Delftse SchaakSite - Agenda

July
Mon10Zomertoernooi (1)
Mon17Zomertoernooi (2)
Mon24Zomertoernooi (3)
Mon31Zomertoernooi (4)
August
Mon 7Zomertoernooi (5)
Mon14Zomertoernooi (6)
Mon21Simultaan clubkampioen
Mon28Algemene Ledenvergadering
September
Mon 4Grand Prix Rapid (1)
Mon11DSC oneven - DSC even
Sat16UVS - DSC1
 RSR Ivoren Toren 2 - DSC2
 De Wijker Toren 2 - DSC3
Mon18Interne competitie (N1)
Mon25Interne competitie (N2)
 DSC9 - DSC7
 DSC8 - Promotie 6
Thu28DD 3 - DSC4
October
Mon 2Training (1)
Sat 7DSC1 - Paul Keres
 DSC2 - Oud Zuylen Utrecht 2
 DSC3 - Paul Keres 2
Mon 9Interne competitie (N3)
 DSC5 - Rijswijk 2
 Lierse 2 - DSC10
 DSC11 - DSC12
Thu12Raadsheer-Corbulo 1 - DSC6
Sun15Chess Run
Mon16Grand Prix Rapid (2)
Mon23Interne competitie (N4)
 DSC4 - Schaakmat Westland 2
 DSC7 - Promotie 5
 Wassenaar 2 - DSC11
Thu26DD 5 - DSC8
Mon30Interne competitie (N5)
 Schaakmat Westland 4 - DSC9
November
Thu 2Botwinnik 2 - DSC5
Sat 4DSC1 - HWP Sas van Gent
 DSC2 - SHTV
 DSC3 - De Amstel
Mon 6Interne competitie (N6)
 DSC6 - Schaakmat Westland 3
 DSC11 - Scheve Toren 3
Mon13Interne competitie (N7)
 RSC-Belgisch Park 2 - DSC7
 DSC10 - SHTV 4
 DSC - Schaakhuis (HSB-beker)
Tue14Rijswijk 5 - DSC12
Mon20Interne competitie (N8)
 Schaakhuis 2 - DSC4
 DSC8 - Rijswijk 4
Sat25HWP Haarlem - DSC1
 Sliedrecht 1 - DSC2
 HWP Haarlem 2 - DSC3
Mon27Interne competitie (N9)
 DSC5 - Wassenaar 1
 DSC9 - Schaakhuis 4
December
Mon 4Training (2)
Fri 8Scheve Toren 1 - DSC6
Sat 9OGD Rapidschaaktoernooi
Mon11Interne competitie (N10)
 DSC4 - SHTV 2
 DSC7 - Haeghe Ooievaar 2
Tue12Rijswijk 5 - DSC11
Thu14DD 6 - DSC9
Sat16DSC1 - De Toren Arnhem
 DSC2 - Goes
 DSC3 - VAS 2
Mon18Kolderschaak
Tue19Pomar 1 - DSC8
Thu21Botwinnik 3 - DSC10
Wed27Oliebollentoernooi
January
Tue 2Grand Prix Rapid (3)
Mon 8Interne competitie (N11)
 DSC12 - Schaakmat Westland 6
Thu11Open Prometheus Kampioenschap (1)
 SHTV 3 - DSC5
Mon15Interne competitie (N12)
 DSC6 - Rijswijk 3
 DSC10 - Botwinnik 5
Mon22Interne competitie (N13)
Thu25Open Prometheus Kampioenschap (2)
Mon29Interne competitie (N14)
 DSC4 - Botwinnik 1
 DSC11 - Schaakmat Westland 6
February
Fri 2Scheve Toren 3 - DSC12
Sat 3De Stukkenjagers - DSC1
 Rijswijk - DSC2
 Caissa-Eenhoorn 2 - DSC3
Mon 5Training (3)
Wed 7Haeghe Ooievaar 2 - DSC9
Thu 8Open Prometheus Kampioenschap (3)
Mon12Interne competitie (N15)
 HSV 1 - DSC5
 DSC8 - Schaakhuis 3
Tue13DD 4 - DSC6
Thu15Novelty Destroyers 2 - DSC10
Mon19Interne competitie (V1)
 DSC7 - Schaakmat Westland 4
Thu22Open Prometheus Kampioenschap (4)
Mon26Grand Prix Rapid (4)
March
Mon 5Interne competitie (V2)
 HSV 2 - DSC10
 DSC12 - Wassenaar 2
Thu 8Open Prometheus Kampioenschap (5)
Sat10DSC1 - Venlo
 DSC2 - Schaakhuis
 DSC3 - En Passant 2
Mon12Interne competitie (V3)
 DSC6 - Novelty Destroyers 1
 Schaakhuis 4 - DSC7
 DSC11 - Botwinnik 6
Tue13Promotie 2 - DSC4
Fri16Scheve Toren 2 - DSC8
Mon19Interne competitie (V4)
 DSC5 - Promotie 3
 DSC9 - Promotie 5
Thu22Open Prometheus Kampioenschap (6)
Mon26Interne competitie (V5)
Fri30Prinsenstad-toernooi
Sat31Prinsenstad-toernooi
April
Sun 1Prinsenstad-toernooi
Tue 3Lightning Chess
Sat 7De Pion - DSC1
 De Baronie - DSC2
 Boven IJ - DSC3
Mon 9Interne competitie (V6)
 DSC10 - DCSV 1
Thu12Open Prometheus Kampioenschap (7)
 Botwinnik 6 - DSC12
Sun15DSC4 - RSC Belgisch Park 1
 Haeghe Ooievaar 1 - DSC5
 DSC6 - Promotie 4
 DSC7 - DD 6
 RSC-Belgisch Park 2 - DSC9
 Lierse 1 - DSC8
Mon16Interne competitie (V7)
Sat21DSC1 - Zukertort Amstelveen
 DSC2 - De Combinatie
 DSC3 - ASC
Mon23Interne competitie (V8)
Thu26Open Prometheus Kampioenschap Snelschaken
Mon30Grand Prix Rapid (5)
May
Mon 7Interne competitie (V9)
Mon14Training (4)
Sun20Delfts Kroeglopertoernooi
Tue22Open Delfts Doorgeefschaakkampioenschap
Mon28Interne competitie (V10)
June
Mon 4DSC Snelschaakkampioenschap
Mon11Interne competitie (V11)
Mon18Interne competitie (V12)
Mon25Interne competitie (V13)
July
Mon 2Spelletjesavond
Mon 9Zomertoernooi (1)
Mon16Zomertoernooi (2)

2017-2018 2016-2017 2015-2016 2014-2015 2013-2014 2012-2013 2011-2012 2010-2011 2009-2010 2008-2009 2007-2008 2006-2007 2005-2006 2004-2005 2003-2004

Open Prometheus Kampioenschap

OGD Rapid

Oliebollen-toernooi





de Delftsche SchaakClub
de grootste, actiefste en gezelligste schaakclub van Delft

jeugd [ma 18:30-20:00]
Er is op 5 niveau's schaaktraining. Daar­na is er competitie, of een van de vele andere activiteiten.

senioren [ma 19:45-01:00]
De grote interne competitie heeft schakers van elk niveau. Ook zijn er veel andere activiteiten.

copyright
© 2002-2017 Delftsche SchaakClub

powered by
WoltLab GbR, Tjip BV & 2B Insite

software
FirstClassWebsite v1.6.1124.1
DSS v2.9.0701.1
WoltLab Burning Board
GNU WebChess

statistieken
Nedstat Basic  nedstat

disclaimer, privacy politiek, sitemap