Delftse SchaakSite - Externe competitie van de Delftsche SchaakClub

dsc6

De uitslagen zijn te vinden op de HSB-site.

 DSC6M/VNatKNSBKNSB-id
1Rob SmitsMNetherlands17356005021
2Theo RekveldtMNetherlands17027652491
3Cees KorvingMNetherlands16956066951
4Henk van den BeltMNetherlands16647778518
5Simon BroosMNetherlands16576650303
6René GelpkeMNetherlands16156969556
7Hugo van der LaanMNetherlands15866447309
8Gerard BilarsMNetherlands15306044566
    1648

Spelletjesavond

DSC Zomervarianten Ontdekkingstoernooi





de Delftsche SchaakClub
de grootste, actiefste en gezelligste schaakclub van Delft

jeugd [ma 18:30-20:00]
Er is op 5 niveau's schaaktraining. Daar­na is er competitie, of een van de vele andere activiteiten.

senioren [ma 19:45-01:00]
De grote interne competitie heeft schakers van elk niveau. Ook zijn er veel andere activiteiten.

copyright
© 2002-2017 Delftsche SchaakClub

powered by
WoltLab GbR, Tjip BV & 2B Insite

software
FirstClassWebsite v1.6.1124.1
DSS v2.9.0701.1
WoltLab Burning Board
GNU WebChess

statistieken
Nedstat Basic  nedstat

disclaimer, privacy politiek, sitemap