Delftse SchaakSite - Externe competitie van de Delftsche SchaakClub

dsc-h1

Het hoogste HSB-team van DSC speelt in de hoofdklasse. De uitslagen zijn te vinden op de HSB-site.

 DSC-H1M/VNatKNSBKNSB-id
1Yasin SariMNetherlands22468820977
2Bram van der VeldenMNetherlands21727949876
3Enrico BleesMNetherlands21677909781
4Bob VoogtMNetherlands21426194419
5Ted BarendseMNetherlands20457155555
6Martin GlimmerveenMNetherlands20277676306
7Kees van der MeerMNetherlands20247361728
8Jan BosmaMNetherlands18808359263
    2088 





de Delftsche SchaakClub
de grootste, actiefste en gezelligste schaakclub van Delft

jeugd [ma 18:30-20:00]
Er is op 5 niveau's schaaktraining. Daar­na is er competitie, of een van de vele andere activiteiten.

senioren [ma 19:45-01:00]
De grote interne competitie heeft schakers van elk niveau. Ook zijn er veel andere activiteiten.

copyright
© 2002-2019 Delftsche SchaakClub

powered by
WoltLab GbR, Tjip BV & 2B Insite

software
FirstClassWebsite v1.6.1124.1
DSS v2.9.0701.1
WoltLab Burning Board
GNU WebChess

statistieken
Nedstat Basic  nedstat

disclaimer, privacy politiek, sitemap