Delftse SchaakSite - Agenda

July
Mon16Zomertoernooi (2)
Mon23Zomertoernooi (3)
Mon30Zomertoernooi (4)
August
Mon 6Zomertoernooi (5)
Mon13Zomertoernooi (6)
Mon20Simultaan clubkampioen
Mon27Algemene Ledenvergadering
September
Mon 3Grand Prix Rapid (1)
Sat 8OGD Rapidschaaktoernooi
Mon10Interne competitie (N1)
Fri14Persoonlijk Kampioenschap HSB (1)
Sat15DSC-K1 - ASV
 DSC-K2 - Schaakmat Westland
 DSC-K3 - ZSC-Saende
 DSC-K4 - Oud Zuylen Utrecht 2
Mon17Interne competitie (N2)
Fri21Persoonlijk Kampioenschap HSB (2)
Mon24Interne competitie (N3)
 DSC-H1 - Schaakhuis 1
 DSC-H3 - Promotie 2
Tue25Rijswijk 3 - DSC-H6
Fri28Persoonlijk Kampioenschap HSB (3)
October
Mon 1Training (1)
Sat 6Paul Keres - DSC-K1
 LSG 2 - DSC-K2
 LSG 4 - DSC-K3
 LSG 3 - DSC-K4
 Schaakhuis 2 - DSC-K5
Mon 8Interne competitie (N4)
 DSC-H2 - DSC-H4
 DSC-H5 - Schaakmat Westland 4
 DSC-H7 - Raadsheer-Corbulo 2
Fri12Persoonlijk Kampioenschap HSB (4)
Mon15Interne competitie (N5)
 Schaakmat Westland 1 - DSC-H1
 DSC-H6 - Schaakmat Westland 3
 DSC-H8 - Scheve Toren 3
Fri19Persoonlijk Kampioenschap HSB (5)
Sun21Chess Run
Mon22Grand Prix Rapid (2)
Fri26Persoonlijk Kampioenschap HSB (6)
Mon29Interne competitie (N6)
 DSC-H4 - Haeghe Ooievaar 1
 HSV 2 - DSC-H5
 DSC-H7 - DD 5
November
Sat 3SG Max Euwe - DSC-K1
 Zukertort Amstelveen 2 - DSC-K2
 Rijswijk - DSC-K3
 Schaakhuis - DSC-K4
 Fianchetto 1 - DSC-K5
Mon 5Interne competitie (N7)
 DSC-H1 - Botwinnik 1
 Wassenaar 2 - DSC-H8
Fri 9Scheve Toren 2 - DSC-H3
 Persoonlijk Kampioenschap HSB (7)
Mon12Interne competitie (N8)
 RSC-Belgisch Park 1 - DSC-H2
Mon19Interne competitie (N9)
 DSC-H5 - Rijswijk 2
 DSC-H8 - Voorburg 2
Thu22DD 3 - DSC-H6
Sat24DSC-K1 - Wageningen
 DSC-K2 - JuRo Unirek / De Wijker Toren
 DSC-K3 - HWP Haarlem 2
 DSC-K4 - RSR Ivoren Toren 1
 DSC-K5 - Onesimus 1
Mon26Interne competitie (N10)
 DSC-H2 - DD 2
 DSC-H4 - RSC-Belgisch Park 1
 RSC-Belgisch Park 3 - DSC-H7
December
Mon 3Training (2)
Sun 9PJK E +Voorronden CD
Mon10Interne competitie (N11)
 DSC-H3 - Schaakmat Westland 2
 Schaakhuis 2 - DSC-H5
Tue11Rijswijk 4 - DSC-H8
Thu13SHTV 1 - DSC-H1
Sat15Purmerend - DSC-K1
 DD - DSC-K2
 Almere 2 - DSC-K3
 Almere 1 - DSC-K4
 Moira-Domtoren 3 - DSC-K5
Mon17Kolderschaak
Tue18DD 2 - DSC-H4
Mon24Oliebollenschaak
January
Mon 7Grand Prix Rapid (3)
Thu10Open Prometheus Kampioenschap (1)
Mon14Interne competitie (N12)
 DSC-H1 - Scheve Toren 1
 Wassenaar 1 - DSC-H2
 DSC-H6 - Novelty Destroyers 2
 DSC-H7 - Botwinnik 5
Mon21Interne competitie (N13)
Thu24Open Prometheus Kampioenschap (2)
Mon28Interne competitie (N14)
 DSC-H5 - Lierse 1
Tue29Rijswijk 1 - DSC-H1
February
Fri 1Scheve Toren 3 - DSC-H8
Mon 4Training (3)
Thu 7Open Prometheus Kampioenschap (3)
 DD 1 - DSC-H3
Sat 9DSC-K1 - Philidor 1847
