Delftse SchaakSite - Externe competitie van de Delftsche SchaakClub

Dsc-h4

Het vierde HSB-team van DSC is een jeugdteam en speelt in de vierde klasse. In verband met de Corona maatregelen is de structuur van de competitie aangepast, en speelt DSC dit seizoen mee met slechts 4 teams.

 DSC-H4M/VNatKNSBKNSB-id
1Meesvan den BergMNetherlands-8878859
2Victorvan der KloetMNetherlands15568402856
3SachinSingareMIndia14798148195
4ShirazAlhasanMNetherlands13988695533
5DejenOskamMNetherlands13928686733
6SarthakSingareMIndia13228818161
7KennethJohnsenMNetherlands10108782752
8Lennartvan WerschMNetherlands-8800858
    1360 





de Delftsche SchaakClub
de grootste, actiefste en gezelligste schaakclub van Delft

jeugd [ma 18:30-20:00]
Er is op 5 niveau's schaaktraining. Daar­na is er competitie, of een van de vele andere activiteiten.

senioren [ma 19:45-01:00]
De grote interne competitie heeft schakers van elk niveau. Ook zijn er veel andere activiteiten.

copyright
© 2002-9600 Delftsche SchaakClub

powered by
WoltLab GbR, Tjip BV & 2B Insite

software
FirstClassWebsite v1.6.1124.1
DSS v2.9.0701.1
WoltLab Burning Board
GNU WebChess

statistieken
Nedstat Basic  nedstat

disclaimer, privacy politiek, sitemap