Delftse SchaakSite - Externe competitie van de Delftsche SchaakClub

dsc4

De uitslagen zijn te vinden op de HSB-site.

 DSC4M/VNatKNSBKNSB-id
1Ricardo SlaaMNetherlands21287561576
2Kees van der MeerMNetherlands19947361728
3Jaap FlohilMNetherlands19847300678
4Gert-Jan BaasMNetherlands19048452257
5Toine PrangersMNetherlands19028035863
6Pieter GoossensMNetherlands18528279832
7Peter LodeMNetherlands18427271715
8Willem-Jan van den BroekMNetherlands18137559563
    1927

Spelletjesavond

DSC Zomervarianten Ontdekkingstoernooi





de Delftsche SchaakClub
de grootste, actiefste en gezelligste schaakclub van Delft

jeugd [ma 18:30-20:00]
Er is op 5 niveau's schaaktraining. Daar­na is er competitie, of een van de vele andere activiteiten.

senioren [ma 19:45-01:00]
De grote interne competitie heeft schakers van elk niveau. Ook zijn er veel andere activiteiten.

copyright
© 2002-2017 Delftsche SchaakClub

powered by
WoltLab GbR, Tjip BV & 2B Insite

software
FirstClassWebsite v1.6.1124.1
DSS v2.9.0701.1
WoltLab Burning Board
GNU WebChess

statistieken
Nedstat Basic  nedstat

disclaimer, privacy politiek, sitemap