Delftse SchaakSite - Externe competitie van de Delftsche SchaakClub

dsc8

De uitslagen zijn te vinden op de HSB-site.

 DSC8M/VNatKNSBKNSB-id
1Adriaan ter MorsMNetherlands17468300534
2Corniel NobelMNetherlands16968019715
3Vashish SukulMNetherlands16758565931
4Arnt VeenstraMNetherlands16638122719
5Roel VisserMNetherlands15678355281
6Victor van der KloetMNetherlands15378402856
7Raymond ThomasMNetherlands15268671498
8Nishant NarayanMNetherlands14878609348
    1612

Spelletjesavond

DSC Zomervarianten Ontdekkingstoernooi





de Delftsche SchaakClub
de grootste, actiefste en gezelligste schaakclub van Delft

jeugd [ma 18:30-20:00]
Er is op 5 niveau's schaaktraining. Daar­na is er competitie, of een van de vele andere activiteiten.

senioren [ma 19:45-01:00]
De grote interne competitie heeft schakers van elk niveau. Ook zijn er veel andere activiteiten.

copyright
© 2002-2017 Delftsche SchaakClub

powered by
WoltLab GbR, Tjip BV & 2B Insite

software
FirstClassWebsite v1.6.1124.1
DSS v2.9.0701.1
WoltLab Burning Board
GNU WebChess

statistieken
Nedstat Basic  nedstat

disclaimer, privacy politiek, sitemap