Delftse SchaakSite - Externe competitie van de Delftsche SchaakClub

dsc-h4

Het vierde HSB-team van DSC speelt in de 1e klasse B. De uitslagen zijn te vinden op de HSB-site.

 DSC-H4M/VNatKNSBKNSB-id
1Rob SmitsMNetherlands17656005021
2Albert KemelingMNetherlands17158098926
3Jan FrissenMNetherlands16897260473
4René GelpkeMNetherlands16786969556
5Cees KorvingMNetherlands16726066951
6Theo RekveldtMNetherlands16437652491
7Simon BroosMNetherlands16426650303
8Gerard BilarsMNetherlands15946044566
    1675 

Open Prometheus Kampioenschap

Oliebollen-toernooi





de Delftsche SchaakClub
de grootste, actiefste en gezelligste schaakclub van Delft

jeugd [ma 18:30-20:00]
Er is op 5 niveau's schaaktraining. Daar­na is er competitie, of een van de vele andere activiteiten.

senioren [ma 19:45-01:00]
De grote interne competitie heeft schakers van elk niveau. Ook zijn er veel andere activiteiten.

copyright
© 2002-2018 Delftsche SchaakClub

powered by
WoltLab GbR, Tjip BV & 2B Insite

software
FirstClassWebsite v1.6.1124.1
DSS v2.9.0701.1
WoltLab Burning Board
GNU WebChess

statistieken
Nedstat Basic  nedstat

disclaimer, privacy politiek, sitemap