Delftse SchaakSite - Externe competitie van de Delftsche SchaakClub

dsc-h5

Het vijfde HSB-team van DSC speelt in de we klasse B. De uitslagen zijn te vinden op de HSB-site.

 DSC-H5M/VNatKNSBKNSB-id
1Joao De Oliveira BarbosaMNetherlands16968580451
2Adriaan ter MorsMNetherlands16818300534
3Tom BroekhuizenMNetherlands16208213139
4Stijn BerghoutMNetherlands16028176894
5Mark JolMNetherlands16008395761
6Nishant NarayanMNetherlands15548609348
7Victor van der KloetMNetherlands15098402856
8René WeertsMNetherlands14977439454
    1594 

Open Prometheus Kampioenschap





de Delftsche SchaakClub
de grootste, actiefste en gezelligste schaakclub van Delft

jeugd [ma 18:30-20:00]
Er is op 5 niveau's schaaktraining. Daar­na is er competitie, of een van de vele andere activiteiten.

senioren [ma 19:45-01:00]
De grote interne competitie heeft schakers van elk niveau. Ook zijn er veel andere activiteiten.

copyright
© 2002-2019 Delftsche SchaakClub

powered by
WoltLab GbR, Tjip BV & 2B Insite

software
FirstClassWebsite v1.6.1124.1
DSS v2.9.0701.1
WoltLab Burning Board
GNU WebChess

statistieken
Nedstat Basic  nedstat

disclaimer, privacy politiek, sitemap