Delftse SchaakSite - Externe competitie van de Delftsche SchaakClub

dsc9

De uitslagen zijn te vinden op de HSB-site.

 DSC9M/VNatKNSBKNSB-id
1Jan van de DonkMNetherlands17346744243
2Tjerk AlbregtseMNetherlands16637985692
3Antoon FreheMNetherlands16077766814
4René PootsMNetherlands15518027580
5Edgar HuismanMNetherlands15517016614
6Simon DirkseMNetherlands15277358549
7Herman ZonderlandMNetherlands13927960117
8Fred LavenMNetherlands13528039416
    1547

Open Prometheus Kampioenschap

ChessRun

OGD Rapid





de Delftsche SchaakClub
de grootste, actiefste en gezelligste schaakclub van Delft

jeugd [ma 18:30-20:00]
Er is op 5 niveau's schaaktraining. Daar­na is er competitie, of een van de vele andere activiteiten.

senioren [ma 19:45-01:00]
De grote interne competitie heeft schakers van elk niveau. Ook zijn er veel andere activiteiten.

copyright
© 2002-2017 Delftsche SchaakClub

powered by
WoltLab GbR, Tjip BV & 2B Insite

software
FirstClassWebsite v1.6.1124.1
DSS v2.9.0701.1
WoltLab Burning Board
GNU WebChess

statistieken
Nedstat Basic  nedstat

disclaimer, privacy politiek, sitemap