Delftse SchaakSite - Externe competitie van de Delftsche SchaakClub

DSC-H5

Het vijfde HSB-team van DSC speelt in de 2e klasse B. De uitslagen zijn te vinden op de HSB-site.

 DSC-H5M/VNatKNSBKNSB-id
1Tom BroekhuizenMNetherlands16548213139
2Ronald KraakmanMNetherlands16278157303
3Khaled ElsandelMNetherlands16268834584
4Mattia BianchiMNetherlands16208836014
5Henk StipdonkMNetherlands16028819690
6Nishant NarayanMIndia15838609348
7Cock HazeuMNetherlands15738311732
8Victor van der KloetMNetherlands15548402856
    1605 

Open Prometheus Kampioenschap





de Delftsche SchaakClub
de grootste, actiefste en gezelligste schaakclub van Delft

jeugd [ma 18:30-20:00]
Er is op 5 niveau's schaaktraining. Daar­na is er competitie, of een van de vele andere activiteiten.

senioren [ma 19:45-01:00]
De grote interne competitie heeft schakers van elk niveau. Ook zijn er veel andere activiteiten.

copyright
© 2002-2019 Delftsche SchaakClub

powered by
WoltLab GbR, Tjip BV & 2B Insite

software
FirstClassWebsite v1.6.1124.1
DSS v2.9.0701.1
WoltLab Burning Board
GNU WebChess

statistieken
Nedstat Basic  nedstat

disclaimer, privacy politiek, sitemap