Delftse SchaakSite

Online Voorjaarscompetitie - Lars Visser aan de leiding (A), spanning in groep B

Twee ronden voor het einde is Lars Visser erin geslaagd om alleen aan de leiding te gaan. Door een goede voorbereiding en een nagenoeg foutloze partij wist hij overtuigend van Sander van Gennip te winnen. Lars heeft een halfje voorsprong op Tjerk Albregtse, die Kees Korving wist te verslaan. Arjan Drenthen volgt - samen met Sander van Gennip - op een punt achterstand na zijn derde remise van de competitie tegen Ed Eveleens.

De spanning in groep B is helemaal terug doordat Varun Choudary onderuit is gegaan tegen Adri Albregtse. Beide spelers staan op vier punten. Marnix Paul heeft zich daarbij gevoegd na een overwinning met de zwarte stukken op Hans Hendriks.

Uitslagen ronde 5

Groep A

 Wit-ZwartUitslag
1Lars Visser-Sander van Gennip1 - 0
2Kees Korving-Tjerk Albregtse0 - 1
3Arjan Drenthen-Ed Eveleens˝ - ˝
4Jan van de Donk-Edgar Huisman0 - 1
5Louis Trautwein-Simon Dirkse0 - 1
6Vincent Goverse-Lito van Reede1 - 0
7Herman Zonderland-Wybe Sierksma˝ - ˝
8Simon Broos-bye˝
9René Poots-bye˝

Groep B

 Wit-ZwartDatum
1Adri Albregtse-Varun Choudary1 - 0
2Hans Hendriks-Marnix Paul0 - 1
3Wim Meijer-Jan Torenstra1 - 0
4Dolf Mulder-Bert van der Willik1 - 0
5Bart van Cleef-Marcel Essing0 - 1 R.
6Joop van Ham-Piet Zonderland1 - 0
7Kasper van den Berg-bye˝
8Paul van Riet-oneven1


Tussenstanden na ronde 5

Groep A

PosNameGmsWDLScoreRtgTPR
1Lars Visser54104,520042262
2Tjerk Albregtse53204,020302028
3Sander van Gennip53113,520761953
4Arjan Drenthen52303,520162111
5Ed Eveleens42113,019351892
6Kees Korving52213,017361863
7Simon Dirkse53023,016801847
8Edgar Huisman53023,017001865
9René Poots42022,516201841
10Simon Broos30122,019731573
11Vincent Goverse52032,018131651
12Jan van de Donk52032,017581740
13Louis Trautwein52032,016911638
14Wybe Sierksma40221,515901502
15Herman Zonderland40131,016711443
16Lito van Reede51041,016561525

Groep B

PosNameGmsWDLScoreRtgTPR
1Adri Albregtse54014,015531623
2Varun Choudary54014,016341585
3Marnix Paul54014,014231727
4Wim Meijer53023,015061508
5Dolf Mulder42023,013731319
6Hans Hendriks53023,013651470
7Marcel Essing53023,012241449
8Kasper van den Berg42022,59831487
9Jan Torenstra52032,014441331
10Joop van Ham52032,014211238
11Bert van der Willik52032,013141237
12Paul van Riet30031,51455549
13Bart van Cleef20021,015510
14Piet Zonderland40041,01361653

er zijn 3 reacties: lees | reageer




de Delftsche SchaakClub
de grootste, actiefste en gezelligste schaakclub van Delft

jeugd [ma 18:30-20:00]
Er is op 5 niveau's schaaktraining. Daar­na is er competitie, of een van de vele andere activiteiten.

senioren [ma 19:45-01:00]
De grote interne competitie heeft schakers van elk niveau. Ook zijn er veel andere activiteiten.

copyright
© 2002-2021 Delftsche SchaakClub

powered by
WoltLab GbR, Tjip BV & 2B Insite

software
FirstClassWebsite v1.6.1124.1
DSS v2.9.0701.1
WoltLab Burning Board
GNU WebChess

statistieken
Nedstat Basic  nedstat

disclaimer, privacy politiek, sitemap