Delftse SchaakSite - Externe competitie van de Delftsche SchaakClub

dsc6

De uitslagen zijn te vinden op de HSB-site.

 DSC6M/VNatKNSBKNSB-id
1Rob SmitsMNetherlands17486005021
2Jan FrissenMNetherlands17367260473
3Albert KemelingMNetherlands17268098926
4Simon BroosMNetherlands17196650303
5Cees KorvingMNetherlands16926066951
6Theo RekveldtMNetherlands16757652491
7René GelpkeMNetherlands16636969556
8Gerard BilarsMNetherlands15676044566
    1691

Open Prometheus Kampioenschap

ChessRun

OGD Rapid





de Delftsche SchaakClub
de grootste, actiefste en gezelligste schaakclub van Delft

jeugd [ma 18:30-20:00]
Er is op 5 niveau's schaaktraining. Daar­na is er competitie, of een van de vele andere activiteiten.

senioren [ma 19:45-01:00]
De grote interne competitie heeft schakers van elk niveau. Ook zijn er veel andere activiteiten.

copyright
© 2002-2017 Delftsche SchaakClub

powered by
WoltLab GbR, Tjip BV & 2B Insite

software
FirstClassWebsite v1.6.1124.1
DSS v2.9.0701.1
WoltLab Burning Board
GNU WebChess

statistieken
Nedstat Basic  nedstat

disclaimer, privacy politiek, sitemap