Delftse SchaakSite - eigendom van de Delftsche SchaakClub

OPK (6): Alles komt aan op de laatste ronde

Het OPK is na ronde 6 nog niet beslist; alles komt op de laatste ronde aan.

In de A-groep hield Gerard Milort Jan-Willem de Jong knap op remise in een gelijk dame-eindspel. Beide spelers lieten in een ingewikkelde stelling een pion promoveren, maar dat veranderde niets aan de situatie. Gert Legemaat staat na zijn overwinning op Jouke van Gosliga een half punt achter de leider en mag hopen op een misstap van Jan-Willem in de laatste ronde.

In de B-groep staan Bert Gerritsma en René Weerts nu met 5 punten gedeeld aan kop. Zij hebben nog niet tegen elkaar gespeeld en zullen dus in de laatste ronde tegen elkaar gaan aantreden. Op een half punt achterstand volgen Nadeem Taverne, Simon Broos en Vashish Sukul, die allen vurig hopen op een bloedeloze remise aan bord 1 en een eigen winstpartij.

In de strijd om de ratingprijzen heeft in de A-groep (tot 1880) Jouke van Gosliga een punt voorsprong op Roman Bojanowski.

In de B-groep tot 1540 gaat de strijd voornamelijk tussen Arjo Andringa, Eric Wagter en Arzhang Davazdahemami. Zij hebben allen 4 punten. Edgar Huisman volgt op een half punt.

De categorie tot 1330 is totaal onduidelijk: Eric Wagter staat ook hier bovenaan, maar je komt maar voor één prijs in aanmerking, dus een groot peloton van kanshebbers volgt: Koos Swanink, Scot Leite, Monique Keuzenkamp en Ernst Hanewald spelen allen tot nu toe een goed toernooi.

Uitslagen ronde 6:

 Groep A   
1Milort, Gerard-De Jong, Jan-Willem½-½
2Legemaat, Gert-Van Gosliga, Jouke1-0
3Van Straaten, Marco-Barendse, Ted½-½
4Dubbeldam, Bart-Goossens, Pieter1-0
5Lode, Peter-Van der Pluijm, Dik1-0
6Van den Broek, Willem-Jan-Wiersma, Arno0-1

0: Van Loenen, Dekker, Bojanowski, van Calmthout
1: van Orsouw, Koelmans

 Groep B   
1Nicolaas, Han--Gerritsma, Bert0-1
2Ter Veen, Rens--Weerts, Rene0-1
3Eveleens, Ed--Gajadhar Sukul, Vanish½-½
4Huisman, Edgar--Broos, Simon0-1
5Poots, Rene--Taverne, Nadeem0-1
6Van der Weijde, Andre--Davazdahemami, Arzhang0-1
7Andringa, Arjo--Stoops, Michael1-0
8Swanink, Koos--Uittenbogaard, Hans0-1
9Boonman, Petra--Krikorian, Olivier0-1
10Venema, Kees--Hanewald, Ernst1-0
11Keuzenkamp, Monique--Blanter, Marfa1-0
12Leite, Scot--Van Ham, Joop1-0
13V.d. Kolk, Jan--Dirkse, Simon0-1
14Molinari, Fausto--Torenstra, Jan1-0
15Van Riet, Paul--Zonderland, Herman½-½
16Van der Willik, Bert--Bokhove, Ronald0-1
17Ter Mors, Adriaan--Zonderland, Piet1-0

0: Zonneveld, Hendriks
1: Wagter, van der Duijn-Schouten

Stand na ronde 6:

