra, Jan1-0
17Van der Duijn-Schouten, Fr--Van der Willik, Bert1-0
18Zonderland, Piet--Hendriks, Hans0-1

0: Ter Mors, Blanter

Eindstand:

 GROEP AScoreWPSBRatingTPRW-We
1De Jong, Jan-Willem6.026.522.5024392423-0.07
2Barendse, Ted5.029.519.7521022169+0.68
3Legemaat, Gert4.528.516.5022542167-0.45
4Van Straaten, Marco4.526.515.2519492046+0.87
5Dubbeldam, Bart4.524.014.0018952042+1.16
6Milort, Gerard3.528.514.2519972020+0.08
7Van Gosliga, Jouke3.528.011.5018761994+0.95
8Van Orsouw, Theo3.526.59.0018981971+0.30
9Koelmans, Jan Willem3.525.59.5018641845-0.21
10Bojanowski, Roman3.523.510.5017801976+1.57
11Lode, Peter3.522.08.2519041794-0.76
12Wiersma, Arno3.021.08.7518461871+0.12
13Goossens, Pieter2.526.56.7519051812-1.00
14Van Loenen, DaniŽl2.522.08.7518601880+0.04
15Van Calmthout, Hans2.521.08.2518001759-0.25
16Dekker, Derk2.520.07.0017981773-0.19
17Van der Pluijm, Dik2.021.05.7518191628-1.16
18Van den Broek, Willem-Jan2.020.53.7517921559-1.68

 GROEP BScoreWPSBRatingTPRW-We
1Weerts, Rene6.025.021.5017211784+0.44
2Broos, Simon5.530.019.0016861822+0.47
3Taverne, Nadeem5.529.021.5016301866+1.19
4Andringa, Arjo5.030.519.5014541735+2.18
5Gerritsma, Bert5.028.018.7514891728+2.28
6Uittenbogaard, Hans5.025.516.2515991543-0.32
7Eveleens, Ed5.025.515.7515851604+0.25
8Gajadhar Sukul, Vashish4.528.516.5016701624-0.35
9Ter Veen, Rens4.031.013.7516091563-0.37
10Nicolaas, Han4.029.514.7516031491-0.75
11Davazdahemami, Arzhang4.025.512.7515061563+0.63
12Leite, Scot4.025.511.0012941460+1.03
13Krikorian, Olivier4.024.512.2516211460-1.21
14Wagter, Eric4.024.510.2512451491+1.71
15Venema, Kees4.024.012.7516131486-0.67
16Poots, Rene4.022.59.5015081427-0.56
17Dirkse, Simon4.021.011.5014721452-0.04
18Molinari, Fausto4.018.59.7515311273-1.83
19Huisman, Edgar3.529.015.5014721637+1.48
20Zonneveld, Jan3.526.011.2514511441-0.02
21Boonman, Petra3.524.511.5015001451-0.18
22Van der Weijde, Andre3.028.510.2515601455-0.99
23Swanink, Koos3.026.57.2512581387+0.80
24Stoops, Michael3.025.010.2515071346-1.14
25Hanewald, Ernst3.024.07.7511651338+0.84
26Keuzenkamp, Monique3.024.07.7511471349+1.24
27Zonderland, Herman3.021.08.7513481356+0.01
28Van Riet, Paul3.018.55.5012551237-0.20
29Bokhove, Ronald2.522.56.2512641248-0.27
30Van der Duijn-Schouten, Fr2.520.58.0011001192+0.30
31V.d. Kolk, Jan2.520.04.7514171211-1.36
32Blanter, Marfa2.024.510.5014301438+0.05
33Van Ham, Joop2.024.56.0012281234-0.07
34Ter Mors, Adriaan2.022.09.7517441433-0.72
35Hendriks, Hans2.021.04.2513191259-0.60
36Torenstra, Jan2.021.03.5012411238-0.15
37Van der Willik, Bert1.520.54.5012381024-1.34
38Zonderland, Piet1.019.01.7513061011-1.76
39Karagantcheff, Dimitri0.524.512.251510-+0.00


Zie de toernooisite voor alle uitslagen en standen.

er zijn geen reacties: reageer
OGD Rapid

Chess Run





de Delftsche SchaakClub
de grootste, actiefste en gezelligste schaakclub van Delft

jeugd [ma 18:30-20:00]
Er is op 5 niveau's schaaktraining. Daar­na is er competitie, of een van de vele andere activiteiten.

senioren [ma 19:45-01:00]
De grote interne competitie heeft schakers van elk niveau. Ook zijn er veel andere activiteiten.

copyright
© 2002-2019 Delftsche SchaakClub

powered by
WoltLab GbR, Tjip BV & 2B Insite

software
FirstClassWebsite v1.6.1124.1
DSS v2.9.0701.1
WoltLab Burning Board
GNU WebChess

statistieken
Nedstat Basic  nedstat

disclaimer, privacy politiek, sitemap