Delftse SchaakSite - Externe competitie van de Delftsche SchaakClub

dsc10

De uitslagen zijn te vinden op de HSB-site.

 DSC10M/VNatKNSBKNSB-id
1Bert ZwemstraMNetherlands14098306474
2Jan van der KolkMNetherlands13587168183
3Hans HendriksMNetherlands13188156280
4Eric WagterMNetherlands13008467283
5Koos SwaninkMNetherlands12668546417
6Aad de JongMNetherlands12547426067
7Joop van HamMNetherlands12338362728
8Ernst HanewaldMNetherlands11857276302
    1290

Spelletjesavond

DSC Zomervarianten Ontdekkingstoernooi





de Delftsche SchaakClub
de grootste, actiefste en gezelligste schaakclub van Delft

jeugd [ma 18:30-20:00]
Er is op 5 niveau's schaaktraining. Daar­na is er competitie, of een van de vele andere activiteiten.

senioren [ma 19:45-01:00]
De grote interne competitie heeft schakers van elk niveau. Ook zijn er veel andere activiteiten.

copyright
© 2002-2017 Delftsche SchaakClub

powered by
WoltLab GbR, Tjip BV & 2B Insite

software
FirstClassWebsite v1.6.1124.1
DSS v2.9.0701.1
WoltLab Burning Board
GNU WebChess

statistieken
Nedstat Basic  nedstat

disclaimer, privacy politiek, sitemap