 GROEP AScoreWPSBRatingTPRW-We
1De Jong, Jan-Willem5.021.017.2524392392-0.18
2Legemaat, Gert4.521.515.2522542270+0.25
3Barendse, Ted4.021.012.7521022096-0.02
4Van Gosliga, Jouke3.520.59.5018762068+1.42
5Van Straaten, Marco3.519.510.0019492014+0.49
6Van Orsouw, Theo3.519.08.2518981992+0.41
7Koelmans, Jan Willem3.518.58.5018641892+0.17
8Dubbeldam, Bart3.517.59.2518951997+0.69
9Milort, Gerard3.022.010.5019972044+0.21
10Lode, Peter3.016.05.7519041747-0.89
11Goossens, Pieter2.518.55.5019051879-0.33
12Bojanowski, Roman2.517.06.5017801922+0.90
13Van Loenen, Daniël2.018.06.7518601905+0.13
14Van der Pluijm, Dik2.015.55.0018191681-0.70
15Van Calmthout, Hans2.015.05.7518001737-0.25
16Wiersma, Arno2.015.04.7518461763-0.34
17Dekker, Derk2.014.54.5017981769-0.19
18Van den Broek, Willem-Jan1.514.01.7517921460-1.77


 GROEP BScoreWPSBRatingTPRW-We
1Gerritsma, Bert5.021.017.7514891818+2.49
2Weerts, Rene5.018.014.5017211746+0.23
3Taverne, Nadeem4.521.515.0016301809+0.72
4Broos, Simon4.521.512.5016861682-0.01
5Gajadhar Sukul, Vanish4.520.513.5016701688+0.13
6Ter Veen, Rens4.023.512.7516091622+0.10
7Andringa, Arjo4.022.513.5014541679+1.48
8Nicolaas, Han4.022.012.7516031579-0.05
9Uittenbogaard, Hans4.019.010.2515991532-0.43
10Wagter, Eric4.018.59.2512451542+1.82
11Davazdahemami, Arzhang4.018.011.0015061626+1.02
12Eveleens, Ed4.018.09.7515851541-0.14
13Huisman, Edgar3.521.513.0014721712+1.90
14Venema, Kees3.518.59.5016131457-0.68
15Krikorian, Olivier3.517.08.0016211429-1.20
16Van der Weijde, Andre3.023.510.2515601510-0.37
17Stoops, Michael3.020.510.2515071429-0.37
18Swanink, Koos3.018.55.2512581441+0.99
19Leite, Scot3.018.06.0012941361+0.26
20Poots, Rene3.017.56.0015081397-0.75
21Keuzenkamp, Monique3.017.06.2511471407+1.38
22Dirkse, Simon3.015.57.2514721376-0.66
23Molinari, Fausto3.013.04.7515311161-2.25
24Zonneveld, Jan2.518.56.2514511414-0.16
25Boonman, Petra2.517.57.0015001407-0.38
26Hanewald, Ernst2.517.55.0011651311+0.53
27Bokhove, Ronald2.516.55.2512641276-0.07
28Blanter, Marfa2.019.57.2514301438+0.05
29Van Ham, Joop2.017.05.0012281275+0.27
30Ter Mors, Adriaan2.016.57.0017441433-0.72
31Zonderland, Herman2.015.05.2513481301-0.33
32V.d. Kolk, Jan2.015.03.0014171216-1.05
33Torenstra, Jan2.014.52.5012411295+0.33
34Van Riet, Paul2.012.52.5012551146-0.68
35Van der Willik, Bert1.515.53.5012381112-0.65
36Van der Duijn-Schouten, Fr1.513.54.001100622-0.39
37Hendriks, Hans1.017.02.7513191159-1.08
38Zonderland, Piet1.013.51.2513061065-1.28
39Karagantcheff, Dimitri0.518.09.001510-+0.00


Zie voor meer uitslagen en standen de toernooisite.

er zijn geen reacties: reageer
OGD Rapid

Chess Run





de Delftsche SchaakClub
de grootste, actiefste en gezelligste schaakclub van Delft

jeugd [ma 18:30-20:00]
Er is op 5 niveau's schaaktraining. Daar­na is er competitie, of een van de vele andere activiteiten.

senioren [ma 19:45-01:00]
De grote interne competitie heeft schakers van elk niveau. Ook zijn er veel andere activiteiten.

copyright
© 2002-2019 Delftsche SchaakClub

powered by
WoltLab GbR, Tjip BV & 2B Insite

software
FirstClassWebsite v1.6.1124.1
DSS v2.9.0701.1
WoltLab Burning Board
GNU WebChess

statistieken
Nedstat Basic  nedstat

disclaimer, privacy politiek, sitemap