Delftse SchaakSite

Online Voorjaarscompetitie - Sander van Gennip (A) en Varun Choudary (B) op titelkoers

In de een-na-laatste ronde troffen de vier grootste kanshebbers op de eindzege in groep A elkaar voor de laatste keer. Arjan Drenthen had nog niet tegen Lars Visser gespeeld en won die partij door een enorme blunder van Lars aan het eind van de opening.
Tjerk Albregtse moest het met zwart nog tegen Sander van Gennip opnemen en na een lange, spannende partij trok Sander aan het langste eind. De scores zijn hierdoor alleen maar dichter bij elkaar gekomen. Sander, Lars en Arjan staan nu allen op 4,5 uit 6 en Tjerk staat daar een halfje achter. De eerste vier kunnen elkaar in de laatste ronde niet meer treffen, want hebben allemaal al tegen elkaar gespeeld.
Kees Korving komt door een overwinning op Edgar Huisman op 4 uit 6 en meldt zich dus ook weer in de subtop. René Poots staat als enige op 3,5 uit 6 door een overwinning op Simon Dirkse. Verder won Simon Broos van Louis Trautwein en was Jan van de Donk in het eindspel te sterk voor Wybe Sierksma.

In groep B verloor Adri Albregtse zijn partij tegen Hans Hendriks en daarmee ook zijn goede uitgangspositie voor de eindzege. Varun Choudary en Marnix Paul wonnen hun partij namelijk wel en staan beiden op 5 uit 6. Ze hebben al tegen elkaar gespeeld, dus vanwege de betere positie in de eindstand van de voorafgaande voorjaarscompetitie heeft Varun Choudary het in de laatste ronde in eigen hand.


Uitslagen ronde 6

Groep A

 Wit-ZwartUitslag
1Arjan Drenthen-Lars Visser1 - 0
2Sander van Gennip-Tjerk Albregtse1 - 0
3Edgar Huisman-Kees Korving0 - 1
4Simon Dirkse-René Poots0 - 1
5Simon Broos-Louis Trautwein1 - 0
6Jan van de Donk-Wybe Sierksma1 - 0
7Vincent Goverse-Herman Zonderlanduitgesteld
8Ed Eveleens-bye0
9Lito van Reede-oneven1

Groep B

 Wit-ZwartUitslag
1Hans Hendriks-Adri Albregtse1 - 0
2Varun Choudary-Dolf Mulder1 - 0
3Marnix Paul-Marcel Essing1 - 0
4Bert van der Willik-Kasper van den Berg0 - 1
5Jan Torenstra-Joop van Ham1 - 0
6Paul van Riet-Piet Zonderland1 - 0
7Wim Meijer-bye0
8Bart van Cleef-oneven1


Tussenstanden na ronde 6

Groep A

PosNameGmsWDLScoreRtgTPR
1Sander van Gennip64114,520852034
2Lars Visser64114,519942091
3Arjan Drenthen63304,520252156
4Tjerk Albregtse63214,020211957
5Kees Korving63214,017451893
6René Poots53023,516321874
7Simon Broos41123,019761726
8Ed Eveleens42113,019351892
9Jan van de Donk63033,017641776
10Simon Dirkse63033,016691747
11Edgar Huisman63033,016911782
12Vincent Goverse62032,018131651
13Louis Trautwein62042,016881638
14Lito van Reede51042,016561525
15Wybe Sierksma50231,515851466
16Herman Zonderland50131,016711443

Groep B

PosNameGmsWDLScoreRtgTPR
1Varun Choudary65015,016381629
2Marnix Paul65015,014281718
3Adri Albregtse64024,015381497
4Hans Hendriks64024,013801544
5Kasper van den Berg53023,510011525
6Wim Meijer53023,015061508
7Jan Torenstra63033,014531409
8Dolf Mulder52033,013691311
9Marcel Essing63033,012191364
10Paul van Riet41032,514621133
11Bart van Cleef20022,015510
12Joop van Ham62042,014111214
13Bert van der Willik62042,012961091
14Piet Zonderland50051,01353671

er zijn 2 reacties: lees | reageer




de Delftsche SchaakClub
de grootste, actiefste en gezelligste schaakclub van Delft

jeugd [ma 18:30-20:00]
Er is op 5 niveau's schaaktraining. Daar­na is er competitie, of een van de vele andere activiteiten.

senioren [ma 19:45-01:00]
De grote interne competitie heeft schakers van elk niveau. Ook zijn er veel andere activiteiten.

copyright
© 2002-2021 Delftsche SchaakClub

powered by
WoltLab GbR, Tjip BV & 2B Insite

software
FirstClassWebsite v1.6.1124.1
DSS v2.9.0701.1
WoltLab Burning Board
GNU WebChess

statistieken
Nedstat Basic  nedstat

disclaimer, privacy politiek, sitemap