Delftse SchaakSite - Externe competitie van de Delftsche SchaakClub

dsc8

De uitslagen zijn te vinden op de HSB-site.

 DSC8M/VNatKNSBKNSB-id
1Corniel NobelMNetherlands17398019715
2Adriaan ter MorsMNetherlands17138300534
3Arnt VeenstraMNetherlands16568122719
4Marfa BlanterVNetherlands16498301656
5Andre van der WeijdeMNetherlands16268028218
6Nishant NarayanMNetherlands15698609348
7Victor van der KloetMNetherlands15058402856
8Rene WeertsMNetherlands14187439454
    1609

Open Prometheus Kampioenschap

ChessRun

OGD Rapid





de Delftsche SchaakClub
de grootste, actiefste en gezelligste schaakclub van Delft

jeugd [ma 18:30-20:00]
Er is op 5 niveau's schaaktraining. Daar­na is er competitie, of een van de vele andere activiteiten.

senioren [ma 19:45-01:00]
De grote interne competitie heeft schakers van elk niveau. Ook zijn er veel andere activiteiten.

copyright
© 2002-2017 Delftsche SchaakClub

powered by
WoltLab GbR, Tjip BV & 2B Insite

software
FirstClassWebsite v1.6.1124.1
DSS v2.9.0701.1
WoltLab Burning Board
GNU WebChess

statistieken
Nedstat Basic  nedstat

disclaimer, privacy politiek, sitemap