Delftse SchaakSite

Interne competitie N16: Op naar een nieuw seizoen

De interne competitie van het coronaseizoen 2020-2021 zit erop. Door de lockdowns kwamen we dit keer niet verder dan een Najaarscompetitie, waarin vele vaste deelnemers niet of veel minder achter het bord verschenen dan normaal.

Toch kunnen we Jouke van Gosliga weldegelijk feliciteren met een mooie totaalscore en eerste plek in de A-groep. In de laatste ronde speelde Lars Visser, die flinke vooruitgang heeft geboekt in de afgelopen tijd, remise tegen de "coronakampioen".

Ook Mees van den Berg heeft, ondanks verlies tegen Bob Voogt in deze laatste ronde, reuzensprongen gemaakt in zijn weg naar de top en heeft zich met enkele mooie resultaten in de subtop genesteld. Dat belooft wat voor volgend seizoen!

Eric Wagter won knap van Ed Eveleens en claimt daarmee een mooie vierde plek in groep B, achter Alexander Bruschke, Lars Visser en Aram Hassan.

Cock Hazeu won in de slotronde van Hugo van der Laan en heeft met een prima totaalscore de C-groep op zijn naam geschreven.

A-groep
 Wit-ZwartUitslag
1Jouke van Gosliga-Lars Visser˝-˝
2Ted Barendse-Rob Smits1-0
3Henk van den Belt-Gert Legemaat0-1
4Mees van den Berg-Bob Voogt0-1


B/C-groep
 Wit-ZwartUitslag
1Ed Eveleens-Eric Wagter0-1
2Cock Hazeu-Hugo van der Laan1-0
3René Poots-René Weerts1-0
4Sumit Ganguly-Victor van der Kloet˝-˝
5Ernst Hanewald-Ferdinand Schreuder0-1
6Theo Rekveldt-David Boersma0-1


Eindstand Najaarscompetitie na 16 ronden:

Groep A

PosNameGmsWDLScoreValRtgTPR
1Jouke van Gosliga14923546,25519511956
2Ted Barendse14923496,55420841898
3Gert Legemaat5320466,05322312061
4Bob Voogt8413404,05219981819
5Mees van den Berg6321385,85113002070
6Richard Oranje2200359,35021052255
7Floris Doolaard1100334,04920042679
8Willem-Jan van den Broek3201317,04818591927
9Bent Schleipfenbauer1010302,04719121929
10Martin Glimmerveen4112297,54619891881
11Tjerk Albregtse1010290,54517811769
12Tom Broekhuizen2011276,84416021776
13David Boersma1100276,04318562473
14Lucien van de Lisdonk2011250,14219201763
15Rob Smits13418241,54117551732
16Henk van den Belt4103237,04018451767
17Raymond Thomas4103233,03914511796
18Arno Wiersma3102227,73818791462


Groep B

PosNameGmsWDLScoreValRtgTPR
1Alexander Bruschke4400290,03718072252
2Lars Visser9522269,23613391826
3Aram Hassan5302256,03515501842
4Eric Wagter7502244,03413161754
5Gerard Bilars3210235,33316411844
6Shyam Balasubramanian1100201,03215492370
7Ed Eveleens4112200,03115861362
8Arjan Drenthen1010197,03018151576
9Piet Hofstee1010193,02916611515
10Corniel Nobel4202186,02817301512
11René Poots7313181,02715251567
12Hugo van der Laan6204160,02615781338
13Sofya Blanter6204145,32517591476
14Theo Rekveldt4103133,02416931398
15Maarten Kwaaitaal2002130,3231678949
16Victor van der Kloet15339116,82215131414
17René Weerts500598,0211517787


Groep C

PosNameGmsWDLScoreValRtgTPR
1Cock Hazeu9612199,22016141621
2Elvis Somers2200144,71915202240
3Ahmad Ahmad1100123,01812601996
4Niels Nijholt2200121,31712191928
5Ferdinand Schreuder9315111,31614951456
6Shiraz Alhasan3201101,01512581389
7Ernst Hanewald810772,01312361145
8Olivier Hokke100172,0121093450
9Sumit Ganguly101071,01114901576
10Thomas Severs100166,01011001355
11Basil Fitiane100154,091094490
12Wim Meijer400440,081272720

er zijn geen reacties: reageer




de Delftsche SchaakClub
de grootste, actiefste en gezelligste schaakclub van Delft

jeugd [ma 18:30-20:00]
Er is op 5 niveau's schaaktraining. Daar­na is er competitie, of een van de vele andere activiteiten.

senioren [ma 19:45-01:00]
De grote interne competitie heeft schakers van elk niveau. Ook zijn er veel andere activiteiten.

copyright
© 2002-2021 Delftsche SchaakClub

powered by
WoltLab GbR, Tjip BV & 2B Insite

software
FirstClassWebsite v1.6.1124.1
DSS v2.9.0701.1
WoltLab Burning Board
GNU WebChess

statistieken
Nedstat Basic  nedstat

disclaimer, privacy politiek, sitemap