Delftse SchaakSite - Externe competitie van de Delftsche SchaakClub

Dsc-h1

Het hoogste HSB-team van DSC speelt in de gecombineerde hoofd- en eerste klasse B. In verband met de Corona maatregelen is de structuur van de competitie aangepast, en speelt DSC dit seizoen mee met slechts 4 teams.

 DSC-H1M/VNatKNSBKNSB-id
1Enrico BleesMNetherlands22177909781
2Bramvan der VeldenMNetherlands21977949876
3Ted BarendseMNetherlands21507155555
4Bob VoogtMNetherlands20636194419
5Jan BosmaMNetherlands20518359263
6BentSchleipfenbauerMNetherlands19708257513
7Martin GlimmerveenMNetherlands18957676306
8Arjan DrenthenMNetherlands18638419543
    2051 





de Delftsche SchaakClub
de grootste, actiefste en gezelligste schaakclub van Delft

jeugd [ma 18:30-20:00]
Er is op 5 niveau's schaaktraining. Daar­na is er competitie, of een van de vele andere activiteiten.

senioren [ma 19:45-01:00]
De grote interne competitie heeft schakers van elk niveau. Ook zijn er veel andere activiteiten.

copyright
© 2002-400 Delftsche SchaakClub

powered by
WoltLab GbR, Tjip BV & 2B Insite

software
FirstClassWebsite v1.6.1124.1
DSS v2.9.0701.1
WoltLab Burning Board
GNU WebChess

statistieken
Nedstat Basic  nedstat

disclaimer, privacy politiek, sitemap