Delftse SchaakSite

Interne competitie N14: Mees van den Berg verrast Gert Legemaat, Jouke van Gosliga terug aan kop

Mees van den Berg heeft na een eerdere remise tegen Ted Barendse ook een halve punt tegen Gert Legemaat gescoord. Gert had het niet makkelijk tegen de talentvolle jeugdspeler.
Jouke van Gosliga heeft de leiding weer overgenomen door een overwinning op Henk van den Belt.

In groep B/C deed Cock Hazeu goede zaken door van René Poots te winnen. Hij staat nu aan de leiding in groep C.

A-groep
 Wit-ZwartUitslag
1Gert Legemaat-Mees van den Berg˝ - ˝
2Jouke van Gosliga-Henk van den Belt1 - 0
3Ted Barendse-Lars Visser1 - 0
4Tjerk Albregtse-Rob Smits˝ - ˝


B/C-groep
 Wit-ZwartUitslag
1Victor van der Kloet-Hugo van der Laan0 - 1
2Cock Hazeu-René Poots1 - 0
3Sofya Blanter-Ferdinand Schreuder1 - 0
4Ernst Hanewald-Elvis Somers0 - 1


Tussenstand Najaarscompetitie na 14 ronden:
(Uitslagen ronde 4 t/m 10 moeten nog opgezocht en ingevoerd worden)

Groep A

PosNameGmsWDLScoreValRtgTPR
1Jouke van Gosliga7412261,05519281961
2Gert Legemaat4220259,55422292002
3Bob Voogt4301247,05320211953
4Ted Barendse6312229,05220841792
5Richard Oranje2200220,75121052255
6Mees van den Berg4220208,05012802132
7Floris Doolaard1100187,04920042679
8Rob Smits7313179,54817791808
9Willem-Jan van den Broek1100178,04718542260
10Bent Schleipfenbauer1010155,04619121929
11Henk van den Belt2101153,74518511745
12Tjerk Albregtse1010152,54417811769
13Tom Broekhuizen2011143,84316021776
14Raymond Thomas3102137,04214511827
15Martin Glimmerveen2011136,84119921812
16Lucien van de Lisdonk2011129,24019201763
17Arno Wiersma3102117,03918791462


Groep B

PosNameGmsWDLScoreValRtgTPR
1Alexander Bruschke2200161,33817962219
2Gerard Bilars3210150,83716411844
3Eric Wagter5302142,03612921761
4Aram Hassan4202135,03515381820
5Ed Eveleens2110130,53416221853
6Lars Visser6312127,73312941766
7Hugo van der Laan4202112,03216011402
8Arjan Drenthen1010111,53118151576
9Piet Hofstee1010103,53016611515
10Victor van der Kloet721496,02915631510
11Sofya Blanter420292,02817851553
12Corniel Nobel310290,32717241371
13René Poots511377,02614971372
14Theo Rekveldt200266,7251698875
15Maarten Kwaaitaal200264,0241678949
16René Weerts400446,0231528793


Groep C

PosNameGmsWDLScoreValRtgTPR
1Cock Hazeu6312104,82215871457
2Elvis Somers220089,02115202240
3Niels Nijholt220084,32012191928
4Ahmad Ahmad110082,01912601996
5Shiraz Alhasan320174,31812581389
6Ferdinand Schreuder620461,71714971442
7Ernst Hanewald510454,01612441171
8Olivier Hokke100145,0151093450
9Wim Meijer300332,7141273614

er zijn geen reacties: reageer




de Delftsche SchaakClub
de grootste, actiefste en gezelligste schaakclub van Delft

jeugd [ma 18:30-20:00]
Er is op 5 niveau's schaaktraining. Daar­na is er competitie, of een van de vele andere activiteiten.

senioren [ma 19:45-01:00]
De grote interne competitie heeft schakers van elk niveau. Ook zijn er veel andere activiteiten.

copyright
© 2002-2021 Delftsche SchaakClub

powered by
WoltLab GbR, Tjip BV & 2B Insite

software
FirstClassWebsite v1.6.1124.1
DSS v2.9.0701.1
WoltLab Burning Board
GNU WebChess

statistieken
Nedstat Basic  nedstat

disclaimer, privacy politiek, sitemap