 DSC-K2 - Oegstgeest 80
 DSC-K3 - Philidor Leiden 2
 DSC-K4 - Charlois Europoort 2
 DSC-K5 - Boven IJ 1
Mon11Interne competitie (N15)
 DSC-H2 - Raadsheer-Corbulo 1
 DSC-H4 - Wassenaar 1
Thu14Botwinnik 3 - DSC-H7
Mon18Interne competitie (V1)
 DSC-H6 - Promotie 4
 DSC-H8 - Wassenaar 2
Thu21Open Prometheus Kampioenschap (4)
Mon25Grand Prix Rapid (4)
March
Mon 4Interne competitie (V2)
Tue 5Promotie 3 - DSC-H2
 Pomar 1 - DSC-H5
Thu 7Open Prometheus Kampioenschap (5)
Fri 8Voorburg 2 - DSC-H8
Sat 9HSB Snelschaken voor teams
Mon11Interne competitie (V3)
 DSC-H3 - RSC-Belgisch Park 2
 DSC-H7 - Pomar 2
Sat16Groninger Combinatie - DSC-K1
 Messemaker 1847 - DSC-K2
 Promotie - DSC-K3
 Messemaker 1847 2 - DSC-K4
 Shah Mata 1 - DSC-K5
Mon18Interne competitie (V4)
 DSC-H1 - Promotie 1
Wed20Haeghe Ooievaar 2 - DSC-H6
Thu21Open Prometheus Kampioenschap (6)
 Raadsheer-Corbulo 1 - DSC-H4
Mon25DSC Snelschaakkampioenschap
April
Mon 1Interne competitie (V5)
 DSC-H8 - Rijswijk 4
Wed 3HSV 1 - DSC-H3
 DSC-H2 - Haeghe Ooievaar 1
 DSC-H4 - Promotie 3
Thu 4Open Prometheus Kampioenschap (7)
Mon 8Interne competitie (V6)
Tue 9Voorburg 1 - DSC-H7
Wed10Novelty Destroyers 1 - DSC-H1
 Botwinnik 2 - DSC-H5
 DSC-H6 - Schaakhuis 3
Sat13DSC-K1 - UVS
 DSC-K2 - Landau Axel 1
 DSC-K3 - Caissa 4
 DSC-K4 - SHTV
 DSC-K5 - ZZ Combinatie 1
Mon15Interne competitie (V7)
Fri19Prinsenstad-toernooi
Sat20Prinsenstad-toernooi
Sun21Prinsenstad-toernooi
Tue23Lightning Chess
Thu25Open Prometheus Kampioenschap Snelschaken
Mon29Grand Prix Rapid (5)
May
Sat 4Jeugd Grand Prix
Mon 6Interne competitie (V8)
Sat11Caissa-Eenhoorn - DSC-K1
 Santpoort - DSC-K2
 ASC - DSC-K3
 DD 2 - DSC-K4
Mon13Training (4)
Mon20Interne competitie (V9)
Mon27Interne competitie (V10)
June
Mon 3Interne competitie (V11)
Sun 9Delfts Kroeglopertoernooi
Tue11Bughouse kampioenschap
Mon17Interne competitie (V12)
Mon24Interne competitie (V13)
July
Mon 1Spelletjesavond
Mon 8Zomertoernooi (1)
Mon15Zomertoernooi (2)

2017-2018 2016-2017 2015-2016 2014-2015 2013-2014 2012-2013 2011-2012 2010-2011 2009-2010 2008-2009 2007-2008 2006-2007 2005-2006 2004-2005 2003-2004

Open Prometheus Kampioenschap





de Delftsche SchaakClub
de grootste, actiefste en gezelligste schaakclub van Delft

jeugd [ma 18:30-20:00]
Er is op 5 niveau's schaaktraining. Daar­na is er competitie, of een van de vele andere activiteiten.

senioren [ma 19:45-01:00]
De grote interne competitie heeft schakers van elk niveau. Ook zijn er veel andere activiteiten.

copyright
© 2002-2018 Delftsche SchaakClub

powered by
WoltLab GbR, Tjip BV & 2B Insite

software
FirstClassWebsite v1.6.1124.1
DSS v2.9.0701.1
WoltLab Burning Board
GNU WebChess

statistieken
Nedstat Basic  nedstat

disclaimer, privacy politiek, sitemap