Delftse SchaakSite - Externe competitie van de Delftsche SchaakClub

dsc8

De uitslagen zijn te vinden op de HSB-site.

 DSC8M/VNatKNSBKNSB-id
1Corniel NobelMNetherlands17398019715
2Adriaan ter MorsMNetherlands17138300534
3Arnt VeenstraMNetherlands16568122719
4Marfa BlanterVNetherlands16498301656
5Andre van der WeijdeMNetherlands16268028218
6Nishant NarayanMNetherlands15698609348
7Victor van der KloetMNetherlands15058402856
8Rene WeertsMNetherlands14187439454
    1609

Open Prometheus Kampioenschap

OGD Rapid

Oliebollen-toernooi





de Delftsche SchaakClub
de grootste, actiefste en gezelligste schaakclub van Delft

jeugd [ma 18:30-20:00]
Er is op 5 niveau's schaaktraining. Daar­na is er competitie, of een van de vele andere activiteiten.

senioren [ma 19:45-01:00]
De grote interne competitie heeft schakers van elk niveau. Ook zijn er veel andere activiteiten.

copyright
© 2002-2017 Delftsche SchaakClub

powered by
WoltLab GbR, Tjip BV & 2B Insite

software
FirstClassWebsite v1.6.1124.1
DSS v2.9.0701.1
WoltLab Burning Board
GNU WebChess

statistieken
Nedstat Basic  nedstat

disclaimer, privacy politiek, sitemap