Delftse SchaakSite - Jeugdpagina van de Delftsche SchaakClub

Tussenstand

Tussenstand Najaars-/Wintercompetitie 2021-2022 na ronde 6:
Groep A:

 naampartijenwinstremiseverliespuntenwaarde
1Mees van den Berg6600255,040
2Dejen Oskam6402205,039
3Oscar Verwer6402195,038
4Luuk Elfferich6303164,337
5Ariel Simon5302163,336
6Erik van den Berg6204151,335
7Adrian Oliehoek6303150,034
8Jelle Beuker5302148,333
9Tycho Bakker6312146,332
10Mats Borgen5401141,731
11Geralds Zutis5203134,630
12Timo Vesters4400129,029
13Joris Heijnen5203126,428
14Lina El Khaddari4112126,227
15May-Lynn Le3201106,726
16Jayden Reuvers610597,325
17Valerijs Zutis610594,324
18Hugo Tolman520391,723
19Felix van de Heijden220087,122
20Sobhan Hafez nezami510475,021
21Ruben Hijdra420270,320
22Xiao Bei Sun400468,719
23Thaara Swaminathan410362,318
24Sarthak Singare000054,017
25Hild Wissels310244,716
26Juan Foglia110032,015


Groep B:

 naampartijenwinstremiseverliespuntenwaarde
1Cedric Verwer6600244,040
2William Duvall5311182,739
3Floris van Cosburgh6402178,038
4Timo v.d. Bosch4301162,337
5Dario Pirozzi4301157,036
6Cheng Kai Yang6303156,635
7Han Cheng Yang6213156,534
8Roy Chenjun Xu6213143,733
9Darwin Kurdy5311141,332
10Marco Ferrario5311139,531
11Guus van Toledo5302136,330
12Arianne Yusufi6123126,129
13Annemarijn van de Hoeven5212110,028
14Alice Sun6105104,727
15Stefan van Meeuwen2200100,926
16Bo Mous600694,625
17Kate Tolman320193,724
18Didar Kurdy520393,123
19Ivan Volok321092,122
20Luc van der Spek602481,421
21Maxime van de Giessen510480,020
22Antraniek Masis321073,919
23Chistous Lioutas110057,818
24Adam Ahaloui302155,217
25Jaume Friso Garcia Espallargas301253,916
26Sofia Radovic101039,315
27Marko Radovic101037,214
28Zeinab Behdani101036,513
29Linde in 't Veld100135,812
30Anthonie ter Laak100125,311





de Delftsche SchaakClub
de grootste, actiefste en gezelligste schaakclub van Delft

jeugd [ma 18:30-20:00]
Er is op 5 niveau's schaaktraining. Daar­na is er competitie, of een van de vele andere activiteiten.

senioren [ma 19:45-01:00]
De grote interne competitie heeft schakers van elk niveau. Ook zijn er veel andere activiteiten.

copyright
© 2002-9600 Delftsche SchaakClub

powered by
WoltLab GbR, Tjip BV & 2B Insite

software
FirstClassWebsite v1.6.1124.1
DSS v2.9.0701.1
WoltLab Burning Board
GNU WebChess

statistieken
Nedstat Basic  nedstat

disclaimer, privacy politiek, sitemap