Delftse SchaakSite - Externe competitie van de Delftsche SchaakClub

dsc10

De uitslagen zijn te vinden op de HSB-site.

 DSC10M/VNatKNSBKNSB-id
1Aram HassanMNetherlands14738260560
2Niels JansenMNetherlands14138482617
3Bert ZwemstraMNetherlands14018306474
4Reinaldo AstudilloMNetherlands13398592276
5Zimo SibbingMNetherlands13178672521
6Jan TorenstraMNetherlands12818344688
7Eric WagterMNetherlands12598467283
8Marijn OomesMNetherlands12027536804
    1336

Open Prometheus Kampioenschap

Oliebollen-toernooi





de Delftsche SchaakClub
de grootste, actiefste en gezelligste schaakclub van Delft

jeugd [ma 18:30-20:00]
Er is op 5 niveau's schaaktraining. Daar­na is er competitie, of een van de vele andere activiteiten.

senioren [ma 19:45-01:00]
De grote interne competitie heeft schakers van elk niveau. Ook zijn er veel andere activiteiten.

copyright
© 2002-2017 Delftsche SchaakClub

powered by
WoltLab GbR, Tjip BV & 2B Insite

software
FirstClassWebsite v1.6.1124.1
DSS v2.9.0701.1
WoltLab Burning Board
GNU WebChess

statistieken
Nedstat Basic  nedstat

disclaimer, privacy politiek, sitemap