Delftse SchaakSite - Externe competitie van de Delftsche SchaakClub

dsc-h4

Het vierde HSB-team van DSC speelt in de 1e klasse B. De uitslagen zijn te vinden op de HSB-site.

 DSC-H4M/VNatKNSBKNSB-id
1Rob SmitsMNetherlands17656005021
2Albert KemelingMNetherlands17158098926
3Jan FrissenMNetherlands16897260473
4René GelpkeMNetherlands16786969556
5Cees KorvingMNetherlands16726066951
6Theo RekveldtMNetherlands16437652491
7Simon BroosMNetherlands16426650303
8Gerard BilarsMNetherlands15946044566
    1675 

OGD Rapid

Chess Run





de Delftsche SchaakClub
de grootste, actiefste en gezelligste schaakclub van Delft

jeugd [ma 18:30-20:00]
Er is op 5 niveau's schaaktraining. Daar­na is er competitie, of een van de vele andere activiteiten.

senioren [ma 19:45-01:00]
De grote interne competitie heeft schakers van elk niveau. Ook zijn er veel andere activiteiten.

copyright
© 2002-2019 Delftsche SchaakClub

powered by
WoltLab GbR, Tjip BV & 2B Insite

software
FirstClassWebsite v1.6.1124.1
DSS v2.9.0701.1
WoltLab Burning Board
GNU WebChess

statistieken
Nedstat Basic  nedstat

disclaimer, privacy politiek, sitemap