Delftse SchaakSite - Externe competitie van de Delftsche SchaakClub

dsc-h5

Het vijfde HSB-team van DSC speelt in de we klasse B. De uitslagen zijn te vinden op de HSB-site.

 DSC-H5M/VNatKNSBKNSB-id
1Joao De Oliveira BarbosaMNetherlands16968580451
2Adriaan ter MorsMNetherlands16818300534
3Tom BroekhuizenMNetherlands16208213139
4Stijn BerghoutMNetherlands16028176894
5Mark JolMNetherlands16008395761
6Nishant NarayanMNetherlands15548609348
7Victor van der KloetMNetherlands15098402856
8René WeertsMNetherlands14977439454
    1594 

Open Prometheus Kampioenschap

Oliebollen-toernooi





de Delftsche SchaakClub
de grootste, actiefste en gezelligste schaakclub van Delft

jeugd [ma 18:30-20:00]
Er is op 5 niveau's schaaktraining. Daar­na is er competitie, of een van de vele andere activiteiten.

senioren [ma 19:45-01:00]
De grote interne competitie heeft schakers van elk niveau. Ook zijn er veel andere activiteiten.

copyright
© 2002-2018 Delftsche SchaakClub

powered by
WoltLab GbR, Tjip BV & 2B Insite

software
FirstClassWebsite v1.6.1124.1
DSS v2.9.0701.1
WoltLab Burning Board
GNU WebChess

statistieken
Nedstat Basic  nedstat

disclaimer, privacy politiek, sitemap