Delftse SchaakSite

Interne competitie N11: Onwennige herstart na overlijden Arno Wiersma

Het was onwennig in het Denksportcentrum. De wekelijkse routine van een potje schaak in een klassiek tempo, en alle bekende gezichten die na een jaar waarin we elkaar nauwelijks gezien hadden.

En natuurlijk, dat het bekendste gezicht: dat van Arno, er niet was. Daar kon de minuut stilte die we voor hem in acht namen, niets aan veranderen.

A-groep
 Wit-ZwartUitslag
1Rob Smits (J)-Jouke van Gosliga0 - 1
2Martin Glimmerveen-Gert Legemaat˝ - ˝
3Lucien van de Lisdonk-Bent Schleipfenbauer˝ - ˝
4Willem-Jan van den Broek-Aram Hassan1 - 0
5Ted Barendse-Mees van den Berg˝ - ˝


B-groep
 Wit-ZwartUitslag
1Theo Rekveldt-Corniel Nobel0 - 1
2Hugo van der Laan-René Weerts1 - 0
3Eric Wagter-Victor van der Kloet1 - 0
4René Poots-Ferdinand Schreuder1 - 0


C-groep
 Wit-ZwartUitslag
1Lars Visser-Cock Hazeu˝ - ˝
2Ernst Hanewald-oneven 


A-groep

PosNameGmsWDLScoreValRtgTPR
1Jouke van Gosliga4310232,05519292064
2Ted Barendse4211170,05420901820
3Bob Voogt3201165,05320141832
4Floris Doolaard1100146,05220042679
5Rob Smits4202133,05117801883
6Willem-Jan van den Broek1100132,05018542260
7Gert Legemaat1010121,04922302002
8Bent Schleipfenbauer1010120,04819121929
9Raymond Thomas3102109,04714511827
10Tom Broekhuizen2011104,04616021776
11Lucien van de Lisdonk201198,04519201763
12Martin Glimmerveen201197,04419921812
13Arno Wiersma310293,04318791462


B-groep

PosNameGmsWDLScoreValRtgTPR
1Eric Wagter4301140,04212931862
2Alexander Bruschke2200139,04117962219
3Gerard Bilars3210135,04016411844
4Ed Eveleens2110114,03916221853
5Hugo van der Laan110099,03816292320
6Aram Hassan310296,03715221723
7Arjan Drenthen101090,03618151576
8Corniel Nobel210188,03517401482
9Victor van der Kloet411285,03415641462
10Theo Rekveldt100170,03317141000
11Sofya Blanter100166,03217971159
12René Poots310264,03115001321
13René Weerts200252,0301544680
14Maarten Kwaaitaal200248,0291678949


C-groep

PosNameGmsWDLScoreValRtgTPR
1Lars Visser3210101,02812761753
2Cock Hazeu421185,02715911414
3Shiraz Alhasan320180,02612581389
4Ahmad Ahmad110077,02512601996
5Mees van den Berg101071,02412332105
6Ernst Hanewald310264,02312601333
7Ferdinand Schreuder410347,02214881310
8Wim Meijer300328,0211273614

er zijn 7 reacties: lees | reageer




de Delftsche SchaakClub
de grootste, actiefste en gezelligste schaakclub van Delft

jeugd [ma 18:30-20:00]
Er is op 5 niveau's schaaktraining. Daar­na is er competitie, of een van de vele andere activiteiten.

senioren [ma 19:45-01:00]
De grote interne competitie heeft schakers van elk niveau. Ook zijn er veel andere activiteiten.

copyright
© 2002-2021 Delftsche SchaakClub

powered by
WoltLab GbR, Tjip BV & 2B Insite

software
FirstClassWebsite v1.6.1124.1
DSS v2.9.0701.1
WoltLab Burning Board
GNU WebChess

statistieken
Nedstat Basic  nedstat

disclaimer, privacy politiek, sitemap