Delftse SchaakSite - Externe competitie van de Delftsche SchaakClub

dsc10

De uitslagen zijn te vinden op de HSB-site.

 DSC10M/VNatKNSBKNSB-id
1Aram HassanMNetherlands14738260560
2Niels JansenMNetherlands14138482617
3Bert ZwemstraMNetherlands14018306474
4Reinaldo AstudilloMNetherlands13398592276
5Zimo SibbingMNetherlands13178672521
6Jan TorenstraMNetherlands12818344688
7Eric WagterMNetherlands12598467283
8Marijn OomesMNetherlands12027536804
    1336

Open Prometheus Kampioenschap

ChessRun

OGD Rapid





de Delftsche SchaakClub
de grootste, actiefste en gezelligste schaakclub van Delft

jeugd [ma 18:30-20:00]
Er is op 5 niveau's schaaktraining. Daar­na is er competitie, of een van de vele andere activiteiten.

senioren [ma 19:45-01:00]
De grote interne competitie heeft schakers van elk niveau. Ook zijn er veel andere activiteiten.

copyright
© 2002-2017 Delftsche SchaakClub

powered by
WoltLab GbR, Tjip BV & 2B Insite

software
FirstClassWebsite v1.6.1124.1
DSS v2.9.0701.1
WoltLab Burning Board
GNU WebChess

statistieken
Nedstat Basic  nedstat

disclaimer, privacy politiek, sitemap