Delftse SchaakSite

Interne competitie N12: Langzaam op gang

Langzaam maar zeker komt de interne weer op gang. We mochten ook twee nieuwe spelers verwelkomen.

A-groep
 Wit-ZwartUitslag
1Jouke van Gosliga-Gert Legemaat0-1
2Richard Oranje-Rob Smits1-0


B/C-groep
 Wit-ZwartUitslag
1Hugo van der Laan-Lars Visser0-1
2Aram Hassan-Corniel Nobel1-0
3Victor van der Kloet (J)-Cock Hazeu1-0
4Mees van den Berg-Sofya Blanter1-0
5Rene Poots-Piet Hofstee˝-˝
6Ferdinand Schreuder-René Weerts1-0
7Olivier Hokke-Niels Nijholt0-1


Tussenstanden na ronde 12
(Uitslagen ronde 4 t/m 10 moeten nog opgezocht en ingevoerd worden)

A-groep

PosNameGmsWDLScoreValRtgTPR
1Jouke van Gosliga5311229,05519261975
2Ted Barendse4211187,05420901820
3Bob Voogt3201179,05320141832
4Gert Legemaat2110174,05222332149
5Floris Doolaard1100165,05120042679
6Richard Oranje1100161,05021052519
7Willem-Jan van den Broek1100153,04918542260
8Bent Schleipfenbauer1010134,04819121929
9Rob Smits5203130,04717771856
10Raymond Thomas3102119,04614511827
11Tom Broekhuizen2011117,04516021776
12Lucien van de Lisdonk2011112,04419201763
13Martin Glimmerveen2011110,04319921812
14Arno Wiersma310299,04218791462


B-groep

PosNameGmsWDLScoreValRtgTPR
1Alexander Bruschke2200148,04117962219
2Eric Wagter4301145,04012931862
3Lars Visser4310142,03912941848
4Gerard Bilars3210135,03816411844
5Aram Hassan4202123,03715381820
6Ed Eveleens2110121,03616221853
7Victor van der Kloet5212102,03515751562
8Hugo van der Laan210197,03416111405
9Arjan Drenthen101095,03318151576
10Piet Hofstee101086,03216611515
11Corniel Nobel310285,03117241371
12René Poots411272,03015041409
13Theo Rekveldt100170,02917141000
14Sofya Blanter200258,0281778816
15Maarten Kwaaitaal200252,0271678949
16René Weerts300345,0261532706


C-groep

PosNameGmsWDLScoreValRtgTPR
1Mees van den Berg2110100,02512522145
2Cock Hazeu521280,02415801376
3Ahmad Ahmad110079,02312601996
4Shiraz Alhasan320176,02212581389
5Ferdinand Schreuder520367,02115001444
6Ernst Hanewald310267,02012601333
7Niels Nijholt110062,01911101850
8Olivier Hokke100147,0181090350
9Wim Meijer300328,0171273614

er zijn 8 reacties: lees | reageer




de Delftsche SchaakClub
de grootste, actiefste en gezelligste schaakclub van Delft

jeugd [ma 18:30-20:00]
Er is op 5 niveau's schaaktraining. Daar­na is er competitie, of een van de vele andere activiteiten.

senioren [ma 19:45-01:00]
De grote interne competitie heeft schakers van elk niveau. Ook zijn er veel andere activiteiten.

copyright
© 2002-2021 Delftsche SchaakClub

powered by
WoltLab GbR, Tjip BV & 2B Insite

software
FirstClassWebsite v1.6.1124.1
DSS v2.9.0701.1
WoltLab Burning Board
GNU WebChess

statistieken
Nedstat Basic  nedstat

disclaimer, privacy politiek, sitemap