Delftse SchaakSite - Externe competitie van de Delftsche SchaakClub

Dsc-h3

Het derde HSB-team van DSC speelt in de tweede klasse A. In verband met de Corona maatregelen is de structuur van de competitie aangepast, en speelt DSC dit seizoen mee met slechts 4 teams.

 DSC-H3M/VNatKNSBKNSB-id
1Tom BroekhuizenMNetherlands16848213139
2René GelpkeMNetherlands16426969556
3Henk StipdonkMNetherlands16328819690
4Gerard BilarsMNetherlands16116044566
5Sumit GangulyMIndia16078629511
6CockHazeuMNetherlands15798311732
7Nishant NarayanMIndia15578609348
8AdriánSanz MoraMNetherlands-8862832
9Lars VisserMNetherlands-8881697
    1616 





de Delftsche SchaakClub
de grootste, actiefste en gezelligste schaakclub van Delft

jeugd [ma 18:30-20:00]
Er is op 5 niveau's schaaktraining. Daar­na is er competitie, of een van de vele andere activiteiten.

senioren [ma 19:45-01:00]
De grote interne competitie heeft schakers van elk niveau. Ook zijn er veel andere activiteiten.

copyright
© 2002-2021 Delftsche SchaakClub

powered by
WoltLab GbR, Tjip BV & 2B Insite

software
FirstClassWebsite v1.6.1124.1
DSS v2.9.0701.1
WoltLab Burning Board
GNU WebChess

statistieken
Nedstat Basic  nedstat

disclaimer, privacy politiek, sitemap