Delftse SchaakSite - eigendom van de Delftsche SchaakClub

OPK (5): 5 koplopers in de B-groep

In de A-groep van het OPK lijkt het er op dat de spanning moet komen van de strijd om de tweede plaats. Jan-Willem de Jong staat een punt los van de concurrentie en heeft de mensen onder hem al verslagen.

Gert Legemaat, Ted Barendse en Jouke van Gosliga volgen met 3½. Voor de laatste betekent dat op dit moment een mooie plusscore van 1.53.

De B-groep is erg spannend: koplopers Bert Gerritsma en Rens ter Veen deelden het punt en zagen het peloton zich bij de kopgroep voegen.
Han Nicolaas versloeg Eric Wagter in tijdnood, terwijl René Weerts en Vashish Sukul respectievelijk André van der Weijde en René Poots versloegen.

 Groep A   
1De Jong, Jan-Willem--Van Straaten, Marco1-0
2Van Orsouw, Theo--Legemaat, Gert0-1
3Dubbeldam, Bart--Barendse, Ted0-1
4Van Gosliga, Jouke--Milort, Gerard1-0
5Koelmans, Jan Willem--Bojanowski, Roman½-½
6Goossens, Pieter--Van Loenen, Daniël½-½
7Dekker, Derk--Van den Broek, Willem-Jan1-0


0: Wiersma
½: Van Calmthout, Van der Pluijm
1: Lode

 Groep B   
1Gerritsma, Bert--Ter Veen, Rens½-½
2Nicolaas, Han--Wagter, Eric1-0
3Weerts, Rene--Van der Weijde, Andre1-0
4Gajadhar Sukul, Vanish--Poots, Rene1-0
5Krikorian, Olivier--Huisman, Edgar0-1
6Uittenbogaard, Hans--Andringa, Arjo½-½
7Eveleens, Ed--Hanewald, Ernst1-0
8Davazdahemami, Arzhang--Venema, Kees½-½
9Stoops, Michael--Keuzenkamp, Monique1-0
10Van Ham, Joop--Boonman, Petra0-1
11Dirkse, Simon--Leite, Scot½-½
12Zonderland, Herman--Zonneveld, Jan0-1
13Torenstra, Jan--Hendriks, Hans1-0
14Zonderland, Piet--V.d. Kolk, Jan0-1
15Bokhove, Ronald--Van der Duijn-Schouten, Fr1-0


0: Ter Mors, Blanter, van der Willik
½: Taverne, Broos
1: Van Riet, Molinari, Swanink

Stand na ronde 5:

Groep A:
 NaamScoreWPSBRatingTPRW-We
1De Jong, Jan-Willem4.516.014.2524392491+0.21
2Legemaat, Gert3.515.09.7522542254+0.14
3Barendse, Ted3.514.58.7521022124+0.18
4Van Gosliga, Jouke3.512.56.7518762116+1.53
5Van Straaten, Marco3.013.56.7519492000+0.29
6Koelmans, Jan Willem2.514.06.2518641892+0.17
7Van Orsouw, Theo2.513.56.0018981992+0.41
8Milort, Gerard2.513.55.7519971968-0.18
9Goossens, Pieter2.513.04.7519051944+0.18
10Dubbeldam, Bart2.512.55.5018951930+0.18
11Bojanowski, Roman2.511.53.7517801922+0.90
12Van Loenen, Daniël2.012.54.5018601905+0.13
13Van der Pluijm, Dik2.011.04.2518191739-0.32
14Lode, Peter2.011.02.5019041566-1.27
15Dekker, Derk2.010.53.0017981769-0.19
16Van Calmthout, Hans2.010.03.7518001737-0.25
17Van den Broek, Willem-Jan1.510.01.5017921499-1.35
18Wiersma, Arno1.010.52.2518461202-0.76

Groep B:
 NaamScoreWPSBRatingTPRW-We
1Gerritsma, Bert4.015.512.2514891773+1.83
2Ter Veen, Rens4.015.510.2516091700+0.45
3Nicolaas, Han4.015.011.2516031751+0.61
4Gajadhar Sukul, Vanish4.015.011.0016701717+0.25
5Weerts, Rene4.012.08.5017211686-0.12
6Taverne, Nadeem3.516.511.0016301734+0.39
7Huisman, Edgar3.514.09.5014721798+2.13
8Broos, Simon3.513.06.5016861506-0.24
9Eveleens, Ed3.511.06.2515851515-0.26
10Van der Weijde, Andre3.016.58.7515601583+0.21
11Andringa, Arjo3.015.58.5014541631+0.91
12Stoops, Michael3.014.58.7515071526+0.20
13Wagter, Eric3.014.06.5012451542+1.82
14Uittenbogaard, Hans3.013.56.2515991509-0.55
15Davazdahemami, Arzhang3.012.06.0015061561+0.44
16Swanink, Koos3.012.03.7512581491+1.11
17Poots, Rene3.011.04.5015081423-0.42
18Boonman, Petra2.513.06.5015001461-0.04
19Venema, Kees2.513.06.0016131395-0.79
20Zonneveld, Jan2.513.04.0014511414-0.16
21Krikorian, Olivier2.512.04.0016211324-1.54
22Hanewald, Ernst2.511.54.0011651376+0.64
23Blanter, Marfa2.015.56.2514301601+0.89
24Leite, Scot2.011.52.5012941248-0.15
25Keuzenkamp, Monique2.011.52.2511471298+0.54
26Van Ham, Joop2.011.03.0012281349+0.68
27Dirkse, Simon2.010.53.2514721295-1.08
28V.d. Kolk, Jan2.010.53.0014171263-0.63
29Torenstra, Jan2.010.02.0012411325+0.49
30Molinari, Fausto2.08.51.7515311038-2.41
31Zonderland, Herman1.512.04.0013481307-0.20
32Bokhove, Ronald1.512.02.2512641183-0.53
33Van der Willik, Bert1.511.03.0012381193-0.19
34Van Riet, Paul1.58.51.0012551074-0.81
35Hendriks, Hans1.013.52.0013191159-1.08
36Ter Mors, Adriaan1.011.54.001744737-0.83
37Zonderland, Piet1.09.51.0013061053-1.17
38Karagantcheff, Dimitri0.512.56.251510-+0.00
39Van der Duijn-Schouten, Fr0.59.02.251100622-0.39


Meer uitslagen en standen op de toernooipagina.

er zijn geen reacties: reageer
Open Prometheus Kampioenschap





de Delftsche SchaakClub
de grootste, actiefste en gezelligste schaakclub van Delft

jeugd [ma 18:30-20:00]
Er is op 5 niveau's schaaktraining. Daar­na is er competitie, of een van de vele andere activiteiten.

senioren [ma 19:45-01:00]
De grote interne competitie heeft schakers van elk niveau. Ook zijn er veel andere activiteiten.

copyright
© 2002-2019 Delftsche SchaakClub

powered by
WoltLab GbR, Tjip BV & 2B Insite

software
FirstClassWebsite v1.6.1124.1
DSS v2.9.0701.1
WoltLab Burning Board
GNU WebChess

statistieken
Nedstat Basic  nedstat

disclaimer, privacy politiek, sitemap